Evropská liga (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  Pyunik : Bratislava - 29. června 2017   17:00

Pyunik
Pyunik
7' Avetisyan
1:4
(1:1)
Bratislava
Bratislava
22' Hološko   • 62' Savičevič   • 68' Hološko   • 75' Shakhnazaryan (vl.)
Pyunik
Manukyan – Vardanyan, Poghosyan, Nazaryan, Nahapetyan, Minasyan, G. Harutyunyan
Farkas – Albert, Szert (všichni Maďarsko)
Vazgen Sargsyan Republican Stadium (Yerevan)
Bratislava
Krnáč – Čavrić, de Sa, Kotula, Oršula, Šefčík, Vittek

To je pro tuto chvíli ode mne už vše. Přeji hezký zbytek dne a u dalších online přenosů na shledanou.
Držení míče: 37 % : 63 %.
Střely na branku: 1:8. Střely mimo: 2:5. Rohy: 0:7. Ofsajdy: 2:3. Fauly: 8:7.
Zápas je u konce! Slovan Bratislava otočil nepříznivý výsledek a po výborném druhém poločase má na pokraji postup do druhého předkola. Střelecký zápis dnešního utkání nejprve otevřel domácí Avetisyan, který proměnil pokutový kop. Drtivý tlak Slovanu Bratislava vyústil v náramnou branku z kopačky Filipa Hološka. Druhý poločas se odehrával v podobném duchu, navíc se další parádní ránou tentokráte blýskl Savičevič. Aby toho nebylo málo, tak se o pár minut později podruhé trefil Hološko a s Pjunikem to vypadalo opravdu zle. Konečné slovo měl opět Savičevič, jehož centr do šestnáctky soupeře si do vlastní sítě srazil Shakhnazaryan, který tak zároveň uzavřel skóre dnešního utkání!
90+3'
90+2'
Ve stoprocentní šanci selhal Robert Vittek! Hostující forvard obdržel přihrávku do pokutového území, kde střelou z otočky orazítkoval pouze levou tyč!
90+2'
Míče si v posledních vteřinách utkání užívají také hráči Pjuniku, kteří toho dnes moc nepředvedli.
90+1'
Druhý poločas bude nastaven o tři minuty.
90'
Zápas se už pouze dohrává. Míč mají na kopačkách hráči Slovanu.
89'
Z ničeho nic obrovská šance pro Pjunik! Avetisyan adresoval náramný pas za obranu, kde ale ve stoprocentní šanci vyhořel Arakelyan.
88'
Své utkání má rozehrán také další slovenský zástupce v tomto předkole. Trenčín otočil zápas proti Kutaisi a momentálně je ve vedení 2-1!
87'
Šefčíkův centrovaný balón mířil přímo do prostoru, kde se pohyboval vytáhlý útočník Robert Vittek. Holohlavý forvard se situací nenaložil vůbec dobře, neboť stačil balón pouze slabě líznout.
85'
Hološko byl po zpracování nepříjemně atakován, Slovan tak rozehraje standardní situaci zhruba ze třiceti metrů.
84'
Oba celky už využili všechny tři střídání. O vítězi dnešního zápasu je každopádně rozhodnuto, nutno dodat, že Pjunik není směrem dopředu vůbec nebezpečný.
83'
Střídání v týmu ŠK Slovan Bratislava: ze hřiště odchází Jakub Mareš, přichází Samuel Šefčík.
83'
Střídání v týmu FC Pjunik: ze hřiště odchází Robert Hakobyan, přichází Hovhannes Nazaryan.
82'
Střela Roberta Vitteka postřádala větší přesnost, brankář Voskonyan neměl s jeho technickým projektilem žádné potíže.
81'
Na zkušeného Vitteka nedoletěl přízemní balón, hosté i tak zůstanou poblíž pokutového území, neboť mají k dispozici autové vhazování.
79'
Ojedinělý výpad Pjuniku končí centrem Arakelyana pouze na kopačku Salaty, posléze se Slovan ubránil i dalšímu útočnému výpadu soupeře.
78'
Hráči slovenského týmu jsou i nadále usídleni na útočné polovině, kde vymýšlejí další útočné akce.
76'
Střídání v týmu ŠK Slovan Bratislava: ze hřiště odchází Vukan Savičevič, přichází Robert Vittek.
76'
Střídání v týmu FC Pjunik: ze hřiště odchází Harutyunyan, přichází Vardanyan.
75'
Slovan Bratislava právě vstřelil branku!
Pjunik je na ručník! K míči se opět dostal Vukan Savičevič, jehož centr si srazil do vlastní sítě ARAM SHAKHNAZARYAN. S domácím celkem to vypadá už opravdu bledě.
74'
Už se znovu hraje a hráči Slovanu se tlačí za další brankou. Jeho dnešní soupeř příliš nezlobí, odvetný zápas zdá se být pouhou formalitou.
72'
Střídání v týmu FC Pjunik: ze hřiště odchází Aslanyan, přichází Poghosyan.
72'
Jakub Mareš tvrdě narazil před pokutovým územím a v bolestech se svíjí na trávníku. Vypadá to, že bude zapotřebí lékařské ošetření.
71'
Pjunik je ve druhém poločase opravdu příliš pasivní. Arménský celek to má v tuto chvíli velmi složité, navíc to ani nevypadá, že s výsledkem chce něco udělat.
70'
Slovan se radoval ze čtvrté branky! Radost hostujících fotbalistů ale překazil praporek pomezního rozhodčího, znamenající ofsajd.
68'
Nicméně je tu další branka! K odraženému míči se v pokutovém území dostal FILIP HOLOŠKO, který přesnou placírkou propálil Voskonyana potřetí. Druhá branka letní posily Slovanu Bratislava v dnešním utkání!
67'
Manucharyan při snaze doběhnout balón zaškobrtnul o kopačky Rundiče. Nedovoleného zákroku si všiml hlavní sudí a odpískal faul pravému obránci domácího celku.
66'
Centr pouze proletěl šestnáctkou Pjuniku, který tak zahájí svojí útočnou akci od svého brankáře.
65'
Na řadě je tak domácí Pjunik, aby se zápasem něco udělal. Tento výsledek hraje do karet Slovanu, neboť mu na domácím trávníku bude stačit i prohra 0-1!
64'
Hostující hráči vstřelili branku z ničeho nic! Dlouhé obléhání pokutového území nevedlo k žádné vetší příležitosti. Na počínání svého týmu se nemohl dívat Savičevič, který parádnou bombou napodobil Filipa Hološka z prvního poločasu.
62'
Slovan otáčí skóre! Podobně jako Filip Hološko, tak i VUKAN SAVIČEVIČ napřáhl z velké dálky! Střela černohorského záložníka skončila v pravé šibenici domácí branky!
61'
Po zřejmě nejlepší pasáži hry domácího celku přišla nepřesnost, k míči se tak opět stěhují hráči Slovanu Bratislava.
60'
Střídání v týmu ŠK Slovan Bratislava: ze hřiště odchází Mitchell Schet, přichází Lesley De Sa.
59'
Ten hosté odvrátili dalekonosným odkopem až k nohoum Valerie Voskonyana.
58'
Pogosyan ukázal své rychlé nohy a proti přesile bránících hráčů si dokonce vymodlil faul. Pjunik rozehraje standardku kousek za pokutovým územím.
56'
Filip Hološko si v pokutovém území naskočil na centrovaný balón, ten ale stačil pouze slabě líznout. Balón se od jeho hlavy odrazil až za brankovou čáru.
55'
Podobně si počínal Schet, který ale dle hlavního sudího nefauloval. Na trávníku i přesto zůstal ležet jeden z domácích, který se drží za obličej.
54'
De Kamps řešil ztrátu míče svého týmu za cenu žlutého kartónku.
53'
Manucharyanův centr byl sražen, následně se předvedl Avetisyan zidanovkou, po které se domácí vytlačili ze střelecké pozice a přišli o balón.
52'
Mareš si s těžkým centrem příliš neporadil, i tak vybojoval alespoň rohový kop. Rohy se Slovanu dnes vůbec nedaří, už několikátý neskončil ani zakončením.
50'
Schet opět kouzlil s míčem, následně ale dosti ledabylou nahrávkou odevzdal balón soupeři. O pár vteřin později se podobně zachoval Ligeon, který svůj centr přetáhl.
49'
Po krátkém kouzlení s míčem na pravé straně se hosté dopustili útočného faulu, domácí brankář uvede balón zpět do provozní teploty.
48'
De Kampsova myšlenka vysunout Mareše se nepotýkala s úspěšnou realizací, domácí jsou celý zápas až moc pasivní.
47'
Slovan zahájil druhý poločas rozehrávkou, po které se okamžitě usídlil na polovině dnešního soupeře.
46'
Domácí celek dnešního utkání vstoupil do zápasu velmi dobře, neboť si po sedmi minutách hry vybojoval pokutový kop. Ten si vzal na starosti Avetisyan a poslal Pjunik do vedení. Po úvodní brance tohoto střetnutí následoval drtivý tlak Slovanu, který pramenil v náramnou branku z kopačky Filipa Hološka. Po zbytek času byli hosté i nadále u kulatého nesmyslu, nicméně k další šanci se už nedokázali propracovat. Druhé dějství začne přibližně v 18:02.
45+3'
45+2'
Další centr z kopačky Scheta byl opět sražen na rohový kop. Ten se slovenskému týmu opět příliš nezdařil, nicméně pokračuje v držení míče.
45+1'
První poločas bude nastaven o tři minuty.
45'
Protiútok Pjuniku skončil dalším odmávaným a především odpískaným ofsajdem. Slovan na nic nečeká a okamžitě přelezl svojí obrannou polovinu.
44'
Tentýž hráč byl faulován kousek za polovinou hřiště, míč následně putuje po pravé straně až k Schetovi.
43'
Mareš se natahoval po prudkém centru, který stačil pouze ztečovat hodně vedle branky. Voskonyan si již připravuje balón k odkopu.
41'
Časomíra nám přelezla čtyřicátou minutu. Sledujeme stále tu jistou pasáž hry – Slovan je v držení míče, nicméně domácí velmi dobře odráží jejich útočné akce.
40'
Jakub Mareš sportovně zakopl balón, neboť na hřišti zůstal ležet jeden z domácích. Na trávník přibíhá lékařský tým.
39'
Ten Slovanu vůbec nevyšel. Roh zahrávaný nakrátko se setkal s velkou nepřesností, po které se k míči opět dostávají hráči Pjuniku.
38'
S míčem stále hrají hostující hráči, po poklidné kombinaci se střelou zpoza šestnáctky blýskl Savičevič, jehož střela byla sražena rohový kop.
36'
Už se znovu hraje, Jakub Mareš si v pokutovém území pomohl nedovoleně a je pískán útočný faul.
35'
Konkrétněji to byl Milan Rundič, který stále nevypadá v pořádku. Sám hráč odkulhává za postranní čáru, uvidíme, zda bude pokračovat ve hře.
34'
Domácí se po hodně, hodně dlouhé době dostali k šestnáctce svého soupeře. Celá akce vyústila útočným faulem, na trávníků polehává jeden z hráčů Slovanu a bude zapotřebí lékařské ošetření.
32'
Už několikátý roh Slovanu dopadl stejně, jako ty předchozí. Z následné akce hlavičkoval zhruba metr vedle branky Vukan Savičevič.
31'
Střelec úvodní branky dnešního zápasu Avetisyan nevyslal na pravou stranu přesnou přihrávku, na druhé straně byl Ligeonův centr sražen.
30'
Hra se teď trochu uklidnila, respektive jí uklidnil Pjunik svojí rozvážnou kombinací.
29'
De Kamps musel hasit nepříjemně se rozvíjející protiútok domácího celku, za tento čin ale překvapivě neobdržel žlutý kartónek.
28'
Boris Sekulič výborně "vybruslil" z obtížné situace, a nakonec si sám vymodlil faul na svojí osobu. S agresivitou to přehnal Arakelyan.
26'
Savičevič zkusil napodobit Hološka, jeho střelu z podobné vzdálenosti s velkými potížemi vyráží Voskonyan. Následovat bude rohový kop.
25'
Pjunik se konečně dostal trochu blíže Greifovi branky, celou akci ale zhatil praporek pomezního rozhodčího znamenající ofsajd.
24'
Pogosyan neudržel balón proti přesile bránících hráčů, na opačnou stranu se žene Ruben Ligeon.
23'
Vyrovnání hostujícího celku tak netrvalo vůbec dlouho a stav utkání je tak opět nerozhodný.
22'
Tak to byla neskutečná branka! Z úctyhodné vzdálenosti napřáhl FILIP HOLOŠKO, který nechytatelnou střelou rozvlnil vzdálenější šibenici. Fotbalová paráda!
21'
Slovan Bratislava si vymodlil faul necelých pětatřicet metrů od branky, míč z kopačky Savičeviče odvrátila obrana Pjuniku.
20'
Agilní Boris Sekulič adresoval do pokutového území už několikátý centrovaný balón, který se tentokráte stočil až za brankovou čáru.
19'
Z rohového kopu nepramenilo žádné nebezpečí pro branku Voskonyana. Domácí celek se hodně rychle připravil o balón, navíc sám fauloval na své polovině.
18'
Sekuličův centr doplachtil na zadní tyč na Ligeona, jehož střela z velkého úhlu byla zablokována na rohový kop.
17'
De Kamps si na polovině hřiště pomohl na hranici pravidel, hráči Slovan si zatím nevědí rady se soupeřovou obranou.
15'
Akce Pjuniku postrádají větší smysl, už několikátý nákop postrádal větší přesnost a k míči se tak stěhují opět hráči slovenského týmu.
14'
De Kamps obdržel velmi dobrou přihrávku na hranici šestnáctky, kde byl ale čistým způsobem odzbrojen.
13'
Po pár desítkách vteřin se už opět hraje, dlouhý nákop za obranu Slovanu odvrací Milan Rundič.
12'
Na zemi zůstal ležet Ligeon, který si v předchozím souboji zřejmě něco udělal s dýchacím ústrojím.
11'
Aslanyan zabojoval v souboji se Sekuličem a vybojoval autové vhazování pro svoje barvy.
10'
Dnešní utkání sledují velmi prořídlé tribuny stadionu, i tak jsou ale slyšet domácí fanoušci, kteří ženou svoje miláčky za vítězstvím.
9'
Slovan je tak rázem v úplně jiné situaci. Z dominantního výkonu v úvodních minutách pramenil faul ve vlastní šestnáctce, kterou domácí dokázali využit.
7'
Pyunik právě vstřelil branku!
Domácí se dostávají do vedení! K exekuci pokutového kopu se postavil PETROS AVETISYAN, který střelou do opačného místa posílá Pjunik do vedení!
7'
Rundič podkopl v pokutovém území protihráče a je z toho penalta pro Pjunik!
7'
Sekuličův výpad po pravé straně byl velmi sympatický, nicméně pravý obránce slovenského celku nezastihl balón na hrací ploše.
6'
Mitchell Schet si rychlým pohybem až příliš předkopl balón, který následně končí za brankovou čárou. Voskonyan bude vykopávat od své svatyně.
5'
Mareš se prodíral do pokutového území, kde měl k míči ale příliš daleko. Pjunik hraje hodně pasivně.
4'
Ligeon se na levé straně prodral pouze k zablokovanému centru, následně těsně před šestnáctkou uskočil balón de Kampsovi.
3'
S balónem hrají i hráči Slovanu, konkrétněji je to stoperská dvojice Salata – Rundič, která vymýšlí, kudy k soupeřově bráně.
2'
Úvodní výkop zaznamenal domácí Pjunik, nakopávaný balón pouze proletěl až za postranní čáru.
1'
Hráči obou celků jsou již na hrací ploše, utkání zanedlouho začne.

FC Pjunik: Voskonyan – Manucharyan, Shakhnazaryan, Kartshyan, Grigoryan – H. Harutyunyan, Aslanyan – Arekalyan, Avetisyan, Hakobyan – Pogosyan (C)
Náhradníci: Manukyan – Vardanyan, Poghosyan, Nazaryan, Nahapetyan, Minasyan, G. Harutyunyan

ŠK Slovan Bratislava: Greif – Sekulič (C), Salata, Rundič, Ligeon – Savičevič, de Kamps, Hološko – Schet, Mareš, Damnjanovič
Náhradníci: Krnáč – Čavrić, de Sa, Kotula, Oršula, Šefčík, Vittek.
ŠK Slovan Bratislava

Slovensko vyslalo do prvního předkola Evropské ligy hned tři zástupce. Jedním z nich je i Slovan Bratislava, tedy druhý celek Fortuny ligy v loňské sezóně. Slovan sehrál už první ostré utkání proti Zlínu v rámci Česko-slovenského superpoháru, tedy vítěze českého a slovenského poháru. Úspěšnější byl v tomto utkání Zlín, který se stal tak prvním týmem, který vyhrál tuto trofej.
FC Pjunik

Arménský celek FC Pjunik zakončil sezónu na čtvrté pozici domácí soutěže. Arménská soutěž ale nabízí pouhých šest účastníků, přičemž se první kvalifikuje do Ligy mistrů a další tři týmy si zahrají předkola Evropské ligy. Pjunik Jerevan se v minulosti utkal i s Plzní, což je ale už necelých šest let zpět.
Hezký den všem fanynkám a fanouškům! Evropská liga má na programu 1. předkolo a my budeme společně sledovat utkání mezi domácím FC Pjunik a zástupcem ze Slovenska ŠK Slovan Bratislava.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.