Evropská liga (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  Stjarnan : Shamrock - 29. června 2017   21:15

Stjarnan
Stjarnan
0:1
(0:1)
Shamrock
Shamrock
38' Shaw
Stjarnan
Bjornsson – J. Laxdal, D. Laxdal, Gudjónsson, Jósefsson – Fridjonsson (82. Finson), Hédinsson, Sigurdsson (C), Hauksson, Halldorsson – Baldvinsson
Musial – Sapela, Mucha (vš. POL)
Stjörnuvöllur - Gardabaer
Shamrock
Chencinski – Madden, Lopes, Webster, Byrne – Connolly (74. Bone), Finn (C) – Miele, Burke (83. Mcallister), Clarke – Shaw (88. O´Connor)
Horgan, O´Connor, Mcallister, Boyd, Bolger, Doona, Bone

Z mé strany je to pro dnešní den vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Dobrou noc!
Držení míče: 39 % : 61 %.
Střely na branku: 2:6. Střely mimo: 3:3. Rohy: 2:8. Ofsajdy: 0:3. Fauly: 11:2.
Dnešní utkání končí! Shamrock si do odvety odváží těsnou výhru 0:1! Dnes jsme sledovali opravdu hodně bojovný souboj. Irský celek byl ale přeci jen aktivnější a ve 38. minutě se prosadil Shaw! V závěru utkání se probudili také domácí, kteří si vypracovali územní převahu, ale nedokázali ohrozit soupeřovu branku.
90+3'
90+2'
Stjarnan se ještě v závěru utkání snaží ohrozit soupeřovu branku, ale obrana Shamrocku dnes hraje skvělý zápas.
90'
Nastavují se tři minuty!
88'
Střídání v týmu Shamrock Rovers FC: ze hřiště odchází Shaw, přichází O´Connor.
87'
J. Laxdal fauloval Finna v blízkosti pokutového území a nabídl soupeři zajímavou standardní situaci. Domácí si komplikují situaci.
85'
Stjarnan se stále tlačí na polovinu svého soupeře, nicméně domácí celek se ne a ne prodrat do pokutového území.
83'
Střídání v týmu Shamrock Rovers FC: ze hřiště odchází Burke, přichází Mcallister.
82'
Střídání v týmu UMF Stjarnan: ze hřiště odchází Fridjonsson, přichází Finsen.
79'
Sigurdsson se ujal exekuce přímého kopu. Domácí kapitán ale střelou z úctyhodné vzdálenosti poslal míč vysoko nad břevno.
77'
Burke se při návratu na vlastní polovinu pomohl nedovoleným zákrokem na Halldorssona. Domácí celek bude rozehrávat.
74'
Střídání v týmu UMF Stjarnan: ze hřiště odchází Connolly, přichází Bone.
73'
Jósefsson se opřel do míče z dvaceti metrů. Hostující brankář Chencinski se proletěl vzduchem a vytěsnil prudkou ránu nad břevno.
71'
Finn se zpoza hranice pokutového území opřel do padajícího míče, jenže jeho volej prosvištěl kolem vzdálenější tyče!
69'
Domácí celek se přeci jen snaží s dnešním výsledkem ještě něco udělat. Stjarnan zahrával rohový kop, ale centr skončil jen v rukavicích hostujícího brankáře.
67'
Fridjonsson se položil do střely ze střední vzdálenosti. Hostující brankář jeho úmysl přečetl a nevydařenou střelu skryl do rukavic.
65'
Hauksson se snažil obejít obránce na polovině soupeře. Clarke se před něj natlačil tělem a nechal se faulovat.
63'
Hosté stále hrají častěji s míčem. Irský celek kombinuje na polovině domácího celku a hledá skulinku v domácí defenzívě.
60'
Držení míče: 36% – 64%
58'
Další ofsajd hostujícího celku. Burke se sice dostal za posledního obránce, ale také jeho akci zastavuje zdvižený praporek.
56'
Žlutou kartu dostává Jósefsson (UMF Stjarnan).
54'
Shaw si podruhé ve druhém poločase nepohlídal své postavení a znovu se ocitl za hranicí ofsajdu.
52'
Miele se tentokrát ujal rozehrávky přímého kopu ze střední vzdálenosti. Ani tentokrát ale neohrozil branku, ránu zastavila zeď.
50'
Shaw se mohl hnát sám na branku domácího celku, ale radost mu pokazil asistent rozhodčího. Ofsajd!
48'
Miele zahrával rohový kop. Jeho exekuce se mu ale vůbec nepovedla a příliš vysoký centr prosvištěl pokutovým územím.
46'
Hosté obstarali výkop do druhého poločasu. Miele okamžitě hledal Garryho Shawa, kterého si dobře pohlídal domácí zadák D. Laxdal.
46'
První poločas je minulostí! V úvodní pětačtyřicetiminutovce jsme sledovali bojovný souboj. Na první šanci jsme čekali až do 34. minuty, kdy se ke střele dostal Finn, ale Bjornsson jeho pokus vyrazil. O čtyři minuty později si na centr od rohového praporku naskočil Shaw, který otevřel skóre dnešního duelu! Do kabin se proto odchází za stavu 1:0.
45'
44'
Shaw je po vstřelení úvodní branky na koni. Hostující útočník si znovu říkal o přihrávku za obranu, ale radost mu pokazil obránce Gudjónsson.
42'
Burke táhl akci hostujícího celku středem hrací plochy. Nikdo z hostujících hráčů se mu ale nenabídl a Burke míč ztratil.
40'
Domácí celek se ihned hnal vpřed s odpovědí. Rychlou kombinaci Stjarnanu po pravé straně zastavil Webster.
38'
Shamrock Rovers právě vstřelili branku!
Shamrock se ujímá vedení! Irský celek zahrával další rohový kop. Na pěkný centr si naskočil GARY SHOW, jehož hlavička skončila v síti!
37'
Hosté neohrozili branku islandského celku ani z dalšího rohového kopu. Domácí obránce J. Laxdal kraloval na malém vápně a vyhlavičkoval míč do bezpečí.
35'
Hosté zahrávali rohový kop. Na zakončení si brousil zuby stoper Webster, před kterým D. Laxdal přizvedl míč na další roh.
34'
První velká šance zápasu! Finn se na hranici pokutového území dostal ke střele, ale domácí brankář Bjornsson dokázal jeho pokus vytěsnit nad břevno!
32'
Burke chtěl roztáhnout hru na pravou stranu, kam si nabíhal Madden, ale před krajním zadákem Shamrocku zasáhl pozorný Fridjonsson.
30'
Držení míče: 41% – 59%
29'
Sigurdsson se při návratu na vlastní polovinu dopustil zbytečného faulu. Domácí kapitán zatahal za dres Clarka přímo před očima hlavního arbitra.
27'
Connolly se ujal rozehrávky rohového kopu. Centr hostujícího fotbalisty přiletěl na přední tyč, kde zasáhl pozorný J. Laxdal.
25'
Miele se snažil obelstít domácí obranu parádním obloučkem. Stoper Gudjónsson si dával dobrý pozor a odhlavičkoval míč do bezpečí.
23'
V posledních minutách se hraje převážně na polovině hrací plochy. Oba týmy se zatím potýkají s nepřesnými přihrávkami.
21'
Halldorson hledal prudkou kolmicí do pokutového území rozběhnutého Baldvinssona. Domácí útočník už míč nedostihl na hrací ploše.
19'
Hosté stále kombinují s blízkosti pokutového území svého soupeře. Nikdo z hráčů Shamrocku ale nenašel odvahu k zakončení.
17'
Hostující útočník Shaw se prosmýkl kolem Jósefssona a dostal se do zakončení. Jeho technický pokus však minul branku.
15'
Baldvinsson se na polovině hřiště v hlavičkovém souboji dopustil útočného faulu. Shamrock může pokračovat v kombinaci.
13'
Hostující fotbalisté kombinují s míčem na vlastní polovině a snaží se najít cestičku za obranu domácího celku.
10'
Domácí J. Laxdal podpořil ofenzívu domácího celku náběhem po levé straně hřiště. Nakonec se dostal do zakončení, ale minul branku.
9'
Právě hostující stoper Lopes se o několik minut později dopustil nedovoleného zákroku. Domácí celek bude rozehrávat.
7'
Baldvinsson se při průniku do pokutového území dopustil útočného faulu. Domácí střelec poslal k zemi stopera Lopese.
5'
Domácí fotbalisté zahrávali rohový kop. Sigurdsson si naskočil na centr na značku pokutového kopu, ale ze záklonu poslal míč nad břevno.
3'
Halldorsson se vydal do útoku podél levé postranní čáry. Domácí záložník hledal Baldvinssona, kterého pohlídali hostující zadáci.
1'
Domácí celek obstaral výkop do dnešního utkání. Islandský klub se ihned vydal do útoku, ale Lopes jeho přihrávku zastavil.
1'

UMF Stjarnan: Bjornsson – J. Laxdal, D. Laxdal, Gudjónsson, Jósefsson – Fridjonsson, Hédinsson, Sigurdsson (C), Hauksson, Halldorsson – Baldvinsson
Náhradníci: Jóhannesson, Gudmundsson, Aegisson, Árnason, Karl Finsen, Konrádsson, Hilmarsson

Shamrock Rovers FC: Chencinski – Madden, Lopes, Webster, Byrne – Connolly, Finn (C) – Miele, Burke, Clarke – Shaw
Náhradníci: Horgan, O´Connor, Mcallister, Boyd, Bolger, Doona, Bone

Rozhodčí: Musial – Sapela, Mucha (vš. POL).
UMF Stjarnan

Stjarnan je ambiciózní celek z Islandu. V minulé sezóně skončil na třetí místě a v úvodu islandské ligy se i letos drží na předních příčkách. Z posledních zápasů vybojoval Stjarnan pouze jediný bod a navíc se potýká s početnou marodkou.
Shamrock Rovers FC

Shamrock patří mezi nejlepší celky v Irsku. V minulé sezóně skončil na třetím místě a i letos bojuje o nejvyšší příčky. Aktuálně mu ale patří až čtvrtá pozice a forma také není zrovna oslnivá. Z posledních šesti duelů na půdě soupeřů vyhrál Shamrock jen dvakrát.
Příjemný večer všem příznivcům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z předkola Evropské ligy. Společně se dnes podíváme na duel mezi UMF Stjarnan a Shamrockem Rovers. Duel startuje ve 21:15.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:15.