Evropská liga (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  Riteriai : Škendija - 27. července 2017   18:30

Riteriai
Riteriai
2' Maksimov  • 52' Maksimov
2:1
(1:1)
Škendija
Škendija
39' Sténio Júnior
Riteriai
Plūkas – Borovskis, Januševskis, Klimavičius (C), Wakili (84. Traore) – Vorobjovas, Šyška (80. Jerjomenko), Šilénas – Bychenok, Maksimov, Dorley. Trenér: Oleg Vasilenko.
Šeremeta – Jerjomenko, Česnauskis, Traore, Kruk, Čyžas, Marazas.
Neil Doyle – Emmet Dynan, Dermot Broughton (všichni IRL)
Vilniaus LFF stadionas, Vilnius
Škendija
Zahov – Todorovski, Bejtulai, Cuculi, Čeliković – Alimi, Totre – Radeski (64. Teqja), Hasani (C) (90+3. Murati), Sténio Júnior – Ibraimi (72. Bojku). Trenér: Chatip Osmani.
Avdyli – Murati, Zejnulai, Bojku, Teqja, Shefiti, Abdurahimi.

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký zbytek večera a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou.
Držení míče: 48 % : 52 %.
Střely na branku: 6:5. Střely mimo: 7:5. Rohy: 2:7. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 19:11.
Zápas je u konce a tomácí FK Trakai se může radovat z výhry 2:1. Vítězný gól padl v 52. minutě, kdy si Maksim Maksimov naskočil na centr z levé strany a hlavou přidal dnes svůj druhý gól. Hosté zápas dohrávali v devíti lidech, červené karty spatřili Sténio Júnior a Cuculi, i v tomto oslabení však zvládli udržet celkem příznivý výsledek do odvety.
90+5'
90+4'
V úplném závěru se ještě uvolnil Dorley, jeho střela z vápna ale pouze prolétla nad břevnem.
90+3'
Navíc ještě jednou střídají, končí Ferhan Hasani, úplný závěr odehraje Mevlan Murati.
90+3'
Faul Vorobjovase, teď už hosté asi opravdu nebudou moc spěchat.
90+2'
Další nedovolený zákrok, Zahov má možnost odkopnout až na útočnou polovinu.
90+1'
Faul na Alimiho, jeden z mnoha pokusů domácích o udržení se na útočné polovině selhal.
90'
Budou se nastavovat čtyři minuty.
89'
Celou akci zakončil Bojku nepřesným pokusem z levého křídla.
88'
Přímý kop pro Tetovo, hosté rozehrávají nakrátko a chtějí se co nejdéle udržet na útočné polovině.
87'
Další akce domácích skončila ofsajdem, v nedovoleném postavení se ocitl čerstvý Traore.
86'
Přetažený centr na Borovskise skončil nepřesnou hlavičkou. Zahov tak má zase prostor pro rozehru a odkop od vlastní šestnáctky.
85'
A pokračuje obléhání pokutového území Tetova...
84'
Druhé střídání domácích, na lavičku pospíchal Alma Wakili, do hry se zapojí Lajo Traore.
83'
A další výkop hostujícího brankáře. Ten s touto procedurou nikam nepospíchá.
82'
Zahov poslal dopředu dlouhý nákop, domácí se ale míče prakticky ihned zmocnili a vyrazili do další akce.
81'
Přesilovka domácího celku je zatím jalová, hráči se nemohou vůbec dostat do zakončení.
80'
Domácí střídají, dolů jde Mychajlo Šyška, zahraje si Valentin Jerjomenko.
78'
Ve vápně Tetova se srazil Borovskij se Zahovem, vše bylo sudím vyhodnoceno jako faul domácího hráče.
77'
Pískalo se ale na druhé straně a za faul na Dorleye viděl žlutou kartu Ivan Čeliković.
76'
Hosté reklamovali faul poblíž pokutového území, rozhodčí v tom však faul neviděl a nechal pokračovat ve hře.
74'
Po přihrávce z levé strany se do střely z první opřel Dorley, mířil k tyči, Zahov tam byl ale včas a poměrně nebezpečnou ránu zlikvidoval.
73'
Zahovovi se vůbec nepovedl odkop od vlastní branky, míč poslal pouze do zámezí.
72'
Další změna v hostujícím dresu, končí Besart Ibraimi, zahraje si Besmir Bojku.
71'
Přímý kop si pak vzal na starost Ibraimi, jenže ani on nedokázal propálit domácí zeď...
71'
A kartou byl potrestán i Mychajlo Šyška.
70'
Přibývá faulů a i karet. Další žlutou dostal domácí Arunas Klimavičius.
68'
Na druhé straně pálil z levého křídla Klimavičius, trefil však pouze prostor, kde hlídkoval gólman Zahov.
67'
Dobrá šance nebyla přetavena v úspěch, dobře postavená zeď celou akci zhatila.
66'
Zajímavou standardní situaci si teď dají hosté, tohle bude pokus z asi 18 metrů.
66'
Po rozehrávce nakrátko přilétl do vápna přízemní pas, Zahov byl ale na zemi včas a připsal si úspěšný zákrok.
65'
Rohový kop pro domácí tým.
64'
Hosté střídají, končí Marjan Radeski, na trávník vybíhá Olsi Teqja.
63'
Z následného přímého kopu zakončoval Šilénas, hostující branku ale netrefil.
62'
No a pozor, hosté budou hrát v devíti! Ardian Cuculi zezadu fauloval Šyšku a jelikož už jednu žlutou kartu měl, po té druhé spatřil i kartu červenou!
61'
Nevyšlo ani prostrčení na Dorleye, u míče byl jako první gólman Zahov.
59'
Trakai drží míč na svých kopačkách, dopředu to ale drhne.
57'
Začíná tak přesilovka domácích, byť i oni teď hrají v deseti lidech, neboť probíhá Bychenokovo ošetřování.
57'
Hostující Sténio Júnior tvrdě zajel skluzem do protivníka a rozhodčí neměl slitování. Vytáhl červenou kartu a autora vyrovnávací branky vyloučil.
56'
Narážečka u postranní čáry nevyšla, Bychenok se navíc dopustil útočného faulu.
56'
Další akce domácích, nyní vedená pravou stranou.
54'
Tvrdého zákroku se dopustil domácí Vorobjovas, nyní si musí vyslechnout kázání od hlavního sudího.
52'
Trakai právě vstřelil branku!
Domácí tým jde dnes podruhé do vedení. Po akci z levé strany odcentroval Dorley, našel hlavu MAKSIMA MAKSIMOVA a ten zamířil přesně. Zahov se natahoval, ale na míč nedosáhl.
50'
Plūkas odkopává od vlastní branky.
49'
Pokus o signál selhal, přihrávku na hranici vápna hosté bez problémů odhlavičkovali do bezpečí.
48'
Zároveň je tu docela zajímavá standardka pro Trakai.
48'
Ferhan Hasani dostal za nedovolený zákrok před pokutovým územím žlutou kartu.
47'
Malá domů na Zahova, ten ihned rozehrál.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 19:31.
Je za námi první půle, která měla velmi ostrý start. Hned v první minutě chybovala hostující obrana a Maksim Maksimov hravě skóroval do odkryté branky. Kdo pak čekal trvalý nápor litevského týmu, musel být zklamán, dopředu se naopak dostávalo Tetovo, vytvářelo si šance, jen zakončení vázlo. To přestalo platit ve 40. minutě, kdy si na Sténio Júnior naběhl do vápna na přihrávku a po kličce gólmanovi upravil na současných 1:1.
45+1'
45'
Bude se nastavovat jedna minuta.
45'
A málem se to i povedlo. Po centru z levé strany musel dávat Plūkas velký pozor, aby jej nepřekvapila hlavička z bezprostřední blízkosti.
44'
Hosté jsou namlsaní a chtěli by před pauzou přidat ještě jednu přesnou trefu.
42'
Pravou stranou unikal domácí Wakili, ale stejně si nakonec počínal i míč, který mu utekl od nohy do zámezí.
39'
Shkëndija právě vstřelila branku! A je vyrovnáno! Hasani vybídl přihrávkou nabíhajícího STÉNIA JÚNIORA, ten si naběhl mezi obránce, udělal kličku i brankáři a poté zasunul do opuštěné branky – 1:1.
38'
Jenže přišla ztráta míče a Maksimov se po levé straně hrnul do protiútoku. Jenže vystřelil slabě a Zahov si připsal snadný zákrok.
37'
Vorobjovas fauloval, hosté pokračují v útoku.
36'
Diváci na tribunách začínají pískat, nelíbí se jim předváděná hra domácích a tlak Tetova.
34'
Následnou protiakci domácích zastavil Ardian Cuculi nedovoleným zákrokem a byl potrestán žlutou kartou.
34'
No, hosté nebyli daleko od vyrovnání, po centru totiž trefil Radeski břevno, míč se pak vrátil Plūkasovi přesně do náruče.
34'
Ibraimi u rohového praporku, další standardka pro hosty.
32'
Celá akce skončila slaboučkou střelou po zemi, Plūkas míč pouze ztlumil a poté rozehrál.
30'
Nyní už zase hosté, s míčem u kopaček kombinují v uctivé vzdálenosti od branky.
28'
Netrefil se ani Maksimov, který si na levé straně naběhl na oblouček a z úhlu se snažil propálit Zahova.
27'
Vzal si jej na starost Šilénas, kroutil míč přes zeď, branku ale o kousek minul.
26'
Nyní je tu ale nebezpečná standardní situace pro domácí. Přímý kop z ideální vzdálenosti.
24'
Sledujeme teď trochu hlušší pasáž utkání, hraje se převážně ve středu hřiště.
22'
Měli jsme krátkou pauzu, kterou vyplnilo ošetření hostujícího gólmana Zahova. Již je ale v pořádku a my můžeme pokračovat.
20'
Další odvrácený roh hostujícího celku, od rohového praporku neuspěl Ibraimi.
19'
Domácí tým se po rychlém úvodu stáhl a nyní je to Tetovo, které dokonale ovládá hru a kombinuje v útoku.
17'
Ovšem tohle byla gólová šance! Hasani si naběhl mezi dva obránce a byl před gólmanem. Následnou střelu ale poslal několik metrů vedle...
17'
Standardky zatím hostům moc nejdou...
16'
Nyní Plūkas vyrážel tečovanou střelu, je tu roh pro Tetovo.
15'
Tohle už bylo nebezpečnější. Ibraimi přiklepl na hranici vápna Alimimu a jeho střela z první donutila Plūkase ukázat své umění.
13'
Hasani to skutečně zkusil přímo, branku domácích ale netrefil. Plūkas se už chystá k rozehrávce.
13'
Přímý kop z levé strany. Tohle by mohlo být i na přímé ohrožení Plūkasovy branky.
12'
Hosté začínají přidávat na tempu a pokračují v zahrávání standardních siituací.
10'
Je to tak, ale ani tento pokus k úspěchu nevedl. Obrana FK Trakai hravě odvrátila.
9'
Další roh pro Tetovo, nyní to vypadá na centr až na malé vápno.
8'
Rozehrávka nakrátko k ohrožení Plūkase nevedla, hosté ale stále kombinují kolem pokutového území.
7'
V úvodu utkání se hraje nahoru-dolů, nyní si roh dají hosté.
7'
Útok domácího celku byl zakončen nepřesnou střelou Borovskise, i tak byla publikem odměněna potleskem.
6'
Hra se velice rychle přesunula až před domácí branku, zde se ale míč odrazil přímo k Plūkasovi.
5'
Po rozehrání se prakticky ihned pískal útočný faul.
5'
Po centru a odraženém míči se ke střele dostal Vorobjovas, jeho křížná rána byla tečována kousek vedle Zahovovy branky. Roh.
4'
Nyní už ale zase domácím ti vedou akci levou stranou.
3'
Faul na hostujícího Hasaniho, Tetovo tvoří postupný útok.
2'
Škendija tak musí hned od začátku honit ztrátu, navíc dosti nešťastnou.
2'
No tak to je tedy velmi rychlý úvod. Hostující obrana v čele s gólmanem zaváhala na hranici vápna MAKSIM MAKSIMOV to už měl jednoduché, stačilo mu trefit odkrytou branku.
1'

FK Trakai: Plūkas – Borovskis, Januševskis, Klimavičius (C), Wakili – Vorobjovas, Šyška, Šilénas – Bychenok, Maksimov, Dorley. Trenér: Oleg Vasilenko.
Náhradníci: Šeremeta – Jerjomenko, Česnauskis, Traore, Kruk, Čyžas, Marazas.

FK Škendija Tetovo: Zahov – Todorovski, Bejtulai, Cuculi, Čeliković – Alimi, Totre – Radeski, Hasani (C), Sténio Júnior – Ibraimi. Trenér: Chatip Osmani.
Náhradníci: Avdyli – Murati, Zejnulai, Bojku, Teqja, Shefiti, Abdurahimi.

Rozhodčí: Neil Doyle – Emmet Dynan, Dermot Broughton (všichni IRL).
Zápas na Vilniaus LFF stadionas začne v 18:30, takže si na tuto dobu nic neplánujte a buďte u našeho přenosu. Jste k němu všichni zváni.

Hlavním sudím tohoto utkání bude Neil Doyle, kterému budou na pomezí pomáhat Emmet Dynan a Dermot Broughton. Čtvrtým rozhodčím byl nominován Rob Harvey. Všichni pánové jsou z Irska.
FK Škendija Tetovo

Také hosté museli k dnešnímu duelu podniknout cestu už od prvního předkola. V něm po dvou jasných výhrách 3:0 a 4:0 vyřadili moldavský tým Dacia Kišiněv a poté se Tetovo postavilo HJK Helsinky. Tetovo doma vyhrálo 3:1 a tento náskok pak mužstvo ve venkovní odvetě udrželo, když zápas skončil remízou 1:1.
FK Trakai

Domácí tým má za sebou dvě úspěšná předkola. V tom prvním zdolal St. Johnstone po dvou výhrách, venkovní 2:1 a domácí 1:0. Druhé předkolo proti Norrköpingu bylo dramatičtější, po venkovní prohře 1:2 a domácí výhře 2:1 musely rozhodnout penalty a v nich byl litevský tým úspěšnější a vyhrál 5:3. Rozhodující pokus proměnil Januševskij.
Dobrý podvečer u utkání třetího předkola Evropské ligy. Společně se podíváme na duel mezi týmy FK Trakai a FK Škendija Tetovo.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.