Evropská liga (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  Trenčín : Kutaisi - 29. června 2017   17:20

Trenčín
Trenčín
36' Mance  • 40' Mance  • 75' Čataković  • 81' Paur  • 87' Beridze
5:1
(2:1)
Kutaisi
Kutaisi
10' Guruli
Trenčín
Chovan – Šulek, Kleščík (C), Lawrence, Skovajsa – Paur (84. El Mahdioui), Zubairu, Ubbink – Gong (65. Kvocera), Mance (73. Čataković), Beridze
Šemrinec – R. Klooster, M. Klooster, Čataković, Udeh, El Mahdioui, Kvocera
Tim Marshall – Paul Robinson, Georgios Argyropoulos ( všichni Severní Irsko )
Mestský štadión Trenčín
Kutaisi
Kvaškvadze (C) – Churcilava, Čičinadze, Guruli, Kimadze – Gigauri, Mamasachliši (46. Babunašvili) – Dolidze, Kuchianidze (82. Churcidze), Tuguši (67. Kvirkvia) – Kapanadze
Kvilitaia – Tabatadze, Adamadze, Babunašvili, Kvirkvia, Churcidze, Kučuchidze

Ode mě je to pro dnešek vše. Přeji Vám hezký zbytek čtvrtečního večera a u dalších online přenosů zase někdy na počtenou.
Držení míče: 55 % : 45 %.
Střely na branku: 8:2. Střely mimo: 5:4. Rohy: 11:3. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 25:9.
Je dobojováno a utkání končí jasným vítězstvím domácích. Ti ale museli zápas otáčet, když Torpedo poslal do vedení Guruli. Poté ovšem přišla chvíle domácího útočníka Antonia Manceho, jehož dva góly během čtyř minut daly domácím klid. Ten hráči Trenčína potvrdili v druhém poločase, kdy se postupně dokázali prosadit Čataković, Paur a Beridze. Poslední slovo měli nakonec hosté, v 89. minutě totiž Dolidze trefil tyč.
90+2'
90+1'
Zřejmě poslední střelu zápasu vyslal Gigauri, tomu se ale zakončení příliš nepovedlo a brankář Chovan ani nemusel zasahovat.
90'
Sudí nastaví ještě dvě minuty.
89'
Nakonec ale mohlo Torpedo snížit! Hosté měli možnost přímého kopu. K jeho exekuci se postavil Dolidze, který nádhernou střelou nastřelil spojnici!
88'
Oba týmy už zřejmě v klidu dohrají tento zápas. Obránci Trenčína si vyměňují míč mezi sebou a nikam už nespěchají.
87'
Trenčín právě vstřelil branku!
Trenčín přidává další branku a už se dá hovořit o demolici! Ubbink opět zahrával rohový kop, míč se na chvilku ztratil v klubku hráčů a poté vyplaval u zcela volného GIORGIHO BERIDZEHO, jenž napálil balón pod břevno branky hostů.
85'
Ubbink je dnes ve velké permanenci, jelikož bude zahrávat už desátý roh domácích.
84'
Střídání v týmu AS Trenčín: ze hřiště odchází Paur, přichází El Mahdioui.
83'
Lawrence stáhl k zemi Dolidzeho a sudí Marshall píská nedovolený zákrok.
82'
Poslední střídání týmu z Gruzie. Ze hřiště odchází Kuchianidze, přichází Churcidze.
81'
A je tu čtvrtá branka domácích! Krásný balón poslal do vápna dnes výborně hrající Beridze a JAKUB PAUR nasměroval hlavou míč za záda Kvaškvadzeho.
80'
Ubbinkův centr ale nebyl přesný, hostující brankář chytá míč do svých rukou.
79'
Čataković je hodně při chuti, jeho další střelu vyrazil Kvaškvadze na roh.
77'
Trenčín je teď hodně aktivní a hostující hráči neví kam dřív skočit.
76'
A Čataković mohl přidat druhou branku! Tentokráte mu nahrál z pravé strany Beridze, brankář Kvaškvadze ale vytáhl parádní zákrok.
75'
Tak jsem to zakřikl, protože Trenčín přidává třetí branku! Střídající HAMZA ČATAKOVIĆ se nádherně uvolnil na hranici šestnáctky a přesnou střelou k tyči nedal Kvaškvadzemu šanci.
74'
Nyní se hra poněkud uklidnila a sledujeme poměrně klidnou část hry.
73'
Střídání v týmu AS Trenčín: ze hřiště odchází Mance, přichází Čataković.
71'
Gigauri se zkoušel prosadit středem hřiště a vykoledoval si nedovolený zákrok.
70'
Ubbink rozehrával další rohový kop, Čičinadze ale opět odhlavičkoval míč daleko od Kvaškvadzeho branky.
69'
Trenčín poněkud polevil ze své aktivní hry a hráči Kutaisi se snaží útočit. Zatímse ale hosté do větší šance nedostali.
67'
Střídání v týmu FC Torpedo Kutaisi: ze hřiště odchází Tuguši, přichází Kvirkvia.
67'
Další faul domácí útočníka už nezůstal bez žlutého napomenutí.
66'
Mance nyní ve středu hřiště podkopl Babunašviliho a sudí Marshall píská faul, rozehrávat budou tedy hosté.
65'
První střídání domácích, ze hřiště odchází Gong, kterého nahradí Milan Kvocera.
64'
Žlutou kartu dostává Šulek (AS Trenčín).
63'
Domácí měli další roh, avšak obrana Torpeda si dokázala poradit.
61'
Domácí zkouší hrozit dlouhými nákopy. Jeden takový vyslal Ubbink, jemuž ale sjel míč a jeho centr byl tak nepřesný.
59'
Obrana hostů už začíná být unavená. Důkazem budiž průnik Gonga, který sám postupoval dobrých třicet metrů. Svůj únik zakončil ale nepřesnou střelou.
58'
Beridze si na hranici vápna narazil s Ubbinkem, ale k zakončení se gruzinský záložník ve službách Trenčína nedostal.
57'
Domácí, stejně jako v prvním poločase, drží míč převážně na svých kopačkách.
56'
Z rohu samotného nic nevzniklo, odražený balón se ale dostal k Beridzemu, jehož tvrdá střela pořádně protáhla gólmana hostů.
55'
Ubbink opět hledal ve vápně Manceho. Ten si sice poradil s obráncem, avšak brankář Kvaškvadze byl včas z branky venku. Rohový kop pro Trenčín.
53'
Dlouhý nákop na Tugušiho vyslal Gigauri, trenčínská obrana ale dokázala hostujícího záložníka odzbrojit.
52'
Torpedo se snaží vyvinout tlak na domácí obranu a poměrně se mu to daří, brankář Chovan totiž odkopl kulatý nesmysl jen do autu.
51'
Na hranici šestnáctky si naváděl baloń Zubairu, jeho střela byla ale sražena mimo branku Kvaškvadzeho.
50'
Kutaisi se už dostávalo k vápnu, avšak jejich útočné snažení skončilo nepřesným centrem Kimadzeho.
49'
Roh měli i hosté, ovšem obrana domácích byla pozorná.
48'
Trenčín zahrával rohový kop. Ubbink posílal míč na přední tyč, kde ale byl připravený Čičidze.
47'
Do první šance druhého poločasu se dostával Beridze, jeho střela ale byla zblokována.
46'
Do druhého poločasu už nezasáhne Mamasachliši, na jeho místo přichází Babunašvili.
46'
V té se už nic nestalo a hráči tak půjdou do kabin za stavu 2:1 pro domácí. Zatím sledujeme parádní duel plný gólových šancí. Trenčín do zápasu vstoupil lépe a více držel míč, do vedení se ale dostali hosté, kteří udeřili ze standardní situace. To ale slovenský tým nepoložilo. Ještě do konce prvního poločasu se dokázal totiž dvakrát trefit Antonio Mance.
45+1'
45'
Hlavní sudí nastaví nad rámec prvního poločasu jednu minutu.
44'
Roh si vyzkoušeli i hosté, jenže ho nerozehráli vůbec dobře a domácí mohli jít do rychlého brejku, který zakončoval Mance. Jeho střela byla tentokrát nepřesná.
43'
Z toho nakonec nic nebylo, protože nejvýše ve vápně si naskočil Čičinadze, který odhlavičkoval míč do bezpečí.
42'
Po další akci bude mít Trenčín rohový kop.
41'
Slovenský tým je dál aktivnějsí a je vidět, že chce přidat další branku. To teď ukázal aktivně hrající Gong, jehož nahrávka na Manceho byla ale nepřesná.
40'
Trenčín otáčí zápas! Gong se na pravé straně utrhl obránci a namířil si to do šestnáctky. Tam předal míč Zubairuovi, který ještě posunul na ANTONIA MANCEHO, jenž z otočky propálil Kvašvadzeho.
38'
První žlutou kartu zápasu vidí hostující Gigauri za faul na Ubbinka.
36'
Hosté nyní udělali obrovskou chybu a domácí trestají! Ubbink skvěle napadal Churcilavu, kterému odebral balón a předložil jej ANTONIU MANCEMU, jenž uklízel do zcela odkryté branky.
35'
Tak ta byla zdravá! Gong se opět zjevil zcela sám na hranici vápna a brankář Kvaškvadze musel vytáhnout skvělý zákrok.
33'
Slovenský celek opět kombinuje a snaží se rozhýbat blok Kutaisi, což se jim ale zatím moc nedaří.
32'
Trenčín se snaží prosadit dlouhými nákopy na Manceho, Čičinadze se s ním ale zatím ví rady.
31'
První velká možnost domácích! Po zmatku na hranici pokutového území se míč objevil u zcela osamoceného Gonga, jehož rána mířila jen do tyče!
30'
Trenčín se vůbec nemůže usadit na útočné polivině, jejich rozehrávku totiž skvěle napadá Kapanadze.
29'
A další obrovská šance hostů! Tu táhl přes levou stranu Dolidze, jenž posílal do šestnáctky střílený centr. K němu se dostal Kapanadze, který ale netrefil úplně odkrytou branku domácích.
28'
Ubbink se opět pokoušel najít Manceho, avšak jeho centr byl moc dlouhý.
26'
Středem hřiště to zkoušel Zubairu, jeho přihrávka na Gonga ale byla moc dlouhá, a tak může hrát brankář Kvaškvadze.
25'
Trenčín opět kombinuje na vlastní polovině a stále nemůže najít recept na obranu Gruzinců.
24'
Velká šance Torpeda! Dolidze krásně našel ve vápně stojícího Kapanadzeho, jehož hlavička těsně minula Chovanovu pokladnici.
23'
Beridze se prodral přes dva hráče a chtěl si narazit s Mancem, jeho záměr ale vystihl Čičidze, který odkopl míč daleko od hostující svatyně.
22'
Ten si ale nerozuměl s Paurem a Kutaisi bude vhazovat.
21'
Domácí se hned ujali balónu a zakládají další útok, který táhne velmi aktivní Gong.
20'
Z pravé strany opět centroval Gong, tentokrát si na jeho centr naskočil Mance, jeho hlavička nakonec skončila vedle branky. Kvaškvadze bude vykopávat.
19'
Domácí fanoušci hlasitě ženou své miláčky kupředu, avšak ti si zatím s obranou Torpeda nevědí rady.
17'
Po souboji s Gongem zůstal ležet na hřišti Gigauri. Nakonec se ale nejedná o nic vážného a hustující borec tak bude pokračovat.
16'
Z levé strany přihrával Beridze na Manceho, Čičidze je ale zatím velmi pozorný a rady si věděl i v této situaci.
15'
Domácí nyní kombinují na vlastní polovině a čekají, zda se v obraně zelených neotevře nějaké okénko.
14'
Gong opět nabízel balón do vápna, jeho centr ale skončil mimo hřiště.
13'
Na půlce fauloval Paur Mamasachlišiho, rozehrávat tak bude tým z Gruzie.
12'
Hodně spěchat musel Kleščík, kterému se na záda lepil Tuguši. Slovenský obránce ale situaci zvládl a hlavou poslal míč Chovanovi.
10'
Torpedo Kutaisi právě vstřelilo branku!
No vida, Torpedo se dostává do vedení! Dolidze poslal do vápna centr, na který si naskočil GIORGI GURULI a uklidil míč přesně k tyči.
10'
Kutaisi bude zahrávat standardní situace z velmi zajímavé situace. K její exekuci se staví Dolidze.
9'
Hosté se teď poprvé trochu zdrželi na útočné polovině, ale jejich ofenzivní snažení končí faulem Tugušiho.
8'
Skovajsa vyslal dlouhý nákop na Beridzeho, tomu ale dokázal odkopnout kulatý nesmysl Čičinadze.
6'
Torpedo zatím podává poměrně nervózní výkon, další nepřesnost vyrobil Guruli, jehož přihrávka mířila až za postranní čáru.
5'
Další akci domácích táhl opět Gong, jeho nabídka do šestnáctky ale nebyla vyslyšena.
4'
Rychle zpátky musel domácí obránce Skovajsa, celou situaci nakonec vyřešil přihrávkou na brankáře Chovana, který posílá míč daleko od branky.
3'
Nyní se na pravé straně utrhl Gong, ovšem jeho centr dokázal odvrátit Čičinadze.
2'
Oba celky se na začátku zápasu nepotkaly s přesností. Balón ale mají hosté, kteří se snaží dostat do šance.
1'
Sudí Marshall poprvé foukl do píšťalky a zápas může začít. Výkopu se ujali hosté, kteří nastupují v zelených dresech, zatímco jejich dnešní soupeř zvolil bílou kombinaci.
1'

AS Trenčín: Chovan – Šulek, Kleščík (C), Lawrence, Skovajsa – Paur, Musa, Ubbink – Gong, Mance, Beridze
Náhradníci: Šemrinec – R. Klooster, M. Klooster, Čataković, Udeh, El Mahdioui, Kvocera

FC Torpedo Kutaisi: Kvaškvadze (C) – Churcilava, Čičinadze, Guruli, Kimadze – Gigauri, Mamasachliši – Dolidze, Kuchianidze, Tuguši – Kapanadze
Náhradníci: Kvilitaia – Tabatadze, Adamadze, Babunašvili, Kvirkvia, Churcidze, Kučuchidze

Rozhodčí: Tim Marshall – Paul Robinson, Georgios Argyropoulos ( všichni Severní Irsko ).
FC Torpedo Kutaisi

Torpedu se minulá sezona povedla na výbornou, jelikož se po ne úplně vydařené základní části v play-off dokázalo umístit na třetím místě, čímž si zajistilo místenku v předkole Evropské ligy. To si tým z Gruzie naposledy vyzkoušel před třemi lety, kdy hned v úvodu nestačil na Žilinu. Na tento dvojzápas je Kutaisi dobře připraveno, protože jejich domácí soutěž má za sebou už osmnáct zápasů a Torpedo se zatím nachází na druhém místě za Dinamem Tbilisi, kterému podlehlo v minulém kole 1:2.
AS Trenčín

Slovenský celek si ve své domácí soutěži nevedl úplně podle představ, jelikož v lize se umístil na čtvrtém místě a pohár pro něj skončil už ve čtvrtfinále. Za účast v kvalifikaci Evropské ligy může vděčit Slovanu Bratislava, který skončil v lize druhý a zároveň vyhrál pohár, takže z ligy postoupil do předkola právě čtvrtý Trenčín. Loni si AS vyzkoušel předkola obou evropských soutěží, ovšem jejich cesta poháry skončila těsně před branami Evropské ligy, protože stopku jim nakonec vystavil Rapid Vídeň.
Hezký večer všem příznivcům kvalitního fotbalu. Po začátku předkol Ligy mistrů startuje i kvalifikace Evropské ligy. My se společně v tomto online přenosu zaměříme na souboj, v němž se utkají AS Trenčín a FC Torpedo Kutaisi. Úvodní hvizd je naplánován na 17:20.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:20.