Evropská liga (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  Viitorul : Salcburk - 17. srpna 2017   20:45

Viitorul
Viitorul
7' Tucudean
1:3
(1:3)
Salcburk
Salcburk
2' Hwang   • 30' Wolf   • 32' Dabbur
Viitorul
Rimniceanu – Boli, Tiru (46. Hodorogea), Constantin, Ganea – López, Mladen, Vina – Chitu (72. Pereira), Tucudean, Cicaldau (51. Coman)
Buzbuchi – Coman, Herea, Hodorogea, Pereira, Dumitrescu, Baluta.
A. Taylor – G. Beswick, A. Nunn (vš. ENG)
Stadionul Central, Ovidio (ROU)
Salcburk
Stankovic – Lainer, Miranda, Caleta-Car, Ulmer – Rzatkowski (71. Haidara), Wolf (81. Minamino), Samassékou, Berisha – Hwang (76. Gulbrandsen), Dabbur.
Coronel – Haidara, Minamino, Gulbrandsen, Leitgeb, Farkas, Pongracic.

To je z mé strany vše, hezký večer.
Držení míče: 47 % : 53 %.
Střely na branku: 3:8. Střely mimo: 4:4. Rohy: 6:5. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 15:19.
Je dobojováno. Zajímavý duel nakonec zvádl lépe celek z Rakouska, který vyhrál na hřišti Viitorulu 3:1 a udělal velký krok k postupu do hlavní fáze Evropské ligy. Nutno dodat, že hosté byli lepším celkem a vyhráli zcela zaslouženě. Domácí bojovali, ale dnes to nestačilo.
90+4'
90+4'
Žlutou kartu dostává Pereira (FC Viitorul Constanta).
90+3'
Tak málem se ještě domácí prosadili! Tucuden se uvolnil ve vápně, ale z dobré pozice poslal míč jen nad branku!
90+3'
Domácí se ještě tlačí dopředu, ale vypadá to, že další branky se už nedočkáme.
90+1'
Rozhodčí přidal tři minuty.
90'
Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.
88'
Na druhé straně měl práci Rimniceanu, ale s lehkým pokusem z dálky si poradil na jedničku.
86'
Do míče se na hranici velkého vápna opřel Mladen, ale napálil ho vysoko nad branku a Stankovic zasahovat nemusel.
85'
Rohový kop pro domácí.
83'
Práci měl i hostující brankář Stankovic, ale s propagačním pokusem si v pohodě poradil.
81'
Střídání v týmu FC Red Bull Salzburg: ze hřiště odchází Wolf, přichází Minamino.
79'
Z následného rohu nic nebylo, ale u míče jsou stále hosté z Rakouska.
78'
Po rychlé akci přišla přihrávka na malé vápno, tam se zjevil Dabbur, ale domácí brankář ho fantasticky vychytal a stav se nemění!
76'
Střídání v týmu FC Red Bull Salzburg: ze hřiště odchází Hwang, přichází Gulbrandsen.
74'
Ale ani tentokrát nedokázali domácí ohrozit branku hostů. Hráčům Viitorulu nelze upřít snahu, ale ve finální fázi se trápí.
73'
Po sražené střele budou domácí zahrávat rohový kop.
72'
Střídání v týmu FC Viitorul Constanta: ze hřiště odchází Chitu, přichází Pereira.
72'
Po fauliu je tu standardní situace pro domácí, zhruba z dvaceti metrů od branky Stankovice.
71'
Střídání v týmu FC Red Bull Salzburg: ze hřiště odchází Rzatkowski, přichází Haidara.
70'
Nyní navíc domácí chybovali v rozehrávce, ale Dabbur z hranice velkého vápna poslal míč vysoko nad branku.
69'
Domácí se snaží něco vymyslet, ale hostující celek zkušeně brání své vedení.
67'
Ale ani z tohoto rohu nic nebylo. Navíc celé snažení skončilo faulem a hosté s rozehrávkou nepospíchají.
66'
Rohový kop si vyzkouší i domácí mužstvo.
65'
Ale ani ze svého třetího rohu hostující celek nic nevytěžil, takže stále vede o dvě branky, což je pro Salzburg velmi dobrý výsledek.
64'
Rohový kop pro Salzburg.
62'
Hosté to zkusili dlouhým nákopem, ale ten byl až příliš dlouhý a pro míč si došel pozorný Rimniceanu.
60'
Akce domácího celku skončila ofsajdem a na tahu je tak hostující mužstvo.
58'
Na trávníku se nyní nic zajímavého neděje a k vidění je pouze mnoho nepřesných přihrávek na obou stranách.
56'
Žlutou kartu dostává Miranda (FC Red Bull Salzburg).
55'
Druhý poločas se zatím nehraje v takovém tempu, jako ten první. Nyní jsou u míče domácí, kteří trpělivě kombinují.
53'
Z rohového kopu ale nic nebylo, protože ve vápně domácího celku kraloval Boli, který míč uklidil do bezpečí.
52'
Rohový kop pro hosty.
51'
Střídání v týmu FC Viitorul Constanta: ze hřiště odchází Cicaldau, přichází Coman.
51'
Domácí hráč je ošetřován a chvíli se hrát nebude.
49'
Z následného rohu nic nebylo, ale domácí jsou stále u míče a kombinují.
48'
Domácí vstoupili do druhého poločasu zostra! Po hezké kombinaci byl sám před brankářem Chitu, ale v obrovské šanci si neporadil a brankáře nepropálil!
46'
Střídání v týmu FC Viitorul Constanta: ze hřiště odchází Tiru, přichází Hodorogea.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 21:45.
První poločas je za námi a nutno dodat, že byl velmi zajímavý a nabídl hned čtyři branky. Hosté začali aktivně a hned se dostali do vedení, ale domácí zareagovali a vyrovnali. Jenže pak vstřelil rakouský celek ješte dvě branky a vede tak 3:1. Hosté jsou lepší a vedou zcela zaslouženě.
45+2'
45+1'
Rozhodčí přidal dvě minutky.
45'
Hraje se poslední minuta prvního poločasu.
44'
Už se opě hraje. Hosté drží míč a nikam nepospíchají, což je za současného stavu zcela pochopitelné.
42'
Jeden z domácích hráčů je ošetřován, takže se chvíli hrát určitě nebude.
41'
Do konce prvního poločasu zbývá pět minutek, tak uvidíme, zda se ještě dočkáme nějaké branky.
39'
Po dlouhé době se dopředu vydali i domácí, ale blesková akce skončila velmi nepovedeným centrem z levé strany.
37'
Domácím se dnes vůbec nedaří, ale nutno dodat, že větší kvalita je na straně rakouského celku, který zatím na trávníku dominuje.
35'
Žlutou kartu dostává Mladen (FC Viitorul Constanta).
34'
Po rohu se na hranici penalty k míči dostal Lainer, ale z dobré pozice ho napálil nad branku a stav se tentokrát nemění!
33'
32'
Salzburg právě vstřelil branku!
A máme tu další branku a opět ji vstřelil rakouský celek, který jde do vedení už 3:1! Na hranici velkého vápna se k míči dostal MUNAS DABBUR, který povedenou střelou překonal brankáře.
30'
Nyní se to už ale hostům povedlo a jdou znovu do vedení. HANNES WOLF se dostal do vápna s míčem a s příspěním teče dopravil míč za bezcmocného brankáře!
29'
Rakouský celek to zkusil po pravé a následně i po levé straně, ale ani z jedné akce se nic neurodilo. Domácí stále velmi dobře napadají.
27'
Obraz hry je stále stejný. Hosté se tlačí dopředu a jsou aktivnější, ale většina akcí končí nepřesnou přihrávkou do vápna.
25'
López fauloval a je prvním hráčem v tomto utkání, který uviděl žlutou kartu.
22'
Po zisku míče šli domácí dopředu, byl z toho centr z levé strany, ale ve vápně kraloval Lainer, který míč poslal do bezpečí.
21'
Opět se hraje na polovině domácího celku, který je pod tlakem. Nutno ale dodat, že zatím domácí dobře brání.
19'
Nyní se hosté prokombinovali před vápno soupeře, ale Berisha hradbu těl před sebou nepropálil.
17'
Zahrozili také domácí fotbalisté, ale jejich rychlý útok skončil nepřesným centrem. Na tahu už je tak hostující celek.
15'
Hostující celek opět diktuje tempo hry a tlačí se dopředu. Domácí se zatáhli a hlavně se brání.
13'
Z dobrých dvaceti metrů to vyzkoušel hostující Wolf, ale jeho přízemní pokus nebyl přesný a od své branky bude rozehrávat Rimniceanu.
11'
Domácí to vyzkoušeli dlouhým nákopem, ale tomu scházel přesnost a na tahu je tak celek z Rakouska.
9'
Stále sledujeme ofenzivní začátek utkání, tak uvidíme, kdy se dočkáme další branky. Zatím se ted rozhodně nenudíme.
7'
Tým Viitorul Constanta právě vstřelil branku!
Je vyrovnáno! Ve vápně se k míči dostal GEORGE TUCUDEAN, který nic nevymýšlel a z poměrně velkého úhlu ho napálil za Stankovice!
6'
Domácí přidali a je to znát. Nyní jsou hráči rumunského celku lepším a stále se tlačí dopředu.
4'
Hosté jsou samozřejmě na koni a stále se tlačí dopředu. Domácí úvodní branka velmi zaskočila.
2'
Tak to je parádní vstup do utkání v podání rakouského celku, který jde hned ve druhé minutě do vedení 1:0! Po kombinaci se do vápna dostal HEE-CHAN HWANG, který pohotovým zakončením překvapil marně se natahujícího brankáře.
1'
U míče jsou hostující fotbalisté, kteří kombinují a snaží se hned něco kloudného vymyslet.
1'
Vše je připraveno, jdeme na to.
Hráči obou celků jsou na trávníku, takže duel začne za malý okamžik.

FC Viitorul Constanta: Rimniceanu – Boli, Tiru, Constantin, Ganea – López, Mladen, Vina – Chitu, Tucudean, Cicaldau.
Náhradníci: Buzbuchi – Coman, Herea, Hodorogea, Pereira, Dumitrescu, Baluta.

FC Red Bull Salzburg: Stankovic – Lainer, Miranda, Caleta-Car, Ulmer – Rzatkowski, Wolf, Samassékou, Berisha – Hwang, Dabbur.
Náhradníci: Coronel – Haidara, Minamino, Gulbrandsen, Leitgeb, Farkas, Pongracic.

Rozhodčí: A. Taylor – G. Beswick, A. Nunn (vš. ENG).
Týmy spolu ješte nikdy nehrály, takže dnes to bude první souboj. Ten začne v 20:45 hodin a my budeme samozřejme u toho, tak si nenechte zápas ujít.
FC Viitorul Constanta bojoval o Ligu mistrů, ale ve třetím předkole nestačil na APOEL, který následne vyfasoval pražský celek. Viitorul nejdříve doma APOEL 1:0 porazil. Odvetu zvládl lépe APOEL, který také vyhrál 1:0 a šlo se do prodloužení, kde ovšem už dominoval celek z Kypru, který nakonec vyhrál 4:0 a postoupil dále.

FC Red Bull Salzburg i v této sezone bojoval o Ligu mistrů, ale ani tentokrát se mu to nepovedlo. Nejdříve sice vyřadil Hibernians, když venku vyhrál 3:0 a doma také 3:0, ale pak narazil na Rijeku a ta byla nad jeho síly. V Rakousku se hrálo 1:1, ale v Chorvatsku skončil duel 0:0, takže dál šla Rijeka.
Zdravím všechny fotbalové fanoušky. Evropská liga má na programu rozhodující předkolo a my budeme sledovat duel mezi Viitorulem Constanta a rakouským Salzburgem. Mírným favoritem tohoto zápasu je hostující celek.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.