Evropská liga (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  Zirä FK : Astra Giurgiu - 20. července 2017   19:00

Bayramov – Aliev, Guliyev, Gurbanov, Mustafayev, Nagiev, Shemonayev
Georgi Vadachkoria – Zaza Menteshashvili, Giorgi Elikashvili (vš. GEO)
Zira Olympic Sport Complex Stadium
Lazar – Balaure, Bejan, Le Tallec, Moise, Pitian, Vilceanu

Máme tady konec. Hosté si celý zápas pohlídali a nenechali domácí jít do žádné šance. Moc šancí nám toto utkání nepřineslo. Domácí měli spíš jen náznaky šancí, po kterých skvěle zapracovala obrana hostů a nic z toho nebylo. AFC Astra Giurgiu tedy postupuje dál a ve 3. předkole se utká s ukrajinským klubem PFK Oleksandrija. To je pro dnešek ode mě vše. Děkuji za pozornost.
90+5'
90+5'
Hosté brání skvěle a u míče je brankář hostů.
90+4'
Velká šance domácích, ale zastavil je ofsajd.
90+3'
Obrana si sním poradila a bude to aut pro domácí.
90+3'
Aut pro domácí a následný nákop.
90+3'
Hosté nikde nespěchají.
90+2'
Manga fauloval a rozehrávat budou hosté.
90+1'
Po rohu se ke střele dostal jeden z hráčů hostů, ale hlavičkoval nepřesně.
90+1'
Rozhodčí nastavuje 5 minut.
90'
Ale obrana domácích vyhlavičkovala míč, bude následovat roh pro hosty.
90'
Hosté jdou 4 na 4.
89'
Odkop od brány hostů.
88'
Hosté si hlídají konec zápasu a do ničeho domácí nepouští.
88'
Přetažený centr a bude to odkop od brány domácích.
87'
Faul domácích.
87'
Dnes už se pravděpodobně prodlužovat nebude. Domácí hráči nejsou schopni se dostat k pořádné šanci.
86'
Na hřišti je ošetřován Nicoara, ale vypadá to, že bude pokračovat.
85'
Hráč domácích centroval z levé strany, ale brankář si poradil.
85'
A máme tady poslední střídání zápasu. Odchází Matei, místo něj se na hřiště podívá Guliyev.
84'
Djurič pouze trefil postavenou zeď.
83'
Erico fauloval a domácí budou mít přímý kop z dobré pozice.
82'
Gadze vybojoval roh, který byl rychle rozehrán, ale nic nepřinesl, u míče jsou ale pořád domácí.
82'
Faul na hráče domácích.
81'
Nyní hosté měli chvilku míč na půlce domácích, ale obrana domácích skvěle zapracovala a odebrala ho jim.
80'
A poslední střídání hostů. Ze hřiště odchází Marquinhos a přichází Pitian.
79'
Ale příliš se jim to nedaří, jelikož opět faulují.
78'
Domácí hráči se snaží něco vymyslet.
77'
Zatím je to marná snaha domácích, kterou teď potvrdil nepřesně hlavičkující Gadze.
76'
Nepřesná přihrávka do běhu na Belforta.
75'
Le Tallec po faulu na něj, leží na zemi.
75'
Následný roh přinesl střelu vedle a bude to odkop od brány.
74'
Djurič skvěle vypálil míč z dálky, ale brankář byl připraven!
73'
Centr z pravé strany domácích přistál jenom na hlavě obrany hostů a bude to rohový kop.
72'
A k druhému střídání domácích taky došlo. Ze hřiště jde Sadiqov, místo něj jde Aliev.
71'
Nepřesně odehrál míč Djurič a bude to odkop od brány hostů.
70'
Gadze byl až příliš aktivní ve vápně hostů a je mu odpískán faul.
69'
K druhému střídání hostů dochází nyní, ze hřiště jde Ionita a na trávník vyběhne Balaure.
68'
Krátké přerušení kvůli zranění jednoho hráče hostů.
67'
Nepřesný centr hostů a bude to odkop od brány domácích.
66'
Je z toho jenom ofsajd.
65'
U míče jsou domácí, uvidíme s čím překvapí, jelikož čas se jim rychle krátí a musí vstřelit minimálně dva góly.
63'
Manga vystřelil z levé strany, ale trefil pouze svého hráče ve vápně. Tahle šance se dala využít lépe.
62'
Ale Gurbanov ztratil míč a bude to aut pro hosty.
62'
Domácí získali míč a můžou jít dopředu.
61'
O první střídání na domácí straně se postaral i domácí trenér. Ze hry jde Igbekoyi a nahrazuje ho čerstvý Gurbanov.
60'
Ale Manga z přímého kopu vystřelil vedle brány.
60'
Faul hostů a bude to přímý kop domácích z dobré pozice.
59'
A Le Tallec se hned dostal do šance, ale hlavou jen těsně přestřelil!
58'
O první střídání v zápase se postarali hosté. Odchází Chipirliu a přichází Le Tallec.
57'
Igbeykovi po faulu dostává žlutou kartu.
57'
Domácí hráč se pokoušel překvapit brankáře Ilieva Ivanova střelou z dálky, ale ten byl připraven.
56'
Nepřesný centr hostů si bere do rukou Nazirov.
55'
Faul domácích a u míče jsou hosté.
54'
Domácí by potřebovali dát dva góly aby postoupili, ale nesměli by žádný dostat. Zatím to ovšem vypadá, že hráči Astry přijeli tady do Baku připraveni a nechtějí nic nechat náhodě.
53'
Domácí se pokoušeli vystřelit, ale míč se dostal mimo hřiště a bude to odkop od brány hostů.
53'
Roh pro domácí.
52'
Odkop od brány, o který se postará brankář a zároveň kapitán Anar Nazirov.
51'
Brankář Nazirov se musel protáhnout a vyboxovat míč.
51'
Rohový kop pro hosty.
50'
Aut pro hosty, který po chybě obrany domácích se málem proměnil v šanci, ale domácí míč včas odkopli.
49'
Po faulu budou rozehrávat hosté.
48'
Nicoara protestoval a dostává žlutou kartu.
48'
Centr z volného přímého kopu našel hlavu jednoho z domácích hráčů, který bránu přestřelil.
47'
Aut pro domácí a následný faul Ionity, který dostal žlutou kartu.
46'
U míče jsou hosté.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 20:03.
První poločas nám toho moc nenabídl. Viděli jsme jenom marné snahy domácích ohrozit bránu hostů. Největší šanci měl Nicoara, který si pravděpodobně po ruce zpracoval míč a vystřelil, ale brankář jeho střelu vyrazil.
45+2'
45+2'
Ofsajd hostů.
45+2'
Ke konci poločasu ještě uvidíme rohový kop hostů.
45+1'
Rozhodčí nastavil 2 minuty.
45'
45'
Vypadá to, že je v pořádku a hra může jít dál.
44'
Ovšem brankář Iliev Ivanov se srazil se svým spoluhráčem a bude potřebovat ošetření.
44'
A následný centr si opět bere brankář hostů.
44'
Manga jenom prověřil střelou brankáře hostů, který v pohodě bere míč do rukou.
43'
Sadiqov si bere míč, ale centr z rohového kopu byl hodně nepřesný.
42'
Gadze zpracoval míč ve vápně a následně chtěl přihrát, ale obrana byla u míče dříve a bude to jen rohový kop pro domácí.
42'
Faul hostů.
41'
Krneta fauloval Marquinhose při brejku.
40'
S centrem domácích si obrana hostů poradila.
39'
Gadze fauloval ve středu hřiště Ionitu a zaslouží si kartu žluté barvy.
39'
Nepřesná přihrávka domácích, kteří kombinovali u vápna hostů.
38'
Hráč hostů Chipirliu leží na zemi a drží se za hlavu. Vypadá to, že je v pořádku a hra může pokračovat.
37'
Přetažený centr domácích z levé strany.
36'
Gadze z 25 metrů vystřelil nepřesně.
34'
Po obrovské chybě se do šance dostal Nicoara, ale brankář vyrazil míč a bude následovat rohový kop! Pravděpodobně Nicoara zpracoval míč rukou, ale rozhodčí jí neviděl.
33'
Faul domácího Igbekoyie.
32'
První větší šance hostů, kteří zkoušeli ohrozit bránu domácích, ale následná střela šla vedle brány.
31'
Djurič fauloval zezadu Marquinhose a sudí poprvé v zápase tahá žlutou kartu.
30'
Hosté drží míč a v klidu si nahrávají. Po prvním vyhraném zápase 3:1 nemají kde spěchat.
29'
Centr který přiletěl z levé strany od domácího hráče si bere Iliev Ivanov.
29'
Faul Polczaka na Gadzeho.
28'
Hosté kombinují ve středu hřiště a budou mít výhodu autového vhazování.
27'
Faul Chipirlia a následný faul Belforta.
26'
Ofsajd domácích.
26'
Marquinhos neposlal centr na útočníka hostů přesně a u míče jsou domácí borci.
25'
Z rohu nic nebylo a u míče brankář domácích Anar Nazirov.
24'
Sudí jde uklidnit hráče, kteří se strkali ve vápně.
24'
Obrana si s centrem z přímého kopu poradila a bude následovat rohový kop hostů.
23'
Faul ve středu hřiště od Igbekoyie, který se dal posoudit na žlutou kartu, ale rozhodčí je klidný.
23'
A následný aut domácích.
22'
Aut pro hosty po hlavičce Mateie.
22'
Ve středu hřiště teď drží míč hosté.
21'
Belfort po centru zkoušel střelu hlavou, ale pro brankáře hostů to byla snadná práce.
20'
Centr Sadiqova si vzal Iliev Ivanov do svých rukavic.
19'
Aut pro hosty, který vhodí kapitán Stan. Hosté, ale ztratili míč a do kombinace jdou domácí.
18'
Nepřesný centr z levé strany a bude to výkop od brány hostů o který se postará Iliev Ivanov.
17'
S rohovým kopem si hosté poradili a následně se hráč domácích ocitnul v ofsajdu.
17'
Belfort teď nůžkama zkoušel vystřelit, ale trefil pouze obranu hostů. Bude následovat rohový kop.
16'
Výborně vykličkoval dva hráče Ionita, ale následná střela byla doprostřed brány, kde si to Nazirov pohlídal.
16'
Faul Mateie a hosté budou mít přímý kop z levé strany hřiště.
15'
Domácí teď ohrozili bránu, ale nic velkého z toho nebylo a nakonec je útočník domácích Gadze v ofsajdu.
14'
Chipirliu se málem dostal do zakončení, ale skvěle zapracovala obrana domácích.
13'
Nakonec jde po svých a opět se hraje.
12'
Na hřišti leží Nicoara a hra je přerušena.
12'
Nicoara nepřihrál přesně v dobrém protiútoku.
11'
Sehráli ho nakrátko a následný centr byl přetažen. Následovat bude odkop od brány domácích.
11'
Marquinhos jde rozehrávat rohový kop.
11'
10'
Zatím jsou jasně víc aktivní domácí, kteří chtějí rychle vstřelit gól a přiblížit se k náskoku hostů z prvního zápasu.
9'
Aut pro domácí po vyhlavičkování mimo hřiště od Igbekoyie.
8'
Výborná kombinace domácích, ale ke střele se po nepřesném centru nedostali.
8'
Nepřesná přihrávka Krnety a bude následovat aut pro hosty.
7'
Jde ale po svých a vypadá, že to rozchodí.
6'
Nyní na zemi leží Marquinhos a potřebuje ošetření doktorů.
5'
Gadze teď dostal šanci po nahrávce do běhu, ale mířil vedle brány.
4'
Aut pro domácí po nepřesné přihrávce hostů.
4'
Další aut pro hosty.
3'
Teď bylo trochu nepřesností při rozehrávce hostů, ale vše nakonec zvládli.
3'
Autové vhazování pro hosty.
2'
Výkop od brány hostů.
1'
Zirä drží míč na vlastní polovině.
1'
Hráči již jdou na hřiště, za pár chvil zápas začne.
Domácí udělali oproti prvnímu zápasu tři změny v základní sestavě, zatím co hosté pouze dvě.

Zirä FK: Nazirov (C) – Matei, Krneta, Boum, Khalilzade – Igbekoyi, Djurič – Manga, Sadiqov, Belfort – Gadze
Náhradníci: Bayramov – Aliev, Guliyev, Gurbanov, Mustafayev, Nagiev, Shemonayev

AFC Astra Giurgiu: Iliev Ivanov – Belu-Iordache, Polczak, Erico, Stan (C) – Ionita, Dandea, Marquinhos – Mrzljak, Chipirliu, Nicoara
Náhradníci: Lazar – Balaure, Bejan, Le Tallec, Moise, Pitian, Vilceanu

Rozhodčí: Georgi Vadachkoria – Zaza Menteshashvili, Giorgi Elikashvili (vš. GEO).
AFC Astra Giurgiu

Klub založený v roce 1921. Sídlí ve městě Giurgiu. Jedenkrát vyhrál rumunský pohár v sezóně 2013/14 a superpohár v roce 2014. Tento klub se nám dostal do podvědomí protože v sezóně 2014/15 vyřadil ve 3. předkole český klub FC Slovan Liberec po výsledcích 3:0 a 3:2. Astra minulou sezónu skončila na 6. místě ve skupině o titul a dostala se až do finále rumunského poháru, kde ovšem prohrála. Po prvním utkání se Zirä FK už hrála i první zápas v lize, který doma zvládla výhrou 1:0 s týmem Sepsi Sfantu Gheorghe.
Zirä FK:

Klub založený v roce 2014. Sídlí ve městě Baku. Jelikož je to klub vytvořený nedávno tak za sebou nemá úspěchy. Prozatím největší úspěch je 2. místo v lize v sezóně 2015/16. Minulou sezónu skončila na 4. místě a v ázerbajdžánském poháru skončila ve čtvrtfinále.
Do druhého předkola se dostala přes FC Differdange 03 po výsledcích 2:0 a 2:1.
Zdravím, dnes máme na programu odvetu 2.předkola Evropské ligy. Proti sobě se postaví Zirä FK – AFC Astra Giurgiu. První zápas vyhrála s poklidem Astra 3:1 a máme se tedy na co těšit. Hrát se bude na stadionu Zira Olympic Sport Complex Stadium v Baku.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.