Evropská liga (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  Zirä FK : Differdange - 29. června 2017   19:00

Zirä FK
Zirä FK
22' Gadze  • 80' Belfort
Worré, Ikene, Perez, Jackson, Bettmer, Bei, Amri

Zirä vítězí zaslouženě 2:0, hrála lepší fotbal a soupeře nepustila k ničemu závratnému. Gadze stál u obou branek a sám mohl skórovat i podruhé, ale napálil ze strany pouze tyčku.
Držení míče: 50 % : 50 %.
Střely na branku: 11:2. Střely mimo: 9:5. Rohy: 5:4. Ofsajdy: 6:1. Fauly: 12:14.
90+5'
90+5'
Na závěr přišla ještě jedna dobrá příležitost pro domácí celek. Na konci akce stál Mustafayev, ale v koncovce neuspěl.
90+4'
V závěru ještě vidíme ofsajd Vandebroecka, který se hnal za domácí obranu.
90+2'
Zirä má závěr zápasu pod kontrolou a o výhře tohoto týmu už není pochyb.
90'
Nad rámec základní hrací doby byly nastaveny tři minuty.
89'
Brankář Weber si připsal další úspěšný zákrok, když zlikvidoval ránu Khalilzadeho.
86'
Domácí hráči vedou o dvě branky a teď se navíc ženou i za třetím gólem. Nejprve zahrávali roh, poté i volný přímý kop, ale neuspěli. Differdange je pod mírným tlakem...
84'
Po Nagiově ráně následuje rohový kop pro domácí.
83'
Sadygov měl dobrou šanci, ale svou střelou pouze nechal vyniknout gólmana Webera.
81'
Střídání v týmu Zirä FK: ze hřiště odchází Matei, přichází Nagiev.
80'
Zirä FK právě vstřelila branku!
Domácí fotbalisté přidávají i druhý gól a zase u toho byl Gadze, který nacentroval z pravé strany do vápna a KERVENS FILS BELFORT usměnil míč do brány hlavou.
79'
Střídání v týmu FC Differdange 03: ze hřiště odchází Hamzaoui, přichází Ikene.
76'
V dobré příležitosti se ocitli domácí fotbalisté, jejichž akci ukončil Manga nepřesnou střelou mimo bránu.
73'
Hra se trochu přiostřila a na hřišti došlo k několika faulům, míče se ale nakonec ujmou domácí hráči.
70'
Střídání v týmu FC Differdange 03: ze hřiště odchází Caron, přichází Perez.
67'
Rohový kop hostujícího týmu dopadl sražením míče do zámezí, následoval tedy roh další, ale opět to změnou stavu skóre nedopadlo.
64'
Gadze mohl přidat i druhý gól! Útočník domácích však napálil pouze tyč z ostrého úhlu.
64'
Djurič z přímého kopu vystřelil na bránu, gólman ale jeho ránu vyrazil.
62'
Yéyé zkusil vystřelit, branku soupeře však netrefil.
61'
Střídání v týmu FC Differdange 03: ze hřiště odchází Bastos, přichází Amri.
61'
Střídání v týmu Zirä FK: ze hřiště odchází Ibekoyi, přichází Mustafayev.
60'
Z dálky vypálil Djurič, ale ani jeho rána se s bránou soupeře nepotkala.
58'
Rohový kop domácích neskončil zdárně, po nepřesnosti bude gólman odkopávat.
53'
Ke střelecké příležitosti se dostal Djurič, ale jeho projektil byl sražen do zámezí.
50'
Vendenbroeck se opřel do míče, ale bránu domácích netrefil.
47'
Khalilzade byl načapán v ofsajdu a hra se přerušuje. K míči se postaví hosté.
46'
Střídání v týmu Zirä FK: ze hřiště odchází Aliyev, přichází Sadygov.
46'
V prvním poločase se domácí Zirä prezentovala lepším fotbalem, vytvořila si několik šancí a dokázala si vytvořit jednogólový náskok, který po pěkné souhře obstaral Gadze. Hosté spíše bránili a nedokázali svému soupeři zatím pořádně odpovědět na úvodní gól.
45+1'
45'
Nad rámec prvního poločasu byla přidána ještě jedna minuta.
44'
A do třetice ještě jeden ofsajd domácích, ve kterém teď stál Khalilzade.
43'
Druhý ofsajd v zápase, tentokrát byl v postavení mimo hru Belfort.
42'
Aliyev zahrál rohový kop domácích, z následné akce ale nic nebylo. Naopak na druhé straně se ke střele dostal Yéyé, ale míč do brány nepropasíroval.
40'
Rodrigues znovu fauloval, tentokrát už ale za cenu žluté karty.
39'
Nazirov v domácí brance si připsal další úspěšný zákrok, tentokrát proti ráně Vandenbroecka.
37'
Po pěkné akci si hosté vybojovali rohový kop, ale ani oni nedokázali z této příležitosti něco vytěžit.
34'
Z rohové kopu nic nebezpečného nebylo. Hosté se po výkopu ujali míče a Zirä bude po delší odmlce bránit.
32'
Teď mohli domácí svůj náskok navýšit. S míčem se Manga dostal daleko, podařilo se mu vystřelit, jeho rána byla ale odražena do zámezí. Následovat tedy bude rohový kop.
29'
Djurič (Zirä) dostal za své nemilé počínání odměnu v podobě žluté karty.
29'
Manga se prodral ke střelecké příležitosti, ale trefil pouze stojícího obránce.
26'
Aliyev mohl navýšit náskok domácích, ale v konečné fázi nedokázal usměrnit míč za záda gólmana, který předvedl dobrý zákrok.
22'
Domácí fotbalisté se ujímají vedení! Belfort posunul míč na pravou stranu na RICHARDA GADZEHO, který po jeho nabídce neváhal a dokázal po zemi prostřelit gólmana.
17'
Další střela hostů. K míči se propracoval Yéyé a zkusil vystřelit, jeho projektil se ale s bránou nepotkal.
16'
Nazirov na druhé straně teď také zasahoval, když musel lapit nebezpečný pokus Bastose.
14'
Gólman hostů Weber si připsal první úspěšný zákrok, když zneškodnil ránu Ibekoyie.
12'
Manga se podruhé v zápase propracoval ke střelecké příležtosti, opět se mu ale nepovedlo nasměrovat balon na bránu.
10'
Zirä přehrává svého soupeře a do další akce se dral Gadze, ale hra byla přerušena kvůli postavení mimo hru.
9'
Po faulu následoval volný přímý kop pro tým Zirä. Exekutorem byl Manga, který se rohodl pro přímou střelou, branku soupeře ale neohrozil.
7'
Série nepřesností skončila faulem Rodriguese, a tak u míče zůstanou opět fotbalisté domácího celku.
4'
A následná akce skončila pro hosty nebezpečně, jelikož se ke střele dostal Belfort, tomu ale střela úplně nesedla a míč putoval mimo branku. Weber bude vykopávat.
3'
V krátkém časovém sledu se domácí dostanou ještě blíže k brance soupeře, jelikož nyní byl Aliyev znovu faulován.
2'
První přerušení hry přišlo po dvou minutách, kdy se Rodrigues v dresu hostů dopustil nedovoleného zákroku na Aliyeva. Hra bude pokračovat a v držení míče budou domácí hráči.
1'

Zirä FK: Nazirov – Matei, Krneta, Boum li, Khalilzade – Manga, Djurič, Ibekoyi, Belfort – Aliyev, Gadze
Náhradníci: Bayramov, Mustafayev, Nagiev, Sadygov, Shemonayev, Guliyev, Gurbanov

FC Differdange 03: Weber – Franzoni, Vandenbroeck, Jänisch, Rodrigues – Yéyé, Holter, Fleurival, Bastos – Hamzaoi, Caron
Náhradníci: Worré, Ikene, Perez, Jackson, Bettmer, Bei, Amri

Rozhodčí: Daniyar Sakhi – Alibek Aubakirov, Jurij Tikhonyuk – Marat Iskakov.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.