Z mé strany je to pro dnešek vše, děkuji všem za pozornost a u dalšího přenosu na viděnou.
Je to jasné! Liverpool v odvetném zápase již nezaváhal a postupuje tak do dalšího kola FA Cupu. Tempo dnešního utkání sice nebylo světové, ale i to stačilo Liverpoolu, aby porazil Plymouth 1:0 a postoupil tak do dalšího kola. Na nejzajímavější momenty utkání se můžete zpětně podívat v našich animacích.
90+4
90+4
Zápas se dohrává na polovině domácího týmu. Liverpool je pravděpodobně dalším postupujícím.
90+4
Ben Purrington šel do souboje hodně nevybíravě a vysloužil si tak u hlavního sudího žlutý kartónek.
90+3
Domácí fotbalisté se ještě snaží něco vymyslet na polovině soupeře, ale zatím marně. Liverpool dnes brání hodně kompaktně.
90+2
Gomez nechtěl ponechat nic náhodě, a tak raději odkopl centrovaný míč daleko do bezpečí.
90+1
Plymouth se hnal do poměrně zajímavého brejku, jenže přihrávka na nabíhajícího Rooneyho směřovala pouze do ofsajdového postavení.
90
Rozhodčí přidávají celkem čtyři minuty navíc! Poslední naděje pro domácí celek.
89
Divock Origi mohl hned vzápětí svoji neproměněnou penaltu odčinit, jenže jeho rána z hranice šestnáctky skončila pár centimetrů nad bránou.
88
Divock Origi se celou dobu díval na čím, což se mu stalo osudným. Luke McCormick výborně vystihl směr střely a bez větších obtíží pokutový kop chytá! Tohle fotbalista Liverpoolu trošku odflákl.
87
Yann Songo'o šel do souboje s Morenem hodně naivně a po poměrně hloupém a nic neřešícím faulu se bude kopat pokutový kop.
87
Byla nařízena penalta pro Liverpool!
86
O chvíli později si hráči role prohodili. Sheyi Ojo fauloval pronikajícího Foxe, kterého zcela zbytečně zatáhl zezadu za dres.
85
Sheyi Ojo pronikl s míčem do pokutového území, jenže poté po drobném kontaktu s obráncem upadl. Rozhodčí však zůstává klidný a pokračuje se ve hře.
84
Fotbalisté Liverpoolu v posledních minutách prokazují své zkušenosti a balón domácím hráčům vůbec nepůjčují. S tímto bude trenér Jürgen Klopp určitě spokojen.
83
Tanner odhlavičkoval vysoký balón do zámezí. Liverpool bude mít výhodu autového vhazování na polovině soupeře.
82
Hostující hráči zatím kombinují s balónem s velikou bravurou a Plymouth se tak horko těžko dostane k míči.
81
Fotbalisté Plymouthu pomaličku zvyšují svou aktivitu při napadání, což pochopitelně otvírá více prostoru na jejich vlastní polovině.
80
Střídání v týmu Plymouth Argyle FC: ze hřiště odchází Jordan Slew, přichází Nauris Bulvitis.
79
Hosté nyní nikam nepospíchají. Do rozehrávky zapojují také gólmana Kariuse, čímž nutí útočníky domácího celku, aby více otevřeli hru.
78
Craig Tanner se dostával do hodně zajímavé příležitosti, jenže na hranici šestnáctky si pomohl drobným zatažením za dres, čehož si hlavní rozhodčí výborně všiml.
77
Origi byl při svém napadání až příliš aktivní, což se pochopitelně nelíbilo hlavnímu sudímu. Ten píská útočný faul v neprospěch Liverpoolu.
76
Střídání v týmu Liverpool FC: ze hřiště odchází Daniel Sturridge, přichází Sheyi Ojo.
74
Jake Jervis mohl být hrdinou! Centrovaný míč propadl právě až k útočníkovi domácího celku, který se do balónu opřel z voleje. Rána se otřela o tyč a poté skončila v zámezí. Stadionem to teď jenom zahučelo – velká škoda pro Plymouth.
73
Poslední minuty zápasu jsou poměrně dost kouskované. K vidění je dost nepřesností, střídání a drobných faulů.
72
Střídání v týmu Plymouth Argyle FC: ze hřiště odchází Arnold Paul Garita, přichází Louis Rooney.
70
Máme před sebou posledních dvacet minut základní hrací doby. Liverpool zatím stále vede 1:0 a poměrně hladce kontroluje průběh utkání.
69
Brankář McCormick teď měl více štěstí, než rozumu! Při odkopu míče totiž až příliš váhal, čehož málem využil mladík Harry Wilson. Míč se nakonec odrazil od mladíka Liverpoolu pouze nad prázdnou bránu. V hledišti to teď jenom zahučelo.
68
Alexander-Arnold nedokázal zpracovat skákavou přihrávku u postranní čáry a vhazovat tak budou domácí.
67
Střídání v týmu Plymouth Argyle FC: ze hřiště odchází Ryan Donaldson, přichází Craig Tanner.
65
Liverpool uklidňuje hru a kombinuje s míčem na polovině hřiště. Po pasáži s hodně nepřesnostmi je takovéto uklidnění důležité.
64
Střídání v týmu Liverpool FC: ze hřiště odchází Philippe Coutinho, přichází Harry Wilson.
62
Z následné standardní situace domácí ale vůbec nic nevytěžili. Rána Garity skončila pouze ve zdi hráčů.
61
Rychlé přečíslení bylo zastaveno nedovoleným zákrokem Coutinha. Fotbalista Liverpoolu teď může být rád, že nevyfasoval od sudího kartu.
60
Liverpool ale udělal chybu v rozehrávce a domácí se tak můžou hnát do rychlého přečíslení. Diváci vstávají a ženou svůj tým kupředu.
59
Nepovedená přihrávka Jervise skončila pouze v zámezí. Hosté budou mít výhodu vhazování na polovině soupeře.
57
Na druhé straně se do míče z poměrně velké vzdálenosti opřel Origi. Přízemní dělovka ale výrazně nepřekvapila gólmana domácího celku.
56
Karius neudržel centrovaný míč v rukavicích, čehož málem využil útočník Slew. Při svém pokusu o střelu si ale pomohl drobným faulem.
55
Propagační střela Origiho skončila pouze v rukavicích gólmana McCormicka. Ten si za svůj „zákrok“ vysloužil velké ovace.
54
Liverpool prokazuje své kvality a svou kombinací teď motá hlavu nejednomu obránci Plymouthu.
52
Hosté teď s rozehrávkou vůbec nepospíchají. S balónem kombinují na vlastní polovině a vyčkávají na vhodný okamžik.
51
Woodburn hledal svým přízemním centrem nějakého ze svých spoluhráčů. Balón ale k hráčům Liverpoolu nedoputoval.
50
Další mladík ve službách Liverpoolu si připisuje zákrok za žlutou kartu. Oviemuno Ejaria tentokráte pronikajícího hráče až moc okatě tahal za dres.
49
Centrovaný balón Donaldsona skončil pouze u kopaček bránícího Alexandera-Arnolda. Ten bez váhání odkopává balón na polovinu soupeře.
48
Fox vyzkoušel pozornost Kariuse hned v úvodu druhé půle. Přízemní střela domácího hráče ale nemohla gólmana Liverpoolu překvapit.
47
Gomez nechtěl ponechat nic náhodě, a tak raději odkopl balón do bezpečí. Domácí budou vhazovat na polovině soupeře.
46
Druhý poločas začne přibližně v 21:47.
Máme za sebou úvodní poločas odvetného utkání FA Cupu mezi Plymouthem a Liverpoolem. Hosté prokazují své kvality a po pětačtyřiceti minutách vedou zaslouženě 1:0. V sedmnácté minutě se po rohovém kopu prosadil Lucas Leiva.
45+1
45+1
Slew sice uháněl ze všech sil, ale na dlouhou přihrávku Donaldsona byl krátký. Karius bude rozehrávat od své brány.
45
Rozhodčí se rozhodli nastavit celkem jednu minutu navíc. Posledních šedesát sekund prvního poločasu.
44
Po nepřesné přihrávce mladíka Gomeze ale o balón opětovně přicházejí. V zápase zatím sledujeme velké množství nepřesností.
43
Garita teď ale předvedl poměrně dost hloupý útočný faul a domácí tak zbytečně přicházejí o míč. Liverpool se už přesunul s míčem na polovinu domácích.
42
Hráči Plymouthu se nyní nikam neženou a v poklidu si přihrávají s míčem na vlastní polovině. První poločas už se pravděpodobně dohraje v klidu.
41
Stewart si počínal v hlavičkovém souboji s Donaldsonem za hranicí pravidel, což se pochopitelně nelíbilo hlavnímu arbitrovi.
40
Nepřesná přihrávka Foxe skončila pouze v zámezí. Fotbalisté hostí budou mít výhodu vhazování z prostoru u střídaček.
38
Tak tento centr si Moreno moc za rámeček nedá. Míč pohodlně doplachtil rovnou do náruče připraveného gólmana McCormicka.
37
Po delší časové odmlce se k čími dostávají také hosté. Hráči Liverpoolu už jsou opětovně usazení s míčem na polovině soupeře.
36
Coutinho přes sebe nepustil pronikajícího Careyho a hodně mazácky mu odkopl míč od kopačky do zámezí.
34
Moreno nyní odvrátil další z mnoha centrů domácího celku. V posledních minutách jsou hráči Plymouthu jednoznačně aktivnější.
33
Centrovaný míč se snášel od rohového praporku hodně rychle, ale opětovně nezamířil na žádnou domácího fotbalisty.
32
Plymouth se dostal do poměrně zajímavé příležitosti, ale Alexander-Arnold odvrátil centrovaný míč za pět minut dvanáct. Domácí budou zahrávat aspoň rohový kop.
31
Domácí zatím mají poměrně dost velké problémy s přechodem na útočnou polovinu. Hráči Liverpoolu jsou dnes opravdu pozorní.
30
Nepovedená rána Sturridge skončila hodně vysoko nad bránou Plymouthu. McCormick tak bude odkopávat od své brány.
29
V posledních minutách se utkání poměrně dost kouskuje. Hra je přerušována nepřesnými přihrávkami nebo drobnými fauly.
28
Nedovolený zákrok Origiho na pronikajícího Purringtona. Domácí budou rozehrávat na vlastní polovině.
27
Origi si pomohl při zpracování míče rukou, což pochopitelně nemohlo uniknout učím hlavního sudího.
26
Alexander-Arnold si nabíhal na centrovaný míč jednoho ze svých spoluhráčů, jenže balón byl až příliš dlouhý, a tak skončil v zámezí.
25
Balón si k rozehrávce postavil Jervis, jenže jeho pokus byl hodně nepřesný, a tak ohrozil jedině diváky za bránou.
24
Devatenáctiletý Joe Gomez to teď až příliš přehnal s agresivitou při bránění a za svůj zákrok si vysloužil dokonce žlutou kartu.
22
Donaldsonova rána z hranice šestnáctky skončila pouze v reklamních panelech vedle brány. Gólman Liverpoolu bude odkopávat od své brány.
21
Jervis natáhl ke střele z poměrně velké vzdálenosti a Karius v bráně Liverpoolu se tak poprvé v utkání zapotil.
20
Úvodních dvacet minut utkání se odehrálo v poměrně bídném tempu. Liverpool se ale i přes to dokázal prosadit po rohovém kopu.
19
Hosté stále pokračují ve svém tlaku a obrana Plymouthu tak hlásí nejvyšší stupeň pohotovosti.
17
Liverpool právě vstřelil branku!
Jednoduchá rozehrávka rohového kopu a hosté jdou do vedení. LUCAS LEIVA se parádně uvolnil od bránícího hráče, sběhl si na přední tyč a prvotřídní hlavičkou nedal McCormickovi šanci na chycení. Liverpool se tak dostává do poměrně důležitého vedení.
16
Moreno napálil míč pouze do bránícího Bradleyho. Hosté si tak také vyzkouší rozehrávku rohového kopu.
15
Ejaria to teď až příliš přehnal s aktivitou při napadání. Rozhodčímu se jeho zákrok nelíbil, a tak se píská faul.
14
Origiho centr z pravé strany doplachtil na hlavu jednoho z bránicích hráčů. Ten ale balón odklidil pouze do zámezí.
13
Plymouth si ale míče moc dlouho neužil. Carey byl ve středu hřiště výborně zdvojený a obraný o míč.
12
Přihrávka Gomeze skončila pouze v zámezí. Domácí si tak berou balon a budou vhazovat zhruba na polovině hřiště.
11
Sturridge se snažil obtočit s míčem kolem bránícího Songa, ale neúspěšně. Hvězdný útočník Liverpoolu je dnes zatím hodně zoufalý.
10
Threlkeld čistým obranným skluzem obral o míč pronikajícího Sturridge. Tomu se sice zákrok vůbec nelíbil, ale rozhodčí zůstává v klidu.
9
Hosté stále kombinují s míčem na polovině soupeře. Úvodní minuty jsou však poměrně opatrné.
8
Hráči Liverpoolu hladce přešli s míčem na polovinu domácího celku a už opětovně kombinují kolem šestnáctky.
7
Většina hráčů Plymouthu se teď přesunula do pokutového území soupeře, jenže k hlavičce se za žádnou cenu nepropracovali.
6
Garita vyhrál souboj u rohového praporku a vybojoval tak pro domácí tým první rohový kop v zápase.
5
Z následné rozehrávky ale vůbec nic nebylo. Coutinho totiž napálil míč pouze do zdi hráčů.
4
Donaldson zastavil pronikajícího Stewarta pouze za cenu faulu. Liverpool bude rozehrávat standardní situaci ze střední vzdálenosti.
3
Garita se snažil projít po pravé lajně, jenže obrana Liverpoolu zafungovala na výbornou. Míče se tak opětovně zmocňují hosté.
2
Coutinho hledal svým dlouhým pasem nabíhajícího Origiho. Přihrávku ale zablokoval dobrým obranným zákrokem Threlkeld.
1
Fotbalisté Liverpoolu se postarali o úvodní rozehrávku dnešního odvetného duelu!
1

Plymouth Argyle FC: McCormick – Threlkeld, Songo, Bradley, Purrington – Fox – Carey, Donaldson – Jervis, Garita, Slew
Náhradníci: Dorel, Sawyer, Bulvitis, Rooney, Tanner, Fletcher, Rose

Liverpool FC: Karius – Alexander-Arnold, Gomez, Lucas, Moreno – Stewart, Ejaria, Coutinho, Woodburn – Origi, Sturridge
Náhradníci: Mignolet, Klavan, Williams, Ojo, Randall, Wilson, Alves
Plymouth Argyle FC

To pro domácí fotbalisty je dvojzápas s Liverpoolem doslova svátek. Hráči, kteří normálně hrají až League Two, se totiž podívali na svatostánek Anfield a nyní dokonce přivítají fotbalisty Liverpoolu na svém stadionu. Plymouth se ale v League Two vede hodně dobře. Po pětadvacátém kole se totiž nacházejí na druhé pozici a šance na postup do League One jsou tak hodně velké.
Liverpool FC

Svěřenci Jürgena Kloppa se v anglické Premier League nacházejí na výborné třetí pozici a na vedoucí Chelsea ztrácejí pouze sedm bodů. V posledních zápasech se však Liverpool poměrně trápí. Z posledních pěti duelů dokázal zvítězit pouze jednou, což je na takový velkoklub hodně málo. Do tohoto duelu však vstupují fotbalisté hostí jako jednoznační favorité a bylo by velkým překvapením, kdybychom je neviděli v následujícím kole FA Cupu.
Krásný středeční večer při sledování textového online přenosu z FA Cupu. Dnes máme na programu poslední tři zápasy třiceti dvou finále a my se společně zaměříme na duel týmu Plymouth Argyle FC a Liverpoolu FC. Fotbalisté z Merseyside v úvodním zápase poměrně dost překvapivě remizovali 0:0 a musejí tak hrát ještě odvetný zápas, ve kterém se však už určitě rozhodne o postupujícím.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.