FORTUNA:LIGA - Skupina o záchranu -  ONLINE PŘENOS -  Příbram : Dukla - 25. května 2019   17:00

Příbram
35' Keita  • 60' Matoušek  • 65' Matoušek
3:2
(1:1)
Dukla
14' Krunert  (Podaný) • 57' Hadaščok  (P. González)

Kočí – Nový, Kodr, Tregler, Antwi – Fantiš (C), Soldát, Květ (61. Jan Rezek), Matoušek, Voltr (88. Průcha) – Polidar (34. Keita).
Švenger – Průcha, Skácel, Jan Rezek, Keita, Hlúpik, Chaluš.
Na Litavce, Příbram
M. Hruška – Douděra (85. Djuranović), Bezpalec, Ostojić – Dancák, Krunert, Daniel Tetour (C), Podaný – Kovaľ (71. Milošević), P. González, Hadaščok (65. Palacios Palacios Vera).
F. Rada – Marek Hanousek, Lu. Holík, Holenda, Milošević, Djuranović, Palacios Palacios Vera.
žlutá karta

SESTŘIH: Příbram - Dukla 3:2. Domácí vyhráli i díky dvěma penaltám, stejně jdou do baráže

Fotbalisté Příbrami budou prožívat obrovské zklamání, jelikož Bohemians vydřeli remízu proti Opavě v páté minutě nastavení. Tým z hornického města sice vyhrál, jenže Klokani nakonec nepadli a na úkor Příbrami se vyhnuli baráži. Konečný výsledek parádního utkání na stadionu Na Litavce. 1.FK Příbram 3 FK Dukla Praha 2.
90+2'
90+1'
Nad rámec dnešní utkání byly nastaveny 2 minuty.
90'
Fotbalisté Příbrami budou prožívat obrovské zklamání, protože Bohemians 1905 vyrovnali v páté minutě nastavení na 1:1! Neskutečné!
88'
Střídání v týmu 1.FK Příbram: ze hřiště odchází Radek Voltr, přichází Petr Průcha.
86'
Djuranovičovu prudkou hlavičku vytáhl Kočí na břevno!
86'
Dukla mohla vyrovnat kuriózním gólem, a to přímo z rohového kopu, jenže Ondřej Kočí vytáhl míč na břevno, od kterého se odrazil zpět do hřiště! Dukla Praha už mohla klidně vést 5:3.
85'
Střídání v týmu FK Dukla Praha: ze hřiště odchází David Douděra, přichází Uroš Djuranović.
83'
Krunert vypálil dělovku ze střední vzdálenosti, ale Kočí ho vystihl
83'
Štěpán Krunert prudce vypálil na levé straně šestnáctky směrem na přední tyč, jenže brankář Ondřej Kočí vytasil další fantastický zákrok!
81'
Emmanuel Antwi se dostal na levém křídle k centru, jenže se mu vůbec nepovedl a skončil nad bránou.
80'
Do konce zápasu zbývá odehrát něco málo přes deset minut a Příbram s Opavou stále vedou. Velké drama!
76'
Gonzálezova pumelice z dálky málem nachytala Kočího
76'
Matoušek z dobré pozice trefil Hrušku
76'
Fotbalisté Dukly mohli poslat Příbram do kolen nádhernou střelou zpoza šestnáctky, jenže Ondřej Kočí vytáhl zákrok sezóny a vyrazil míč na rohový kop! Příbram poté nebezpečí odvrátila.
75'
Jan Matoušek si naběhl uprostřed šestnáctky na diagonální přihrávku z pravého křídla a přízemní střelou mohl zkompletovat hattrick, jenže zamířil pouze doprostřed brány a Matúš Hruška snadno zakročil! Druhá půle je hodně zajímavá.
73'
Martin Nový rozehrál na levé straně hřiště rohový kop a jeho následný centr byl na přední tyči odvrácen.
71'
Střídání v týmu FK Dukla Praha: ze hřiště odchází Róbert Kovaľ, přichází Branislav Milošević.
69'
Omlouvám se za odmlčení, ale poslední sled událostí znamená, že je Příbram v současné situaci zachráněna. Domácí vedou nad Duklou 3:2 a Opava vede v souběžně hraném zápase nad Bohemians 1905! Vydrží to až do konce?
65'
Matoušek z další penalty otáčí vývoj skóre, 3:2
65'
Střídání v týmu FK Dukla Praha: ze hřiště odchází Vojtěch Hadaščok, přichází William Mackleyther Palacios Vera.
65'
Příbram právě vstřelila branku!
JAN MATOUŠEK se podruhé v zápase postavil k rozehrání penalty a během pár okamžiků otočil skóre na stranu Příbrami, která nyní vede 3:2!
64'
Matúš Hruška fauloval v pokutovém území Antonína Fantiše a za svůj zákrok ještě viděl žlutou kartu.
63'
Hruška sejmul Fantiše, další penalta pro domácí!
63'
Antonín Fantiš hlavičkoval po centru Martina Nového ze standardní situace těsně mimo a vybíhající brankář Matúš Hruška ho fauloval!
62'
Jan Matoušek byl faulován na levém křídle a Ivan Ostojić dostal za svůj předchozí zákrok žlutou kartu.
61'
Střídání v týmu 1.FK Příbram: ze hřiště odchází Roman Květ, přichází Jan Rezek.
60'
Matoušek proměnil penaltu a srovnává na 2:2
60'
Sám faulovaný JAN MATOUŠEK se ujal exekuce pokutového kopu a přízemní střelou zamířil přesně k levé tyči! Příbram podruhé vyrovnala.
59'
Krunert zavinil pád Matouška, penalta!
59'
Jan Matoušek předvedl na levé straně šestnáctky zasekávačku a Štěpán Krunert ho fauloval! Příbram bude kopat pokutový kop!
57'
González vymyslel gól pro Hadaščoka, ten dloubl míč přes vyběhnuvšího Kočího, 1:2
57'
Dukla právě vstřelila branku!
VOJTĚCH HADAŠČOK si naběhl na pravé straně šestnáctky na kolmou přihrávku od Pabla Gonzáleze a poté jemným obloučkem přehodil vybíhajícího Ondřeje Kočího! Dukla opět vede, tentokrát ovšem 2:1. Asistence: Pablo González.
55'
Radek Voltr si na pravé straně hřiště dobře narazil míč se spoluhráčem a poté byl jedním z hráčů Dukly Praha faulován. Následuje standardní situace Příbrami.
54'
Martin Nový sice na pravém křídle oběhl protihráče, jenže poté nepřesně přihrál Antonínovi Fantišovi.
53'
Samuel Dancák dával riskantní malou domů, kterou málem vystihl dobře napadající útočník Ibrahim Keita.
50'
Ibrahim Keita prodlužoval výkop Ondřeje Kočího za sebe, míč ale našel pouze obránce hostující Dukly.
48'
Vojtěch Hadaščok se nadechl na ose hřiště k drzému průniku, hned vzápětí ho ale zastavil Radek Voltr.
47'
Martin Nový nemusel odvracet centr na rohový kop, jenže žádný ze spoluhráčů mu zřejmě nezakřičel.
46'
Příbram rozehrála druhý poločas utkání, ve kterém musí vyhrát a zároveň doufat, že Opava porazí Bohemians 1905, aby se vyhnula téměř jisté baráži.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 18:05.
Štěpán Krunert poslal Duklu po necelé čtvrthodině hry do vedení, jenže deset minut před přestávkou nahradil otřesného Matěje Polidara útočník Ibrahim Keita a po pár sekundách dokázal vyrovnat, když se prosadil po rohovém kopu. Standardní situace hrají klíčovou roli. Po poločase. Příbram 1 Dukla Praha 1.
45'
Pokus Gonzáleze vyrážel Kočí, dorážka Krunerta skončila mimo
45+1'
45'
Nad rámec prvního poločasu byla nastavena 1 minuta.
44'
Pablo González napřáhl na hranici šestnáctky ke krásné přízemní střele a technicky se snažil míč zatočit ke vzdálenější pravé tyči, Ondřej Kočí šel ale rychle k zemi a míč poté skvěle vyrazil mimo!
43'
Blíží se závěr prvního poločasu a Příbram hraje na domácím hřišti s Duklou Praha stále nerozhodně 1:1.
42'
Dukla předváděla ve středu hrací plochy pohlednou kombinační akci, jenže Róbert Kovaľ poté poslal míč do autu. Hodně špatná přihrávka a autové vhazování.
39'
Jaroslav Tregler předvedl v roli posledního hráče hodně drzí průnik a měl kliku, že byl uprostřed hřiště faulován. Hosté z Prahy už chystali rychlý protiútok.
37'
Do konce prvního poločasu zbývá odehrát necelých deset minut a Bohemians zatím hrají s Opavou nerozhodně. Na rozdíl od Příbrami ale v Praze gól nepadl. Příbram dnes potřebuje pomoc od Opavy.
35'
Zaváhání Hrušky po rohu využil Keita, 1:1
35'
IBRAHIM KEITA před pár sekundami nahradil otřeseného Matěje Polidara a po rohovém kopu doslova propasíroval míč do sítě! Skóre činí 1:1!
34'
Střídání v týmu 1.FK Příbram: ze hřiště odchází Matěj Polidar, přichází Ibrahim Keita.
32'
Patička Fantiše zblízka protáhla Hrušku
32'
Dukla po obrovské šanci Příbrami odkopávala míč, který nepříjemně zasáhl do obličeje Matěje Polidara.
31'
Jan Matoušek dostal příliš volného prostoru na levé straně šestnáctky a na přední tyči našel Antonína Fantiše, který chytře zakončoval patou a pořádně protáhl brankáře Matúše Hrušku! Příbram nyní byla blízko vyrovnání.
29'
Matěj Polidar si nabíhal do šestnáctky na dlouhou kolmou přihrávku a míč zpracovával v jasném ofsajdu.
28'
Roman Květ si naběhl na centr z rohového kopu a zpoza šestnáctky napřáhl k pohotovému voleji, jeho zakončení ovšem bylo nepřesné a zamířilo vysoko nad.
27'
Tentokrát málem spolupráce mezi oběma hráči zafungovala dokonale! Antonín Fantiš si na vzdálenější levé tyči naběhl na centr Martina Nového z pravého křídla a milimetry ho dělily od toho, aby míč hlavou poslal do sítě a vyrovnal.
26'
Martin Nový chtěl vysunout kolmou přihrávkou Antonína Fantiše a míč během letu opustil hřiště.
25'
Gonzálezův pozdrav Kočího nevylekal
25'
Róbert Kovaľ se nyní snažil uvolnit na pravé straně šestnáctky, jenže příbramská obrana odvrátila míč na rohový kop, který vzápětí žádné nebezpečí nepřinesl.
24'
Pablo González se na ose hřiště pěkně otočil s míčem a ze střední vzdálenosti napřáhl ke střele, která mířila pod břevno, zároveň ale do rukou Ondřeje Kočího.
24'
Utkání má poměrně slušné tempo a hra se přelévá ze strany na stranu, bohužel ale bez brankových šancí.
21'
Martin Nový rozehrál standardní situaci a do šestnáctky posílal pěkný centr, jenže hosté ho dokázali odvrátit.
20'
Antonín Fantiš si na pravém křídle chytře prohodil míč mezi dvěma protihráči doběhu a vybojoval pro Příbram první standardní situaci, která dnes může být klíčová.
19'
Radek Voltr dýchal na záda Ivanovi Ostojićovi, obránce Dukly si ale pomohl přihrávkou na brankáře Hrušku.
17'
Jan Matoušek chtěl opět vysunout Matěje Polidara, který to měl k jeho kolmé přihrávce opět příliš daleko.
16'
Emmanuel Antwi fauloval v blízkosti půlící čáry a stal se prvním potrestaným hráčem zápasu. Žlutá karta.
14'
Podaného trestný kop zužitkoval Krunert, 0:1
14'
Jan Podaný rozehrál standardní situaci a po jeho centru z pravé strany skóroval hlavou ŠTĚPÁN KRUNERT! Asistence: Jakub Podaný.
12'
Ze zápasu uběhlo úvodních jedenáct minut a brankáři na obou stranách jsou zatím bez práce. Skóre je 0:0.
10'
Antonín Fantiš si nabíhal do šestnáctky na ostrý centr ze strany, k míči se ale nedostal a Dukla se ubránila.
9'
Jan Matoušek chtěl vysunout Matěje Polidara, jenže jeho následná kolmá přihrávka byla příliš prudká.
8'
Matúš Hruška měl velké potíže se zpracováním míče po malé domů a zuby nehty zabránil rohovému kopu.
6'
Daniel Tetour si srovnal míč na ose hřiště a zpoza šestnáctky napřáhl k prudké střele, která byla zablokována. Zatím čekáme na první střelu na bránu.
5'
Slibný pas Voltra mohl zužitkovat Polidar. Hosty ale podržel brankář Hruška
5'
Radek Voltr se dokázal prosadit na levé straně šestnáctky a poté před bránou hledal Matěje Polidara, který už se chystal skórovat do prázdné brány, jenže těsně před ním sebral míč pozorný Matúš Hruška.
4'
Fotbalisté Příbrami mají v úvodu zápasu územní převahu a Dukla má problém dostat se přes půlku.
3'
Martin Nový rozehrál na pravé straně hřiště rohový kop a po jeho centru se dostal k hlavičce Karel Soldát, jeho pokus byl ovšem zablokován a poté odvrácen.
2'
Radek Voltr si nabíhal uprostřed šestnáctky na centr z pravého křídla a hosté odvrátili míč na rohový kop.
1'
Dukla právě obstarala výkop zápasu a ihned se vrhla směrem vpřed, prostor na pravém křídle byl ale zhuštěn a fotbalisté Příbrami se úspěšně ubránili.
1'
Antonín Fantiš dnes nastupuje k jubilejnímu 200. ligovému utkání a před výkopem zápasu proti Dukle dostal na památku pamětní dres.
Před výkopem zápasu je zapotřebí sdělit důležitou informaci, v případě rovnosti bodů nerozhoduje skóre, jak jsem se původně domníval, ale umístění v základní části. A hráči Bohemians 1905 skončili v tabulce výše.

1.FK Příbram: Kočí – Nový, Kodr, Tregler, Antwi – Fantiš (C), Soldát, Květ, Matoušek, Voltr – Polidar.
Náhradníci: Švenger – Průcha, Skácel, Jan Rezek, Keita, Hlúpik, Chaluš.

FK Dukla Praha: M. Hruška – Douděra, Bezpalec, Ostojić – Dancák, Krunert, Daniel Tetour (C), Podaný – Kovaľ, P. González, Hadaščok.
Náhradníci: F. Rada – Marek Hanousek, Lu. Holík, Holenda, Milošević, Djuranović, Palacios.

Rozhodčí: Miroslav Zelinka. Asistenti: Miloš Vitner, Zdeněk Vaňkát. Čtvrtý rozhodčí: Jan Machálek.
Fotbalisty Příbrami čeká v sobotu odpoledne klíčový zápas v boji o záchranu, které se mohou v případě vítězství přiblížit, nemají to ovšem už ve svých rukou. Domácí musí doufat, že vyhrají a Bohemians 1905 v souběžně hraném utkání prohrají s Opavou. Příbrami by nepomohla ani remíza pražského týmu, jelikož má výrazně horší skóre. Jde o poslední zápas nadstavby.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.