Hezký zbytek víkendu z Pardubic!
Domácí celek dnes vybojoval důležité tři body, když o výhře rozhodl v 86. minutě Adam Fousek. Pardubičtí tak potvrdili výhru z Opavy a opět odskočili dál od sestupových příček.
90+3
90+2
Roh pro domácí.
90+1
Nucené střídání u hostů. Jiřího Kateřiňáka nahradil Ivan Šnirc.
90
Nastavují se dvě minuty.
88
Žlutou kartu viděl za faul na půli na Kateřiňáka Richard Čiernik.
88
Hosté měli výhodu trestného kopu, ale domácí se ubránili.
86
Pardubice právě vstřelily branku!
Ladra unikl po pravé straně až do vápna a ideální přihrávkou vyzval ke skórování ADAMA FOUSKA, který zblízka nemohl nedat – 2:1!
83
Ke střele se odhodlal Křapka, ale mířil mimo branku.
82
Za faul viděl první žlutou kartu dnešního zápasu Antonín Křapka.
81
Po dalším centru Fouska hlavičkoval na zadní Jeřábek a trefil břevno!
80
Rohový kop pro Ústí.
79
Po centru Fouska z levé strany se do zakončení dostal Ladra, ale z dobré pozice netrefil branku.
78
Střela Fouska skončila vedle.
76
Trestný kop pro domácí z levé strany.
74
Druhá změna v celku Pardubic. Autora branky Jana Řezníčka nahradil Jan Shejbal.
72
Kayamba unikl opět po pravé straně a našel Ladru, který ještě dal míč pod sebe, ale Jeřábek zblízka branku netrefil...
70
V těchto chvílích určují tempo hry hosté.
66
Domácí ale postavili dobrou zeď, kterou míč neprošel.
66
Trestný kop pro hosty.
63
Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
Autorem branky je JIŘÍ KATEŘIŇÁK, který vystřelil z dobrých 35 metrů a překvapil Knoblocha – 1:1!
61
Dnešní utkání sleduje 548 diváků.
60
První změna v celku hostů. Petra Výborného nahradil Daniel Procházka.
54
První střídání u domácích. Michala Petráně nahradil Adam Fousek.
51
Pardubice právě vstřelily branku! Po akci Joela Kayamby, který obešel dva protihráče se nádherně od tyče trefil JAN ŘEZNÍČEK a protrhl domácí střelecké trápení Pardubic – 1:0!
47
Ofsajd hostů.
46
První půle nám přinesla několik zajímavých příležitostí, branku jsme ale neviděli. Druhá půle začne zhruba v 11,17 hodin.
45
43
Na půli faul Peterky na Petráně.
41
Útočný faul Jeřábka.
38
Ve vápně hostů operoval Kayamba, míč se poté dostal k Ladrovi, ale tomu se střela nepovedla.
35
Další nebezpečný brejk Army po pravé strany, ale akci zastavil praporek asistentky Ratajové.
34
Po centru Řezníčka hlavou míč lízl Kayamba, ale ten skončil vedle branky hostů.
33
Trestný kop pro domácí opět z levé strany.
30
Po centru hlavičkoval Pouček, ale zařízení netrefil.
28
Roh pro hosty.
27
Střela Kayamby šla nad.
26
Na druhé straně zase rychlý brejk Ústí a vyložená šance Jindráčka, Knobloch ale špičkou nohy dokázal míč srazit na roh.
24
Velká šance domácích po zaváhání obrany hostů, kdy Řezníček obešel vyběhnutého Zachardu, dostal se ale hodně do strany, takže musel nahrávat pod sebe, ale Petráň se k zakončení nedostal, když obránce hostů míč odkopl do autu.
18
Hosté v ofsajdu.
15
První roh pro Armu, ale nic nepřinesl.
11
První šance hostů, kdy utekl Moulis a jen dobrý zákrok Knoblocha uchránil domácí od inkasování!
8
Ladra ale trefil prvního obránce Ústí...
7
Trestný kop pro domácí z levé strany po faulu na Jeřábka.
6
Po rohu střílel Ladra z hranice vápna, ale obránce hostů jeho střelu zablokoval. Akce pokračovala, ale Čiernikovi utekl míč do autu.
5
První roh zápasu pro domácí celek vybojoval Kayamba.
4
První ofsajd zápasu a v něm ústecký Jindráček.
1
Pardubičtí trenéři oproti minulému vítěznému zápasu neudělali žádnou změnu v základní jedenáctce. Hosté jednu, kdy místo Procházky nastupuje Výborný.

FK Pardubice: Knobloch – Křapka, Piroch, Šejvl, Čiernik – Kudrna – Kayamba, Řezníček, Jeřábek (C), Ladra – Petráň.
Náhradníci: Hrnčíř – Pospíšil, Přibyl, Fusek, Kovář, Fousek, Shejbal.

FK Ústí nad Labem: Zacharda – L. Vaněk, Pimpara, M. Zeman, Leibl – J. Peterka (C), Kateřiňák – Moulis, Pouček, P. Výborný – Jindráček.
Náhradníci: Tvrdoň – Martykán, Gilián, D. Procházka, Seidl, Šnirc, Pícha.

Rozhodčí: Adámková – Ratajová, Šimáček.
V sobotním dopoledni přivítají Pardubice v rámci 21. kola FNL soupeře z Ústí nad Labem.
Domácí Pardubice jsou zatím v tabulce na 13. místě se ziskem 20 bodů při skóre 15:28. V minulém kole vyhrály v Opavě 2:1. Doma se jim na jaře však zatím nedaří, když prohrály 0:3 s Olomoucí a 0:1 se Znojmem. Kromě minulé výhry v Opavě, však venku zvítězily i v Sokolově.
Severočeši jsou v tabulce na 11. místě s 25 body a skórem 20:27. Na jaře se jim moc nedaří. V posledním zápase remizovali doma s Českými Budějovicemi 0:0, předtím hráli 1:1 ve Vlašimi a prohráli s Opavou 0:1 a na Baníku Ostrava 3:0.
Podzimní duel dnešních soupeřů skončil výhrou Ústí 2:0, když oba góly vstřelil Pouček.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.