Fotbalová národní liga - 22. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Olympia Praha : Příbram - 14. dubna 2018   10:15

Olympia Praha
21' Hejný  • 90+1' Broukal
2:2
(1:1)
Příbram
Příbram
31' Hlúpik   • 60' Fantiš
Stejskal – Žežulka (46. Frizoni), Fišl (71. Keita), Mišůn, Broukal – Moulazimis, Giditz, Verner (59. Ruml), Vasileiou – Hejný, Jukl.
Čáp – Rothe, Frizoni, Michlík, Keita, Ruml, Novák.
Franěk – Kožár, Kubec
Stadion Evžena Rošického, Praha-Strahov
Příbram
Boháč – Zápotočný, Kodr, Tregler, Skácel – Hlúpik (67. Průcha), Grajciar, Květ, Matoušek – Fantiš (79. Antwi), Ayong (56. Slepička).
Švenger – Antwi, Jandera, Slepička, Průcha, Schwendt, Soldát.

90+1'
Olympia právě vstřelila branku!
Tak to je neskutečné. V posledních vteřinách odcentroval Moulazimis do šestnáctky a trefil tyč, odražený míč se však dostal k DAVIDU BROUKALOVI, který zblízka trefil prázdnou branku.
90+1'
Míč se dostal na levou stranu pokutového území ke Skácelovi, jeho levačka donutila Stejskala k dalšímu zákroku.
90'
Setrvání Příbrami na útočné půlce pokračuje, tentokrát prostřednictvím rohu.
89'
Tlak Olympie se nekoná po ruce Rumla se drží hosté na útočné půlce.
88'
Rychlá akce Příbrami končila na levé straně u Antwiho, jehož centru dlouho plul vzduchem až skončil v rukavicích Stejskala.
86'
Keita po souboji Zápotočným vybojoval standardku i žlutou pro hostujícího kapitána.
85'
Domácí si poradili se standardkou Příbrami, ale odražený míč ukořistil Květ. Jeho střela letěla hodně vedle brány.
84'
Vasileiou zkoušel nachystat další nebezpečí z levé strany, ale nakonec nevybojoval ani roh.
83'
Matoušek vystihl záměr Broukala, pak ale dlouhým pasem Grajciara nenašel.
82'
Antwi tělem odclonil po pravé straně rozeběhnuthého hráče Olympie, vykopává Boháč.
81'
Květ nastartoval na pravé straně Zápotočného, jeho centr však spadal do kategorie velmi špatných.
80'
Ruml se dostal po kombinaci s Moulazimisem ke střele z úhlu a docela vyprášil rukavice gólmana Boháče.
79'
Střídání v týmu 1.FK Příbram: ze hřiště odchází Antonín Fantiš, přichází Emmanuel Antwi.
78'
Matoušek se už zjevil za zády defenzivy Olympie, ale jeho akci zastavil ofsajd.
76'
Giditz fauloval na útočné polovině tak ostře, že si za to vysloužil žlutý trest.
76'
Nadějná akce Příbrami vrcholila přihrávkou Fantiše na Slepičku, ten ale patičku nezvládl.
74'
Matoušek získal míč blízko vápna, pak ale nepřesně posunul na Zápotočného.
73'
Keita se hned zkoušel zapojit do akce, ale zradil ho trávník, po němž se Francouz smýkl a skončil na zemi.
71'
Ofenzivní střídání, Keita nahradil Fišla.
69'
Prudký centr do vápna Olympie hledal Slepičku, ten se sice ani nadvakrát k hlavičce nedostal, ale je z toho roh.
68'
Zápas sleduje 585 diváků.
67'
Autor vyrovnávací trefy Hlúpik opustil scénu, místo něj hraje Průcha.
66'
Po dlouhé době zahrozila Olympia. Po centru zprava hlavičkoval Hejný, ale balon se odrazil vedle.
65'
Fišl faulovaný pronikajícím Květem, nadějně se rozvíjející akce hostů byla proto zastavena.
63'
Další faul na Fantiše, Příbramští bezpečně kontrolují míč ve své moci.
63'
Rohový kop Příbrami z pravé strany se opět bude opakovat.
60'
Příbram právě vstřelila branku!
Aktivita Příbrami nakonec slaví úspěch. Centr Zápotočného z pravé strany si našel ANTONÍNA FANTIŠE a ten v pádu překonal brankáře Stejskala.
59'
Střídání v týmu FK Olympia Praha: ze hřiště odchází Miroslav Verner, přichází Ondřej Ruml.
58'
Příbram zůstává v tlaku, ale stopeři Olympie odolali i dalšímu pasu Kodra.
56'
Smolař zápasu Ayong dohrál, místo něj operuje Slepička.
55'
Opět to vypadalo nebezpečně. Rychlý brejk vyšperkoval Fantiš přihrávkou na Matouška, k tomu se stačili vrátit zadáci domácích.
54'
Následný roh už Olympia zvládla.
53'
Míč vyplaval na hranci vápna před Grajciara, jehož pokus i s trochou štěstí skvěle vyrazil Stejskal.
52'
Olympia se soustředí více na obranu, Příbram si zkouší vytvořit územní převahu.
51'
Nadějná akce Příbrami! Matoušek uvolňoval Grajciara, ten ještě dal doleva Ayongovi, jehož ale zradilo zpracování míče.
50'
Ani jeden z dvou centrů Frizoniho se však neujal.
49'
Jukl s Hejným zamířili do vápna, centr druhého jmenovaného odvrátil na roh Tregler.
48'
Po faulu na Fantiše kopali Středočeši nadějný přímý kop, ale Grajciarovi střela nevyšla.
47'
Hlúpik dostal míč do vápna, v ideální pozici ale špatně odcentroval Matouškovi.
46'
Střídání v týmu FK Olympia Praha: ze hřiště odchází Ondřej Žežulka, přichází Bernardo Frizoni.
46'
První půle nabídla hromadu šancí na obou stranách. Domácí se nakonec prosadili po standardce, kterou přesnou hlavičkou proměnil v gól Karel Hejný. Příbram pak vyrovnala poté, co Matoušek odcentroval do vápna, odkud se prosadil zblízka Hlúpik. Hosté ale ví, že potřebují nutně vyhrát a dá se proto očekávat jejich tlak po změně stran.
45'
45'
Centr Mišuna z levé strany srazil Tregler na roh, poslední šance poločasu pro Olympii.
44'
Poločas dohrává Příbram s míčem na kopačkách a na útočné polovině.
42'
Nebezpečné manévry Olympie před bránou Boháče nakonec zakončením neskončily.
41'
Rychlá kombinace vyústila v rychlou přihrávku Matouška na Fantiše, ale domácí reagovali dobře.
40'
Hra se stěhuje mězi oběma brankami, teď sledujeme aut Olympie v blízkosti soupeřova vápna.
38'
Tečovaný pokus Květa zpoza šestnáctky letěl těsně vedle!
37'
Sledujeme malinko volnější pasáž hry, oba týmy patrně hledají síly k finální zteči soupeřovy branky v první půli.
36'
Opět se hosté nastěhovali před vápno a kolmicemi zkoušeli uvolnit Ayonga. Ani jednou se to však nepovedlo.
34'
Odkop Boháče od branky na Fantiše nebyl přesný.
33'
Centr Vasileioua do šestnáctky nikoho nenašel, z protiakce zastavil Fišl pronikajícího Matouška.
31'
Perfektní akce Příbrami končí gólem. Na levé straně nastartoval Fantiš do běhu Matouška, ten přízemním centrem našel ve vápně FILIPA HLÚPIKA a ten se trefil mezi nohy Boháče.
29'
Z protiakce mohlo být srovnáno. Fantiš si pohrál se soupeřem, našel Ayonga, ale ten zblízka branku trestuhodně minul.
27'
Neskutečné, co teď neskončilo gólem! Po nedomluvě Treglera a brankáře Boháče zakončoval Vasileiou z úhlu do prázdné branky, ale trefil jen tyč. Následně skluzující Hejný už míč nezasáhl.
26'
Po centru Moulazimise nebezpečně zakončoval Hejný, ale balon odskákal těsně vedle tyče!
24'
Verner dobře vyřešil situaci ve středu pole a z dálky otestoval pozornost Boháče. Ten bezpečně zasáhl.
23'
Z následného rohu už Středočei branku Pražanů neohrozili.
22'
Hned z protiakce mohl odpovědět Matoušek. Vnikl do vápna, ale v klíčové chvíli si míč předkopl před sebe a bylo po akci.
21'
Vasileiou perfektně načechral míč do šestnáctky, odkud se přesnou hlavičkou skvěle prosadil KAREL HEJNÝ.
21'
Giditz faulován v zajímavém prostoru před vápnem, domácí rozehrají standardku.
19'
Ayong dlouhý balon do vápna nezpracoval, protože podklouzl. Vykopávat bude Stejskal.
18'
Centr Hlúpika po rozehrávce nakrátko, ale nenašel nikoho.
17'
Žežulka zkosil podél postranní čáry Fantiše a teď už to s kartou je.
16'
Tregler u lajny ostře zajel do Hejného, i tento střet zůstává bez karty.
15'
Chvíli útočila Olympia, ale bylo to bez většího efektu.
14'
První tutovka pro Příbram. Po centru z levé strany hlavičkoval na malém vápně osamocený Ayong těsně vedle.
12'
Matoušek zůstal ležet na trávníku, Příbram bude autovým vhazováním pokračovat v tlaku.
11'
Fantiš na středu hřiště uvolnil patičkou Skácela, ten už míč nedoběhl.
10'
Šance na druhé straně. Matoušek si měnil míč s Ayongem a nakonec vystřelil odrazem od nohy, ale jen do boční sítě.
9'
Příbramští se trochu otrkali a jsou nastěhováni na útočné polovině.
7'
Grajciar pěknou střelou po rychlé protiakci donutil zasahovat Stejskala.
6'
Další šance domácích. Jukl natáhl na sebe dva hráče, oslovil ve vápně Hejného, jemuž sebral střeleckou radost skluzující Tregler.
5'
Giditz fauloval pronikajícího Matouška, ale žlutou kartu sudí Franěk neudělil.
4'
Verner faulován ve středu pole a tlak hostitelů může pokračovat.
3'
Po chybě Grajciara měl obrovskou šanci Hejný, který byl tváří v tvář Boháčovi, ale zblízka napálil míč jen do něj.
1'
Domácí hned zahrozili. Po přihrávce z levé strany pálil ve vápně Jukl, ale levačkou mířil nad.
1'
Hráči jsou na trávníku a záaps začne.
Středočeši ovšem dokázali vyhrát hned sedmkrát v řadě a aktuálně jsou v tabulce druzí. Před třetím Hradcem Králové mají náskok čtyř bodů, ale hned dva zápasy k dobru. Olympia je aktuálně devátá se ziskem 28 bodů a řekněme, že by jí jedno vítězství mohlo stačit k definitivní jistotě záchrany.
První vzájemný zápas na podzim skončil šokujícím vítězstvím Pražanů v poměru 3:1. Příbram se však tehdy ještě nacházela ve výsledkové krizi a Olympia byla doslova v laufu. Trefy Rumla, Frizoniho a Lienera znamenaly cennou výhru.

FK Olympia Praha: Stejskal – Žežulka, Fišl, Mišůn, Broukal – Moulazimis, Giditz, Verner, Vasileiou – Hejný, Jukl.
Náhradníci: Čáp – Rothe, Frizoni, Michlík, Keita, Ruml, Novák.

1.FK Příbram: Boháč – Zápotočný, Kodr, Tregler, Skácel – Hlúpik, Grajciar, Květ, Matoušek – Fantiš, Ayong.
Náhradníci: Švenger – Antwi, Jandera, Slepička, Průcha, Schwendt, Soldát..
Fotbalisté Příbrami pokračují ve svém venkovním turné a po duelech ve Vlašimi a v Českých Budějovicích, kde dokázali zvítězit dnes přivítají mužstvo Olympie. To se drží v klidném středu tabulky a nemělo by mít žádné problémy se záchranou.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.