Fotbalová národní liga - 9. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Ústí : Varnsdorf - 22. září 2017   18:00

Ústí
Ústí
36' Kacafírek
1:1
(1:1)
Varnsdorf
Varnsdorf
44' Klobása
Ústí
Kotěra – M. Zeman, M. Richter, L. Vaněk, Leibl (69. Šnirc) – J. Peterka (C), Miskovič – P. Pilík, Matějka, D. Procházka (61. P. Výborný) – Kacafírek (61. Jindráček).
Tvrdoň – Martykán, D. Richter, Zoubek, P. Výborný, Šnirc, Jindráček.
Nenadál – Vít, Novák
Městský stadion, Ústí nad Labem
658 diváků
Varnsdorf
Porcal (C) – Cennerazzo, Zbrožek, Zieris, Chlumecký, Dordič (59. Kocourek) – Durdević, Bláha, D. Breda – Klobása (79. Bílek), W. Da Silva (86. Kozma).
Samoel – Bílek, Kozma, Šulc, Kocourek, Šindelář.

Zápas nám skončil remízou 1:1, když se trefil na jedné straně Kacafírek a na druhé Klobása, v závěru utkání obdrželi Jindráček se Zierisem červené karty, které jen stvrdily jak vyhrocené utkání to bylo.
90+5'
90+5'
Pavel Pilík zahrával přímý volný kop z hranice vápna, gólman Porcal neskutečným zákrokem vyrazil míč zpět do hřiště, následně šli hosté do rychlého protiútoku, Bílek dostal přihrávku na hranici vápna, kde vypálil tvrdě k pravé tyči, ovšem Kotěra dokázal míč zastavit před brankovou čarou a udržel remízový stav 1:1!
90+4'
Žlutou kartu dostává Kristian Zbrožek (FK Varnsdorf).
90+3'
Červenou kartu dostává Martin Jindráček (FK Ústí nad Labem).
Červenou kartu dostává Petr Zieris (FK Varnsdorf).
90+1'
Žlutou kartu dostává David Breda (FK Varnsdorf).
90'
Hlavní rozhodčí nastaví pět minut!
89'
Zeman poslal přihrávku do pokutového vápna Výborného, ovšem skvěle zasáhl jeden z domácích obránců a poslal míč do bezpečí.
86'
Střídání v týmu FK Varnsdorf: ze hřiště odchází Wesley Da Silva, přichází Daniel Kozma.
85'
Hostující Breda střílel ve vápně nad branku Kotěry.
84'
Zeman nacentroval do vápna, kde hledal Matějku, ovšem Matějka podklouzl a přišel o šanci skórovat.
79'
Střídání v týmu FK Varnsdorf: ze hřiště odchází Stanislav Klobása, přichází Michal Bílek.
79'
Žlutou kartu dostává Jiří Miskovič (FK Ústí nad Labem).
75'
Dnešní utkání sleduje 658 diváků.
74'
Žlutou kartu dostává Ondřej Bláha (FK Varnsdorf).
71'
Žlutou kartu dostává Marek Richter (FK Ústí nad Labem).
70'
Šnirc ihned po svém nástupu na hřiště ohrozil Porcala střelou z úhlu.
69'
Střídání v týmu FK Ústí nad Labem: ze hřiště odchází Michal Leibl, přichází Ivan Šnirc.
66'
Žlutou kartu dostává Martin Chlumecký (FK Varnsdorf).
63'
Na obou týmech je vidět velká odhodlanost neudělat chybu, takže hra se odehrává především na polovině hřiště.
61'
Střídání v týmu FK Ústí nad Labem: ze hřiště odchází Štěpán Kacafírek, přichází Martin Jindráček.
Střídání v týmu FK Ústí nad Labem: ze hřiště odchází Daniel Procházka, přichází Petr Výborný.
59'
Střídání v týmu FK Varnsdorf: ze hřiště odchází Bojan Dordič, přichází Ondřej Kocourek.
59'
Žlutou kartu dostává Jan Peterka (FK Ústí nad Labem).
55'
Breda zahrával rohový kop, jeden z domácích zazmatkoval a odkopl míč na rohový kop, z kterého již žádné nebezpečí pro Kotěru nevzniklo.
52'
Domácí se dostali poprvé před pokutové území hostů, Peterka hledal ve vápně Miskoviče, ale ten nedokázal zpracovat balón a nic z toho nebylo.
48'
Hosté zahrávali přímý volný kop, který rozehrál Durdevič, jeho ránu musel Kotěra vyrážet mimo tři tyče!
46'
Máme za sebou první poločas, po kterém je stav 1:1. Hra je velmi vyrovnaná, nejprve se trefil Štěpán Kacafírek a minutu před koncem srovnal Stanislav Klobása.
45+2'
45'
Hlavní rozhodčí nastaví dvě minuty.
44'
Varnsdorf právě vstřelil branku!
Autorem branky je STANISLAV KLOBÁSA, který se ocitl osamocen v pokutovém území, nikým nekrytý srovnal na 1:1.
39'
Domácí rozehrávali rohový kop, Pilík nacentroval na Kacafírka, který mohl přidat druhou branku, ale nedokázal protlačit míč za Porcala.
38'
Žlutou kartu dostává Zieris (FK Varnsdorf).
36'
Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
Procházka si všiml, že je Porcal více vyběhnutý z branky, tak ve vápně našel ŠTĚPÁNA KACAFÍRKA, který neměl problém dát na 1:0.
30'
Aktivní Da Silva si naskočil na rohový kop, ovšem bohužel pro hosty míč šel nad.
29'
Da Silva vypálil zpoza vápna a Kotěra předvedl zázračný zákrok, když konečky prstů vyrazil míč na rohový kop!
23'
Ihned po rohovém kopu našel Pilík Zemana, který tvrdou ránou minul branku opravdu jen o pár centimetrů!
22'
Zeman zkoušel prostřelit Porcala mezi nohama, ale ten dokázal míč vyrazit na rohový kop.
21'
Dordič střílel z úhlu, jenže Kotěra byl pozorný a nenechal se nachytat.
18'
Hra se nyní odehrává převážně na středu hřiště.
14'
Zeman našel ve vápně Pavla Pilíka, který si těžce zpracovával míč, a následně trefil Porcala, stav je stále 0:0.
10'
Na levé straně útočil Chlumecký, poslal centr do pokutového vápna, ale tam nenašel žádného svého spoluhráče.
8'
Po rohovém kopu šli domácí do protiútoku, k míči se na malém vápně dostal Kacafírek, jenž hlavičkoval těsně nad!
7'
Hostující Da Silva centroval do vápna soupeře, ovšem domácí obrana centr odvrátila na rohový kop.
6'
Po prvním rohovém kopu následoval další rohový kop, ovšem ani z jednoho rohu nedokázali domácí ohrozit Porcala.
5'
Domácí budou zahrávat první rohový kop v zápase.
2'
Hosté zahrávali přímý volný kop, Durdevič našel ve vápně Stanislava Klobásu, který hlavičkoval nad branku Kotěry.
1'

FK Ústí nad Labem: Kotěra – M. Zeman, M. Richter, L. Vaněk, Leibl – J. Peterka (C), Miskovič – P. Pilík, Matějka, D. Procházka – Kacafírek.
Náhradníci: Tvrdoň – Martykán, D. Richter, Zoubek, P. Výborný, Šnirc, Jindráček.

FK Varnsdorf: Porcal (C) – Cennerazzo, Zbrožek, Zieris, Chlumecký, Dordič – Durdević, Bláha, D. Breda – Klobása, W. Da Silva.
Náhradníci: Samoel – Bílek, Kozma, Šulc, Kocourek, Šindelář.

Rozhodčí: Nenadál – Vít, Novák.
Na Městské stadioně v Ústí nad Labem je na programu v rámci 9. kola Fortuna národní ligy severočeské derby mezi FK Ústí nad Labem a FK Varnsdorf. Oba týmy nezačaly podzimní část dobře. Ústečtí fotbalisté před dnešním utkáním jsou v tabulce až na třináctém místě se 7 body a před posledním Varnsdorfem má Ústí nad Labem pouze čtyřbodový náskok. V domácím prostředí se ústeckému celku moc nedaří. Ze čtyř zápasů zvítězili Ústečané pouze dvakrát. Naposledy doma Ústí podlehlo Třinci 0:3 a v minulém kole prohrálo v Táborsku 1:2. Poslední Varnsdorf stále čeká na první výhru v soutěži. Ze sedmi utkání Varnsdorf získal pouze tři body za tři remízy. Venku dokázal varnsdorfský tým bodovat pouze ve 2. kole na Žižkově, kde remizoval 0:0. V předchozím ročníku ve vzájemných střetnutích mezi Ústí nad Labem a Varnsdorfem dařilo domácím mužstvům. FK Ústí nad Labem porazil doma FK Varnsdorf 2:0 (28. 10. 2016) a na jaře se na svém trávníku z vítězství radoval Varnsdorf, když vyhrál 3:1 (9. 5. 2017). Před dnešním duelem jsou podle sázkových kanceláří favorité hráči Ústí nad Labem a uvidíme, jestli tuto roli naplní i v tomto utkání, kdy oba celky potřebují nutně bodovat.