Fotbalová národní liga - 6. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Vlašim : Olympia Praha - 27. srpna 2017   17:00

Vlašim
Vlašim
0:1
(0:1)
Olympia Praha
41' Katidis
Vlašim
Nguyen – Mil. Kadlec, J. Štochl, Penc (58. Dudl), Tusjak – Janda, Hašek, Wiesner, Vodháněl – Fotr (80. Túlio), Hadaščok.
Beník – Mara, Dudl, Skopec, Vyhnal, Plachý, Túlio.
Dubravský – Boček, Dresler
Stadion v Kollárově ulici, Vlašim
855 diváků
Soukup – Maršálek, Žežulka, Ruml, Opluštil – Verner, Dordević, Katidis (78. Liener), Frizoni – Hejný (70. Jukl), Vopat (58. Duben).
Frydrych – Jukl, Kuťák, Liener, Bareš, Duben, Novák.

Z mé strany je to pro dnešek vše. Já děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek nedělního dne.
Dnešní utkání je u konce. Domácí tým prohrál 0:1. Druhý poločas nám nabídl několik šancí z domácí dílny, ale branky se diváci již nedočkali. Domácí se nedostali ani po vyloučení hostujícího Maršálka do soustavného tlaku a hosté šikovně svůj náskok ubránili.
90+7'
90+7'
Ještě jeden roh pro domácí.
90+7'
Túliova rána z hranice vápna mířila jen do středu brány.
90+6'
Roh pro domácí....
90+4'
Domácí trenér byl vykázán na tribunu za protest proti rozhodnutí sudího.
90+2'
Domácí se ubránili.
90+1'
Rohový kop budou rozehrávat i hosté.
90'
Sudí nastavuje sedm minut.
89'
Wiesner zastavuje na polovině hřiště brejk hostí a fasuje žlutou kartu.
89'
Rohový kop pro Vlašim....
86'
Hosté spoří časem a sudí neustále ukazuje na hodinky. Uvidíme jak dlouho se na stadionu ještě zdržíme.
85'
Do souvislejšího tlaku se však domácí stále nemohou dostat.
83'
Milan Kadlec se ocitl sám před Soukupem, který nohou vykopl míč! Velká šance domácích.
80'
Domácí střídají: Fotra nahrazuje Túlio.
78'
Hosté střídají: Katidise nahrazuje Liener.
78'
Hadaščok fasuje žlutou kartu za svůj útočný faul.
76'
Katidis leží na zemi ve vápně a pro hostujícího hráče míří nosítka, ale po jejich přiblížení hostující hráč zázračně ožívá.
74'
Filip Hašek se otočil s míčem ve vápně a následnou ranou se pokusil o vyrovnání, ale ve velké šanci mířil nad branku!
71'
Duben zatáhl za záchranou brzdu a fasuje žlutou kartu.
70'
Hosté střídají: Hejného nahrazuje Jukl.
69'
Dordevič fasuje žlutou kartu. Domácí zahrávají roh.
69'
Vodhánělova točená rána mířila vedle.
68'
Filip Hašek v další šanci, ale i nyní mířil domácí záložník do míst, kde byl Soukup.
65'
Dnešní utkání sleduje 855 diváků.
63'
Filip Hašek mohl má slova obrátit, ale Soukupa v přímém souboji nedokázal obstřelit a hostující brankář si připisuje důležitý zákrok!
61'
Domácí se zatím marně snaží si vytvořit souvislý tlak. Hosté zatím v klidu hájí svůj náskok i v oslabení.
60'
Dordevičova hlavička mířila hodně mimo.
60'
Rohový kop rozehrávají hosté.
58'
Domácí střídají: Pence nahrazuje v na zbytek dnešního utkání Dudl.
58'
Hosté střídají: Vopata nahrazuje v srpnovém utkání Duben.
57'
Pencovu ránu tečoval Opluštil a Soukup měl o práci postaráno.
55'
Lukáš Maršálek fasuje druhou žlutou kartu a pro dnešek dohrál.
54'
Nůžky v podání Dordeviče zaváněly zraněním páteře, ale hostující hráč vše zvládl a pokračuje ve hře.
52'
Hejného hlavičku vyrazil Nguyen!
50'
Janda poslal prudkou, ale málo přesnou střelu.
47'
Zajímavá šance pro domácí, kteří zahrávají přímý kop těsně před vápnem.
46'
Máme za sebou první poločas, který moc fotbalové krásy nenabídl. V úvodu vše vypadalo nadějně a oba celky se prezentovaly aktivním výkonem, který postupem času začalo kazit časté přerušování hry s které pramenilo celkem šest žlutých karet pro hostující tým. Hosté se nakonec dočkali i branky, kterou obstaral dorážející Katidis.
45+1'
45'
Katidis nevybíravě zajel do Štochla po odehrání míče a fasuje pouze žlutou kartu.
41'
Olympia právě vstřelila branku!
Nepříjemné pro domácí. Špatná rozehrávka na polovině hřiště a následný závar ve vápně, kdy ještě Nguyen s pomocí břevna míč vytěsnil, ale v záloze byl připravený GEORGIS KATIDIS a hlavou doklepl míč do prázdné branky.
38'
Wiesner krásně odcentroval a Fotr se pokusil o zakončení, ale bohužel nemělo patřičnou razanci a Soukup míč zkrotil.
36'
Dordevič využil chyby v rozehrávce Vlašimi, ale se svou šancí naložil bídně, když míč poslal mimo branku.
35'
Na paty dostal přihrávku Oskar Fotr, který se dostal do volného prostoru mezi obránci.
33'
Jandův centr byl povedený, ale ke smůle domácích jej nedokázal nikdo z hráčů v modrém usměrnit do sítě. Míč tak propadl až k připravenému Soukupovi.
33'
V hokeji bych možná i zatleskal, ale bodyček Lukáše Maršálka bych stejně jako sudí ocenil žlutou kartou.
31'
Sudí Dubravský zřejmě rád píská do píšťalky, nyní dvakrát zcela zbytečně přerušil hru, která jí čím dál víc kouskována.
29'
Marek Opluštil fasuje žlutou kartu.
28'
Domácím se směrem dopředu moc nedaří a po ztrátě míče se ke střele dostal Hejný, ale Nguyen byl připraven.
27'
Rohu se domácí celek ubránil a nyní může odpovědět.
26'
Hosté jsou nyní aktivnějším týmem a domácí si musejí dávat pozor na centrované míče. Nyní po jednom z nich bude Olympia rozehrávat rohový kop.
23'
Václav Penc nyní opouští hřiště v doprovodu lékaře. Uvidíme, zda bude moci pokračovat v utkání.
20'
Hra je nyní často kouskována častými fauly na obou stranách,. Nyní zatáhl za záchranou brzdu Štochl.
18'
Za svůj prohřešek na polovině hřiště fasuje Karel Hejný.
16'
Wiesner zkusil podstřelit zeď. Míč prošel, ale neměl patřičnou razanci, aby výrazněji vystrašil brankáře hostí.
15'
Fotr si přebíral míč a šel by sám na bránu, ale faul Ondřeje Žežulky mu akci překazil a hostující hráč fasuje žlutou kartu.
12'
Frizoni míč kroutil dobře, ale hlavička jednoho z útočících hráčů mířila mimo.
11'
Přímý kop pro hostující Olympii.
8'
Ladislav Vopat nachytán v ofsajdu.
6'
V úvodu utkání sledujeme celkem zajímavou podívanou, kdy se oba celky snaží hrát aktivně. Nyní se pokusil ohrozit Nguyena Ruml, ale domácí brankář byl na přízemní střelu dobře připraven.
4'
Vopat se dostal do vápna, kde se pokusil o střelu, ale tu zablokoval Penc.
2'
Netrvalo dlouho a Vojtěch Hadaščok mohl slavit. V rohu vápna se dostal k míči a vystřelil! Jeho pokus však dokázal výborným reflexem vyrazit Soukup. Domácí se snažili o dorážku, ale Soukup si míč rychle našel.
2'
Na druhé straně se hnal za míčem Hadaščok, ale nakonec mu jej ukopl vracející se Maršálek.
1'
Vopatův centr sražen na autové vhazování.
1'
Oba týmy nastupují na hrací plochu v doprovodu hráčů vlašimské starší přípravky.

FC Sellier & Bellot Vlašim: Nguyen – Mil. Kadlec, J. Štochl, Penc, Tusjak – Janda, Hašek, Wiesner, Vodháněl – Fotr, Hadaščok.
Náhradníci: Beník – Mara, Dudl, Skopec, Vyhnal, Plachý, Túlio.

FK Olympia Praha: Soukup – Maršálek, Žežulka, Ruml, Opluštil – Verner, Dordević, Katidis, Frizoni – Hejný, Vopat.
Náhradníci: Frydrych – Jukl, Kuťák, Liener, Bareš, Duben, Novák..
Nedělní soupeř Vlašimi si zatím vybojoval v pěti kolech šest bodů a ve středečním utkání dokázal uhrát remízu proti rozjetému týmu z Českých Budějovic. FK Olympia Praha tak zatím v tabulce okupuje desátou příčku.
Vlašim tak bude chtít zabrat před domácím publikem a zvítězit. Ovšem zátěž bude trenér Petr Havlíček rozdělovat. „Zátěž v tomto týdnu musím rozdělit mezi více hráčů, takže změny v sestavě nejsou vyloučeny,“ dodal lodivod vlašimské lavičky s tím, že jasným cílem v domácím utkání je právě zisk tří bodů.
Vlašim si zatím užívá vydařeného startu do sezóny, když po pěti zápasech okupuje čtvrtou příšku a na svém kontě má deset bodů. V posledním utkání Vlašim svůj bodový účet rozšířila o jeden bod, když remizovala na půdě Frýdku-Místku 1:1. Zápas měli svěřenci trenéra Havlíčka rozehraný na výbornou, ale domácím se nakonec povedlo vyrovnat. „Měli jsme dobrý vstup do utkání a je škoda, že jsme proměnili pouze jednu šanci,“ smutnil po remíovém utkání Petr Havlíček a dodal: „Vzhledem k tomu, jak zápas probíhal, nejsem s jedním bodem spokojený.“
Náročný týden zakončí fotbalisté z Vlašimi domácím utkáním proti nováčkovi letošního ročníku Fortuna národní ligy – FK Olympia Praha. Tým původně z Hradce Králové přijede na vlašimský stadion v neděli 27. srpna. Zápas startuje v 17:00.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.