Fotbalová národní liga - 10. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Vlašim : Ústí - 1. října 2017   16:00

Vlašim
Vlašim
28' Vyhnal  • 36' Vyhnal
2:1
(2:0)
Ústí
Ústí
50' Gilián
Vlašim
Nguyen – Piško, Wiesner, J. Štochl, Tusjak – Vodháněl, Janda (78. Mil. Kadlec), Hašek (69. Mara), Skopec – Fotr (66. Jeslínek), Vyhnal.
Beník – Dudl, Mil. Kadlec, Mara, Plachý, Jeslínek, Penc.
Ginzel – Vodrážka, Hock
Stadion v Kollárově ulici, Vlašim
Ústí
Kotěra – L. Vaněk, Pimpara, Gilián, M. Richter – D. Richter (46. Miskovič), J. Peterka, Šnirc (76. Leibl), Matějka – P. Výborný (46. D. Procházka), M. Zeman.
Tvrdoň – Miskovič, D. Procházka, Zoubek, P. Pilík, Martykán, Leibl.

Je tu konec dnešního utkání, které končí výhrou Vlašimi 2:1.
90+1'
90+1'
Nguyen chytá míč!
90+1'
A další roh pro hostrující barvy....
90'
Rohový kop pro Armu!
88'
Závěr zápasu je ještě zajímavý. Dočkáme se vyrovnání a nebo třetí branky Vlašimi?
86'
Jan Vodháněl na druhé straně zakončuje z úhlu, ale Kotěra výborným zákrokem míč vyráží na rohový kop!
85'
Další jedovka z hostující dílny. Procházka však míří také mimo tři tyče.
84'
Jiří Pimpara se před vápnem dostal k míči a jeho přízemní střela pořádně protáhla Nguyena, ale mezi tyče se nakonec nevešla, skončila vedle.
83'
David Skopec zatáhl na polovině hřiště za záchranou brzdu. Odměnou domácímu hráči je žlutá karta.
81'
Vodhánělův centr hosté uklidili před Vyhnalem a Kadlecem, kteří se chystali zakončit.
78'
Domácí střídají: Ladislava Jandu nahrazuje Milan Kadlec.
77'
Šance Vlašimi, ale Jeslínek se jen chytá za hlavu!
76'
Hosté střídají: Ivana Šnirce nahrazuje Michal Leibl.
73'
Hlavička Pavla Vyhnala postrádala razanci.
70'
Domácí se pomalu vracejí do utkání.
69'
Vlašim střídá: Filipa Haška nahrazuje Kamso Mara.
68'
Vlašim kombinovala před vápnem a vše končí nepřesnou střelou Jandy.
67'
Pavel Vyhnal se dostal k odraženému míči, ale jeho střelu trečoval jeden z obránců a je tu další roh.
66'
Domácí střídají: Oskara Fotra nahrazuje Jiří Jeslínek.
66'
Po nepovedeném rohu se dostali do akce i domácí, kteří vybojovali rohový kop také.
65'
Rohový kop pro hostující tým.
63'
Po dlouhé odmlce i pěkná akce ze strany Vlašimi. Janda se snažil pláchnout po pravé straně, což se povedlo, ale nakonec akce končí nafilmovaným pádem Filipa Haška a žlutou kartou pro něj.
60'
Dnešní utkání sleduje 645 diváků.
55'
Stále jsou o něco aktivnější hostující hráči.....
53'
Nyní hosty zastavuje ofsajd.
50'
Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
A je tady snížení a nutno říci, že naprosto zasloužené. Domácí se zřejmě ještě vidí v kabině a krásný centr uklidil hlavou do sítě PATRIK GILIÁN.
48'
Ústečtí zahájili druhý poločas aktivně a Vlašim se musí bránit.
46'
Hosté vystřídali: Petra Výborného nahrazuje Daniel Procházka a Daniela Richtera nahrazuje Jiří Miskovič.
46'
První poločas je za námi. Viděli jsme dvě branky z dílny Pavla Vyhnala, díky kterému Vlašim vede 2:0.
45+1'
45'
První poločas je nastaven o jednu minutu.
43'
Ústí se naopak snaží ještě zareagovat, ale nyní se centr snesl pouze k rukám Filipa Nguyena.
39'
Vlašim v klidu kombinuje a před koncem poločasu nechce rozhodně nic riskovat.
36'
Vlašim právě vstřelila branku!
Sám faulovaný PAVEL VYHNAL se postavil k míči a spolehlivě navyšuje vedení Vlašimi.
36'
Brankář Kotěra vidí za svůj zákrok žlutou kartu.
36'
Pavel Vyhnal se řítil sám na branku, udělal kličku brankáři Kotěrovi, který zatáhl za brzdu a je nařízen pokutový kop.
34'
Šnicr zahrál roh dobře, ale nikdo z hostů nedokázal míč zasáhnout a ohrozit domácí branku.
32'
30'
Petr Výborný fasuje první žlutou kartu dnešního utkání.
28'
PAVEL VYHNAL uklidil míč z přímého kopu krásně pod břevno. Kotěra si sice na míč sáhl, ale zastavit jej nedokázal.
27'
Zajímavá pozice pro zahrání přímého kopu pro domácí celek.
22'
Na druhé straně byl dobře uhlídán Pavel Vyhnal.
20'
Ofsajd zastavuje akci Army.
19'
Centr do vápna Vlašimi spolehlivě odvrací Štochl.
16'
Jandův míč propadl až do zámezí a Kotěra bude rozehrávat od své branky.
15'
Přímý kop bude rozehrávat domácí celek.
13'
Hra se nám trochu uklidnila a sledujeme spíše boj mezi vápny.
10'
Janda odvracel míč na rohový kop, který nebezpečí pro domácí svatyni nepřinesl.
9'
Úspěch snažení severočeského celku nepřineslo.
7'
Hoté se ubránili a mohou se snažit směrem dopředu.
7'
Do další šance se protlačil Pavel Vyhnal, který, ale trefuje brankáře Kotěru! Následuje rohový kop.
6'
Filip Hašek se proháčkoval do vápna, kde obešel obránce, ale z velkého úhlu se mu již nepodařilo branku trefit!
4'
Na druhé straně se snažil něco vymyslet ve vápně Fotr, ale proti dvojnásobné přesile byl nakonec bezmocný.
3'
Hosté se dostali k zakončení, ale míč končí mimo branku a vykopávat bude domácí brankář.
2'
Michal Zeman vybojoval roh pro hostující celek.
1'
Hráči za doprovodu rozhodčích nastupují na hrací plochu.
Oba celky se zatím rozcvičují na hrací ploše za slunečného počasí, které přímo láká do ochozů stadionu.

FC Sellier & Bellot Vlašim: Nguyen – Piško, Wiesner, J. Štochl, Tusjak – Vodháněl, Janda, Hašek, Skopec – Fotr, Vyhnal.
Náhradníci: Beník – Dudl, Mil. Kadlec, Mara, Plachý, Jeslínek, Penc.

FK Ústí nad Labem: Kotěra – L. Vaněk, Pimpara, Gilián, M. Richter – D. Richter, J. Peterka, Šnirc, Matějka – P. Výborný, M. Zeman.
Náhradníci: Tvrdoň – Miskovič, D. Procházka, Zoubek, P. Pilík, Martykán, Leibl.

Rozhodčí: Ginzel – Vodrážka, Hock.
Na poslední vzájemné zápasy lépe vzpomínají hráči Vlašimi, kteří v loňské sezóně dokázali v podzimní části vyhrát na severu Čech 5:2 a v jarní odvetě se na vlašimském stadionu body dělily po remíze 1:1.
Nyní se vlašimští fotbalisté připravují na dalšího soupeře, kterým bude Ústí nad Labem, které do utkání bude vstupovat z třinácté příčky tabulky, která jistě hráčům a realizačnímu týmu moc radosti nedělá. „V zápasech máme herní výkyvy, ale věřím, že se s tím srovnáme,“ je i přes nelichotivé umístění optimistou trenér ústeckých fotbalistů Jiří Skála. „Všichni dělají maximum pro to, aby se to zlepšilo. Uspět musíme v neděli ve Vlašimi,“ uvedl v rozhovoru pro web fnliga.cz útočník Jan Kacafírek, který v minulosti oblékal právě vlašimský dres a zápas tak pro něj bude mít jistě zajímavou příchuť.
Vlašim do domácího utkání vstupuje jako aktuálně devátý celek poměrně vyrovnané tabulky Fortuna národní ligy. „Je to hodně vyrovnané a asi to tak i zůstane,“ říká na rozložení týmů v druholigové tabulce útočník Vlašimi Pavel Vyhnal, který v minulém utkání na půdě Opavy poslal svůj tým do vedení, když proměnil pokutový kop, ale vedení středočeský celek neudržel a favoritovi podlehl 1:3. „Utkání bylo dobře rozehrané. Bohužel jsem po přestávce dostali brzo gól,“ litoval ztraceného vedení Vojtěch Hadaščok, který přihlížel ještě dvěma přesným zásahům Opavy. „Domácí si po druhé brance svůj náskok pohlídali,“ dodal Vyhnalův kolega z útoku.
Fortuna národní liga pokračuje o tomto víkendu již 10. kolem. V něm se fotbalisté FC Sellier & Bellot Vlašim na domácí půdě střetnou ze severočeským týmem FK Ústí nad Labem.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.