Fotbalová národní liga - 2. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Žižkov : Varnsdorf - 6. srpna 2017   10:15

Žižkov
Hrubeš – Švejdík (C), Kodeš, Šandera, Hašek – Toml, Čermák (46. Podrazký), Bazal, Jelínek (46. Musa), Stratil – Volek (72. Engelmann).
Řehák – Podrazký, Pavlata, Musa, Engelmann, Galuška, Hurka.
Dubravský – Polák, Podaný
Seifertova ulice, Praha-Žižkov
Varnsdorf
Porcal (C) – Beránek, Chlumecký, Zieris, Kozma (76. Bílek) – Bláha, Durdević (73. Švantner), Dordič (62. Šulc), Zbrožek – Rudnytskyy, Kocourek.
Samoel – Bílek, Šulc, Barac, Švantner.

To je z mé strany vše, hezký zbytek neděle.
Je dobojováno. Viděli jsme duel, který nabídl několik šancí, ale branky jsme se nedočkali a Žižkov tak remizoval s Varnsdorfem 0:0. V prvním poločase byl lepší Varnsdord, ale ve druhém zase Žižkov, takže remíza je spravedlivá. Nutno ale dodat, že příliš pohledné utkání jsme nesledovali.
90+4'
90+3'
Žlutou kartu dostává Jan Šulc (FK Varnsdorf).
90+3'
Do slibné šance se hnal Bazal, ale nakonec ho zastavil pomezní rozhodčí, ofsajd.
90+1'
Rozhodčí přidal tři minutky.
90'
Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.
89'
Domácí drží míč a snaží se něco vymyslet, ale vypadá to, že dnes se branky nedočkáme a týmy si body rozdělí.
87'
Z rohového kopu ale nic nebylo, protože pro míč si opět došel pozorný Porcal, který dnes předvádí velmi spohlivý výkon.
86'
Pavel Hašek se prezentoval stříleným centrem a Porcal musel míč vyrazit na rohový kop.
85'
Žlutou kartu dostává Michal Bílek (FK Varnsdorf).
84'
Žlutou kartu dostává Ondřej Kocourek (FK Varnsdorf).
83'
Po střele z velké dálky musel nadvakrát zasahovat Hrubeš, ale nakonec si s nepříjemnou střelou poradil a zlikvidoval ji.
82'
Žlutou kartu dostává Miroslav Podrazký (FK Viktoria Žižkov).
81'
Je před námi posledních deset minutek. Branku jsme zatím neviděli, tak uvidíme, jestli se některý z celků ještě dokáže prosadit.
79'
Podrazký to vyzkoušel ze standardní situace, ale trefil pouze hráče ve zdi a následně míč sebral Radek Porcal.
77'
Po chybě v obraně šel domácí Musa sám na branku, zezadu ho faulem zastavil Zieris, ale rozhodčí k překvapení všech udělil jen žlutou kartu.
76'
Střídání v týmu FK Varnsdorf: ze hřiště odchází Daniel Kozma, přichází Michal Bílek.
75'
Žlutou kartu dostává Daniel Kozma (FK Varnsdorf).
75'
Po další kombinaci přišla šance domácího celku, ale Porcal dobře zakročil a střelu zlikvidoval!
74'
Bazal dostal dobrou přihrávku a hnal se do slibné šance, ale nakonec místo střely zvolil kličku a poté míč ztratil.
73'
Střídání v týmu FK Varnsdorf: ze hřiště odchází Fahrudin Durdević, přichází Patrik Švantner.
72'
Střídání v týmu FK Viktoria Žižkov: ze hřiště odchází Zdeněk Volek, přichází Vojtěch Engelmann.
71'
Volek dostal přihrávku za obranu, obešel Porcala a poslal míč do branky, ale vše bylo zbytečné, protože rozhodčí odpískal ofsajd.
70'
K centru se dostal Šandera a následně i Podrazký, ale ani z jednoho centru nic nebylo. U míče jsou nyní hosté, kteří se snaží zklidnit hru.
69'
Domácí celek je v posledních minutách lepším celkem a stále se tlačí dopředu, tak uvidíme, zda z toho něco vytěží.
67'
Po centru se jeden z hráčů dostal do zakončení na přední tyči, ale pár centimetrů chybělo a Porcal tentokrát zasahovat nemusel. Nutno ale dodat, že měl pořádnou dávku štěstí!
66'
Bazal předběhl Beránka a z hranice velkého vápna chtěl přehodit Porcala, ale ten s vypětím všech sil míč vyrazil nad branku!
65'
Domácí Volek obešel protihráče, ale pak nezvládl přihrávku a o míč zase přišel. Přesnost, to je dnes velký problém domácího celku.
63'
Stále je k vidění mnoho nepřesností a míč létá ze strany na stranu. Žádná ofenzivní show to dnes rozhodně není.
62'
Střídání v týmu FK Varnsdorf: ze hřiště odchází Bojan Dordič, přichází Jan Šulc.
61'
Po centru Bláhy se na malém vápně k míči dostával Kozma, ale nakonec se k míči nedostal a Hrubeš měl štěstí, že míč neskončil za jeho zády!
60'
Je před námi posledních třicet minutek a stav duelu je stále 0:0. Druhý poločas zatím nic nenabídl, takže je dost možné, že tento duel rozhodne jedna jediná branka, tedy pokud padne.
57'
Ale ani z tohoto rohu nic nebylo, protože Kodeš si v souboji pomohl faulem, což rozhodčí dobře viděl a následně také odpískal.
56'
Už se opět hraje. Domácí se vydali dopředu a vybojovali rohový kop.
55'
Nyní je ošetřován jeden z hostujících hráčů, takže se chvíli určitě hrát nebude.
53'
Hostující celek je stále o něco aktivnější, ale zatím to k ničemu nevedlo. Žižkov v čele se zkušeným Švejdíkem zatím brání na jedničku.
51'
Nyní se k centru dostal hostující Kozma, ale ve vápně kraloval Bazal, který míč okamžitě poslal daleko od své branky.
49'
Na druhé straně odcentroval Bazal, ale pro míč si došel Porcal a ani z této akce se nic neurodilo.
48'
Hosté kombinovali na polovině Žižkova, ale nakonec z kombinace na pravé straně nebylo nic a na tahu jsou tak domácí fotbalisté.
46'
Střídání v týmu FK Viktoria Žižkov: ze hřiště odchází Marcel Čermák, přichází Miroslav Podrazký.
46'
Střídání v týmu FK Viktoria Žižkov: ze hřiště odchází Jan Jelínek, přichází Petar Musa.
46'
Hráči obou celků jsou na trávníku, takže duel bude pokračovat za malý okamžik.
Druhý poločas začne přibližně v 11:16.
První poločas je za námi. Příliš nám toho nenabídl a stav je stále 0:0. O něco aktivnější byli zřejmě hosté, ale nic nevymysleli. Domácí se snaží kombinovat, ale ve finální fázi je trápí hlavně přesnost. Ve druhém dějství je tak stále o co hrát.
45+1'
45'
Hraje se poslední minuta prvního poločasu.
44'
Po dlouhé přihrávce si pro míč došel pozorný Hrubeš.
42'
Nyní se na trávníku nic zajímavého neděje. Ani jeden celek nechce udelat zbytečnou chybu, což je pochopitelné.
40'
Do konce prvního poločasu zbývá zhruba pět minutek a vyapdá to, že na úvodní branku si budeme muset počkat do druhého dějství.
38'
Po dlouhém nákopu do vápna se do zakončel dral hostující hráč, ale výborně to zvládl Hrubeš, který míč sebral a pomohl tak svým zadákům.
37'
Nyní tempo hry diktují domácí fotbalisté, kteří se stále tlačí dopředu, ale do šance se zatím nedostali. Nyní vše skončilo útočným faulem.
35'
Na druhé straně měl práci Hrubeš, ale poradil si nakonec v pohodě a na první branku tedy i nadále čekáme. Šance to ale byla poměrně slušná.
34'
Nyní ale domácí zatlačili svého soupeře, když kombinovali kolem vápna, ale byla z toho pouze zblokovaná střela a stav se nemění.
33'
Žlutou kartu dostává Radek Porcal (FK Varnsdorf).
32'
Po delší době se dopředu vydali i domácí, ale jejich akce skončila opět jen nepřesnou přihrávkou a míč tak sebral Porcal.
30'
Míč poslal do vápna Kocourek, ale žádný z jeho spoluhráčů se k němu nedostal. Nakonec z toho byla střela z otočky, ale té scházela přesnost.
30'
A další rohový kop pro Varnsdorf.
29'
Po sraženém centru Zbrožka je tu další rohový kop pro Varnsdorf.
27'
Z rohu ale nic nebylo, protože jako první byl u míče zřejmě Kodeš, který ho poslal do bezpečí.
26'
První rohový kop pro Varnsdorf.
25'
Žlutou kartu dostává Petr Kodeš (FK Viktoria Žižkov), který po odpískání zakopl míč.
23'
Hosté se dostali hned ke třem centrům, ale ani z jednoho nic nebylo. Celé snažení hostů nakonec ukončil útočný faul a u míče jsou domácí.
22'
Po faulu Šandery jsou u míče stále hostující fotbalisté, kteří se drží na polovině svého soupeře. Ale zatím daleko od branky Hrubeše.
21'
Na druhé straně poslal míč do vápna Pavel Hašek, ale jeho centr nebyl příliš přesný a míč tak pohodlně sebral Radek Porcal.
20'
Po dalším zajímavém centru chybělo pár decimetrů, aby se některý z hráčů dostal do zakončení. Nakonec míč skončil v zámezí a Hrubeš byl bez práce.
19'
Hostující celek přidal a nyní je lepší. Stále se hraje na polovině pražského celku, kterému se nyní nedaří vůbec nic.
17'
Po centru Beránka se dostal do zakončení z dobré pozice dostal Rudnytskyy, ale jeho pokus nebyl přesný a z první větší šance nic nebylo!
15'
Na druhé straně hřiště zůstal ležet ve vápně Dordič, ale po krátkém ošetření je zpět na nohou a duel může pokračovat.
13'
Po centru se do zakončení dralo několik domácích hráčů, ale nakonec míč sebral pozorný Porcal.
12'
Nyní velmi dobře napadal aktivní Jan Jelínek, ale nakonec mu pár decimetrů chybělo, aby se k míči dostal. Dobrá práce domácího hráče.
10'
Po centru se k míči dostal Jan Jelínek, ale měl to hodně složité a branku nakonec netrefil. Od své branky tak bude rozehrávat zkušený Porcal.
10'
Domácí celek vybojoval svůj první rohový kop.
9'
Zatím je začátek plný nepřesností a na první střelu na branku i nadále čekáme. U míče jsou nyní domácí, kteří se drží na polovin Varnsdorfu.
7'
Na druhé straně měl lehkou práci Porcal, který si došel pro míč po nepřesné přihrávce a s rozehrávkou nyní vůbec nepospíchá.
5'
Hosté ze severních Čech to opět vyzkoušeli dlouhým nákopem, ale ani ten nebyl přesný a míč doputoval do zámezí, takže rozehrávat bude Hrubeš.
3'
O první střelu se postaral hostující hráč, ale projektil to přesný nebyl a Karel Hrubeš tak zasahovat vůbec nemusel.
2'
Domácí to nakonec zkusili dlouhým nákopem na Jana Jelínka, ale hostující zadáci si s tím poradili a míč pohodlně sebrali.
1'
Jako první se míče dotkl domácí Jelínek, takže úvodní výkop obstarali domácí.
1'
Hráči obou celků nastupují na trávník. Domácí hrají v klasické červeno-bílé kombinaci, hosté hrají ve žlutém.

FK Viktoria Žižkov: Hrubeš – Švejdík (C), Kodeš, Šandera, Hašek – Toml, Čermák, Bazal, Jelínek, Stratil – Volek.
Náhradníci: Řehák – Podrazký, Pavlata, Musa, Engelmann, Galuška, Hurka.

FK Varnsdorf: Porcal (C) – Beránek, Chlumecký, Zieris, Kozma – Bláha, Durdević, Dordič, Zbrožek – Rudnytskyy, Kocourek.
Náhradníci: Samoel – Bílek, Šulc, Barac, Švantner.

Rozhodčí: Dubravský – Polák, Podaný.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.