Fotbalová národní liga - 2. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Znojmo : Hr. Králové - 4. srpna 2017   19:30

Znojmo
Znojmo
21' Javůrek
1:3
(1:0)
Hr. Králové
Hr. Králové
51' Pázler   • 52' Schwarz   • 74' Pázler
Znojmo
Veselý – Svozil, Cihlář, Šamánek, Malár – Helísek, Lacko, Teplý, Javůrek (80. Štrombach) – Urbančok (61. Hladík), Njire (80. Čereda).
Štěpanovský – Mezlík, Štrombach, Pospíšil, Hladík, Čereda.
Pechanec – Pospíšil, Vlasjuk
Městský stadion v Horním parku, Znojmo
1510 diváků
Hr. Králové
Ottmar – Martan, Zorvan, Vlkanova (84. Súkenník), Shejbal – M. Černý (82. Mudra), Schwarz, Pázler (76. Žondra), Bederka – Plašil, Jirsák.
Lindr – Pajer, Krátký, Žondra, Súkenník, Mudra, Čech.

Já se loučím, děkuji za pozornost, přeji příjemný zbytek večera a na shledanou.
Znojmo jakoby ve druhé půli nechtělo hrát a soupeř toho náležitě využil. Počkal si na nabídnutou příležitost a ta přišla v rozmezí 51. 52. minuty, ve které Pázler se Schwarzem otočili nepříznivý stav ve prospěch svého mužstva. Domácí byli doslova bezzubí, Ottmar nemusel ani jednou zasahovat, jeho celek ještě čtvrt hodiny před koncem pojistil své vedení a na východ Čech se vrací s povinnými třemi body.
90+4'
90+3'
Ještě malé vzrušení, po nedorozumění hostující obrany s gólmanem se málem v šanci ocitl Hladík, k míči se však nakonec nedostal.
90+1'
Hosté drží míč na kopačkách a příliš nikam nepospíchají.
90'
Nastavují se tři minuty.
88'
Hladíkova střela končí ještě předtím, než doputovala k Ottmarovi.
86'
Ottmar si zřejmě ve druhé pětačtyřicetiminutovce žádný zákrok nepřipíše, po nedorozumění znojemské útočné dvojice končí míč u gólmana Hradce, který samozřejmě s rozehrávkou nespěchá.
85'
Cihlář se už dostával ke střele, ale hosté stačili míč odkopnout do bezpečí.
84'
Střídání v týmu FC Hradec Králové: ze hřiště odchází Adam Vlkanova, přichází Igor Súkenník.
83'
Co naplat, znojemští to ještě zkouší, ale Hradec má obranu dobře zorganizovanou. Domácí by si měli rozhodně vzít příklad.
82'
Střídání v týmu FC Hradec Králové: ze hřiště odchází Milan Černý, přichází Jan Mudra.
81'
Znojmo přichází o míč na útočné polovině, neboť jeden z hráčů zahrál rukou, chystá se druhé střídání na straně Hradce.
80'
Střídání v týmu 1. SC Znojmo FK: ze hřiště odchází Jan Javůrek, přichází David Štrombach.
Střídání v týmu 1. SC Znojmo FK: ze hřiště odchází Stijepo Njire, přichází Olexij Čereda.
78'
Jeden ze znojemských hráčů byl udeřen do obličeje, hlavní arbitr píská faul, ale kartu neuděluje.
76'
Střídání v týmu FC Hradec Králové: ze hřiště odchází Jan Pázler, přichází Libor Žondra.
74'
Hradec Králové právě vstřelil branku!
JAN PÁZLER znovu skóruje z přímého kopu, když propaluje znojemskou zeď a míč posílá k pravé tyči, kam se Veselý natahoval marně.
73'
Žlutou kartu dostává František Malár (1. SC Znojmo FK).
72'
Zorvan mohl pojistit svému týmu náskok, ale trestuhodně selhal. Se svým spoluhráčem si to běžel na znojemského gólmana, místo přihrávky dlouho kličkoval, velice dobře dokázal obejít bránícího protihráče, avšak jeho následný pokus ke vzdálenější tyč byl hodně špatný.
70'
Slibně rozvíjející šance Znojma nakonec končí pouze rohovým kopem.
69'
Hostující celek zastavuje ofsajd.
68'
Hodně riskantní malou domů musel zachraňovat Veselý, který včas doběhl k míči a poslal jej až ke svému kolegovi v protější bráně.
67'
Žlutou kartu dostává Matúš Lacko (1. SC Znojmo FK).
Žlutou kartu dostává Filip Zorvan (FC Hradec Králové).
66'
Kapitán Hradce nejprve vyboxoval míč do bezpečí, následně to zkoušel z ostrého úhlu ještě Javůrek, mezi tři tyče však nezamířil.
65'
Nepříjemný centr odvrátil do bezpečí Shejbal, Znojmo rozehraje roh a Ottmar se poprvé musí mít na pozoru.
64'
Žlutou kartu dostává Jan Javůrek (1. SC Znojmo FK).
64'
Domácí si nedokázali dobře přihrát a o míč přichází, soupeř zdržuje hru, jak jen to jde.
62'
Tohle trochu zavánělo penaltou, Teplý byl skluzem poslán k zemi na hranici pravidel, ale Pechanec stál dost blízko, aby situaci správně posoudil.
61'
Střídání v týmu 1. SC Znojmo FK: ze hřiště odchází Dominik Urbančok, přichází Jan Hladík.
60'
Znojmo ani v nejmenším nepřipomíná tým z první půle, Ottmara ve druhém poločase zatím ani jednou neohrozilo.
59'
Nyní měli domácí štěstí, Schwarzova střela orazítkovala levou tyč Veselého brány, poté míč skončil v zámezí.
57'
Schwarz poslal svoji ránu z voleje pouze do míst, kde stál připravený Veselý.
56'
Martan v další velké šance, veselý jeho ránu do horní části brány vyrazil na roh.
52'
Hosté bleskově otáčí nepříznivý stav ve svůj prospěch. První obrovskou šanci Pázlera dokázal Veselý ještě bravurně zneškodnit, proti dorážce PETRA SCHWARZE, jenž zůstal před bránou úplně sám, byl ovšem bezmocný..
51'
Exznojemský JAN PÁZLER srovnává na 1:1. Jeho rána končí pod břevnem znojemské brány, kam Veselý nemohl dosáhnout.
50'
Velkou přetahovanou o míč na chvíli ukončil Helísek, který odkopl míč do bezpečí, krátce na to se ale domácí provinili faulem a je tu přímý kop pro Hradec.
49'
Schwarz nabíhal sám na brankáře, po souboji spadl na zem, ale tady mohl být spíš rád, že sám nevidí žlutou kartu. Jeho tým bude rozehrávat roh.
48'
Příliš prudkou přihrávku Martan nemohl dostihnout, míč končí v autu.
47'
Martan se dostal k odraženému míči na hranici pokutového území, svoji ránu ale poslal pouze nad bránu.
46'
Bederka se dobře protáhl kolem hráčů Znojma, na pravou stranu vyslal Martana, jenž se pokoušel o centr před bránu, který byl zblokován na rohový kop.
46'
Velice pěknou podívanou nabídly oba celky v první půli divákům, kteří zavítali na znojemský fotbalový stadion. Po počátečních příležitostech se z gólu jako první radovali domácí, jenž po pěkné Šamánkově akci a Javůrkově zakončení vedou nejtěsnějším možným rozdílem. Hradec byl několikrát blízko vyrovnání, megašance z 32. minuty bude jeho hráče pronásledovat možná ještě dlouho, ale na druhou stranu není pro východočeský mančaft ještě nic ztraceno.
45+1'
45+1'
Veselý po malé domů zkoušel najít dalekým odkopem svého spoluhráče, to se mu sice moc nepodařilo, ale mrzet jej to příliš nemusí, první půle totiž končí.
45+1'
Nastavuje se minuta.
45'
Po faulu se musí stáhnout na svoji stranu, rozehrávat bude Veselý.
44'
Hradec je v posledních minutách aktivnější, ale naráží na hodně mizernou produktivitu, podaří se mu srovnat ještě před odchodem do kabin?
42'
Stejný hráč o chvíli později v dobré šanci poslal míč střelou z pravé strany jen nad znojemskou bránu.
41'
Žlutou kartu dostává Jan Pázler (FC Hradec Králové).
39'
Vlkanova dělá znojemské obraně hodně velké problémy, je to jeden z nejaktivnějších hráčů Hradce, bohužel pro něj jeho velice pěkné přihrávky nedokážou, aspoň prozatím, jeho spoluhráči využít k brance.
37'
Hradec příliš nic nevymýšlel, Shejbal zkoušel ohrozit Veselého bránu přímo, ale míč končí kousek nad břevnem.
36'
Podobnou situaci rozehraje i Hradec Králové, bude úspěšnější?
36'
Žlutou kartu dostává Dominik Urbančok (1. SC Znojmo FK).
34'
Dobrá standardka pro domácí tým, Ottmar si staví zeď. Žlutou kartu navíc obdržel Černý.
32'
Tak teď mohou hosté jen a jen a ještě jednou jen litovat. Obrovskou hrubici v rozehrávce vystihl Vlkanova, naběhl k pokutovému území, kde krásnou přihrávkou na střed vybídl ke skórování Pázlera, ten dobře obešel navrátivšího se hráče Znojma, avšak poté nechal vyniknout jen vyběhnutého Veselého, který excelentním zásahem míč vyrazil. Hradec přesto mohl vytěžit branku, neboť se k dorážce dostal Zorvan, ale podobně jako před pár minutami, i tentokrát poslal balón jen nad břevno. Takovouto šanci by měl tým, který je horkým kandidátem na postup do nejvyšší fotbalové ligy, rozhodně využít.
29'
Zorvan měl před sebou odkrytý prostor, bránu však trestuhodně přestřelil. Bylo to však nejspíš s tečí, neboť jeho tým rozehraje roh.
27'
Trochu kuriózní situace, pomeznímu arbitrovi vypadl při signalizování autu praporek z ruky, za což sklidil potlesk publika.
25'
Martan celkem zbytečně fauloval a jeho tým tak o míč přichází.
25'
Podruhé za sebou bude Hradec vhazovat v blízkosti pokutového území Znojma.
24'
Martanovi míč málem utekl, hráč hostů si jej přeci jen dokázal zpracovat, poté mu jej však odebral Helísek.
23'
Zorvan se pokoušel projít kolem bránícího protihráče až k brankáři, to se mu nepodařilo.
22'
Oběma celkům je v tomto dusnu umožněna pauza na menší osvěžení u postranní čáry.
21'
Znojmo právě vstřelilo branku!
Parádní podívaná v podání Šamánka, který mohl zakončit sám, ale patičkou vybídl ke skórování svého spoluhráče, JAN JAVŮREK se poté dostal prakticky sám před brankáře a z levé strany poslal tvrdou ránu pod horní tyč. Tady nemohl Ottmar nic dělat.
20'
Pázler ve velice dobré střelecké příležitosti mířil pouze do protihráče.
18'
Míč ovšem končí za bránou Hradce a jeho kapitán se postará o rozehrávku.
18'
Roh pro Znojmo.
15'
Hra se nyní přesouvá ze strany na stranu ale bez větší příležitosti.
12'
Obrovská šance Znojma, Urbančok z bezprostřední blízkosti hlavičkoval a Ottmar konečky prstů vyrazil míč do bezpečí.