FORTUNA:LIGA - Základní část - 9. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Jablonec : Ml. Boleslav - 1. října 2017   17:00

Jablonec
27' Jovović (Tecl) • 38' Tecl (Jovović) • 50' Jovović
3:1
(2:0)
Ml. Boleslav
64' Mebrahtu  (Chramosta)

V. Hrubý – Pernica, Matěj Hanousek, Hübschman (C), Masopust – V. Kubista, Jovović (78. Zelený), Janković, Tecl – Doležal (46. Mihálik), Trávník (89. Považanec).
Bárta – M. Kysela, Jaroslav Diviš, Zelený, Mihálik, Holeš, Považanec.
Miroslav Zelinka – Ondřej Pelikán, Jan Paták, Karel Hrubeš, Jiří Kureš, Adriana Trešlová
Stadion Střelnice, Jablonec nad Nisou
Vejmola – Fleišman, Matějovský (C), Komličenko (76. Magera), Hubínek – Přikryl, Stronati, Mareš (46. Chramosta), Pauschek – Chaluš, M. Vukadinovič.
K. Agajev – Fabián, Levin, Magera, Chramosta, Mebrahtu, Babalj.

CELÝ SESTŘIH: Jablonec - Mladá Boleslav 3:1. Výhru řídil Jovovič

90+2'
90'
Druhý poločas bude nastaven o dvě minuty.
90'
Poslední okamžiky zápasu jsou doprovázeny hromadným potleskem domácího publika.
89'
Střídání v týmu FK Jablonec: ze hřiště odchází Michal Trávník, přichází Jakub Považanec.
88'
Masopust vyslal do samostatného úniku Tecla, který se mu ještě pokoušel vrátit míč zpštnou přihrávkou, na kterou ovšem Masopust nedosáhl.
87'
Tecl byl při protiůtoku obrán o míč a fanoušci se doždují odpískání faulu.
86'
Matšjovského pokus ze střední vzdálenosti skončil mimo jabloneckou branku.
84'
Chramosta poslal do vápna přetažený centr, který u lajny sebral Jankovič.
83'
Zelený nepustil k centru Přikryla a Boleslav bude vhazovat blízko rohovému praporku.
81'
Mareš se po tvrdém hlavičkovém souboji s Mihálikem chytal za hlavu, bude ale v pořádku pokrčovat.
80'
Zelený prodlužoval nákop na Tecla, ten se však v souboji s Chalušem neprosadil.
78'
Střídání v týmu FK Jablonec: ze hřiště odchází Vladimir Jovović, přichází Jaroslav Zelený.
77'
Trávníkova přihrávka našla na vápně volného Mihálika, jeho střela však zamířila nad.
76'
Střídání v týmu FK Mladá Boleslav: ze hřiště odchází Nikolaj Komličenko, přichází Lukáš Magera.
75'
Mihálikova rozehrávka od vlastního vápna našla pouze hráče Boleslavi, což vyvolalo rozporuplné reakce v publiku.
74'
Jablonec rozehrál standardní situaci nacvičeným signálem, Teclův centr byl však sražen na roh.
73'
Jovovič zůstal po tvrdém střetu na trávníku a je ošetřován týmovými lékaři.
72'
Do dalšího úniku po lajně se pouštěl Jovovič, Hubínek ho ale tentokrát dokázal pokrýz.
70'
Ihned nato se do útoku pouští Boleslav, přhrávku na Chramostu si ale pohlídal Pernica.
69'
Do protiútoku se pustili domácí, Tecl si však neporozuměl s Mihálikem a míč sebral Vejmola.
68'
Boleslav jakoby se po vstřelené brance probudila, momentálně jsou její hráči zabydleni na polovině Jablonce.
66'
Tváří v tvář Hrubému se po dobré přigrávce ocitl Chramosta, rozhodčí však na poslední chvíli signalizoval ofsajd.
65'
Rozehrávku Mladé Boleslavi ukončil útočný faul.
64'
Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
Nově příchozí Mebrahtu se dokázal hlavou prosadit po rohovém kopu a snižuje na 1:3.
62'
Jovovič posílal po dobrém uvolnění míč na Trávníka, u míče byl cšak dřív Stronati.
60'
Chaluš vystihl Kubistovu přihrávku na Tecla, který by se jinak řítil sám na boleslavskou bránu.
59'
Po souboji u lajny zůstal ležet Trávník, naštěstí pro Jablonec ale vyvázl bez zranění.
58'
K dorážce na hranici vápna se po rohovém kopu dostal Tecl, zamířil však přímo do rukavic brankáře hostí.
57'
Jovovič si navedl míč po levé straně, jeho centr ale boleslavská obrana zblokobvala.
55'
Hanousek se hnal za nakopnutým míčem, akci však přerušil faul ve středu pole.
54'
Stnislav Tecl prošel ze středu pole boleslavskou obranou, ve finální fázi před Vejmolou však přestřelil bránu.
52'
Hanousek se pokoušel uvolnit po naražení s Trávníkem, dobrý obranný zákrok ale předvedl Pauschek.
51'
Ihned po vstřelené brance se jablonečtí pouští do dalšího útoku, po Hanouskově centru bude zahrávt rohový kop.
50'
Jablonec právě vstřelil branku!
Ppdruhé se prosazuje Vladimír Jovovič! Po vyražené Trávníkově srřele se z dorážky z malého vápna nemýlil.
48'
Mladoboleslavská kombinace na hranici vápna skončila nepřesným centrem Vukadinoviče.
47'
Matšjovský vysílal do úniku Hubínka, Hrubý však pohotově vyběhl a míč odvrátil.
46'
Střídání v týmu FK Mladá Boleslav: ze hřiště odchází Petr Mareš, přichází Jan Chramosta.
46'
Střídání v týmu FK Jablonec: ze hřiště odchází Martin Doležal, přichází Ondřej Mihálik.
46'
45'
45'
První poločas se bude nastavovat o jednu minutu.
44'
Na zemi se po souboji ocitl Doležal, který byl následně odnesen na nosítkách.
43'
Marešův centr dokázal spolehlivě odvrátit Jovovič.
42'
Boleslav bude po faulu ns Komličenka zahrávat Mladá Boleslav.
40'
Na další centr do vápna si naběhl Masopust, hlavičkou ale zdaleka netrefil bránu.
39'
Jankovič posílal z pravé strany míč před bránu, Doležalovo zaknčení včas zablokoval Stronati.
38'
Jovovič našel ve vápně volného Tecla a ten se z bezprostřední blízkosti nemýlil.
36'
Pauschek nepřihrál na krátkou vzdálenost Matějovskému, a Jablonečtí tak budou vhazovat na vlastní polovině.
35'
Matějovský si pádem vyžádal faul, což se nelíbí domácímu publiku.
33'
Jovovič střílel z podobné pozice, ze které se prosadil před pár minutami, tentokrát však místo šibenice střílel vysoko nad.
33'
Kubista se snažil vyslat do úniku Tecla, našel však pouze stopera hostů.
31'
Matějovský se pouštěl do uvolnění po levé straně, to nakonec vyústilo ve faul. Rozehrávat bude Mareš.
29'
Na Fleišmanův centr si dobře naskočil Komličenko, z blízkosti však Hrubého bránu přestřelil.
27'
Stanislav Tecl našel po kombinaci ve vápně osamoceného Jovoviče, který posílá nekompromisní střelou do šibenice Jablonec do vedení 1:0.
24'
Matějovského centr nadělal Hrubému problémy, nakonec ale pro Jablonec skončilo vše bez úhony.
23'
Kubista dobře vystihl rozehrávku hostů,následná přihrávka na Tecla ale byla nepřesná.
21'
Druhou žlutou kartu obdrží Mareš po nevybíravém zákroku ve tředu hřiště.
20'
K rozehrávce standardní situace v blízkosti rohového praporku se postavil faulovaný Trávník. Ve vápně se dokázal hlavou prosadit Masopust, zamířil však daleko od Vejmolovy branky.
19'
Žlutou kartu po faulu na Trávníka a následných protestech obdrřží Jiří Fleišman.
18'
Míč do vápna na druhé straně posílal Matějovský, Přikryla si ale vysoký centr nenašel.
16'
Jablonec zvyšuje tlak a po dalším Teclově uvolnění po levé straně bude zahrávat rohový kop.
15'
V další velké šanci se ocitl Jovovič, když se po dobrém presinku vyloupl sám před brankářem hostů, z těsné vzdálenosti však netrefil bránu.
14'
Domácí dostali možnost zahrávat přímý kop ze zajímavé vzdálenosti, Trávníkův centr dokázal odvrítit Mareš.
13'
Tecl se po protiůtoku Jablonce ocitl sám před Vejmolou, ten však dobře vyběhl a střelu vyrazil.
12'
Přikrylův pokus o průnik skončil útočným faulem.
10'
Centr ze standardní situace hostů si ve vápně s přehledem stáhl Hrubý.
9'
Na zemi se po souboji s Teclem ocitl Hubínek a Mladá Boleslav tak bude zahrávat zajímavou standardní situaci.
9'
Hráči Mladé Boleslavi kombinují ve středu hřiště a snaží se najít skulinku v jablonecké obraně.
8'
Fleišman se po zajímavé kombinaci dostal k centru, Matějovský však na míč nedosáhl.
6'
Tecl se dokázal uvolnit na levé straně, jeho přihrávku ale zkušeně zblokoval Masopust.
5'
Fleišman se po zisku míče odvážil ke střele z dobrých čtyřiceti metrů, nepodařilo se mu však trefit branku.
3'
Trávník vybídl na levé straně Jovoviče, toho však dobře stíhal Fleišman a odvrátil na rohový kop.
1'
Trávník našel ve vápně volného Masopusta, ten se ovšem nepohodl s Teclem a následné zakončení skončilo nad bránou.
1'
Hráči už nastoupili na hřiště a vše se chýlí k úvodnímu výkopu, o který se postará Boleslav.
V devátém kole HET Ligy nás čeká souboj dvou týmů ze severu Čech, domácího Jablonce a Mladé Boleslavi. Jablonec po osmi kolech okupuje příjemné páté místo, také díky výraznému zlepšení produktivity. Na tom má zásadní podíl nově příchozí Stanislav Tecl, který je momentálně na druhém místě tabulky střelců. Zato třináctá Boleslav zažila až nezvykle nevydařený vstup do sezony, i přes bodovou propast ji však nahrává příznivá bilance z venkovních utkání. Zápas začíná v 17 hodin.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.