International Champions Cup -  ONLINE PŘENOS -  Barcelona : Manchester Utd. - 27. července 2017   01:30

Barcelona
Barcelona
31' Neymar
1:0
(1:0)
Manchester Utd.
Barcelona
Cillessen – Semedo (46. Aleix Vidal), Mascherano (46. Piqué), Umtiti (46. Vermaelen), Alba (46. Digne) – Rakitić (46. Denis Suárez), Busquets (46. Roberto, 85. Samper), Aleñá (46. Iniesta) – Messi (C) (46. Arda Turan), L. Suárez (46. Alcácer), Neymar (46. Munir).
Armando Villarreal (USA)
FedEx Field, Landover, Maryland, USA
80 163 diváků
de Gea (46. Romero) – A. Valencia (84. Tuanzebe), Lindelöf (46. Bailly), Smalling (46. P. Jones), Blind (46. Darmian) – P. Pogba, Carrick (C) (46. Fellaini), Lingard (62. Martial) – Mchitarjan (62. Pereira), R. Lukaku, Rashford.

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Fauly: 15:10.
Rozhodčí končí tento zápas, v němž vítězí Barcelona. V utkání dvou rozdílných poločasů, kdy v tom prvním, v podstatě v "áčkových" sestavách, se hrál parádní fotbal, plný krásných akcí a gólových šancí. V této části zápasu byla Barcelona lepší a měla více šancí a nakonec jen díky skvělému de Geovi nebyl rozdíl vyšší. Ve druhé půli dostali na trávníku prostor v podstatě celé jiné jedenáctky a kvalita hry prudce klesla. Sledovali jsme spíše bojovný fotbal, se spoustou faulů na obou stranách a již bez gólových šancí. V závěru byl lepší Manchester, který se snažil alespoň o vyrovnání, což se mu ale přes veškerou snahu nepodařilo a vítězství tak může slavit španělský velkoklub.
90+4'
90+4'
Barcelona však v posledních minutách již pouze brání výsledek a zatím se jí to daří.
90+3'
Jose Mourinho gestem dává svým svěřencům najevo, aby vše směřovali do útoku, Martial ale nyní ztratil míč.
90+1'
Rezervní sudí ukazuje, že se nastaví ještě čtyři minuty, takže United mají ještě čas alespoň na vyrovnání.
90'
Devadesátá minuta právě začala a znovu se nehraje, opět se ošetřuje, tentokrát je to hráč United, konkrétně Andreas Pereira.
88'
Nyní se Lucas Digne (Barcelona) sbírá z trávníku po souboji u postranní čáry, na své polovině.
87'
V končícím druhém poločase je k vidění také množství faulů, pramenící z bojovnosti, která provází druhou půli.
85'
Střídání v týmu FC Barcelona: ze hřiště odchází Sergi Roberto, přichází Sergi Samper.
84'
Střídání v týmu Manchester United: ze hřiště odchází Antonio Valencia, přichází Alex Tuanzebe.
84'
A právě Marouane Fellaini (Manchester Utd.) nyní doslova zavařil svému gólmanovi nesmyslnou malou domů, kterou vystihl Paco Alcácer, ale Sergi Romero stihl míč odehrát do bezpečí, v poslední možné vteřině.
83'
Žlutou kartu dostává Marouane Fellaini (Manchester United) za sražení Sergi Roberta k zemi, rozhodčí již vlasatému záložníkovi United zřejmě sečetl všechny jeho ostré zákroky z předchozího průběhu.
82'
Míč získal Andrés Iniesta, který přihrává Munirovi, jež je vzápětí faulován útočícím Matteo Darmianem.
81'
Martial hledá ve vápně Barcelony Lukaku, ale ten se k míči nedostal, přesto akce Manchesteru pokračuje.
80'
Je před námi posledních deset minut základní hrací doby, dočkáme se ještě nějakého gólu?
78'
Na druhé straně registrujeme zablokovanou střelu Andrése Iniesty a vzápětí získává míč Manchester.
77'
Útočí Manchester, Anthony Martial se zkouší prosadit z levé strany, ale není úspěšný, míč získává soupeř, Jasper Cillessen rozehrává od své branky.
76'
To byl zřejmě nějaký nacvičený signál, kdy Andrés Iniesta poslal pas z pravé strany ke vzdálenější tyči, tam si seběhl Thomas Vermaelen, jež se ale nedokázal míč usměrnit.
75'
Barcelona získává standardní situaci z pravé strany, u pokutového území Manchesteru.
Dnešní utkání sleduje 80 163 diváků.
74'
Denis Suárez (Barcelona) rozehrál, poslal míč před branku soupeře, kde ale dobře zapracoval bránící Andreas Pereira.
73'
Barcelona vybojovala rohový kop z levé strany.
72'
Další zákrok Cillessena, tentokrát po střele Paula Pogby z levé strany.
71'
Thomas Vermaelen zablokoval střelu Rashforda, míč se ale odrazil k Martialovi, jež dokázal vystřelit zpoza vápna, Cillessena ale nepřekonal.
69'
Ofsajdem končí akce Manchesteru, s čímž nesouhlasí diváci v hledišti FedEx Fieldu, kteří nyní nesouhlasně bučí.
68'
Barcelona má roh z pravé strany, míč směřuje před vápno United, kde ho ale soupeř vybojoval a odkopává ho na polovinu FCB.
67'
To na druhé straně vybojoval Paco Alcácer roh pro svůj tým.
66'
Anthony Martial (Manchester Utd.) přestřelil branku Barcelony, Jasper Cillessen ještě jeho střelu kontroloval.
65'
Jenže i ve druhém poločase drží míč častěji Barcelona, Manchester často bez míče.
64'
Andrés Iniesta (Barcelona) nepřesně přihrává a míč na chvílí získává také Manchester.
62'
Střídání v týmu Manchester United: ze hřiště odchází Henrich Mchitarjan, přichází Andreas Pereira.
62'
Jesse Lingard (Manchester Utd.) opouští trávník, ale jeho střídání je, vzhledem ke zranění, vynucené.
61'
Manchester chystá další změnu ve sestavě, dokonce dvojí.
60'
Hodina hry za námi, Barcelona i nadále vede 1:0, ale vzhledem k množství změn v sestavách obou týmů vidíme ve druhé půli spíše bojovný fotbal, oproti útočnému festivalu v poločase prvním.
59'
Barcelona s míčem na polovině soupeře, ale přesto poměrně daleko od branky Sergia Romera.
57'
Často se nyní bojuje o míč ve středu hřiště, zatím ani jeden z týmů se nedostal do zakončení.
56'
Již po prvních deseti minutách druhé půle je zřejmé, že tempo zápasu viditelně opadlo.
54'
Ofsajdem Paco Alcácera končí útočná akce Barcelony, po přesném pasu Thomase Vermaelena.
53'
Autové vhazování Barcelony, z pravé strany, na útočné polovině.
52'
Sergi Roberto (Barcelona) faulován ve středovém kruhu Lukakem, který fauloval zezadu.
50'
Jasper Cillessen (Barcelona) si poprvé ve druhé půli sáhl na míč, po nepřesném pasu soupeře.
48'
Arda Turan (Barcelona) se hned v úvodu druhé půle musí vyrovnávat s nepříjemným zraněním pravé nohy.
47'
Barcelona posílá do druhé půle v podstatě jinou jedenáctku, uvidíme, jak se proti United borci v modrých dresech prosadí.
46'
Střídání v týmu FC Barcelona: ze hřiště odchází Carles Aleñá, přichází Andrés Iniesta.
46'
Střídání v týmu FC Barcelona: ze hřiště odchází Lionel Messi, přichází Arda Turan.
Střídání v týmu FC Barcelona: ze hřiště odchází Neymar, přichází Munir.
Střídání v týmu FC Barcelona: ze hřiště odchází Luis Suárez, přichází Paco Alcácer.
46'
Střídání v týmu FC Barcelona: ze hřiště odchází Jordi Alba, přichází Lucas Digne.
Střídání v týmu FC Barcelona: ze hřiště odchází Sergio Busquets, přichází Sergi Roberto.
Střídání v týmu FC Barcelona: ze hřiště odchází Ivan Rakitić, přichází Denis Suárez.
46'
Střídání v týmu FC Barcelona: ze hřiště odchází Nélson Semedo, přichází Aleix Vidal.
Střídání v týmu FC Barcelona: ze hřiště odchází Javier Mascherano, přichází Gerard Piqué.
Střídání v týmu FC Barcelona: ze hřiště odchází Samuel Umtiti, přichází Thomas Vermaelen.
46'
Střídání v týmu Manchester United: ze hřiště odchází Victor Lindelöf, přichází Eric Bailly.
Střídání v týmu Manchester United: ze hřiště odchází Chris Smalling, přichází Phil Jones.
46'
Střídání v týmu Manchester United: ze hřiště odchází David de Gea, přichází Sergio Romero.
Střídání v týmu Manchester United: ze hřiště odchází Michael Carrick, přichází Marouane Fellaini.
Střídání v týmu Manchester United: ze hřiště odchází Daley Blind, přichází Matteo Darmian.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 02:33.
A nepřesným centrem Blinda z levé strany skončil první poločas, který ovládla Barcelona. Ta byla směrem dopředu mnohem nebezpečnější, trojice Neymar, Suárez, Messi trápila defenzivu United a nakonec jen díky skvělým zákrokům gólmana neprohrává anglický tým větším rozdílem.
45'
45'
Poslední minuta prvního poločasu, Pogba s míčem na polovině soupeře, posílá pas na levou stranu, odkud nepřesně centruje Blind, poněkolikáté již v první půli.
44'
Paul Pogba centruje z pravé strany, Romelu Lukaku ve skluzu nedokázal míč zasáhnout.
43'
Barcelona opět s míčem u středového kruhu, United se musí pozorně bránit.
42'
Dlouhý pas do vápna United, kde se akrobaticky dokázal střelecky prosadit Luis Suárez, David de Gea dalším fantastickým zákrokem zachránil svůj tým.
41'
Daley Blind (Manchester Utd.) musel nyní ve středovém kruhu faulovat, Leo Messi se parádně s míčem obtáčel a hrozil brejk Barcelony.
40'
Lionel Messi i tentokrát rozehrál a nyní se mu povedlo obstřelit zeď, nicméně branku United přestřelil.
39'
Paul Pogba srazil k zemi Messiho, který se před něho dokázal natlačit, volný kop pro Barcelonu.
38'
Kouč Manchesteru, Portugalec Mourinho, se nyní u postranní čáry pozdravil se svým krajanem v dresu Barcelony, Nélsonem Semedem.
37'
Daley Blind (Manchester Utd.) nyní nepustil do vápna Nélsona Semeda, dobrý obranný zákrok.
37'
Hraje se ve středu hřiště, Barcelona tradičně s míčem.
35'
K Cillessenovi míří míč a Barcelona nikam dopředu nespěchá, Busquets vyčkává s rozehrávkou.
34'
Odpískaným ofsajdem končí další akce Barcelony, která má nyní zřejmou převahu.
33'
Barcelona opět s míčem na útočné polovině, nakonec je ale Neymarovi odpískán útočný faul.
31'
Barcelona právě vstřelila branku!
Na začátku byla chyba Blinda, který lacině ztratil míč a po rychlém brejku a pasu Messiho dokázal gólově prosadit NEYMAR.
31'
Daley Blind (Manchester Utd.) zkazil další centr z levé strany a je z toho rychlý brejk Barcelony.
30'
Trochu nepřehledná situace před brankou United, nakonec Messi jako poslední zasáhl míč, hlavičkuje však nad branku.
29'
Barcelona zůstává s míčem na polovině Manchesteru.
28'
To neplatí nyní, kdy se po parádní přihrávce Suáreze dostal ke střele z levé strany Neymar, jehož střelu de Gea skvěle vytěsnil na roh.
28'
A následně při střele Messiho nemusel vůbec zasahovat, míč totiž skončil vysoko nad brankou United.
27'
Luis Suárez pálí z levé strany, David de Gea neměl s jeho přízemní střelou tolik práce.
27'
United se ani z tohoto rohu neprosazují, míč má Barcelona.
26'
Marcus Rashford (Manchester Utd.) vybojoval rohový kop pro svůj tým, který také z pravé strany rozehraje.
25'
Střela Pogby zpoza vápna Barcelony končí vedle branky soupeře, Jasper Cillessen vykopává.
23'
A sám Messi také volný kop rozehrál, jenže trefil pouze bránícího hráče soupeře a následnou akci Barcelony přerušil odpískaný útočný faul Rakitiće.
22'
Na druhé straně padá Leo Messi na trávník a sudí píská faul, Barcelona má zajímavou standardku na dohled vápna United.
22'
Sergio Busquets (Barcelona) odhlavičkovává míč, mířící z pravé strany do vápna, následně je pískán ofsajd United.
21'
Třeba nyní, kdy Paul Pogba padá u vápna Barcelony, po zákroku bránícího Busquetse. Nicméně nepíská se faul, ale sudí ukazuje, že United mají roh z pravé strany.
20'
Je za námi první dvacetiminutovka, která nabídla mnoho šancí a pěkných fotbalových momentů, doufejme, že se brzy dočkáme gólu.
19'
Barcelona se opět pouze brání, Lukaku posílá přihrávku do vápna na Rashforda, který se ale dotkl míče rukou a je pískáno.
18'
Marcus Rashford (Manchester Utd.) se probojoval z levé strany až před Cillessena, kterého ale z ostrého úhlu nedokázal prostřelit.
17'
Romelu Lukaku neuspěl v souboji s Umtitim, ale United mají znovu míč ve svém držení a je to nakonec Jesse Lingard, který vypálil a vybojoval roh.
16'
Z rohového kopu se United neprosazují, ale zůstávají u míče.
15'
A pozor, Paul Pogba se zbavil bránícího Carlesa Aleñá a vypálil na branku soupeře, Jasper Cillessen vyráží na roh!
15'
Daley Blind (Manchester Utd.) centruje z levé strany, ve vápně Barcelony ale Samuel Umtiti odkopává míč do autu.
14'
Na druhé straně vyslal Romelu Lukaku dělovku na branku Barcelony, Jasper Cillessen však byl připraven a míč chytá.
13'
Lionel Messi získal míč a zpoza vápna nebezpečně vypálil, branku United však těsně minul.
12'
Rakitić vrací míč do obrany, vzápětí je ale Barcelona zpět na útočné polovině.
11'
Daley Blind posílá do vápna soupeře přihrávku na Lukaku, ale ten se ve stoje neprosadil, dobrá práce obránce Barcelony.
10'
Nélson Semedo (Barcelona) ztratil míč ve středu hřiště, soupeř zkouší rychlým nákopem dopředu získat cenné vteřiny.
9'
Akce Barcelony končí odpískaným ofsajdem, v němž se ocitá Jordi Alba.
8'
Z rohového kopu se Barcelona nedokázala prosadit, míč má de Gea, který rozehrává od branky United.
7'
David de Gea (Manchester Utd.) má další práci, tentokrát parádním zákrokem vytlačil střelu Suáreze na roh.
6'
Ale je z toho pouze brejk Barcelony, který zakončil nebezpečnou přízemní střelou z první Leo Messi, David de Gea s potížemi chytá.
5'
Marcus Rashford faulován ve středu hřiště, United útočí středem hřiště.
4'
Jesse Lingard (Manchester Utd.) se neprosadil na hranici vápna Barcelony, v souboji s bránícím Jordi Albou, míč má Jasper Cillessen.
3'
A na druhé straně donutil Neymar k prvnímu zákroku Davida de Geu v brance United.
2'
Henrich Mchitarjan zatáhl míč po pravé straně a odcentroval před branku Barcelony, kam si seběhl Lukaku, který ale branku přestřelil.
1'
Michael Carrick (Manchester Utd.) zastavil akci Barcelony středem hřiště.
1'
Oba týmy na trávníku, utkání za malý okamžik začne.

FC Barcelona: Cillessen – Semedo, Mascherano, Umtiti, Alba – Rakitić, Busquets, Aleñá – Messi (C), L. Suárez, Neymar.
Náhradníci: Ortolá, Ezkieta – Marlon, Piqué, Denis Suárez, Arda Turan, Iniesta, Vermaelen, Alcácer, Digne, Roberto, Aleix Vidal, Samper, Douglas, Munir.

Manchester United: de Gea – A. Valencia, Lindelöf, Smalling, Blind – P. Pogba, Carrick (C), Lingard – Mchitarjan, R. Lukaku, Rashford.
Náhradníci: Romero, Castro – Bailly, P. Jones, Rojo, Mata, Pereira, Young, Martial, A. Herrera, Shaw, Fosu-Mensah, Fellaini, Darmian, Mitchell, McTorminay, Tuanzebe.

Rozhodčí: Armando Villarreal (USA).
Španělská Barcelona zvládla vstup do turnaje, když porazila italský Juventus 2:1 góly Brazilce Neymara, o jehož odchodu se stále spekuluje. Za Juventus dokázal v 63. minutě již pouze snížit Chiellini.
Manchester United měl na úvod také finalistu Ligy mistrů a to rovnou vítěze, španělský Real Madrid! Anglický tým se ujal v posledních sekundách první půle vedení, prosadil se Jesse Lingard, ve druhém poločase ale Casemiro dokázal vyrovnat a o vítězství United tak musely rozhodnout až pokutové kopy.
Vítejte u dnešního on-line přenosu fotbalového utkání International Champions Cupu, v němž se v americkém Marylandu, přesněji Landoveru, na stadionu FedEx Fild, utká FC BARCELONA a MANCHESTER UNITED.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:30.