International Champions Cup -  ONLINE PŘENOS -  Bayern : Arsenal - 19. července 2017   13:20

Bayern
Bayern
9' Lewandowski
1:1
(1:0)

2:3 (PEN)

Arsenal
Arsenal
90+4' Iwobi  (Ramsey)
Bayern
Starke (46. Früchtl) – Rafinha (75. F. Götze), Hummels, Alaba, Bernat – Javi Martínez (46. Coman), Tolisso (75. Dorsch) – Ribéry (75. Friedl), T. Müller (46. Sanches), James Rodríguez (65. Pantovič) – Lewandowski (65. Wintzheimer).
Xing – Čeng, Fei
Arsenal
Čech (71. E. Martínez) – Bielik (46. Walcott), Elneny, Monreal – Coquelin (46. Willock), Maitland-Niles, Xhaka (62. Ramsey), Kolašinac (43. Nelson) – Özil (46. Iwobi), Welbeck (72. Nkhetiah) – A. Lacazette (46. Bramall).
Ospina, E. Martínez – Ramsey, Oxlade-Chamberlain, Iwobi, Walcott, Willock, Nelson, Malen, Nkhetiah, Bramall.

Já se s vámi pro tuto chvíli loučím, děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne.
Bayern sice byl jasně lepším týmem, přesto však vítězí Arsenal. V samém závěru dokázal na branku Lewandowskiho odpovědět Iwobi, následné penalty se lépe vydařily celku z Londýna, který v nich vyhrál 3:2, a tak si do tabulky připsal o bod navíc.
Martínez chytá, Bernat nedokázal kopnout penaltu ideálně!
Iwobi posílá míč doprostřed, Bayern bude muset dát!
Sanches trefuje břevno! Arsenal se může dostat do vedení.
Nacho MONREAL proměňuje.
Martínez sice směr trefil, ale Coman umístil míč tak přesně, že to přesto nestačilo.
Elneny nepřekonal brankáře Bayernu, ten skvělým skokem ránu zneškodnil!
Mats Hummels poslal míč na druhou stranu, než kam brankář skákal, 1:1.
Ramsey zkusil zakončit razantně a to se mu také vyplatilo. Tvrdá rána doprostřed končí gólem.
Alaba nedokázal prostřelit Martíneze, ten trefil směr a míč nadvakrát zlikvidoval.
Střílení penalt začíná.
Základní hrací doba nám vítěze nepřinesla, následovat tak budou penalty.
90+4'
Druhý poločas skončil!
90+4'
Arsenal právě vstřelil branku!
Bayern Mnichov celý zápas kontroloval, ve druhém poločase obzvlášť, přesto však Arsenal vyrovnává! Rychlého přečíslení využil ALEX IWOBI, který si naskočil na přesný centr, který hlavičkou uklidil za záda brankáře.
90+3'
Coman nacentroval po individuální akci do vápna, tam si nabíhal Bernat, ale byl pokrytý, a tak nezakončil.
90+2'
Walcott si nabíhal za obranu soupeře, ale při přebírání míče byl v ofsajdu.
90+2'
Arsenal je sice u míče, ale nemůže se dostat na polovinu soupeře, natož pak k vápnu.
90'
Nastavovat se budou 4 minuty.
90'
Alaba si naskočil na vysoký centr, ale nedokázal míč usměrnit mezi tři tyče.
90'
Wintzheimer střílel z poměrně ostrého úhlu, ale jeho pokus byl zblokovaný na roh.
89'
Bernat se fantasticky uvolnil ve vápně, chtěl možná až příliš zbytečně akci vyšperkovat přihrávkou navíc, místo aby střílel. Obrana Arsenalu si ji pohlídala a míč odkopla do bezpečí.
88'
Bayern Mnichov nyní kombinuje na vlastní polovině a vůbec nespěchá kupředu. Arsenal svým pressingem nemůže míč získat.
86'
Bernat si naběhl do vápna, centroval ze strany, ale Alaba míč jen těsně minul na malém vápně. Velká škoda pro Bayern, tohle mohl být krásný gól.
85'
Willock stáhl Dorsche k zemi, trestem je žlutá karta.
84'
Coman nastartoval své nesmírně rychlé nohy, ale Arsenal dokázal Francouze zdvojit a jeho pokus o individuální akci zastavit.
82'
Hráči z německého klubu nevymysleli nic, co by se dalo zmínit. Nyní pouze kombinují u středové čáry.
81'
Friedl si neporadil s Nelsonem, Bayern bude vhazovat míč do hry u rohového praporku.
79'
Walcott si převzal míč, zakončil přes Hummelse, ale jeho střela skončila v rukavicích brankáře Bayernu.
77'
Můžeme pokračovat.
75'
Pauza na občerstvení.
75'
Střídání v týmu Bayern Mnichov: ze hřiště odchází Corentin Tolisso, přichází Niklas Dorsch.
Střídání v týmu Bayern Mnichov: ze hřiště odchází Franck Ribéry, přichází Marco Friedl.
Střídání v týmu Bayern Mnichov: ze hřiště odchází Rafinha, přichází Felix Götze.
74'
Niles byl faulovaný na polovině Arsenalu, Arsenal tak bude moci v poklidu rozehrát a přejít kupředu.
72'
Střídání v týmu Arsenal FC: ze hřiště odchází Danny Welbeck, přichází Edward Nkhetiah.
71'
Střídání v týmu Arsenal FC: ze hřiště odchází Petr Čech, přichází Emiliano Martínez.
71'
Nelson chvíli držel míč u rohového praporku, nakonec ale na Ribéryho nevyzrál.
70'
Pantović zastavil Nelsona nedovoleně, Arsenal bude rozehrávat zajímavou standardní situaci z úhlu.
67'
Rafinha se skvěle vrátil a zastavil zajímavou akci Arsenalu. Nyní už míří kupředu Bayern.
65'
Střídání v týmu Bayern Mnichov: ze hřiště odchází James Rodríguez, přichází Miloš Pantovič.
Střídání v týmu Bayern Mnichov: ze hřiště odchází Robert Lewandowski, přichází Manuel Wintzheimer.
64'
Tragicky zahraná standardní situace z velkého vápna, míč přelétl celé vápno, Arsenal tak nemohl vyrovnat.
64'
Iwobi faulovaný za hranicí velkého vápna, Arsenal bude zahrávat zajímavou standardní situaci.
63'
Iwobi se dostal s míčem do vápna, pálil z otočky, ale jeho pokus skončil na bránících hráčích.
62'
Střídání v týmu Arsenal FC: ze hřiště odchází Granit Xhaka, přichází Aaron Ramsey.
60'
David Alaba si vzal standardní situaci na starost, vyslal tvrdou přízemní ránu, ale Čech ji dokázal zneškodnit.
59'
Elneny vidí žlutou kartu za svůj zákrok na Tolissa.
57'
Bayern rychle pronikl po levé straně až k vápnu soupeře, Bernat poté nabil Sanchésovi, jehož rána byla zblokovaná.
55'
Bernat proběhl do vápna soupeře, k zakončení se ale nedostal, neboť mu Willock míč odkopl na roh.
53'
Ribéry ošetřován po ostrém zákroku Nilese. Bayern bude zahrávat aut u rohového praporku.
52'
Bayern poté zahrával roh, ale nevyužil jej. Následný tlak skončil bez zakončení.
49'
Rodríguez prostě dát premiérový gól nechce. Coman vyslal do vápna skvělý pas, Lewandowski jej přenechal právě kolumbijskému hráči, který však napálil pouze Čecha.
47'
Arsenal dlouho držel míč na svých kopačkách, poté ale přišla nepřesnost, a tak se poprvé balónu dotknou také hráči Mnichova.
46'
Střídání v týmu Arsenal FC: ze hřiště odchází Francis Coquelin, přichází Joseph Willock.
46'
Střídání v týmu Arsenal FC: ze hřiště odchází Krystian Bielik, přichází Theo Walcott.
Střídání v týmu Arsenal FC: ze hřiště odchází Alexandre Lacazette, přichází Cohen Bramall.
Střídání v týmu Arsenal FC: ze hřiště odchází Mesut Özil, přichází Alex Iwobi.
46'
Střídání v týmu Bayern Mnichov: ze hřiště odchází Tom Starke, přichází Christian Früchtl.
46'
Střídání v týmu Bayern Mnichov: ze hřiště odchází Thomas Müller, přichází Renato Sanches.
Střídání v týmu Bayern Mnichov: ze hřiště odchází Javi Martínez, přichází Kingsley Coman.
46'
45+3'
45+3'
Následný rohový kop už nenabídl nic, první půle končí.
45+2'
Hm, tak to byla obrovská šance Bayernu! Poločas se chýlil ke svému konci, ale Bayern se ještě rychle prodral do zajímavé šance. Ribéry hledal Rodrígueze, který by mohl zakončit do prázdné branky, ale na poslední chvíli přispěchal zpět Xhaka, jenž míč odklidil do bezpečí.
45+2'
Arsenal pár vteřin před koncem první půle kombinuje u středové čáry.
45'
Nastavovat se budou 2 minuty.
44'
Špatně odmávaný ofsajd i na straně Arsenalu. Dnes jsou pomezní vskutku nepozorní.
44'
Ribéryho tvrdá střela nebyla vůbec přesná, míč končí úplně mimo branku. Petr Čech bude odkopávat.
43'
Střídání v týmu Arsenal FC: ze hřiště odchází Sead Kolašinac, přichází Reiss Nelson.
43'
Tolisso střílel z první, ale míč mu vůbec nesedl na kopačku a skončil o několik metrů vedle.
42'
Fantastický Petr Čech! Rodríguez si naběhl za obranu Arsenalu, dostal tam milimetrový centr, ale v souboji s českým brankářem nepochodil!
40'
Ribéryho pokus prolétl jen těsně vedle tyče, Čech tak podruhé nekapituloval. Bayern začíná svého soupeře mačkat, Arsenal se už musí těšit na poločasovou přestávku.
39'
Bernat dostal po rychlé akci Bayernu zajímavý míč do vápna, ihned z kroku vypálil, ale Čech byl opět na místě a míč vyrazil.
38'
Následný rohový kop nepřinesl nic, co by stálo za zmínku. Arsenal už míří s míčem vpřed.
37'
Müller vyslal ze střední vzdálenosti solidní střelu, ale Petr Čech ji dokázal vyrazit. Nutno dodat, že míč byl lehce tečovaný a nebyl to vůbec snadný zákrok.
36'
Lewandowski si nabíhal za obranu soupeře, míč tam také dostal, ale znovu byl odmáván ofsajd. Ani zde se však nedá mluvit o jasném ofsajdu.
35'
Welbeck si pomohl při zpracování míče rukou, sudí ihned hru přerušil a odkázal míč Bayernu.
33'
Arsenal měl k dispozici hned dva rohy, avšak nedokázal využít ani jednoho z nich.
32'
Lacazette běžel po přihrávce Özila úplně sám na brankáře Starka, ale nedokázal ho propálit! Zkušený brankář Bayernu vytěsnil jeho přízemní ránu na rohový kop.
30'
Hra je nyní přerušena, krátká přestávka na doplnění tekutin.
28'
Akce Bayernu neměla dlouhého trvání, nyní už míč drží opět celek z Londýna.
27'
Hra může opět pokračovat, Martínez bude nejspíše v pořádku.
25'
Hra je nyní přerušena, na trávníků leží Javi Martínez.
24'
Bayern drží míč u středové čáry a snaží se o postupný útok. Arsenal nenabízí příliš mnoho volného prostoru.
22'
Žlutou kartu dostává Javi Martínez (Bayern Mnichov).
22'
Arsenal zahrával rohový kop, ale nedokázal z něj nic vytěžit. Míč však stále drží na svých kopačkách.
21'
Obrovská chyba rozhodčích. Tolisso si naběhl na skvělý pas Müllera, propálil Čecha, ale sudí odmával ofsajd. Opakované záběry ukázaly, že se minimálně o půl metru o ofsajd nejednalo.
20'
Coquelin tvrdě zastavil unikajícího Ribéryho, trestem je žlutá karta.
19'
Centr Özila vyboxoval Starke do poměrně velké vzdálenosti, následně Arsenal přišel po nepřesnosti o míč, kupředu se žene Ribéry.
18'
Rodríguez pálil ze střední vzdálenosti, ale jeho pokusu chybělo lepší umístění. Petr Čech neměl příliš mnoho starostí.
17'
Arsenal zahrával standardní situaci, ale centrovaný míč dokázala obrana Bayernu odklidit. Klub z Londýna však nadále drží míč na kopačkách.
16'
Ribéry opět pronikl po křídle do vápna, ale finální přihrávkou nenalezl nikoho. Obrana Arsenalu si tak bude moci oddechnout.
14'
Ribéry nacentroval prudce z levé strany, ale Monreal na poslední chvíli míč odvrátil do bezpečí. Bayern ihned míč přebral a pokračuje v náporu.
13'
Rodríguez zahrával rohový kop, ale míč byl přetažený a skončil bez doteku v zámezí. Arsenal bude rozehrávat.
11'
A mohlo být srovnáno. Danny Welbeck našel fantastickým centrem Özila, ten pálil ve vápně z první, ale Starke dokázal míč udržet!
9'
Bayern právě vstřelil branku!
ROBERT LEWANDOWSKI poslal míč do horní části branky, navíc Čech skákal úplně na druhou stranu. Bayern tak vede 1:0!
9'
Bernat pronikl do vápna, Niles jej podrazil, což neuniklo očím hlavního arbitra. K míči se staví Robert Lewandowski.
8'
Nařízen pokutový kop pro Bayern!
8'
Xhaka dostal přihrávku na hranici velkého vápna, vypálil, ale jeho střela skončila vysoko nad břevnem.
6'
Müller se dostal s míčem do vápna, pokusil se zakončit na zadní tyčku, ale jeho střela skončila vedle.
5'
Xhaka se na útočné polovině provinil faulem, Bayern Mnichov rychle rozehrál, z levé strany centroval do vápna Ribéry, jenž našel Jamese Rodrígueze, ten však svůj první zářez za Bayern nepřidal, jeho rána skončila pouze na boční síti.
4'
Müller s Lewandowskim byli obklíčeni ze všech stran, k zakončení tak vůbec nedošlo, i když to z kraje akce vypadalo velmi nadějně.
4'
Bernat se skvěle vrátil a čistě obral Özila, Mnichov už se žene do rychlého kontru.
3'
Ofsajdové pravidlo porušil jeden z hráčů Bayernu Mnichov, Arsenal bude moci rozehrát na vlastní polovině.
3'
Nyní se už dostal míč k Petru Čechovi, ten však nepřesně rozehrál, a tak budou hráči z Bavorska znovu útočit.
2'
Hráči Bayernu se stále drží u míče, Arsenal se snaží o pressing, ale zatím marně.
1'
Bayern uvedl míč do hry a kombinuje po celé šíři hřiště.
1'

Bayern Mnichov: Starke – Rafinha, Hummels, Alaba, Bernat – Javi Martínez, Tolisso – Ribéry, T. Müller, James Rodríguez – Lewandowski.
Náhradníci: Früchtl, Hofmann – F. Götze, Dorsch, Coman, Sanches, Pantovič, Wintzheimer, Friedl.

Arsenal FC: Čech – Bielik, Mertesacker, Monreal – Coquelin, Maitland-Niles, Xhaka, Kolašinac – Özil, Welbeck – A. Lacazette.
Náhradníci: Ospina, E. Martínez – Ramsey, Oxlade-Chamberlain, Iwobi, Elneny, Walcott, Willock, Nelson, Malen, Nkhetiah, Bramall.

Rozhodčí: Xing – Čeng, Fei.
Arsenal již odehrál dva zápasy s australskými celky. Nejprve porazil Sydney 2:0, poté WS Wanderers 3:1. Bayern má za sebou již čtyři zápasy. Nejprve v přátelácích porazil Wolfratschausen 4:1 a Erlangen 9:1, poté zvítězil na Telekom cupu po výhrách 1:0 nad Hoffenheimem a 2:0 nad Brémami.
Pro oba celky se jedná o první zápas na tomto poháru. Jinak se ale soupeři znají velmi dobře, potkávají se pravidelně v Lize mistrů. Z posledních třech zápasů si však Arsenal neodnesl lichotivé výsledky, prohrál hned třikrát za sebou 1:5.
Dobré odpoledne, vítám vás u online přenosu z International Champions Cupu. Na programu je zápas, ve kterém změří síly Bayern Mnichov a Arsenal FC. Zápasem, jehož začátek je naplánován na 13:20, vás provede Radim Sochor.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:20.