International Champions Cup -  ONLINE PŘENOS -  Juventus : Barcelona - 22. července 2017   23:59

Juventus
Juventus
63' Chiellini (Dybala)
1:2
(0:2)
Barcelona
Barcelona
15' Neymar  (Alcácer) • 26' Neymar  (Messi)
Juventus
Buffon (46. Szczęsny) – Lichtsteiner (46. De Sciglio), Benatia (69. Mandragora), Barzagli (46. Chiellini), Asamoah (60. Sandro) – Marchisio (46. Pjanić), S. Khedira (46. Rincón) – Sturaro (59. Costa), Lemina (59. Dybala), Bentancur (60. Cuadrado) – Mandžukić (60. Higuaín).
Pinsoglio, Leali, Szczęsny – Higuaín, Romagna, Pjanić, Rincón, Sandro, Costa, Cuadrado, Chiellini, Dybala, Rosseti, Rugani, Untersee, Coccolo, De Sciglio, Caligara, Kean, Mandragora.
Edvin Jurisević
MetLife Stadium, East Rutherford
82 104 diváků
Barcelona
Cillessen (46. Ortolá) – Aleix Vidal (46. Semedo), Piqué (51. Marlon), Mascherano (46. Umtiti), Digne (46. Alba) – Rakitić (46. Denis Suárez), Samper (46. Busquets), Iniesta (51. Aleñá) – Messi (46. Arda Turan), Alcácer (46. L. Suárez), Neymar (46. Roberto).

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji dobrou noc a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou.
Držení míče: 37 % : 63 %.
Střely na branku: 3:5. Střely mimo: 8:6. Rohy: 5:3. Fauly: 15:4.
Zápas je u konce a Barcelona vyhrála 2:1. Do druhé půle nastoupily hodně obměněné jedenáctky a na hře to bylo vidět. Pryč byla rychlost a přesnost, spíše se hrálo u středu hřiště. Juventus předvedl o něco aktivnější výkon, než před pauzou a dočkal se i snížení. Po rohovém kopu se do vzduchu dostal Giorgio Chiellini a hlavou nedal brankáři žádnou šanci. Víc už ale italský celek nezvládl a z dnešního utkání tak odchází s prázdnou.
90+2'
90+1'
Barcelona drží míč, už nikam nepospíchá a hlídá náskok.
90'
Rozhodčí nastaví dvě minuty.
89'
Sám L. Suárez se chopil rozehrávky, zeď překonal, jenže překopl i branku Juventusu...
88'
Faul Chielliniho na L. Suáreze, bude následovat přímý kop z nebezpečné vzdálenosti.
88'
L. Suárez prostrčil na Sergi Roberta, ten se najednou objevil volný v pokutovém území, levačkou ale vystřelil zcela mimo.
87'
Roh pro Barcelonu, bez kloudnějšího úspěchu.
86'
Barcelona v poklidné kombinaci na útočné polovině, nikam nepospíchá.
85'
Arda Turan předvedl skvělou práci i v obraně, dovolil si dokonce drzou zpětnou přihrávku na přehuštěném prostoru.
84'
Dlouhý nákop mířil na Dybalu, i on se však daleko nedostal.
83'
L. Suárez mohl sám zakončovat, počkal si ale na spoluhráče a snažil se prostrčit na Turana. Ten byl pod těsnou obranou a De Sciglio jej zablokoval.
82'
Utkání sleduje 82 104 diváků!
81'
Technickou střelu z hranice pokutového území vymyslel Aleñá, Szczęsnyho branku minul jen o kousek.
80'
Barcelona byla chvíli usazena na levém křídle, kloudná přihrávka do vápna ale nepřišla.
78'
Douglas Costa svedl na levém křídle běžecký souboj se Semedem, z úhlu i vystřelil, Ortolá byl však dobře postaven a střelu chytil.
77'
L. Suárez je zpátky ve hře a naprosto v pohodě. Nyní byl na konci akce, kterou centrem vybudoval Turan. Uruguayský útočník však míč pouze slabě posunul na branku. Szczęsny si připsal snadný zákrok.
76'
Nechybělo mnoho a mohlo být srovnáno. Po akci levou stranou přišla prudká přihrávka na střed, kde si naběhl Higuaín, jeho rána z první ale prolétla nad brankou. Ortolá vše pouze kontroloval.
74'
Semedo byl rychlejší, než dotírající protivník a hravě posunul míč na svého gólmana. Ortolá už rozehrává.
73'
L. Suárez sice trochu kulhá, ale po ošetření bude zajisté pokračovat ve hře.
72'
Na hranici pokutového území upadl L. Suárez a ihned se chytil za levou nohu. Rozhodčí v zákroku ale faul neviděl.
70'
Juventus i nadále u míče, dá si další roh.
70'
Cuadrado se na pravé straně pokusil o kličku, obránce však neoklamal.
69'
Střídání v týmu Juventus FC: ze hřiště odchází Mehdi Benatia, přichází Rolando Mandragora.
68'
Zleva zaútočil Alba, našel nabíhajícího D. Suáreze, jenže ten z dobré pozice vystřelil vysoko nad.
63'
Juventus právě vstřelil branku!
Je sníženo! Po centru od rohového praporku si na míč naskočil GIORGIO CHIELLINI a zblízka nedal brankáři žádnou šanci – 1:2.
62'
Zleva vystřelil Dybala a Ortolá si připsal první ostrý zákrok.
60'
Střídání v týmu Juventus FC: ze hřiště odchází Mario Mandžukić, přichází Gonzalo Higuaín.
Střídání v týmu Juventus FC: ze hřiště odchází Rodrigo Bentancur, přichází Juan Cuadrado.
Střídání v týmu Juventus FC: ze hřiště odchází Kwadwo Asamoah, přichází Aléx Sandro.
59'
Střídání v týmu Juventus FC: ze hřiště odchází Mario Lemina, přichází Paulo Dybala.
Střídání v týmu Juventus FC: ze hřiště odchází Stefano Sturaro, přichází Douglas Costa.
58'
Umtiti má zdravotní problémy, máme tak menší přestávku, probíhá jeho ošetření.
57'
Pryč je ten akční fotbal, který jsme sledovali v prvním poločasu. Nyní se spíše hraje ve středu hřiště.
55'
Zleva si našel prostor L. Suárez, první pokus z úhlu pokryl Szczęsny, s tím druhým mu pomohla obrana.
54'
Bentancur našel zleva nabíhajícího Pjaniće, jeho střela z první ale skončila mezi diváky za brankou Barcelony.
52'
Prakticky nové složení Barcelony se zatím nemůže dostat do tempa, přihrávky trochu pokulhávají.
51'
Střídání v týmu FC Barcelona: ze hřiště odchází Andrés Iniesta, přichází Carles Aleñá.
Střídání v týmu FC Barcelona: ze hřiště odchází Gerard Piqué, přichází Marlon.
50'
Barcelona rozehrála rohový kop, bez většího úspěchu.
48'
Druhá půle se zatím nese v poklidnějším duchu.
46'
Střídání v týmu FC Barcelona: ze hřiště odchází Jasper Cillessen, přichází Adrián Ortolá.
46'
Střídání v týmu Juventus FC: ze hřiště odchází Sami Khedira, přichází Tomás Rincón.
46'
Střídání v týmu Juventus FC: ze hřiště odchází Claudio Marchisio, přichází Miralem Pjanić.
46'
Střídání v týmu Juventus FC: ze hřiště odchází Stephan Lichtsteiner, přichází Mattia De Sciglio.
46'
Střídání v týmu Juventus FC: ze hřiště odchází Gianluigi Buffon, přichází Wojciech Szczęsny.
46'
Střídání v týmu FC Barcelona: ze hřiště odchází Javier Mascherano, přichází Samuel Umtiti.
46'
Střídání v týmu FC Barcelona: ze hřiště odchází Aleix Vidal, přichází Nélson Semedo.
46'
Střídání v týmu FC Barcelona: ze hřiště odchází Neymar, přichází Sergi Roberto.
46'
Střídání v týmu FC Barcelona: ze hřiště odchází Ivan Rakitić, přichází Denis Suárez.
46'
Střídání v týmu FC Barcelona: ze hřiště odchází Lionel Messi, přichází Arda Turan.
46'
Střídání v týmu FC Barcelona: ze hřiště odchází Paco Alcácer, přichází Luis Suárez.
46'
Střídání v týmu FC Barcelona: ze hřiště odchází Lucas Digne, přichází Jordi Alba.
46'
Střídání v týmu FC Barcelona: ze hřiště odchází Sergi Samper, přichází Sergio Busquets.
46'
Střídání v týmu Juventus FC: ze hřiště odchází Andrea Barzagli, přichází Giorgio Chiellini.
46'

Fauly: 10:4
Je za námi první půle, kterou zcela ovládla Barcelona. Ta byla po většinu času usazena na útočné polovině a logicky přicházely i šance. V nich zatím exceluje Neymar, který má na kontě dva góly a další skvělé momenty. Své branky dal v 15. a 26. minutě a zejména ten druhý, při kterém obešel snad čtyři hráče, byl opravdu výstavní.
45+1'
45'
Rozhodčí přidá jednu minutu.
45'
Po jeho rozehrání se na trávníku ocitl Messi, začalo se nám docela jiskřit.
44'
Nyní už byl přímý kop v podání Messiho nebezpečnější, jeho ránu musel Buffon, zřejmě i s pomocí břevna, vyrazit na roh.
43'
Claudio Marchisio byl za tento zákrok potrestán žlutou kartou.
42'
Trocha emocí na trávníku. Marchisio trefil Neymara a okamžitě se strhla menší mela.
42'
Neymar nebyl daleko od hattricku. Po pěkné kombinaci se ale dostal příliš blízko Buffonovi a nedokázal jej prostřelit.
40'
Italský tým se po nějaké době dostal na dostřel, Marchisio však poslal míč pouze do Cillessenových rukavic.
38'
Akce ale měla pokračování a Barcelona vybojovala alespoň roh. Neymarův centr od praporku byl obranou Juventusu rychle odhlavičkován.
38'
U míče byli Neymar s Messim, rozehrál druhý jmenovaný. Trefil ale pouze zeď.
37'
Kousek od pokutového území byl faulován Neymar, tohle je opravdu nebezpečná standardní situace.
36'
Neymarův centr pouze prolétl pokutovým územím, Barcelona je ale i nadále v držení míče.
35'
Žlutou kartu za faul na Bentancura dostal Aleix Vidal.
33'
Ze standardní situace nic nebylo, dopředu už může vyrazit Juventus.
33'
Mezi dva hráče si nabíhal Alcácer, Benatia jej zvládl zakřižovat. Míč mu ale utekl za brankovou čáru, takže Barcelona si dá roh.
31'
Lichtsteiner na poslední chvíli zastavil Neymara, ten se už hnal do volného prostoru na levé straně. Juventus si může alespoň na chvíli oddechnout.
30'
Prudká a nepřesná přihrávka na levou stranu, tohle nemohl zpracovat ani Neymar.
29'
Fotbal na jednu branku, tak by se dalo nazvat to, co momentálně sledujeme.
27'
A Barcelona nemá dost, pokračuje v obrovském náporu.
26'
Barcelona právě vstřelila branku!
Absolutní paráda a zvýšení náskoku Barcelony na dva góly. NEYMAR převzal přihrávku, v pokutovém území si ze soupeřů udělal kužely, našel si místo a nekompromisně prostřelil Buffona.
25'
Samper se probíjel do pokutového území z pravé strany, narazil ale na dobře postavenou obranu a rázem byl bez míče.
23'
Ne ne, Juventusu to zatím vůbec nejde, bez úspěchu skončila i tato standardka.
23'
Lichtsteiner hledal centrem Leminu, jeho hlavička byla sražena na další rohový kop.
22'
Messi v roli faulujícího hráče, k zemi poslal Asamoaha.
21'
Rohový kop Juventusu moc vzruchu nepřinesl, slabá hlavička skončila o velký kus mimo.
20'
Na druhé straně měl trochu prostoru pro průnik Neymar, následnou střelu ale opřel o bránícího hráče.
19'
Juventus na útočném výletě, Lemina ale pálil vysoko nad Cillessenovu branku.
17'
Barcelona opět před pokutovým územím Juventusu, je zatím jasně lepším týmem.
15'
Barcelona jde do vedení a to po opravdu pěkné narážečce! NEYMAR si s míčem naběhl do vápna a i když byl tísněný, dokázal vystřelit do horní části branky a Buffon byl bezmocný.
14'
Na druhé straně našel Sturaro Mandžukiće, ten hlavičkoval těsně vedle.
14'
Buffon si připsal první opravdu těžký zákrok, zprava se totiž uvolnil Rakitić a mířil na zadní tyč. Gólman Juventusu vyrazil před sebe.
13'
Juventus zatím naráží na dobře postavenou obranu Barcelony. Katalánský tým už opět míří kupředu.
11'
Z hranice pokutového území střílel Messi, trefil před sebou stojícího obránce.
10'
Barcelona začíná předvádět svou typickou hru, dlouhé držení míče a postupné dobývání prostoru.
9'
Nyní si vzal přímý kop na starost Messi, nejprve naznačil signál na Neymara, nakonec pálil sám. Jeho pokus skončil vedle Buffonovy branky.
8'
Neymar na zemi, faulem se provinil Marchisio.
7'
Z něj nic extra nebylo, dopředu už pospíchají hráči Barcelony.
6'
První roh utkání, má jej Juventus.
5'
Mandžukić možná zbytečně vracel míč na Bentancura, mohl jít sám. Takhle akce vyšuměla do ztracena.
4'
A Neymar trefil právě tuto dobře postavenou zeď...
3'
Sturaro fauloval Messiho, je tu přímý kop pro Barcelonu. Buffon si už staví bytelnou zeď.
2'
V úvodu se hraje pěkně od podlahy, do útoku se hrnuli opět Neymar s Messim a tentokrát musel Buffon na zem a ještě mu vypomáhala obrana.
2'
Na druhé straně měl trochu prostoru Lichtsteiner, ten se k centru vůbec nedostal.
1'
Hráči Barcelony se ihned v úvodu dostali do rychlého přechodu, Neymar hledal zleva Messiho, přihrávka ale skončila mimo dosah argentinského šutéra.
1'
O výkop se postarali hráči Barcelony.
1'

Juventus FC: Buffon – Lichtsteiner, Benatia, Barzagli, Asamoah – Marchisio, S. Khedira – Sturaro, Lemina, Bentancur – Mandžukić.
Náhradníci: Pinsoglio, Leali, Del Favero – Higuaín, Romagna, Pjanić, Rincón, Sandro, Costa, Cuadrado, Chiellini, Dybala, Rosseti, Rugani, Untersee, Coccolo, Caligara, Kean.

FC Barcelona: Cillessen – Aleix Vidal, Piqué, Mascherano, Digne – Rakitić, Samper, Iniesta – Messi, Alcácer, Neymar.
Náhradníci: Ezkieta, Ortolá – Roberto, Munir, Alba, Arda Turan, Vermaelen, Semedo, Umtiti, Denis Suárez, L. Suárez, Douglas, Busquets, Marlon, Aleñá.

Rozhodčí: Edvin Jurisević.
Oba týmy jsou již na hrací ploše, zápas za pár minut začne.
Zápas na MetLife Stadium v East Rutherfordu začne okolo půlnoci, takže nechoďte spát a buďte u našeho přenosu. Jste k němu všichni zváni.
Poslední vzájemné zápasy

Oba týmy mají bohatou společnou historii a k posledním duelům není potřeba chodit daleko. Ve čtvrtfinále posledního ročníku Ligy Mistrů se radoval Juventus, který nejprve doma Barcelonu zdolal po dvou gólech Dybaly a jedné trefě Chielliniho 3:0 a v odvetě uhrál remízu 0:0.
Pro oba týmy se jedná o úvodní duel tohoto setkání hvězdných týmů Evropy na International Champions Cupu. Všichni budou určitě čekat, co Neymar a jeho příběh o možném přestupu z Barcelony do francouzského PSG. Na trávníku ale půjde hlavně o to, vstoupit do turnaje a přípravy tou pravou nohou.
Dobrý večer u dalšího utkání přípravného International Champions Cupu. Společně se podíváme na duel mezi týmy Juventus FC a FC Barcelona.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 23:59.