International Champions Cup -  ONLINE PŘENOS -  Paris SG : Tottenham - 23. července 2017   02:00

Paris SG
Paris SG
6' Cavani (Rabiot) • 37' Pastore (Rabiot)
2:4
(2:2)
Tottenham
Tottenham
11' Eriksen  (N'Koudou) • 18' Dier   • 83' Alderweireld  (Wanyama) • 88' Kane
Paris SG
Trapp – Dani Alves (68. Nkunku), Kimpembe, Marquinhos, Kurzawa (68. Berchiche) – Motta (68. Callegari), Rabiot (46. Matuidi) – Guedes (48. Aréola), Pastore (68. Di María), Lo Celso (46. Bernede) – Cavani (46. Jesé).
Tottenham
Lloris (46. Vorm) – Carter-Vickers (46. Alderweireld), Walker-Peters (46. Trippier), Vertonghen (46. Wimmer), Davies – Dier (46. Wanyama), N'Koudou (46. Alli) – Onomah (46. Oakley-Boothe), Dembélé (60. Winks), Eriksen – V. Janssen (46. Kane).

To je pro tuto chvíli ode mne už vše. Přeji hezký zbytek dne a u dalších online přenosů na shledanou.
Držení míče: 46 % : 54 %.
Střely na branku: 6:10. Střely mimo: 5:6. Rohy: 3:4. Ofsajdy: 2:4. Fauly: 14:12.
Je dobojováno. Tottenham Hotspur nakonec zvládl přestřelku s francouzským Paris Saint-Germain a připisuje si tak úvodní výhru na turnaji. Pařížskému celku hodně znepříjemnil situaci Kevin Trapp, který si po pár vteřinách druhého dějství nechal dát červenou kartu. Oslabená Paříž dlouho vzdorovala svému soupeři, v závěrečné desetiminutovce se ale Spurs dokázali prosadit hned dvakrát, což znamená, že konečný výsledek je 4:2!
90+1'
90+1'
Míč mají pod taktovkou hráči Paris Saint-Germain, s kulatým nesmyslem se ale drží na své polovině hřiště.
90+1'
Druhý poločas bude nastaven o jednu minutu.
88'
Tottenham právě vstřelil branku!
K exekuci pokutového kopu se postavil HARRY KANE, který svojí bombou pod horní tyč nedal Areolovi sebemenší šanci. O vítězi utkání je rozhodnuto!
87'
Moc tomu nerozumím, za co nařídil hlavní rozhodčí pokutový kop. Zřejmě to bylo kvůli lehkému držení Marquinhose.
87'
Je tu penalta pro Tottenham!
86'
Areola musel opět na zem. Na francouzského brankáře směřovala další tvrdá střela, tentokráte z kopačky Alliho. Následovat bude rohový kop.
85'
Nkunku byl ještě před půlící čárou podražen, hlavní rozhodčí nařídil hráčům ve žlutých dresech výhodu, kterou nakonec odpískal.
84'
Na řadě jsou opět hráči Paris Saint-Germain, ti ale hrají celý druhý poločas v početní nevýhodě. Navíc do konce zápasu nezbývá moc času.
83'
Anglický celek dnes střílí opravdu nádherné branky! TOBY ALDERWEIRELD převzal míč kousek za šestnáctkou, posléze napřáhl zhruba z pětadvaceti metrů a jeho pokus doplachtil přesně ke vzdálenější tyči.
81'
Alphonse Areola trochu uklidnil rozháranou hru. Svůj následný odkop od branky nasměroval přesně na hlavu Nkunkua, který balón prodloužil přímo na kopačku hráče v bílo-modrém.
80'
Těžiště hry se přesunovalo na levou stranu, kde si ale levý obránce Ben Davies nedokázal zpracovat polovysoký centr.
79'
Dnešní utkání sleduje 33 322 diváků.
78'
Hráči jsou zpět na hrací ploše, utkání tak může bez jakýchkoliv problémů pokračovat. Míč mají na kopačkách hráči Spurs.
77'
Hlavní sudí nařídil další přestávku na doplnění sil a potřebných tělních tekutin. Mezitím nám časomíra přechýlila šestasedmdesátou minutu.
76'
Di María posílal před brankou střílenou přízemní přihrávku, na kterou zhruba o půl metru nedosáhl Jesé Rodríguez.
75'
Spurs se rozhodli bleskově rozehrát nabízenou standardní situaci, rozehrávku ale uspěchali natolik, že se Kane nechal vystavit do ofsajdové pasti.
73'
Za obranu Tottenhamu směřoval lahůdkový pas, který nezachytil ani jeden ze zadáků anglického celku. K míči se tak dostal Bernede, který byl na poslední chvíli ubráněn skvělým obranným zákrokem.
72'
Co chybělo! Ve druhém poločase nenápadný Christian Eriksen se opět připomněl svojí vytříbenou kopací technikou. Před malým momentem pálil zhruba z dvaadvaceti metrů jen kousek vedle levé tyče.
71'
Areola musel jednat opravdu hodně rychle, obdržel totiž přihrávku na své kopačky, jenomže při práci byl napadán Kanem. Francouzský brankář odkopl balón hluboko do zámezí.
70'
Žlutou kartu dostává Toby Alderweireld (Tottenham Hotspur).
70'
K sólovému průniku se odhodlal Jesé. Španělský křídelník si navedl balón do pokutového území, odkud branku opravdu hodně přestřelil.
69'
Poslední vteřinky utkání nejsou příliš záživné. Stále platí, že mají hráči Tottenhamu územní převahu, nesmí ovšem opomenout na zadní vrátka.
68'
Střídání v týmu Paris Saint-Germain: ze hřiště odchází Dani Alves, přichází Christopher Nkunku.
Střídání v týmu Paris Saint-Germain: ze hřiště odchází Thiago Motta, přichází Lorenzo Callegari.
Střídání v týmu Paris Saint-Germain: ze hřiště odchází Layvin Kurzawa, přichází Yuri Berchiche.
Střídání v týmu Paris Saint-Germain: ze hřiště odchází Javier Pastore, přichází Ángel Di María.
66'
Tentýž hráč pařížského celku věnoval naprosto laxní rozehrávkou balón soupeři. Zkušený středopolař nezvládl jednoduchou přihrávku na Alvése.
65'
Fotbalisté Paris Saint-Germain se snaží uklidnit trochu divočejší poslední minuty. Soupeř jim ale skvěle napadá rozehrávku, po rozvážné rozehrávce se na zemi ocitl Thiago Motta.
64'
Areola musel být hned dvakrát ve střehu. Nejdříve si na něj přízemní střelou nepřišel Wanyama, o několik vteřinek později se činil i proti střele z kopačky Alliho.
63'
Kane si nepohlídal náběh za soupeřovu obranu, i tentokráte vyletěl nahoru praporek pomezního rozhodčího znamenající ofsajd.
62'
Agilní Dani Alvés si to opět piloval kolem pravé postranní čáry, zkušený zadák ve službách PSG následně poslal na zem Dele Alliho.
61'
Trippier se dostal na rohu šestnáctky k odraženému balónu. Kulatý nesmysl si nejdříve zpracoval, posléze ale vypálil vysoko nad horní konstrukci.
60'
Střídání v týmu Tottenham Hotspur: ze hřiště odchází Moussa Dembélé, přichází Harry Winks.
59'
Jesé po několika minutách na hřišti obdržel žlutou výstrahu. V předchozím souboji totiž dlouho zpracovával Alliho.
58'
Dani Alves zkušeně otřel balón o záda Dele Alliho, celek z hlavního města Francie tak bude vhazovat u rohového praporku.
57'
Welšský obránce Ben Davies se vydal na útočný výlet, k hezkému průniku ale nepřidal úspěšnou přihrávku. Hra se tak stěhuje na opačnou stranu hřiště.
56'
Javier Pastore sice ještě stačil udržet balón na hrací ploše, následovala těžká přihrávka, kterou Kurzawa nebyl schopen zpracovat.
54'
Navrátilec do francouzského fotbalu Jesé neuspěl se svojí prostrkávačkou kolem Alderweirelda, pařížský velkoklub hraje i nadále s míčem.
53'
Harry Kane vzal odpovědnost na svá bedra, svojí ránu ovšem poslal pouze na tribunu za brankou Paris Saint-Germain.
52'
Jeden z hráčů Tottenhamu si sebíhal na přetažený centr. Míč se mu ale zapletl mezi nohama a střela také podle toho vypadala.
51'
Kohouti pokračují v početní převaze. Aktivní Dele Alli vybojoval další rohový kop pro svoje barvy.
50'
Ou! Delle Alli vystihl rozehrávku soupeře, do míče se následně opřel z první. Z hranice šestnáctky docela o velký kus minul pravou tyč.
48'
K rozehrávce přímého kopu se postavil Christian Eriksen, který střílel ke vzdálenější tyči. Tam svůj skvělý zákrok vytasil nový muž v brance Alphonse Areola.
48'
Střídání v týmu Paris Saint-Germain: ze hřiště odchází Gonçalo Guedes, přichází Alphonse Aréola.
46'
Střídání v týmu Tottenham Hotspur: ze hřiště odchází Georges-Kévin N'Koudou, přichází Dele Alli.
Střídání v týmu Tottenham Hotspur: ze hřiště odchází Jan Vertonghen, přichází Kevin Wimmer.
Střídání v týmu Tottenham Hotspur: ze hřiště odchází Cameron Carter-Vickers, přichází Toby Alderweireld.
Střídání v týmu Tottenham Hotspur: ze hřiště odchází Hugo Lloris, přichází Michel Vorm.
46'
Střídání v týmu Paris Saint-Germain: ze hřiště odchází Edinson Cavani, přichází Jesé.
Střídání v týmu Paris Saint-Germain: ze hřiště odchází Adrien Rabiot, přichází Blaise Matuidi.
Střídání v týmu Paris Saint-Germain: ze hřiště odchází Giovani Lo Celso, přichází Antoine Bernede.
46'
Střídání v týmu Tottenham Hotspur: ze hřiště odchází Joshua Onomah, přichází Tashan Oakley-Boothe.
Střídání v týmu Tottenham Hotspur: ze hřiště odchází Eric Dier, přichází Victor Wanyama.
46'
Tak to je naprosto neskutečný vstup do druhého poločasu. Kevin Trapp zahrál mimo pokutové území rukou a v rukou sudího vidí po zásluze červenou kartu.
46'
Střídání v týmu Tottenham Hotspur: ze hřiště odchází Vincent Janssen, přichází Harry Kane.
Střídání v týmu Tottenham Hotspur: ze hřiště odchází Kyle Walker-Peters, přichází Kieran Trippier.
46'
To je zápas! Dnešní utkání těchto dvou celků nabízí opravdu skvělou podívanou, která je prozatím okořeněna hned čtyřmi góly. Oba celky si branky rozdělily férově – za pařížský velkoklub se prosadil Cavani a Pastore, na straně kohoutů se úspěšnými pokusy prezentovali Eriksen a Dier. Uplynulých pětačtyřicet minut nabídlo velmi vyrovnanou partii, o něco více ze hry měl přeci jenom anglický celek.
45+1'
45+1'
První poločas bude nastaven o jednu minutu.
45'
Úvodní dějství se nám pomalu a jistě chýlí k závěrečnému hvizdu. Vypadá to, že pátou branku v jakékoliv brance alespoň pro následujících několik vteřin neuvidíme.
43'
Prozatím nenápadný útočník Vincent Janssen střílel z otočky směr branka soupeře. Ze své kopačky vyprodukoval pouze slabý projektil, se kterým neměl Trapp žádné větší starosti.
42'
Bývalý hráč Barcelony a Juventusu Dani Alves nepříjemně skopl k zemi N´Koudoua. Hra je v posledních minutách hodně často kouskována.
41'
Goncalo Guedes byl přistižen v ofsajdové pozici, pomezní rozhodčího celou situaci uviděl a následně správně odmával ofsajd.
40'
K zajímavé hlavičce se prodral zřejmě Eric Dier, který svým střeleckým pokusem olízl horní konstrukci. Střela byla zřejmě ještě tečována, následovat bude rohový kop.
39'
Diváci se musí jednoznačně tímto utkáním bavit. Hraje se ofenzivní fotbal a k vidění byly zatím čtyři branky. Navíc do konce zápasu stále zbývá více než poločas.
38'
Vypadá to, že Adrien Rabiot má nějaké menší zdravotní problémy. Nakonec bylo zapotřebí i přivolání lékařského personálu.
37'
Paris Saint-Germain právě vstřelilo branku!
Stav je opět nerozhodný! Ke kulatému nesmyslu se dostal JAVIER PASTORE, který si v šestnáctce ještě vylepšil střeleckou pozici a následně vypálil přesně do horního růžku.
36'
Na druhé straně se na zemi ocitl Javier Pastore, hlavní arbitr ale v předešlém souboji neviděl žádný nedovolený zákrok.
35'
Tak to byla nádherná akce v podání Spurs! Rychlá akce směřovala až na kopačku Diera, který zkoušel zakončit patičkou. Z jeho kopačky směřoval pouze slabý projektil, který zneškodnil Trapp.
33'
Po zhruba minutové pauze se již znovu hraje. Všichni zúčastnění se již vrátili na svá obvyklá postavení na zeleném pažitu.
32'
Vzápětí nařídil hlavní rozhodčí přestávku na doplnění tekutin. Při těchto vedrech jsou tyto přerušení opravdu zapotřebí.
31'
Pařížané se řítili do dalšího svižného kontru, který ale svojí razantní přihrávku zazdil mladičký Lo Celso.
30'
Opět zahrozil Cavani! Forvard Paris Saint-Germain obdržel přihrávku do středu hřiště, následně udělal pár kroků s míčem a vypálil ke vzdálenější tyči. Brankářská jednička Tottenhamu musela rychle k zemi.
29'
Vertonghen docela ostře poslal k zemi Lo Celsa, nizozemský obránce dostává první a ráznou výstrahu od hlavního rozhodčího.
27'
V šestnáctce francouzského velkoklubu znovu vznikalo nebezpečí, z levé strany totiž centroval Georges-Kevin N'Koudou, jehož přízemní přihrávka byla snad dvakrát tečována. Propadnuvší balón si našel Kimpembe, který ho odkopává do bezpečí.
26'
Následoval rohový kop, na který si naskočil právě Edinson Cavani. Naštěstí pro Tottenham se jednalo o zakončení doprostřed branky, Hugo Lloris míč v poklidu chytá.
25'
Uruguayský sniper ve službách Paris Saint-Germain se již dostával k další střele, pozorná obrana Spurs mu jeho záměr překazila.
24'
Utkání je v úvodu opravdu velmi atraktivní. Vidíme spousty šancí, navíc oba týmy se tento zápas rozhodli pojmout velmi útočně.
23'
Carter měl u pravé šestnáctky spoustu času na centr, nakonec na zadní tyči nalezl nohu N´Koudoua, který v ideální pozici vysoko přestřelil.
22'
Lukrativní Alvesova kolmice na Guedese byla přeci jenom o něco delší, než by portugalský křídelník potřeboval. Lloris si již staví balón k odkopu.
21'
Kurzawa narazil před pokutovým územím na val protihráčů, následně se Eriksen ocitl na zeleném pažitu. V roli faulujícího se zjevil Thiago Motta.
20'
Kohouti se tak po rychlé brance PSG rychle vzchopili, navíc zápas po velmi krátké době otočili. Druhá branka jde určitě na vrub Kevinu Trappovi.
18'
Tak to je neuvěřitelné! Kevin Trapp vykopával balón od své svatyně, jenomže při výkopu trefil ERICA DIERA, od kterého se míč odrazil přímo do odkryté branky. Opravdu ojedinělá branka!
18'
Vincent Janssen si nepohlídal ofsajdovou linii. Přihrávka Eriksena sice mířila na forvarda Tottenhamu, ten ale vystartoval za míčem příliš brzy.
17'
Christian Eriksen skvěle uvolnil Onomaha, který ale proti přesile bránících hráčů neměl šanci na úspěch. Na druhé straně Pastore vysoko přestřelil po nepřesvědčivém výběhu Llorise.
16'
Davies si ale neporozuměl s Janssenem, nepřesnost tak vedla k odevzdání balónu pařížskému celku.
15'
Poslední vteřiny mají více ze hry hráči Tottenhamu. Jejich dnešní soupeř spíše čeká na vhodnou příležitost k založení rychlé protiakce.
14'
Walker-Peters upadl po souboji s Javierem Pastorem, hlavní sudí v tomto souboji viděl faul středopolaře pařížského velkoklubu.
13'
Pařížané zahrávali standardní situaci ze zajímavé pozice, centrovaným balónem ale nevylekali pozorného Huga Llorise.
11'
Neskutečná fotbalová paráda! CHRISTIAN ERIKSEN se rozhodl vypálit zhruba ze třiceti metrů a svojí střelou překvapil naprosto všechny. Projektil skončil přesně v horní části u vzdálenější tyče, opravdu fantastická střela!
10'
Kohouti vymýšlejí kudy k brance svého soupeře. Prostor ve středu hřiště je opravdu velmi přehuštěn, anglický celek tak bude muset využít křídelní prostor.
9'
Rabiot si pohrával s míčem, který následně vrátil zpět na Thiaga Mottu. Spurs se následně dostali k balónu, avšak se stále nemohou dostal na dostřel Trappovy svatyně.
8'
Na první branku dnešního utkání jsme nemuseli dlouho čekat. Fotbalisté Paris Saint-Germain mají i nadále více ze hry.
6'
Máme tu první branku utkání! Francouzský celek se řítil do rychlého protiútoku, který táhl Rabiot. Mladičký Francouz si všiml pod sebou nekrytého Cavaniho, který ranou z hranice malého vápna prostřelil Huga Llorise.
6'
Konečně i anglický celek si užívá pocitu klidu, když kombinuje od svých zadáků. Onomah se ale na levé straně neprobil přes Daniho Alvese.
5'
Thiago Motta si seběhl na přihrávku proti noze, aby posléze vypálil neskutečnou dělovku. Ta se vynesla pár metrů nad horní konstrukci.
4'
Kurzawa zahrál u levé postranní čáry nechtěně rukou, jeho celek se tak bude muset stěhovat zpět na své výchozí pozice.
3'
Hned první útočný výpad fotbalistů Paris Saint-Germain vyústil v Rabiotův centr zpoza šestnáctky. Nadýchaný balón nalezl přesně hlavu Cavaniho, který nezacílil mezi tři tyče.
2'
Utkání nám konečně začalo, rozehrávky se chodil celek z hlavního města Francie.
1'

Paris Saint-Germain: Trapp – Dani Alves, Kimpembe, Marquinhos, Kurzawa – Motta, Rabiot – Guedes, Pastore, Lo Celso – Cavani.
Náhradníci: Aréola, Descamps – Berchiche, Bernede, Callegari, Di María, Edouard, Jesé, Matuidi, Nkunku, Lucas Moura.

Tottenham Hotspur: Lloris – Carter-Vickers, Walker-Peters, Vertonghen, Davies – Dier, N'Koudou – Onomah, Dembélé, Eriksen – V. Janssen.
Náhradníci: B. Austin, Vorm, Whiteman – Alderweireld, Alli, J. Brown, Dinzeyi, Georgiou, Kane, Miller, Oakley-Boothe, Trippier, Wanyama, Wimmer, Winks..
Tottenham Hotspur

Naopak na dalšího účastníka anglické Premier League Tottenham Hotspur čeká úvodní střetnutí na ICC. Kohouti sice nejsou favoritem tohoto turnaje, i tak se řadí mezi jeden z nejvíc nevyzpytatelných mužstev.

Tottenham si počíná v rámci přestupového období podobně, jako jeho dnešní oponent. Spurs prozatím počítají pouze příjmy, z klubu se totiž rozhodli odejít Nabil Bentaleb, Clinton N´Jie a Kyle Walker. Posledně jmenovaný hráč si to namířil k šejkům z Manchesteru City, kteří z pravého obránce udělali nejdražšího obránce v historii. V rámci příchodu padá nejčastěji jméno Ross Barkley. V kuloárech se spekulovalo, že jeho příchod bude zpečetěn ještě před odjezdem na americké turné, žádná oficialita zatím neproběhla.
Paris Saint-Germain

Pařížský celek patří k největším favoritům na tomto turnaji. Za sebou má již úvodní střetnutí, ve kterém si až po penaltovém rozstřelu poradil s římským AS. Dnes bude soupeřem podobný kalibr, nevyzpytatelný Tottenham.

PSG je na letním trhu nezvykle málo aktivní, což je velkým rozdílem oproti loňským drahým nákupům. Doposud se do pařížské metropole přestěhoval Dani Alvés, který ale přišel zcela zdarma. Ze španělska následovaly kroky Yuriho Berchicheho, z hostování se navíc vrátil mladičký Jesé. Tato poněkud malá aktivita může být čekáním na přestupovou bombu v podobě Neymara. Sám hráč údajně měl dát pařížskému mužstvu souhlas, některá média naopak říkají, že se mladičký Brazilec rozhodl zůstat v Barceloně.
Hezký den všem fanynkám a fanouškům! International Champions Cup je v plném proudu, v dnešním utkání se proti sobě postaví Paris Saint-Germain a Tottenham Hotspur.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:00.