Italský pohár -  ONLINE PŘENOS -  Cagliari : Pordenone - 28. listopadu 2017   15:00

Cagliari
Cagliari
18' Dessena
1:2
(1:1)
Pordenone
Pordenone
7' Ángel   • 62' Bassoli
Cagliari
Crosta – Romagna, Pisacane, Capuano (74. Deiola) – van der Wiel, Dessena (C), Cossu, Pedro (46. Giannetti) – Miangue, Farias, Melchiorri (65. Gagliano)
Piscopo – Sechi, Imperiale
Sardegna Arena (Cagliari)
Pordenone
Perilli – Formiconi, Stefani, Bassoli, Nunzella – Misuraca, Burrai, Lulli (89. Danza) – Ángel (75. De Agostini), Berrettoni (80. Ciurria) – Magnaghi

Z tohoto online přenosu je to vše, s přáním hezkého dne se s vámi loučí Lukáš Jasoněk.
Držení míče: 50 % : 50 %.
Střely na branku: 5:6. Střely mimo: 5:4. Rohy: 6:3. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 17:8.
Hned první utkání 4. kola italského poháru přineslo obrovské překvapení v podobě postupu třetiligového celku přes tým prvoligový. Pordenone uspělo na hřišti Cagliari 2:1 a v osmifinále vyzve věhlasný Inter Milán.
90+3'
90+2'
Zblokovaná střela Deioly skončila mimo. Domácí pak mohli vyrovnat z rohového kopu, ale soupeři už je do dalšího zakončení nepustili.
90+1'
Ze skrumáže, která se utvořila v předbrankovém prostoru hostujícího týmu, odkopl Formiconi míč do bezpečí. Cagliari vrhlo všechny své síly do útoku.
90'
Rozhodčí nastavil tři minuty.
89'
Taktické střídání v týmu Pordenone Calcio: ze hřiště vůbec nespěchá Lulli, na jeho odchod čeká Danza.
88'
Hosté se zatáhli hluboko do pole, odhodlaní zuby, nehty bránit hubený náskok.
86'
Vyrovnat hlavou měl v úmyslu Giannetti (Cagliari Calcio), jeho žádanku však Perilli důrazně zamítl.
83'
Na druhé straně měl nabito Burrai, ten střední distance domácí branku netrefil.
82'
Perilli (Pordenone Calcio) si pohlídal dalekonosnou střelu a poté rozdal balon svým spoluhráčům v poli.
80'
Střídání v týmu Pordenone Calcio: svou porci času si odpracoval Berrettoni, v závěrečné desetiminutovce si zahraje Ciurria.
78'
Domácí podruhé vyrovnávají! Ale pozor, něco se děje! A už je to jasné. Praporek asistenta rozhodčího je nahoře a to znamená ofsajd akrobaticky zakončujícího Deioly. Radost v jeho tváři tak rychle vystřídalo zklamání.
76'
Konečně mohlo dojít k rozehrávce zmíněného rohu. Pro domácí nedopadl podle představ.
75'
Vystřídal také celek Pordenone Calcio: Ángel pustil do hry defenzivně zaměřeného De Agostiniho.
74'
Avizovaná výměna v týmu Cagliari Calcio: ze hřiště odchází Capuano, přichází Deiola.
73'
Roh také na opačné straně. Ještě před jeho provedením dojde ke střídáním.
72'
Při bránění exekuce rohového kopu domácí neuhlídali hráče hlavičkujícího do rukavic Crosty.
70'
Hráči Cagliari začínají být nervózní, což se nejvíce projevuje při jejich nepřesné souhře.
68'
Ve středu hřiště si Dessena (Cagliari Calcio) vyšlápl na Berrettoniho a za svůj faul musí pykat žlutou kartou.
67'
S domácím týmem mohlo být ještě více zle. Spoustu prostoru dostal na pravé straně vápna Ángel, který toho využil k nepřesně křižné střele po zemi.
65'
Tým Cagliari Calcio reaguje na nepříznivý vývoj druhým střídáním: hrací plochu opustil nevýrazný Melchiorri a na jeho místo přišel Gagliano.
62'
Pordenone právě vstřelilo branku!
Po hodině hry si hosté berou vedení zpět. ALESSANDRO BASSOLI si do vápna naběhl na lahodný centr z rohového kopu a na jeho zakončení zblízka neměl Crosta nárok.
60'
Melchiorri (Cagliari Calcio) si nepohlídal ofsajdovou linii.
58'
Jakási šance hostů. Misuraca do vápna šikovně přistrčil míč Magnaghimu, ale ten z ideální palebné pozice vystřelil velice slabě.
56'
Melchiorri (Cagliari Calcio) podstoupil souboj muž proti muži, ze kterého vyšel jako poražený.
55'
Jenomže po útočném faulu Burraie přisoudil rozhodčí míč hráčům Cagliari.
53'
Melchiorri nezpracoval dlouhý pas, a hrát proto mohou hostující fotbalisté.
51'
Po odvráceném centru z rohového kopu zavelel Farias k brejku a Ángel (Pordenone Calcio) musel zatáhnout za záchrannou brzdu – žlutá karta.
50'
Projít přes obranu Pordenone to zkoušel také Capuano, ani on však s míčem nedošel daleko.
48'
Dessenův individuální průnik hosté odvrátili.
46'
Během poločasové pauzy proběhlo v týmu Cagliari Calcio střídání: Pedra nahradil Giannetti.
46'
Fotbalisté už se vrátili na svá místa, zápas může pokračovat druhým poločasem.
Favorizovaní fotbalisté Cagliari nezvládli úvod duelu, když už v sedmé minutě překvapivě inkasovali. Postupem času se však dostali do hry, vstřelili vyrovnávací gól a vytvářeli si i další střelecké příležitosti. Navzdory tomu zůstal průběžný stav nerozhodný, takže do druhé půle vstoupí obě mužstva z totožné pozice.
45'
44'
Zaútočit mohli znovu domácí a tak se také stalo. Pedro si navedl balon k hranici šestnáctky a odtamtud promasíroval záda jednoho z obětavých soupeřů.
43'
A neúspěšný byl také ojedinělý výpad Pordenone.
42'
Melchiorri se po dlouhatánském nákopu jednoho ze svých spoluhráčů natahoval marně. Hra bude navázána odkopem hostujícího gólmana.
40'
Burrai (Pordenone Calcio) se neprosadil ze standardní situace, když z velké dálky kopnul balon mezi diváky sedící v horních řadách tribuny.
38'
Pedro (Cagliari Calcio) se provinil útočným faulem.
37'
Nepřesně zakončili také domácí hráči. Melchiorri obdržel přihrávku na pravou stranu vápna, odkud z hlubokého záklonu vypálil vysoko nad branku.
35'
Tohle nebyla vůbec špatná střela. Berrettoni (Pordenone Calcio) zpoza vápna o kousek minul tyč.
33'
Následný protiútok, který táhl Pedro (Cagliari Calcio), nedopadl pro útočící mužstvo dobře.
32'
Hosté se připravili o míč vinou nepřesné přihrávky.
31'
Po návratu na útočnou půlku si palebnou pozici vytvořil Pedro, jeho přízemní pokus z nějakých dvaceti metrů skončil asi dva metry vedle pravé tyče.
29'
Defenziva Pordenone čelila rohovému kopu a při jeho bránění zvládla svou úlohu s přehledem.
27'
Kombinaci domácích zastavil až Burraiův skluz.
26'
Teď už se balon pohybuje na kopačkách fotbalistů Cagliari, kteří operují na útočné polovině.
23'
Hosté uklidňují hru kombinací na svém území.
21'
Brankář hostujícího týmu musel zůstat pozorný, protože jen o chviličku později na něj letěla další střela, tu rovněž úspěšně pokryl.
20'
Vyrovnávací trefa domácí nabudila k dalšímu střeleckému pokusu. Ránu ze střední distance Perilli tentokrát snadno zkrotil.
18'
Cagliari právě vstřelilo branku!
Cagliari vyrovnává! Farias sestrojil průnikovou přihrávku pro DANIELEHO DESSENU a ten z levé části pokutového území vtěsnal balon mezi tělo vyběhnuvšího Perilliho a bližší tyčku.
17'
Dokázali to až nyní a hned z toho byla střela, kterou před hranicí vápna vypustil Lulli. Brankář domácího klubu byl připraven a lapil míč do rukavic.
15'
Fotbalistům vedoucího Pordenone se právě nedaří projít zahuštěným středem hracího pole.
13'
Útočný faul. Spáchal ho Melchiorri (Cagliari Calcio).
12'
V tuto chvíli se hraje v blízkosti středového kruhu, kde mezi hráči probíhají usilovné bitvy o balon.
10'
To se nestalo, neboť centr nebyl proveden kvalitně.
9'
Domácí tým nezůstal pozadu a po zblokované střele Fariase může zahrozit z rohového kopu.
7'
Máme tady překvapení, protože podceňovaní hosté se hned ze své první střely ujímají vedení. Magnaghi u pravého rohu šestnáctky předal balon MIGUELU ÁNGELOVI a na jeho křižný pokus byl Crosta krátký.
5'
Domácí ho rozehráli nakrátko a potom odcentrovali balon zřejmě na Capuana, který přibližně z pozice penaltového puntíku přehlavičkoval břevno.
4'
Romagna (Cagliari Calcio) se pustil do rychlostního souboje a vybojoval z něj rohový kop.
2'
Obě mužstva mají za sebou první nevydařené útoky.
1'
Hlavní aktéři právě nastupují na zelený pažit.

Cagliari Calcio: Crosta – Romagna, Pisacane, Capuano – van der Wiel, Dessena (C), Cossu, Pedro – Miangue, Farias, Melchiorri
Náhradníci: Daga, Rafael – Farago, Barella, Cadili, Gagliano, Molberg, Pitzalis, Giannetti, Ceppitelli, Deiola, Tetteh

Pordenone Calcio: Perilli – Formiconi, Stefani, Bassoli, Nunzella – Misuraca, Burrai, Lulli – Angel, Berrettoni – Magnaghi
Náhradníci: Zommers, Meneghetti – De Agostini, Martignano, Parodi, Buratto, Danza, Pellegrini, Ciurria, Raffini, Silvestro, Visentin.
Přibližně půl hodiny před zahájením zápasu probíhá na hřišti Sardegna Areny v Cagliari rozcvička.
Pordenone Calcio

Celek Pordenone na své pohárové pouti zatím přešel přes tři soupeře. Metalicu doma porazil 2:0, na hřišti Venezie zvítězil 2:1 a naposledy před svými fanoušky díky famóznímu obratu ve druhém poločase přestřílel Lecce 3:2. Mužstvo Pordenone je letos zvyklé vítězit, v Serii C mu totiž patří čtvrtá příčka. Dokáže se vybičovat k výbornému výkonu a postoupit přes favorizované Cagliari, nebo se s pohárovou soutěží rozloučí?
Cagliari Calcio

Tým Cagliari coby prvoligista vstoupil do pohárových bojů až ve třetím kole. V něm na svém stadionu přivítal o návrat do Serie A usilující Palermo a postoupit pro něj byla pořádná fuška. Cagliari neudrželo poločasové vedení a za stavu 1:1 se šlo do prodloužení. Ale ani půlhodina stanovena nad rámec řádné hrací doby vítěze neurčila a na řadu tak musel přijít penaltový rozstřel, který zápas definitivně rozsoudil.
Coppa Italia má na programu 4. kolo, do něhož se mimo jiné probojovaly celky Cagliari a Pordenone. Duel obou týmů začne v 15 hodin a jeho vítěz vyzve v další fázi pohárové soutěže Inter Milán.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.