Italský pohár -  ONLINE PŘENOS -  Torino : Carpi - 29. listopadu 2017   21:00

Torino
Torino
19' Falque  • 32' Belotti
Carpi

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost.
Je konec. Turín zaslouženě postupuje v Coppa Italia do osmifinále, když porazil dnešního druholigového soupeře 2:0. Už v 19. minutě se k míči na hranici vápna dostal Iago Falque a krásnou ránou k pravé tyči poslal domácí do vedení. Ve 32. minutě si Andrea Belotti naskočil ve vápně na centr a hlavičkou poslal Turín do dvoubrankového vedení. Poté se ještě domácí dostali do pár příležitostí, ale branka už nepadla ani po přímém kopu ke konci utkání, který zahrával brankář Milinkovič-Savič, ale trefil pouze břevno.
90+3'
90+3'
K přímému kopu se postavil brankář Milinković-Savić! A tvrdou ránou orazítkoval břevno!
90+2'
Sabbione poslal Belottiho k zemi a zaslouženě dostal žlutou kartu. Turín bude mít přímý kop z dobré pozice.
90+1'
Boyé si něco vyřizoval s Mbayem, který ho atakoval zezadu.
90'
Rozhodčí nastavuje tři minuty navíc.
89'
Turín drží míč na své půli a o dnešním vítězi je rozhodnuto. Poměr kvality mezi dnešními soupeři jde vidět a Turín zaslouženě postupuje dál.
87'
Domácí Edera to zkoušel po pravé straně a vybojoval rohový kop.
86'
Střídání v týmu Carpi FC 1909: ze hřiště odchází Vitturini, přichází Yamga.
84'
Ovšem poté neprošli přes obranu Carpi, která je ve druhém poločase skvělá.
82'
De Silvestri si zpracoval míč na pravé straně a Turín dál pokračuje v útoku vpřed.
80'
Nzola se dopustil faulu uprostřed hřiště a u míče budou opět domácí.
79'
Opět postupným útokem dopředu se dostává Turín, ale tentokrát obrana Carpi skvěle zapracovala a odebrala domácím míč.
78'
Po faulu domácích mělo Carpi volný kop, ale po centru z něj se do zakončení hosté nedostali.
77'
De Silvestri si naskočil na centr z přímého kopu, ale hlavou přestřelil bránu hostů a stav je tedy stále 2:0 pro domácí Turín.
76'
Edera se skvěle uvolnil, ale následně byl zfaulován a Turín má přímý kop.
75'
Nyní se hosté dostali ke střele, ale ta skončila vedle levé tyče.
74'
Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Falque, přichází Edera.
72'
Belotti se řítil po levé straně, ale obránce Carpi jeho pokus o střelu skvěle zblokoval.
70'
Ani další skvělá šance domácích nekončí gólem, jelikož skvěle zasáhl Serraiocco!
68'
Další šance domácích, ale střela hráče Turína skončila pouze v blokujícím hostujícím hráči.
67'
Střídání v týmu Carpi FC 1909: ze hřiště odchází Manconi, přichází Malcore.
66'
Molinaro sejmul hostujícího hráče a dostal žlutou kartu.
65'
Obrovská šance Andrea Belottiho, který dostal skvělou přihrávku za obranu, ale jeho následnou střelu chytil Serraiocco!
64'
Hra je na chvíli přerušena, potom co se na zemi ocitl domácí hráč.
62'
Hostující hráč se provinil faulem ve středu hřiště a u míče bude zpátky Turín.
61'
Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Baselli, přichází Gustafsson.
58'
U míče jsou domácí, kteří v poklidu kontrolují hru a dnes jsou nad druholigovým týmem Carpi jasně lepší.
57'
Nyní se svádí boj uprostřed hřiště, ze kterého vyšli vítězněji domácí a následuje autové vhazování pro Turín.
54'
Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Niang, přichází Boye.
Střídání v týmu Carpi FC 1909: ze hřiště odchází Giorico, přichází Sarić.
52'
Nyní má Turín rohový kop z pravé strany.
51'
Hostující hráč nevybojoval míč na hrací ploše a následuje pouze odkop od brány Milinkoviće-Saviće.
49'
Andrea Belotti neprostřelil obranu Carpi, ale u míče jsou opět domácí.
48'
Nyní se domácí Molinaro dopustil faulu a u míče budou hosté.
46'
Domácí dost zaváhali a Carpi tak bude mít rohový kop.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 22:03.
První poločas je minulostí a Turín vede zaslouženě 2:0. Už v 19. minutě se k míči na hranici vápna dostal Iago Falque a krásnou ránou k pravé tyči poslal domácí do vedení. Ve 32. minutě si Andrea Belotti naskočil ve vápně na centr a hlavičkou poslal Turín do dvoubrankového vedení.
45+1'
45+1'
Falque se dostal s míčem mimo hrací plochu a následuje aut pro Carpi.
45'
Rozhodčí nastavuje jednu minutu navíc.
44'
Niang odešel mimo hrací plochu a hra pokračuje.
43'
Nyní je na hřišti ošetřován právě domácí hráč Niang, který se zranil při minulém souboji s protihráčem.
42'
Hosté se sice dostali k míči, ale následný centr na útočníka Carpi byl zbytečný, jelikož se ocitl v ofsajdu.
41'
Turínští jsou dnes skvěle naladěni a opět drží míč a postupnou kombinací se dostávají hlouběji na půli Carpi.
40'
Domácí hráč zůstal po souboji s protihráčem na zemi, ale poté se zvedl a hra pokračuje.
38'
Další nepřesná přihrávka, tentokrát Bonifaziho skončila pouze v zámezí.
37'
Po levé straně se snažil projít Andrea Belotti, ale na obránce hostů si nepřišel a Carpi má autové vhazování.
35'
Centr z pravé strany si pohlídal brankář Serraiocco a chytil míč.
33'
Opět jsou u míče domácí hráči Turína, kteří kontrolují hru.
32'
FC Turín právě vstřelil branku!
Tentokrát už ANDREA BELOTTI zakončil hlavou skvěle, když dostal centr z levé strany od Nianga a Turín jde do vedení 2:0! Asistence: Niang.
29'
Centr našel naprosto osamoceného Belottiho, ale ten hlavou nezakončil a míč vůbec netrefil.
28'
Turín je zatím o něco lepším týmem na hřišti a rozdíl mezi kvalitou obou mužstev je znát. Nyní se Mbaye provinil faulem a domácí mají přímý kop z levé strany.
27'
Po pravé straně se řítil hostující hráč, ale jeho zakončení si v pohodě pohlídal domácí brankář a chytil míč.
26'
Hosté vybojovali rohový kop, ale do zakončení se hráči Carpi nedostali.
25'
Nyní měli hosté přímý kop z levé strany, ale po něm se hostující útočník ocitl v ofsajdu a akce Carpi je zastavena.
24'
Hostující hráč zahrál rukou a u míče budou opět domácí. Ti si trochu zavařili při rozehrávce, když míč putoval z pravé strany na stopera, ale k němu se řítil útočník Carpi. Nakonec pro domácí vše dobře dopadlo a odehráli míč.
22'
Nyní se o autové vhazování postará hráč hostů.
20'
Hodně nepřesný centr z levé strany na pravou, ale krátce po autovém vhazování se zmocnili míče opět domácí.
19'
Turín měl autové vhazování, po kterém se k míči na hranici vápna dostal IAGO FALQUE a krásnou ránou k pravé tyči poslal Turín do vedení 1:0!
17'
Turín má autové vhazování na půli hostů.
16'
Skvěle zasáhl obránce Carpi, když obral o míč Falqueho. Nyní mají hosté autové vhazování.
15'
Turín postupně kombinuje ve středu hřiště.
14'
Po jeho odkopu se k míči dostali hosté, ale Romano ho následně nedostihl na hrací ploše.
13'
Nyní se o odkop od brány postará domácí gólman Milinković-Savić.
12'
Hosté se zmocnili míče na své půli a postupně pokračují dál. Ovšem ve skončilo u jejich nepřesné přihrávky a následně se hráč Carpi dopustil faulu.
11'
Romano dostal nabito přibližně dvacet metrů před bránou Turína, ale jeho střela šla nad svatyni Milinkoviće-Saviće.
11'
Baselli jenom prověřil Serraiocca střelou z dálky, ale hostující brankář s ní neměl nejmenší problém.
10'
S rohovým kopem měl hostující brankář Serraiocco menší problémy, ale nakonec míč vyboxoval do bezpečí.
9'
Falque se dostal k míči ve vápně a vybojoval rohový kop.
8'
Mbaye poslal k zemi Nianga a rozhodčí okamžitě pískl nedovolený zákrok.
7'
Hosté dostali hru na levou stranu, ale odtamtud je vytlačili domácí a nyní kombinují na půlce hřiště.
6'
Nepřesný pas hostů v bílém skončil u domácího brankáře Milinkoviče.
5'
De Silvestri prošel po pravé straně a nakonec i odcentroval, ale míč si ze vzduchu bez problémů vzal Serraiocco.
4'
Nepřesná přihrávka hostů skončila u brankáře Milinkoviče.
3'
Falque se pokusil najít centrem někoho ve vápně, ale obrana Carpi míč odhlavičkovala do bezpečí.
2'
Opět to Turín zkoušel po pravé straně, ale následný pas na Baselliho se nepovedl a Serraiocco bude mít odkop od brány.
1'
Po úvodním hvízdu rozhodčího jdou domácí okamžitě dopředu a hned první centr musela zblokovat obrana Carpi.
1'

Turín FC: Milinkovič-Savič – De Silvestri, Bonifazi, Lyanco, Molinaro – Baselli, Valdifiori, Acquah – Falque, Belotti, Niang
Náhradníci: Ichazo, Ansaldi, Barreca, Berenguer, Boye, Burdisso, Edera, Gustafsson, Moretti, N'Koulou, Obi, Rincon

Carpi FC 1909: Serraiocco – Vitturini, Brosco, Sabbione – Calapai, Mbaye, Giorico, Romano, Anastasio – Manconi, Nzola
Náhradníci: Brunelli, Colombi – Belloni, Carletti, Hraiech, Malcore, Pachonik, Sarić, Verna, Yamga

Rozhodčí: Lorenzo Illuzzi – Oreste Muto, Domingo Lombardi.

Carpi FC 1909:

Carpi hraje druhou nejvyšší ligu Serii B. V ní se nachází na devátém místě s dvaceti třemi body a skóre 15:20. V prvním zápase Coppa Italia se utkalo na domácí půdě s třetiligovým Livornem. Už v 5. minutě proměnil penaltu domácí Mbakogu. V 15. minutě přidal další branku Verna a ve 24. minutě poslal Carpi do vedení 3:0 Jawo. Ve 49. minutě přidal druhou branku v utkání Mbakogu a Carpi vyhrálo jasně 4:0. Ve druhém a momentálně posledním utkání Coppa Italia přivítalo Carpi v domácím prostředí Salernitanu, se kterou soupeří i v lize. Už ve 2. minutě šli hosté do vedení a o třicet minut později dokonce do dvoubrankového. Domácí snížili až v 71. minutě, když proměnil penaltu Malcore a o šest minut později srovnal Concas. Poté branka nepadla a šlo se do prodloužení. To začali lépe hosté a už v 91. minutě poslal Salernitanu do vedení Bocalon. Ovšem domácí srovnali ve 102. minutě po brance Nzoly a následovaly penalty. Ty vyhrálo Carpi 4:3 a postoupilo dál. Hlavním trenérem je Giandomenico Costi.

Turín FC:

Turín hrající Serii A se nachází na jedenáctém místě s devatenácti body a skóre 18:20. V prozatím jediném zápase Coppa Italia se utkal na domácí půdě s třetiligovou Trapani. Už ve 13. minutě se prosadil Belotti, ale poté poté přišlo překvapení a v 18. minutě hosté srovnali, ovšem poté už vše bylo v režii domácího týmu. Ve 27. minutě vrátil vedení na domácí stranu druhým gólem Belotti. Ve 35. minutě poslal Turín do dvoubrankového vedení Berenguer. Ve 40. minutě zkompletoval hattrick Belotti a dvě minuty před koncem prvního poločasu poslal Turín do vedení 5:1 Obi. V 68. minutě přidal šestou branku Falque a v 87. minutě urovnal výsledek na 7:1 De Silvestri. Turín tak jasně potvrdil roli favorita a postoupil dál. Hlavním trenérem je Siniša Mihajlović.
Těsně před branami osmifinále Coppa Italia se proti sobě utkají týmy Turín FC a Carpi FC 1909. Tato mužstva se spolu utkala naposled v sezóně 2015/16 na půdě Turína. Toto utkání skončilo bezbrankovou remízou a tehdejší hráč Turína Maxi Lopez neproměnil v 78. minutě penaltu. Utkání bude řídit hlavní rozhodčí Lorenzo Illuzzi a jeho asistenti Oreste Muto a Domingo Lombardi. Hrát se bude na Stadio Olimpico Grande v Turínu. Tento stadion nabídne kapacitu pro 27 958 diváků.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.