Oba celky mají za sebou poslední kolo letošní Juniorské ligy. Lépe se rozloučili fotbalisté Příbrami, kteří zvítězili na Složišti 3:1, když byli po většinu duelu lepším a aktivnějším týmem. Dynamo mělo jen náznaky šancí a tlaku, nejlepší pasáž měli Jihočeši na konci prvního poločasu, kdy Tomášek vyrovnal. Druhý poločas už se ale hrál opět podle příbramských not, kdy hosté rozhodli o své výhře. Ode mne je to pro dnešek vše, hezký zbytek dne.
90
90
Příbram se ubránila, dnešní duel vyhraje 3:1.
90
Ještě poslední roh zápasu, rozehrají ho domácí.
89
Zbytečný zákrok hostujícího Macka potrestán žlutou kartou.
89
Přímý kop Martina Pecháčka šel vysoko nad, ale hostům už to vadit nemusí.
87
Po Blažkově centru se do míče pěkně opřel Bálek, jeho volej šel ale metr vedle.
86
Nejlepším hráčem domácích jednoznačně brankář Coufal, který nyní zneškodnil střelu Pecháčka. Následný roh domácí ubránili.
84
Byl z toho ale jen rychlý brejk hostů, který Januška zakončil střelou do zad Bálka.
83
Domácí ještě mohou zahrozit z rohového kopu.
82
Hosté kontrolují míč a kráčí si pro vítězství na závěr sezony. Dynamo už se trápí a zřejmě nemá síly na dvě branky za necelých deset minut, kterými by Jihočeši alespoň vyrovnali skóre zápasu.
79
Příbramský roh byl z kategorie těch nebezpečných, na první tyči ale nakonec domácí se štěstím přečkali složitou situaci.
77
Střídání v týmu 1.FK Příbram: ze hřiště odchází Šrain, přichází Macek.
75
Příbram právě vstřelila branku!
Po pěkné individuální akci Romana Květa, který se proháčkoval přes tři soupeře do vápna, už měl po jeho pasu snadnou práci ZDENĚK LINHART, který usměrnil míč do sítě.
73
Na druhé straně předvedl pěknou individuální akci Bálek, po jeho ráně musel zasahovat Kočí.
71
Rozehrávka na krátko a byla z toho jenom nepovedená střela Janušky.
70
Roh pro Příbram.
69
Už se zase hraje. Po občerstvovací pauze v prvním dějství přišel nápor Dynama, uvidíme, co v tom druhém.
67
Je tu přestávka na pití.
65
Po rychlém brejku do otevřené obrany vybízel Blažek k zakončení Rauschera, ten ale napálil jen před sebou stojícího obránce.
64
Uvidíme, jak si domácí obrana povede bez zraněného Tomáška. Poslední minuty opět patří spíše hostům.
62
Střídání v týmu SK Dynamo Č. Budějovice: ze hřiště odchází Tomášek, přichází Rottenborn.
60
Poslední akci první hodiny hry předvedli domácí, když Rauscher dobře udržel míč u čáry, vrátil jej Bálkovi, který ale přízemní střelou neprostřelil brankáře Kočího.
59
Střídající Vlk se hned mohl zapojit do útočení při rohovém kopu, ani on, ani nikdo z jeho spoluhráčů se však míči nedostali.
58
Střídání v týmu SK Dynamo Č. Budějovice: ze hřiště odchází Smetana, přichází Vlk.
57
Hosté rozehrávali standardku, hlavička Růžka se ale mezi tři tyče nevešla.
55
Příbram drží míč a kombinuje, v teplém počasí chtějí hosté soupeře možná i trošku utahat.
53
Domácí chtěli odpovědět po kombinaci Bálka s Rauscherem, ten ale stál v ofsajdu.
51
Hosté si na začátku druhé půle berou vedení zpátky. Balon za obranu podržel Linhart, počkal na JIŘÍHO JANUŠKU, který střelou do protipohybu brankáře Coufala prokázal chladnokrevnost v zakončení.
48
Ten domácí sice zvládli, ale odehráli míč jen k Holému, který ale nedokázal sklopit nárt při své střele.
47
Nedůrazu Krejčího skoro využil Šrain, byl už ale v příliš těžkém úhlu, aby mohl lépe zakončit. Následuje roh.
46
Střídání v týmu SK Dynamo Č. Budějovice: ze hřiště odchází Štifter, přichází Kubata.
46
Druhý poločas za malou chvilku začne, hráči už jsou na hřišti.
První dějství je za námi, stav je nerozhodný. Prvních dvacet minut patřilo jednoznačně hostům, kteří měli plno šancí, prosadil se ale jen kapitán Holý. Pak se hra vyrovnala a minutu před koncem poločasu vyrovnal domácí Tomášek.
45
44
Dynamo právě vstřelilo branku!
Další roh už končí brankou a vyrovnáním. Na centr si naskočil stoper DAVID TOMÁŠEK a trefil břevno. Odražený míč chytil brankář Kočí, ale zřejmě jej nedržel pevně, protože se od Tomáška odrazil do sítě a sudí gól uznává.
44
Do vápna vracel míč Bálek a sápal se po něm Škoda. Bude z toho jen další roh.
43
Po dobrém zisku míče šel ze strany na branku Kadlec, byl ale zakřižován, takže je ze šance jenom roh.
41
Blíží se konec prvního dějství, tempo hry trochu opadlo a hraje se převážně mezi vápny.
38
Zkušeně podržel míč na levé straně Linhart, počkal na spoluhráče a dobře udělal. Matoušek totiž obešel Blažka, pak ale vypálil nad branku.
37
Další kop od rohového praporku, tentokrát se Coufal k míči nedostal a byl to zřejmě stoper Vávra, který si vyskočil na hlavičku. Z těžké pozice ale netrefil branku.
35
Coufal měl ale jednoduchou práci a míč vyboxoval. Následně akci Příbrami zastavil ofsajd.
34
Po delší době nebezpečí před domácí brankou, Příbram bude rozehrávat roh.
31
Sice je to bez přímého ohrožení branky, ale poslední minuty patří domácím, kteří obléhají příbramskou branku.
29
Nadějná situace, odražený míč zatáhl do šestnáctky Kadlec. Nebezpečně kličkoval v blízkosti branky, pak se ale s míčem dostal až za brankovou čáru.
28
Roh pro černobílé.
26
Po dlouhé době líbivá kombinace hráčů Dynama. Bálek prostrkával balon na Smetanu, který ale nedal zpětné přihrávce potřebnou razanci.
24
Už se opět hraje, Příbram pokračuje v aktivitě.
23
Následuje pauza na občerstvení.
22
Brankář Dynama je v jednom ohni, teď ho prověřil z hranice vápna Květ, ale střela levačkou postrádala razanci.
20
Ten rozehráli Středočeši na krátko, což nebyla cesta k úspěchu.
19
Z vlastního autu se domácí dostali do problémů, které končily přetaženým centrem, po kterém pálil Šrain a jeho ránu vytáhl Coufal na roh.
16
Příbram je dál v náporu, technicky to zkoušel Šrain. Domácí trenér Lengyel už lehce reorganizuje domácí sestavu.
14
Teď už velký tlak hosté přetavili ve vedoucí gól. Nadýchaný centr Břížďaly doletěl až na zadní tyč, kde se nad svého strážce vyšplhal hostující kapitán ŠTĚPÁN HOLÝ a přesnou hlavičkou vstřelil první gól zápasu, který oslavil kotrmelcem.
14
Znovu souhra Šraina s Linhartem, tentokrát byl pendl z áčka Linhart ještě blíž Coufalovi, ale opět ho neprostřelil.
12
Následný roh řešil opět Lukáš Coufal, domácí brankář vyboxoval centr na malé vápno.
11
Po Blažkově ztrátě se Příbram dostala do přečíslení, Šrain posunul míč na Zdeňka Linharta, který z hranice vápna neprostřelil brankáře Coufala.
10
Záhy se domácí poprvé dostali do šestnáctky po dobrém presinku, před brankáře se tlačil Kadlec, ale nakonec se k balonu nedostal.
8
Českobudějovická obrana se nadále musí bránit nájezdům příbramských fotbalistů. Jihočeši ještě vůbec neohrozili brankáře hostů Kočího.
6
Dvakrát se v nadějné pozici ocitl exbudějovický Zdeněk Linhart, v zakončení si ale nepočínal dobře, v obou případech jej zradil první dotek.
4
Začátek zápasu patří Příbrami, po dalším rohu kličkoval na vápně Matoušek, do střely mu ale v poslední chvíli skočil jeden z domácích obránců.
3
Poté pálil ze střední vzdálenosti hostující kapitán Holý, střela mu ale vůbec nesedla.
2
Hned v úvodu kopali hosté rohový kop, domácí obrana v čele s Tomáškem se ale ubránila.
1

SK Dynamo Č. Budějovice: Coufal – Jenne (C), Tomášek, Krejčí, Blažek, Štifter, Rauscher, Škoda, K. Kadlec, Bálek, Smetana.
Náhradníci: Rotbauer – Vlk, Rottenborn, Kubata.

1.FK Příbram: Kočí – Břížďala, Linhart, Matoušek, Šrain, Růžek, Květ, Januška, Pecháček, Holý (C), Vávra.
Náhradníci: Beran – Macek.

Rozhodčí: Pechanec – Kotalík, Petřík.
Půjde o poslední kolo soutěže a duel týmů ze spodní poloviny tabulky. Domácí jsou na předposlední patnácté příčce s devětadvaceti body, Příbramští drží třináctou pozici a mají o dva body víc. V případě výhry tam může Dynamo svého soupeře přeskočit. Oba celky spolu celou letošní sezonu i začaly, v prvním kole vyhrála Příbram doma 3:1.
Vítejte při sledování online přenosu z utkání 30. kola Juniorské ligy. V něm se v pondělí od 11 hodin na českobudějovickém SCM Složiště představí domácí mladíci Dynama proti příbramským nadějím.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:00.