Kvalifikace ME U21 -  ONLINE PŘENOS -  Bosna : Portugalsko - 10. října 2017   15:30

Bosna
Bosna
22' Serbečič  • 77' Demirovič  • 90+4' Menalo
3:1
(1:1)
Portugalsko
Portugalsko
10' Carvalho
Bosna
Trkulja – Čivič (C), Radeljič, Serbečič, Todorovič – Čavar (82. Mustedanagič), Lončar – Peco (71. Menalo), Gojak, Jukič (89. Kuzmanovič) – Demirovič.
Muminovič – Kadušič, Kuzmankovič, Osmankovič, Mustedanagič, Menalo, Danilovič.
Manuel Schuettengruber – Clemens Schuettengruber, Roland Brandner (všichni Rakousko)
Fotbalové tréninkové centrum, Zenica
Portugalsko
Pereira – Fernando, R. Dias, Ferreira, Ribeiro – Gamboa (74. Delgado), Neves (C), Xadas (56. Félix) – Carvalho (56. Goncalves) – Jota, G. Dias.
Costa – Félix, Dalot, Rodrigues, Delgado, Goncalves, Tavares.

Domácí Bosna a Hercegovina si připisuje na svůj účet důležité vítězství nad silným Portugalskem , když po poločase 1:1 přidali branky Demirovič a Mustedanagič.
90+5'
90+4'
Bosna právě vstřelila branku!
Souhra střídajících hráčů Bosny potvrzuje vítězství domácího celku nad silným Portugalskem, když Zinedin Mustenadagič našel přesně LUKU MENALA a ten nezaváhal 3:1!
90+3'
Kuzmanovič poslal na trávník Félixe.
90+2'
Francisco Ferreira netrefuje domácí branku.
90+1'
Rohový kop pro Portugalsko.
90'
Rozhodčí nastaví 4 minuty!
90'
Gojak přestřeluje hostující branku.
89'
Felix fauloval Gojaka.
89'
Mičo Kuzmanovič si zahraje místo Ivana Jukiče.
88'
Pedro Delgado je dalším z řady hostujících hráčů, který odmítl vyrovnat a posílá míč vedle domácí branky!
87'
Portugalci rozehráli dva rohové kopy v rychlém časovém sledu za sebou.
86'
Lončar nedovoleně zkosil Pedra Delgada.
85'
Trkulja vychytal tutovku Yuri Ribeira a z této velké šance je následně roh pro hostující celek!
84'
Čivič fauloval Dioga Jotu.
83'
Joao Félix ve velké šanci netrefuje domácí branku a pohrdl tak možností vyrovnat stav utkání!
82'
Marijana Čavara střídá Zinedin Mustedanagič.
79'
Goncalves ve snaze o rychlé vyrovnání minul domácí branku.
77'
Bosna a Hercegovina otáčí stav utkání! Marijan Čavar vysunul jediné útočné tykadlo Bosny a ERMEDIN DEMIROVIČ svojí úlohu splnil na 100% – 2:1!
75'
Gojak fauloval kapitána Nevese.
74'
Joao Gamboa je stažen, místo něj si zahraje Pedro Delgado.
73'
Gil Dias nepřesně zakončil.
71'
Demira Peca nahradí Luka Menalo.
69'
Jukič si nepotykal s koncovkou.
68'
Mohla to být velká šance pro domácí fotbalisty, kdyby byl býval nebyl odmáván ofsajd komu jinému než Demirovičovi.
67'
Joao Félix sestřelil Čavara a je potrestán od rozhodčího žlutou kartou.
65'
Gojak nezamířil přesně a jeho střel atak neohrozila Pereiru v hostující brance.
64'
Rubén Neves skolil k zemi Jukiče a vidí za to žluté napomenutí.
63'
Nevesovu střelu likviduje Trkulja.
62'
Střela Diogo Goncalvese šla mimo domácí branku.
61'
Jukičovu střelu, která byla s tečí vytáhl brankář Pereira.
60'
Gamboa poslal na trávník Jokiče.
59'
Gojak byl důraznější než Gil Dias.
58'
Čerstvý Felix si pomohl faulem proti Radeljičovi.
57'
Jotova střela byla zblokována na rohový kop.
56'
Joao Carvalho je vystřídán Diogo Goncalvesem.
Bruno Xadas je vyměněn Joao Félixem.
52'
Portugalci udávají utkání tempo, ale nedaří se jim zatím prosadit podruhé v gólové koncovce.
48'
Rohový kop pro hostující celek.
46'
První poločas skončil smírně 1:1 kdy na branku Carvalha dokázal vzápětí zaraegovat Serbečič. Druhý poločas začne cca v 16:30 hodin.
45'
45'
Bruno Xadas napodobil koncovkou svého kolegu.
44'
Rúben Neves nedokázal vměstnat svou střelu mezi tři tyče domácí branky.
43'
Demir Peco byl chycen v ofsajdové pasti.
42'
Gojak netrefil hostující zařízení.
41'
Rohový kop Portugalska byl rozehrán mizerně.
40'
Darko Todorovič to přehnal s důrazem a za faul na Gila Diase vidí jako odměnu žlutou kartu.
39'
Rohový kop pro Bosnu a Hercegovinu.
39'
Gojak fauloval kapitána Portugalska Rubéna Nevese.
38'
Gil Dias měl na noze druhou branku pro Portugalsko, svou šanci, ale nevyužil tak jak by měl!
38'
Čavar fauloval Gambou.
37'
Rohový kop Portugalců nic nebezpečného pro domácí hráče nepřinesl.
35'
Bruno Xadas svou střelou nepřekonal Trkulju.
33'
Kapitán Čivič řádně srovnal svého protivníka Fernanda.
31'
Lončar ukončil faulem útočné hrátky Joao Carvalha.
29'
Rohový kop domácích přinesl pouze ofsajd v podobě Lončara.
28'
Ermedin Demirovič fauloval Yuri Ribeira a za následné protesty je potrestán žlutou kartou od rozhodčího.
27'
Další rohový kop pro Bosnu a Hercegovinu.
26'
Carvalho nedovoleně zastavil Radeljiče.
25'
Rohový kop Portugalska končí zblokovanou střelou Gila Diase.
24'
Todorovič se příliš nemazlil s Jotou v osobním souboji.
22'
Po rohovém kopu Stjepana Lončara se do sítě Portugalska trefuje BESIM SERBEČIČ a srovnává na průběžných 1:1!
22'
Rohový kop si zahraje i domácí celek.
21'
Čivič se příliš nepopasoval s přesností své střely.
20'
Carvalho dohrál tvrdě Jokiče.
19'
Gojak fauloval Rubéna Nevese.
18'
Rohový kop Portugalska končí zablokovanou střelou Gamboy.
17'
Na druhé straně hřiště se do ofsajdového postavení dostal i Gil Dias.
16'
Demirovičovi jako jedinému hrotovému hráči Bosny byl opět odpískán ofsajd.
15'
Rubém Dias si v pokutovém území po rozehrání rohového kopu pomohl při výskoku loktem při souboji s Jukičem.
14'
Rohový kop pro hostující Portugalsko.
13'
12'
Amer Gojak vyslal nepřesnou střelu.
10'
Portugalsko právě vstřelilo branku!
Yuri Ribeiro našel přesně a JOAO CARVALHA a ten přesně prostřeluje Trkulju a úročí tak počáteční tlak Portugalska brankou – 0:1!
7'
Jotova střela byla sražena.
5'
Joao Gamboa trefuje konstrukci domácí branku!
3'
Todorovič si vyšlápl na Dioga Jotu.
1'
Demirovič se ocitl v ofsajdu.
1'
Bosna a Hercegovina naposledy podlehla Rumunsku, které zatím vévodí tabulce 1:3. Portugalsko uspělo proti Walesu 2:0.
oba soupeři mají zatím tři body, ale Bosna a Hercegovina to stihla za 3 zápasy, Portugalsko zatím uspělo ve svém jediném duelu.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.