Kvalifikace ME U21 -  ONLINE PŘENOS -  Chorvatsko : Bělorusko - 5. října 2017   18:00

Chorvatsko
Chorvatsko
90+4' Simič  • 90+6' Benkovič
2:1
(0:0)
Bělorusko
Bělorusko
48' Bakhar
Chorvatsko
Posavec- Sosa, Benkovič, Simič, Karačič- Moro, Sunjič, Ivanušec (57. Turčín)- Brekalo, Jakolis, Vlasic (77. Balič)
Semper- Balič, Bosančič, Čorič, Katič, Mamič, Turčín
Jens Maae (DEN)
Stadium NK Varteks (Varaždin)
Bělorusko
Scherbitsky- Pechenin, Volkov, Pavlovets, Khvalko- Antilevski, Klimovich, Berezkin, Bessmertny (72. Kiyko)- Gromyko (88. Ivanov)- Bakhar (64. Schevchenko)
Shishlov- Dzhigero, Chizh, Ivanov, Kiyko, Schevchenko, Yuzepchukh

Přeju hezký zbytek večera a u sledování online přenosů zase někdy na shledanou.
Sledovali jsme další utkání kvalifikace na ME do 21 let, kde domácí Chorvatsko dokázalo porazit outsidera z Běloruska 2:1 a to s neskutečně moc nadřeli, neboť hosté byli většinu utkání dobře takticky připraveni a toho vytěžili v 48. minutě, když se prosadil Bakhar, jenže v posledních dvou minutách utkání se prosadil Simič a Benkovič a Chorvatsko si připisuje druhou výhru v kvalifikaci. To znamená, že jsou na druhém místě, jenže mají o zápas méně než vedoucí Řecko. Bělorusko je třetí, jenže má o tři zápasy více než Česká Republika.
90+6'
90+6'
Chorvatsko U21 právě vstřelilo branku! Tak to je totální ztráta koncentrace od hostujícího celku, který nechal úplně volného Baliče přihrát na FILIPA BENKOVIČE, který střílí rozhodující branku dnešního utkání.
90+5'
Žlutou kartu dostává Pechenin (Bělorusko).
90+4'
Chorvatsko U21 právě vstřelilo branku! LORENCO SIMIČ zůstal v pokutovém území a to přineslo ovoce, když na jeho hlavě přistál parádní centr a tento stoper už neměl problém uklidit míč za záda Scherbitskyho.
90+3'
Žlutou kartu dostává Berezkin (Bělorusko).
90+2'
Pecheninův centr opět nenabídl žádnou velkou šanci. Domácí ale zůstávají u míče.
90+1'
Rohový kop pro domácí celek.
90'
Rozhodčí Maea se rozhodl, že nastaví pět minut nad rámec základní hrací doby.
89'
Volný přímý kop nepřinesl žádné větší vzrušení, Bělorusko opět odkopává do bezpečí.
88'
Střídání v týmu Bělorusko: ze hřiště odchází Gromyko, přichází Ivanov.
87'
Khvalko fauloval Brekala. Chorvatsko bude mít jednu z posledních šancí.
86'
Další nepřesný centr domácích končí u kopaček hostujících obránců, kteří vykopávají míč na útočnou polovinu, kde čeká jeden hráč a to Schevchenko.
85'
Hra je opět rozkouskovaná spousty nedovolených zákroků a to vyhovuje především hostům.
84'
Antilevski se pokoušel hledat dlouhou přihrávkou za obranu Schevchenka, jenže ten byl dobře hlídaný a neměl šanci se dostat do pokutového území.
83'
Bělorusko už pouze odkopává míč do bezpečí a začínají parkovat autobus.
82'
Nepřesná kombinace hostů střídá nepřesnou přihrávkou nově příchozího Baliče.
81'
Benkovičovo zakončení neskončilo v bráně. Hostující brankář Scherbitsky si mohl opět oddechnout.
80'
Baličův centr byl opět pohlídán a hosté jsou velice překvapivě blízko třem důležitým bodům.
79'
Rohový kop pro výběr Chorvatska.
78'
Kiyko vybojoval další přímý kop po tom, co se uvolnil přes Benkoviče, který ho skluzem zastavil.
77'
Střídání v týmu Chorvatsko: ze hřiště odchází Vlasic, přichází Balič.
76'
Chorvatský národní tým začíná být nervózní a začíná dělat jednu chybu za druhou.
75'
Ten nepřinesl žádné vzrušení, neboť nejvýše do vzduchu vyskočil hostující Khvalko.
74'
Vlasic vybojoval volný přímý kop na Pavlovetsovi.
73'
Turčinova střela byla zblokovaná, protože se s ní zbytečně unáhlil.
72'
Střídání v týmu Bělorusko: ze hřiště odchází Bessmertny, přichází Kiyko.
70'
Nepřesná přihrávka domácího Turčina končí za brankovou čarou. Scherbitsky bude odkopávat do brány.
69'
Domácím se stále nedaří dlouhodobě udržet v útočné fázi hry. Bělorusko hraje výborně.
68'
Pechenin si pomohl nedovoleným zákrokem na Benkoviče poté, co se mu začínal nebezpečně vzdalovat.
67'
Agilní Brekalo se dostal k míči, vystřelil, jenže Scherbitsky si připisuje další zákrok. Dnes je tento brankář velice spolehlivý.
66'
Volný přímý kop Brekala nebyl přesný, neboť míč byl příliš dlouhý a končí v autu.
65'
Bessmertny se provinil faulem na domácího Brekala.
64'
Střídání v týmu Chorvatsko: ze hřiště odchází Bakhar, přichází Schenchenko.
63'
Jakolis se z rychlého brejku dostal k zakončení, nicméně jeho střelu stihl hostující brankář Scherbitsky zneškodnit.
62'
Gromykův centr ten přinesl žádné větší nebezpečí, neboť nejvýše do vzduchu vyskočil domácí Simič.
61'
Rohový kop pro vedoucí celek tohoto utkání.
60'
Do ofsajdového postavení se dostal domácí Jakolis.
59'
Brekalův míč do pokutového území nenašel nikoho ze svých spoluhráčů. Bělorusko pádí do brejku.
58'
Rohový kop pro domácí fotbalisty.
57'
Střídání v týmu Chorvatsko: ze hřiště odchází Ivanušec, přichází Turčín.
56'
Další střela hostů, tentokrát zkusil své štěstí Klimovich, jenže nedokázal trefil zařízení.
55'
Velká šance Běloruska! Hosté jsou nadále v laufu a Antilevski se dostal do dalšího zakončení, jenže domácí brankář parádním zákrokem vyrazil tuto jedovatou střelu do bezpečí.
54'
Posavec si v poklidu poradil s dalším střeleckým pokusem hostujícího národního mužstva.
53'
Nepřesnou přihrávko use prezentoval Bessmertny, kterému se dnes moc nedaří.
52'
Bělorusko je nadále lepší a pěkně si přihrává na své útočné polovině.
51'
Do ofsajdového postavení se dostal hostující Antilevski.
50'
Chorvatsko odebralo hosty o držení míče a budou se snažit o vyrovnání. Domácí trenér už určitě promýšlí, jak tým střelecky probudí.
49'
Chorvatsko je úplně otupeno a hosté směle kombinují ze strany n stranu.
48'
Bělorusko U21 právě vstřelilo branku! Na skvělý míč od Gromyka si parádně vyskočil IVAN BAKHAR, který hlavičkou překonává svého obránce i brankáře Posavece a dostává svůj reprezentační výběr do překvapivého vedení.
47'
Rohový kop pro Bělorusko!
46'
Bělorusko rozehrálo druhou půli.
46'
Sledovali jsme velice průměrný al i bojovný první poločas kvalifikačního utkání mezi Chorvatskem a Běloruskem do 21 let, které skončilo bezbrankovou remízou. Oba celky se sice dostali k zakončením, jenže většina střel šla mimo a menšina šla do míst, kde dominovali oba brankáři. Snad se v druhém poločase dočkáme nějaké branky.
Druhý poločas začne zhruba za patnáct minut.
45+1'
45'
Rozhodčí Maea se rozhodl, že nastaví minutu nad rámec základní hrací doby.
44'
Ivanušec ale rozehrál volný přímý kop bídně. Scherbitsky bude odkopávat od brány.
43'
Pechenin si tak dlouho koledoval o faul, až ho rozhodčí Maea poslechl a píská.
42'
V posledních sekundách je opět velké procento faulů a hra je opět hodně rozkouskovaná.
41'
Útočným faulem se provinil domácí Moro, který fauloval Pechenina.
40'
Nepřesný kop Volkova na Bakhara končí v autu.
39'
Berezkin dobrým napadáním vybojoval míč, který ihned přihrává na své obránce, kteří uklidňují celou hru i trenéra.
38'
Chorvatsko opět dominuje v držení míče. Bělorusko ale zatím hraje velice srdnatě a kolektivně, stejně jako proti českému výběru do 21 let.
37'
Khvalko si vyšlápl nedovoleným zákrokem na Brekala. Maea si toho všiml a včas píská.
36'
Nepřesná kombinace Bakhara a Gromyka končí u brankáře Pesavece.
35'
Brekalo rozehrál parádní centr na Vlasice, jenže ten opět míjí branku. Domácí národní tým snad ještě nepřidělal Scherbitskymu žádnou větší práci, i když už vyslali docela dost pokusů.
34'
33'
Bělorusko nedokázalo vytěžit dar od hlavního rozhodčího Maea. Chorvatsko spěchá do rychlého brejku.
32'
Žlutou kartu dostává Jakolis (Chorvatsko).
31'
Jakolis vybojoval volný přímý kop na Gromykovi.
30'
Reprezentační hráči Chorvatska kombinují na své útočné polovině a stále se jim nedaří překonat obranu Běloruska.
29'
Ivanušec přesně nalezl hlavu Simiče, jenže ten nedokázal usměrnit míč za záda hostujícího brankáře Scherbitskyho, který bude odkopávat od brány.
28'
Rohový kop pro domácí reprezentaci Chorvatska U21.
27'
Jakolisova střela končí kvalitním blokem díky dobrému obrannému postavení Pechenina.
26'
Na hřišti leží jeden z hostujících hráčů, který se drží za levou nohu. Snad bude v pořádku a bude moct pokračovat utkání.
25'
Útočným faulem se provinil hostující útočník Bohkar, který fauloval Simiče.
24'
Klimovich se snažil dlouhým kopem najít Bakhara, jenže ten nedokázal vyzrát na svůj stín, tedy na Karačiče.
23'
Epicentrum hry se nachází ve středu pole, kde probíhá boj o každý centimetr na hřišti.
22'
Antilevskiho dalekonosný pokus končí v rukavicích Posavece, který se nemusel ani pohnout.
21'
Bělorusko si přihrává kolem své obranné poloviny a čeká na správnou příležitost k útoku.
20'
Aktivní Moro se opět dostal ke střele, nicméně jeho rána jde opět mimo tři tyče.
19'
Bělorusko se začíná rozkoukávat a začíná být vyrovnaným soupeřem.
18'
Velká šance Běloruska! Gromyko se postavil k míči, který napálil přesně do brány, jenže Posavec ho stihl vyrazit před sebe. Následně z pokračující akce stihl vystřelit Antilevski, jenže jeho rána jde mimo bránu.
17'
Benkovič si vypomohl faulem na rozběhnutého Gromyka.
16'
Z rychlého brejku nic nebylo, protože obrana Běloruska se stihla včas zatáhnout.
15'
Ten se postavil i k volnému přímému kopu. Pokusil se přímo ohrozit bránu, jenže brankář Posavec v poklidu chytá a rychle přihrává na rozběhnutého Ivanušece.
14'
Běloruský Pavlovets vybojoval z rychlého brejku volný přímý kop.
13'
Chorvatsko rychle získalo ztracený míč a opět házenkářsky kombinuje kolem pokutového území Běloruska.
12'
Pomalá kombinace domácích končí u Berezkina, který vytáhl skvělý obranný zákrok.
11'
Nepřesný brejk hostujícího celku končí na domácím obránci Benkovičovi.
10'
Bělorusko se snaží rozkouskovat držení míče domácích častými fauly, které jsou v blízko půlicí nebo postranní čáry.
9'
Opět dominance domácích v držení míče.
8'
Moro dostal přihrávku na ose hřiště a ihned vypálil, nicméně Scherbitsky nemusel zasahovat, neboť střela domácího hráče končí mimo bránu.
7'
Ten nepřinesl žádné větší vzrušení, neboť nejvýše do vzduchu vyskočil hostující Volkov.
6'
Rohový kop pro domácí Chorvatsko.
5'
Domácí favorit potvrzuje předpoklady a kombinuje na své útočné polovině častěji než jeho soupeř.
4'
Nepřesná kombinace hostujícího národního týmu končí u domácího brankáře Posavece.
3'
Ten nepřinesl žádné ohrožení brány, protože míč byl příliš krátký a hned první stojící obránce ho dokázal odehrát do bezpečí.
2'
Šunjič vybojoval první volný přímý kop v utkání díky neštrnému zákroku Berezkina.
1'
Domácí Chorvatsko rozehrálo druhou půli.
1'

Chorvatsko: Posavec- Sosa, Benkovič, Simič, Karačič- Moro, Sunjič, Ivanušec- Brekalo, Jakolis, Vlasic
Náhradníci: Semper- Balič, Bosančič, Čorič, Katič, Mamič, Rurcin

Bělorusko: Scherbitsky- Pechenin, Volkov, Pavlovets, Khvalko- Antilevski, Klimovich, Berezkin, Bessmertny- Gromyko- Bakhar
Náhradníci: Shishlov- Dzhigero, Chizh, Ivanov, Kiyko, Schevchenko, Yuzepchukh

Rozhodčí: Jens Maae (DEN).
Poslední vzájemné utkání:
29.05.04 Bělorusko U21-Chorvatsko U21 1 : 1
Bělorusko se momentálně nachází na druhém místě skupiny 1. Na svém kontě mají za tři utkání čtyři body za výhru a remízu. Na první Řecko, které má o zápas méně, ztrácí dva body. Skóre mají záporné 2:3. V prvním utkání porazili San Marino 1:0, poté prohráli s Řeckem 0:2 a v posledním utkání remizovali s Českou Republikou 1:1. Nejlepší střelec týmu je s jednou brankou Antilevski.
Chorvatsko je na třetím místě. Odehrálo jediné utkání, ve kterém porazilo Moldavsko vysoko 3?0. O branky se postarali dvakrát Brekalo a jednou Čorič V tomto utkání bude domácí celek jednoznačným favoritem, ale kvalifikační zápasy mladých bývají velice ošidné.
Hezký den u sledování kvalifikace o ME do 21 let! V dnešním utkání se střetne domácí Chorvatsko, které přivítá Bělorusko. Utkáním vás provede Ondřej Klos.