Kvalifikace ME U21 -  ONLINE PŘENOS -  Dánsko : Litva - 5. září 2017   18:00

Dánsko
Dánsko
28' Nissen  • 30' Skov  • 44' Nissen  • 55' Skov  • 80' Ingvartsen  • 87' Nissen
6:0
(3:0)
Litva
Litva
Dánsko
Iversen – Andersen, Nelsson, Ramussen – Nissen, Billing, Jensen (77. Thomasen), Duelund (73. R. Pedersen), M. Pedersen – Ingvartsen, Skov (62. Larsen).
Raahauge, Bäger, Larsen, Maehle, Pedersen, Pohl, Thomasen.
Alexej Matjunin – Alexej Voroncov, Sergej Suchoverchov (všichni Rusko)
Aalborg Stadion, Aalborg
Litva
Gertmonas – Korsakas, Olberkis, Medelinskas, Barauskas – Lasickas (57. Jankauskas), Matulevičius, Janonis (57. Mégelaitis), Šimkus – Romanovskij (87. Baniulis), Ruzgis.
Krapikas, Baniulis, Ditkevičius, Jankauskas, Kazukolovas, Laucys, Mégelaitis.

To je ode mě pro dnešek vše. Na shledanou u nějakého dalšího online přenosu!
Dánská reprezentace do 21 let deklasovala vrstevníky z Litvy poměrem 6:0 a suverénně si došla pro tři body do tabulky. Hvězdou zápasu je jednoznačně Rasmus Nissen, který zaznamenal hattrick! Dánové jsou nyní v tabulce na prvním místě s šesti body ze dvou zápasů a s působivým skóre 9:0.
90'
90'
Žlutou kartu dostává Aldas Korsakas (Litva).
89'
Zápas už se jen dohrává. Rozhodčí nejspíš nebude příliš nastavovat.
87'
Střídání v týmu Litva: ze hřiště odchází Daniel Romanovskij, přichází Edvinas Baniulis.
87'
Dánsko právě vstřelilo branku!
RASMUS NISSEN zvyšuje tři minuty před koncem na 6:0 a kompletuje svůj hattrick v tomto zápase! Asistence: Marcus Ingvartsen.
85'
Dánové už si závěr zápasu vyloženě užívají a nadále hrají aktivně.
83'
Žlutou kartu dostává Giedrius Matulevičius (Litva).
82'
Dánové nepolevují ani v samotném závěru zápasu. Nově nastoupivší Pedersen zkoušel vystřelit, ale ránu včas zastavil bránící hráč.
80'
MARCUS INGVARTSEN se přeci jen dočkal vstřeleného gólu a zvyšuje už na 5:0 pro Dánsko! Asistence: Jacob Bruun Larsen.
77'
Střídání v týmu Dánsko: ze hřiště odchází Mathias Jensen, přichází Jens Thomasen.
76'
Po rohu se do zakončení dostal Andersen, ale jeho pokus byl zblokován. Následně střílel ještě Nissen, jeho ránu tečoval bránící hráč mimo bránu.
75'
Dánové pokračují v aktivní hře a získávají svůj jedenáctý rohový kop.
73'
Střídání v týmu Dánsko: ze hřiště odchází Mikkel Duelund, přichází Rasmus Pedersen.
72'
Ingvartsenova střela trefila jen jednoho z bránících Litevců, ale domácí pokračují v útočné snaze.
70'
Série dánských rohových kopů končí neúspěšným zakončení z kopačky Ingvartsena. Domácí naprosto kontrolují hru.
67'
Dánové nadále s chutí útočí! Duelund se evidentně chce dostat na gólovou listinu, ale opět nevyzrál na brankáře Gertmonase.
66'
Po rohu se do zakončení dostal Billing, ale jeho střela byla zblokována a nedostala se až k bráně.
65'
Následuje rohový kop pro Dánsko.
64'
Aktivní Duelund se ocitl v další šanci a tentokrát musel Gertmonas zasahovat, protože střela mířila na bránu.
62'
Střídání v týmu Dánsko: ze hřiště odchází Robert Skov, přichází Jacob Bruun Larsen.
60'
Duelund míjí litevskou bránu, ale příliš mrzet ho to nemusí, protože Dánové vedou po hodině hry 4:0 a jdou si suverénně pro tři body.
57'
Střídání v týmu Litva: ze hřiště odchází Justas Lasickas, přichází Eligijus Jankauskas.
Střídání v týmu Litva: ze hřiště odchází Klaidas Janonis, přichází Linas Mégelaitis.
56'
Dánové se opět vrhli do útoku, ale Billing míjí litevskou bránu.
55'
Dánové dělají ze zápasu jednoznačnou záležitost! Mikkel Duelund našel ROBERTA SKOVA, který střílí svou druhou branku a zvyšuje už na 4:0!
53'
Dánové teď dvakrát faulovali a u míče jsou hosté. Těm se zatím směrem dopředu vůbec nedaří.
51'
Rozehrávky se ujal Skov, který si to celé po chvilce ještě zopakoval, ale ani ze dvou rohů Dánové nakonec nezahrozili.
50'
Dánové budou kopat rohový kop.
48'
Sotva začal druhý poločas a Dánové mohli přidat další branku! Duelund se ocitl v dobré šanci, ale bohužel pro domácí minul bránu.
46'
45+1'
45+1'
Ještě jedna velká šance před přestávkou! Na 4:0 mohl zvýšit Ingvartsen, který však v dobré pozici minul bránu.
44'
Dánové zvyšují gólem do šatny už na 3:0! Marcus Ingvartsen trefil brankovou konstrukci, od níž se míč odrazil k RASMUSI NISSENOVI, který se prosazuje z dorážky a podruhé v zápase se zapisuje do gólové listiny. Asistence: Marcus Ingvartsen.
42'
Ingvartsen se nyní dokonce snažil o třetí branku, ale v cestě mu stál Gertmonas, který likviduje jeho střelu.
40'
Začíná poslední pětiminutovka prvního poločasu. Domácí mají v zádech příjemný dvougólový náskok, který by si rádi odnesli do šatny.
37'
Po faulu domácího týmu bude rozehrávat Janonis.
35'
Na druhé straně se dostal do zakončení Romanovskij, ale jeho střela netrefila bránu.
33'
Rozehrávku si vzal na starost Skov, jehož centr do šestnáctky nebyl nebezpečný.
32'
Dánové pokračují v aktivní hře a získávají další roh.
30'
Tak to bylo rychlé! Ingvartsen odčinil penaltové zaváhání, když přesnou přihrávkou našel ROBERTA SKOVA, který přidává druhou branku. Dánové vedou po půl hodině zápasu už 2:0. Asistence: Marcus Ingvartsen.
28'
Dánové se dočkali! Ve 28. minutě otevírá gólový účet zápasu RASMUS NISSEN, který posílá seveřany do vedení 1:0. Asistence: Philip Anyanwu Billing.
26'
Litva měla k dispozici rohový kop, ale obrana Dánů si se situací snadno poradila.
23'
Penaltu si vzal na starost sám faulovaný Marcus Ingvartsen, který však míjí bránu! Stav zápasu tedy zůstává bezbrankový.
23'
Žlutou kartu dostává Olberkis (Litva).
22'
Olberkis fauloval v pokutovém území Ingvartsena a je z toho penalta pro Dánsko!
20'
Dvacet minut hry je za námi a Dánové pokračují v aktivní hře. Hosté se příliš nedostávají do hry.
17'
Další střelecký pokus Dánů. Střela z velké vzdálenosti však byla pro Gertmonase snadným soustem.
15'
Gertmonas teď musel zasahovat proti střele Andersena! Dánové jsou takřka neustále v útoku.
12'
Další rohový kop Dánů skončil opět neúspěšně. Obrana Litvy neměla žádné potíže.
10'
Dánové jsou v úvodních minutách zápasu aktivnějším týmem, ale na větší šanci se zatím čeká.
7'
Duelund rozehrál rohový kop Dánů, ale obrana Litevců situaci zvládla.
4'
Nissen se dostal do zakončení, ale jeho rána bránu minula, takže Gertmonas nemusel zasahovat.
3'
Duelund rozehrával po faulu na Pedersena, ale z přímého kopu bránu neohrozil.
1'

Dánsko: Iversen – Andersen, Nelsson, Ramussen – Nissen, Billing, Jensen, Duelund, Pedersen – Ingvartsen, Skov.
Náhradníci: Raahauge, Bäger, Larsen, Maehle, Pedersen, Pohl, Thomasen.

Litva: Gertmonas – Korsakas, Olberkis, Medelinskas, Barauskas – Lasickas, Matulevičius, Janonis, Šimkus – Romanovskij, Ruzgis.
Náhradníci: Krapikas, Baniulis, Ditkevičius, Jankauskas, Kazukolovas, Laucys, Megalaitis.

Rozhodčí: Alexej Matjunin – Alexej Voroncov, Sergej Suchoverchov (všichni Rusko).
Dánsko dnes od 18:00 přivítá Litvu v rámci kvalifikace na EURO jednadvacítek. Oba týmy vstoupily do kvalifikace výhrou 3:0 nad Faerskými ostrovy, takže mají momentálně shodně tři body na kontě a stejné skóre. Favoritem dnešního zápasu jsou každopádně seveřané, kteří by se podle papírových předpokladů měli rvát o prvenství v šestičlenné skupině s Poláky. Naplní se tyto předpoklady?