Kvalifikace ME U21 -  ONLINE PŘENOS -  Island : Albánie - 4. září 2017   19:00

Island
Island
45' Andresson  • 71' Einarsson
2:3
(1:1)
Albánie
Albánie
45+1' Abazaj   • 65' Abazaj   • 75' Durmishaj
Island
Olafsson – Sampsted, Andresson, Gudmundsson, Fridriksson – Sigurgeirsson (72. Thorsteinsson), Fridjónsson, Einarsson, Haraldsson – Karlsson (63. Ragnarsson), Gudmundsson.
P. Mclaughlin – A. Lynch, M. Gavin
Víkingsvöllur, Reykjavik.
Albánie
Selmani – Doka, Toli, Maloku, Ceka – Tafa, Laci (90+4. Mustafa), Ramadani (89. Krymi) – Abazaj (77. Ceki), Durmishaj, Ndoj.
Kastrati – Qollaku, Mustafa, Cekici, Krymi, Maloku, Busha.

Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek fotbalového večera.
Pro Island končí zápas docela krutou porážkou, třebaže měli hosté duel dobře rozehraný i poměrně dost šancí, nepřipsali si do tabulky ani bod. To hosté mohou být spokojeni, důležitým faktorem pro ně bylo vyrovnání těsně před koncem první půle, řekl bych že byli o něco aktivnější, více si šli za vítězstvím a dnešní výhru si nejspíš zasloužili.
90+5'
90+5'
Hosté udrželi míč u soupeřovy brány a ještě prověřili Olafssonovu pozornost, ten dobře zasáhl a rychle rozehrál, avšak jeho tým už zřejmě nebude mít čas.
90+4'
Střídání v týmu Albánie: ze hřiště odchází Laci, přichází Mustafa.
90+2'
Ragnarsson přetažený míč nedoběhl, Selmani byl u balónu dříve.
90+1'
Nastavují se čtyři minuty.
90'
Islanďané se dožadovali penalty, ale hlavní arbitr nařizuje pouze odkop od brány.
89'
Střídání v týmu Albánie: ze hřiště odchází Ramadani, přichází Krymi.
87'
Krátce poté zkoušel štěstí Gudmundsson, mířil však nad bránu.
86'
Zblokovaná rána na druhé straně, Olafsson zasahovat nemusel.
85'
Žlutou kartu dostává Andresson (Island).
85'
Domácí se provinili znovu faulem, takže rozehrávku obstará Selmani.
84'
Einarsson to zkusil krásně z dálky, míč končí těsně vedle levé tyče soupeřovy brány. Byl však nejspíš tečován, neboť následuje roh.
83'
Žlutou kartu dostává Ndoj (Albánie).
83'
Další možnost pro Island, jenž rozehraje téměř z hranice pokutového území.
81'
Míč byl odvrácen na roh, po jeho rozehrání domácí faulovali, takže rozehrávat bude Selmani.
79'
Přímý volný kop pro domácí celek, podaří se mu vyrovnat podruhé?
77'
Střídání v týmu Albánie: ze hřiště odchází Abazaj, přichází Cekici.
75'
Albánie právě vstřelila branku!
Hosté strhávají vedení znovu na svoji stranu. FIORIN DURMISHAJ zůstal trestuhodně nepokrytý a po obdržené přihrávce na střed zamířil k bližší tyči do protipohybu brankáře, který se po míči jen ohlédl.
74'
Nebezpečnou přihrávku před bránu hosté v poslední chvíli zneškodnili.
73'
Žlutou kartu dostává Durmishaj (Albánie).
72'
Střídání v týmu Island: ze hřiště odchází Sigurgeirsson, přichází Thorsteinsson.
71'
Island právě vstřelil branku!
A je podruhé vyrovnáno. Na přímý volný kop si naběhl VIKTOR EINARSSON a hlavou poslal míč na druhou stranu brány, kam Selmani neměl šanci dosáhnout, po míči se jen ohlédl.
70'
Žlutou kartu dostává Ceka (Albánie).
70'
Teď to byla hodně špatná souhra Islandu, soupeř tak získává míč prakticky zadarmo a může šetřit čas.
69'
Už se hosté dostávali do přečíslení, v poslední chvíli mu domácí zabránili.
67'
Po faulu bude rozehrávat Selmani, jenž samozřejmě nepospíchá.
66'
Domácí se na chvíli usadili před bránou soupeře, ten odkopl míč do bezpečí.
65'
KRISTAL ABAZAJ dostal parádní přihrávku od Durmishaje, naběhl sám před brankáře, tentokrát to ofsajd nebyl, a střelou do protipohybu k tyči zajistil svému celku vedení.
63'
Střídání v týmu Island: ze hřiště odchází Karlsson, přichází Ragnarsson.
63'
Žlutou kartu dostává Fridjónsson (Island) a to zcela po zásluze. Hodně ošklivým skluzem na protihráče se předvedl domácí borec.
61'
Fridjónsson to zkusil z velké dálky, jeho přízemní rána minula vzdálenější tyč, ale i kdyby míč do brány šel, Selmani byl připraven.
59'
Žlutou kartu dostává Doka (Albánie).
58'
Střídání se zatím nekoná, hra pokračuje.
56'
Jeden z hráčů Albánie zůstává ležet svojí bránou, hra je přerušena.
55'
Letící míč si pohlídal Olafsson, schoval jej do své náruče.
52'
Skrumáž před bránou Albánie, nikdo z hráčů v modrém dresu míč do brány neposlal.
50'
Hosté dvakrát za sebou rozehráli rohový kop, ale do šance se nedostali ani v jednom případě.
46'
Ač to vypadalo, že se týmy odejdou do kabin za nerozhodného bezbrankového stavu, pravda je nakonec jen poloviční. Domácí v poslední minutě základní hrací doby první půle ze skrumáže před bránou vytěžili vedení, to jim ale dlouho nevydrželo a hosté o minutu později vyrovnali. Remízový stav je však prozatím spravedlivý, odpovídá dění na hřišti.
45+2'
45+1'
A pozor, ihned vzápětí je vyrovnáno. KRISTAL ABAZAJ vystřelil z pravé strany přesně ke vzdálenější tyči a na tuto střelu byl Olafsson krátký.
45'
Tak přeci jen se diváci gólu dočkali ještě před koncem prvního poločasu. Selmani nejprve střelu z bezprostřední blízkosti vyrazil, po následné skrumáži si míč našel u pravé tyče AXEL ANDRESSON a pohotově jej doklepl do odkryté brány.
44'
Gudmundsson ve velké šanci neuspěl, když jeho pokus vyrazil Selmani.
43'
Nepřesný centr na druhé straně, první půle se pomalu chýlí ke konci, dočkáme se gólu?
42'
Laci nejspíš prováhal správný okamžik ke střele, nakonec volil přihrávku a jeho tým se pak do šance už nedostal, naopak se provinil faulem.
39'
Parádní pas na vzdálenější stranu, kde nabíhal Haraldsson, ten místo přihrávky před bránu volil střelu z ostrého úhlu a trefil boční síť soupeřovy brány.
37'
Ceka utrpěl nepříjemný šrám a kulhá. Uvidíme, zda bude nutné střídání ještě před odchodem do kabin.
36'
Už potřetí zastavuje albánský tým ofsajd.
35'
Na druhé straně Selmani sebral letící balón do rukou a rychle rozehrál.
33'
Hodně přetažený centr, Olafsson tentokrát mohl zůstat úplně v klidu.
32'
Durmishaj mohl zakončovat do prázdné brány, ale to by se nesměl chytit do ofsajdové pasti.
29'
Domácí brankář se nyní zaskvěl proti tvrdé ráně z dálky, kterou musel krotit na dvakrát.
28'
Doka vystihl špatnou rozehrávku soupeře, zkoušel překvapit Olafssona střelou z dálky, která ale byla hodně nepřesná.
26'
Selmani míče příliš nechytá, spíš je po rohovém kopu vždy vyboxuje, zatím mu to vychází.
25'
Sampsted se nejprve k přihrávce nedostal, ale akce pokračovala a domácí hráč přeci jen střílel, ovšem trefil jen protihráče před sebou.
22'
Toli střílel z dálky, Olafsson zasahovat nemusel, jeden z jeho spoluhráčů zblokoval míč do zámezí.
21'
Velice pěkné nůžky střihl Ndoj, avšak ke smůle svého mužstva mířil mimo tři tyče. Přesto zaslouží pochvalu, pěkná situace.
20'
Gudmundsson překazil přihrávku před bránu a následuje rohový kop.
19'
Olafsson musel pomoci svým spoluhráčům a míč odkopnout po malé domů do bezpečí.
18'
Také jeden z Albánců se zjevil sám před brankářem, avšak musel všeho zanechat pro ofsajd.
17'
Nepříliš přesná rozehrávka Albánců, pokračovat ale budou autovým vhazováním.
14'
V obrovské šanci domácí, kteří však selhávají. Zřejmě Karlsson si zpracoval míč v pokutovém území, sám před brankářem však trefil pouze vyběhnutého Selmaniho, jenž míč nejprve zastavil a poté schoval do své moci. Jeho spoluhráči se mylně domnívali, že se jedná o ofsajd.
13'
Ani hosté příliš nezahrozili, také Olafsson bez velkých problémů schoval letící balón do náruče.
12'
Selmani se snažil míč vyboxovat, byl při tom faulován a jeho tým tak získává míč.
11'
Rohový kop rozehrají také domácí.
10'
Prodloužený míč si zaletěl přímo do rukavic Selmaniho, který bez problémů kryje.
9'
Hráč je zpět na nohou, může se pokračovat.
8'
Ndoj po rohovém kopu hlavičkoval nad bránu, utrpěl při tom nějaký šrám a zůstává ležet na trávníku. Hra je přerušena.
7'
Hosté rozehráli zajímavou standardku, míč končí v zámezí.
4'
Na hřišti se toho zatím moc neděje, hra se odehrává převážně u středového kruhu.
1'

Island: Olafsson – Sampsted, Andresson, Gudmundsson "C", Fridriksson – Sigurgeirsson, Fridjónsson, Einarsson, Haraldsson – Karlsson, Gudmundsson.
Náhradníci: Fridriksson – Ragnarsson, Magnusson, Stefánsson, Gunnarsson, Thorsteinsson, Róbertsson.

Albánie: Selmani – Doka, Toli, Maloku, Ceka – Tafa, Laci, Ramadani "C" – Abazaj, Durmishaj, Ndoj.
Náhradníci: Kastrati – Qollaku, Mustafa, Cekici, Krymi, Maloku, Busha.

Rozhodčí: P. Mclaughlin – A. Lynch, M. Gavin.
Island zatím v této kvalifkaci neodehrál ani jeden zápas. Dnes tedy vstoupí do skupiny s označením 2, kde je krome Albánie ješte Irsko, Slovensko, Estonsko a Španělsko. Na šampionát postupuje celek na první pozici. Tým na druhém se může dostat do baráže.

Albánie už do kvalifikace vstoupila, protože odehrála už dva zápasy. Nejdříve začala domácí remízou 0:0 s Estonskem a následne prohrála 0:1 v Irsku. Dnes chtejí hosté bodovat, ale lehké to mít nebudou.
Zdravím všechny fotbalové fanoušky. Na programu jsou další kvalifikační utkání o ME hráčů do 21 let a my budeme sledovat duel mezi Islandem a Albánií. Mírným favoritem je domácí celek.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.