Kvalifikace ME U21 -  ONLINE PŘENOS -  Kypr : Belgie - 10. října 2017   16:00

0:2
(0:0)
Belgie
Belgie
51' Lukebakio   • 90+3' Bastien
Kypr
Paraskevas – Christodoulou, Pileas, Kyriakou, Elia, Matthaiou, Josephides
Belgie
Teunckens – Nkaka, Heynen, De Norre, Vanlerberghe, Mmaee, Omeonga

Máme za sebou zajímavé utkání mezi Kyprem a Belgií, které nakonec končí lépe pro hostující tým. Ten se ujal vedení na začátku druhého poločasu a přestože Kypr bojoval, udržel nadějný výsledek. V poslední minutě se navíc trefil Bastien a bylo rozhodnuto. Belgie tak boduje za tři body a může slavit. Domácí se ovšem nemají za co stydět.

Fauly: 13:11.
90+3'
90+3'
Belgie právě vstřelila branku!
A je z toho gól! K míči se na hranici vápna dostal SAMUEL BASTIEN a parádní volejí trefil přímo k tyči branky!
90+3'
Volný kop pro hosty na polovině soupeře. Zdá se, že je rozhodnuto.
90+2'
Belgie hraje velmi zkušeně a několika vhazováními v rohu hřiště u brány Kypru šetří čas.
90+1'
Rozhodčí nastavuje tři minuty, na polovině domácích kombinuje Belgie.
90'
Začíná poslední minuta řádné hrací doby a Kypr vybojoval volný kop na vlastní polovině hřiště.
89'
Zakončení šlo mimo. Šance domácích stále žije. Podaří se jim ještě vyrovnat?
88'
Rychlý protiútok hostů skončil zblokovanou střelou a další šancí k rohovému kopu.
88'
Centr do vápna nebyl příliš úspěšný. Belgie se dostala k míči a odkopla jej do bezpečí.
87'
Kypr se ale dostal k míči, vydal se do rychlého protiútoku a vybojoval volný přímý kop!
86'
Odměnou jim za to je dokonce rohový kop.
85'
Hosté často kombinují s míčem a nepouštějí tak k němu soupeře.
84'
Kypr to zkusil z dálky,ale ani to nebylo to pravé ořechové. Stále platí stejný výsledek.
83'
Belgie je ale k větším šancím nepouští a zdá se, že už si to pohlídá.
82'
Ta samá situace i na druhé straně. Kypru ovšem nejde upřít snaha.
81'
Belgičani se snažili prodrat se do zakončení, ale souboj prohráli a k míči se znova dostal Kypr.
80'
Na zemi zůstal ležet jeden z domácích, hra je tak přerušena.
79'
Útočný faul hostů ale jejich útočné snažení maří. Nyní je tak řada opět na domácích.
78'
Rohový kop pro Belgii.
77'
Už jsou ovšem u míče i domácí fotbalisté a ženou se za možností k vyrovnání.
75'
Belgie přebrala otěže zápasu a nyní je po delší době aktivnějším týmem.
74'
Ten však nesedl a míč je pouze v zámezí. Odkop od branky.
73'
Volný přímý kop pro hostující hráče ze zhruba dvaceti metrů.
72'
Belgie uklidňuje hru, jednogólový náskok není úplně luxusní.
71'
Ten se stáčel do pokutového území, kde ovšem znova úřadoval brankář hostů.
70'
Kypr vybojoval volný přímý kop.
69'
Tvrdý faul kousek před polovinou hřiště přerušuje snažení Kypru. Rozhodčí ale navíc ani kontakt neviděl.
68'
Hosté vybojovali volný kop na polovině hřiště.
68'
Střídání v týmu Belgie: ze hřiště odchází Lukebakio, přichází Nkaka.
67'
Kyperský brankář byl rychle z branky a dokázal dokopnout míč před dobíhajícími soupeři.
66'
Střela byla sražena a Jackers ji bez větších obtíží udržel v náručí.
65'
Další volný přímý kop pro Kypr, který tlačí svého soupeře.
64'
Střídání v týmu Kypr: ze hřiště odchází Pittas, přichází Josephides.
63'
Hlavička byla sice poměrně zajímavá, ale minula pravou tyč o docela velký kus.
62'
Další volný přímý kop pro Kypr, který hraje velmi sympaticky.
61'
Jackers si došel pro míč, vyskočil nejvýše a balón vyrazil do bezpečí.
60'
Volný přímý kop pro domácí tým.
59'
Kypr se snaží držet míč, ovšem jejich soupeř mu nedává moc místa na kombinaci.
58'
Belgie si pomáhá i s Jackersem, jehož výkop ale našel pouze soupeře.
57'
Hra se poněkud vyrovnala, tvořit nyní musí i domácí fotbalisté.
55'
Ten se ovšem nepovedl a Kypr může pospíchat do protiútoku.
54'
Rohový kop pro hosty, kteří mohou hrát více v klidu.
53'
Tvrdý faul na polvině hřiště. Míč opět pro Belgii.
51'
K odraženému míči se na hranici šestnáctky dostal DODI LUKEBAKIO a propálil vše, co mu stálo v cestě. Belgie se tak zaslouženě ujímá vedení.
50'
Gólma zaváhal při krocení míče, ale kyperští obránci mu pomohli a odkopli míč.
49'
Ten se ale nepovedl a hosté se stáhli znova hodně hluboko.
48'
Odměnou je jim za to rohový kop.
47'
Až nyní se hosté dostali k míči a pospíchají směrem vpřed.
46'
Kypr pokračuje v dobré hře a tlačí soupeře.
46'
Máme za sebou první poločas, který v jeho první části nabídl tlak Belgie a poté tlak Kypru. Pravděpodobně se daleko více čekalo od hostů, ale ti poté jakoby přestali hrát a budou to mít ještě hodně těžké. Pokud si nechtějí silně zkomplikovat postup ze skupiny, musí dnes bezpodmínečně vyhrát.
45+3'
45+3'
Centr sice našel jednoho z domácích, ale jeho hlavička minula bránu.
45+2'
Tak ještě jeden roh pro Kypr. Poslední akce prvního poločasu.
45+2'
Tak ještě rohový kop pro domácí. Zužitkují svůj tlak z posledních minut?
45+1'
Rozhodčí natavuje dvě minuty. První z nich zahajuje s míčem na kopačkách Kypr.
45'
Přetažený centr Belgie skončil hodně mimo. Odkop od branky Kypru.
44'
Domácí jsou jednoznačně lepším týmem. Moc nechybělo a podařilo by se jim procpat míč do malého vápna.
43'
Pro centr do vápna si přišel Jackers a uklidnil hru. Do útoku tak budou moci hosté.
42'
Kypr je teď dokonce i lepší a tlačí svého dnešního soupeře. Kdo by to byl čekal?
41'
Ke konci poločasu se hra spíše vleče, na míči jsou častěji domácí.
40'
Centr do vápna ovšem hosté odvrátili a i následný pokus o průnik po levém křídle Kypru nevyšel.
39'
Kypr si vybojoval rohový kop. Belgie se nechala trochu uspat.
37'
Domácí byli nuceni vystřídat, ale už se hraje. Míč má Belgie.
37'
Matthaiou (CYP) začal své působení na hřišti tvrdým šlapákem a hned vidí žlutou kartu.
37'
Střídání v týmu Kypr: ze hřiště odchází Psaltis, přichází Matthaiou.
36'
Další hráč domácích ležící na zemi. A nevypadá to s ním vůbec dobře.
35'
Jeho rozehrávka ale byla doslova bídná a přihrávka na vápno našla pouze obránce.
34'
Z následného protiútoku navíc hosté vytěžili rohový kop.
33'
Kypr se málem dostal do úniku, ovšem belgická obrana zapracovala na jedničku a míč získala.
32'
Na hřišti probíhá ošetřování. Hra je tedy znova přerušena.
31'
Domácím se daří znepříjemňovat soupeři rozehrávku a nepouštět jej tak do útoku.
30'
Kypr drží míč na vlastní polovině a nikam se s ním nežene.
30'
Žlutou kartu dostává Mangala (Belgie).
29'
A také se dokonce dostat do útoku. z levé strany se snažili dostat se ke střele, ale poslední přihrávka byla příliš dlouhá.
28'
Kypr vybojoval míč a bude tak moci na pár okamžiků uklidnit hru.
27'
Stále sledujeme stejný obrázek hry. Belgie tlačí, ovšem zatím bez gólového výsledku.
25'
Střela z dálky končí mimo. Odkop od branky Kypru.
24'
Tlak hostujícího týmu je patrný, ale zatím tomu něco pořád chybí.
23'
Po ošetření jednoho z fotbalistů se bude pokračovat. Musíme si ovšem chvíli počkat.
22'
Vhazování u poloviny hřiště pro hráče Belgie.
21'
Po delší době se na polovině soupeře objevil i Kypr, ovšem to nemělo dlouhého trvání.
20'
Belgii se zatím v koncovce nedaří. Další kombinace končí pouze míčem v zámezí a bude z toho odkop od brány.
18'
Další střela hostů, tentokráte ale pokus zpoza vápna branku netrefil.
17'
Střela zpoza vápna byla vyražena a hosté se znova dostali k míči.
16'
Hostům se nedaří dostat se přes obranný val Kypru. Ten se tak v poklidu brání.
15'
Tlak Belgie je ten tam. Na míči jsou nyní častěji domácí.
14'
Kypr se dostal i ke střele, ovšem Jackers byl pozorný a míč pokryl.
13'
Do útoku se dostali i domácí, kteří tak na chvíli překazili soupeři jeho ofenzivní choutky. A dokonce vybojovali volný kop.
12'
Kypr ne a ne dostat se do šance. Ke střele se tak dostal pouze soupeř, ovšem brankář domácích byl připraven.
11'
Další odkop od branky. Belgii se zatím v kombinaci moc nedaří.
10'
Hosté se stáhli až na vlastní polovinu. Podaří se jim překonat obranný val soupeře?
9'
Ani nyní Belgii nevyšla kombinace. Míč skončil v zámezí a budeme tak svědky dalšího odkopu od branky.
8'
Domácí se po delší době objevili v útoku, ovšem rychle o míč přišli a musí se opět stáhnout.
7'
Střela zpoza vápna skončila mimo. Odkop od brány domácího týmu.
6'
Hosté jsou opravdu hodně aktivní. Tlačí svého soupeře, ovšem Kypr se zatím dobře brání.
5'
Belgie se nedostala k zakončení, ale zůstává na polovině soupeře a stále tlačí.
4'
Přijde ještě jeden, míč skončil tečován za brankou.
3'
Hosté se rychle dostali ke střele, která mířila na domácího brankáře, ale ten vytěsnil na rohový kop.
2'
Pokus o útok domácím úplně nevyšel. Míč skončil pouze v autu kousek od poloviny hřiště.
1'
První útok Kypru nebyl úspěšný. Míč skončil v zámezí. Odkop od brány soupeře.
1'

Kypr: Christodoulou – Karo, Wheeler, Soteriou, Kousoulos, Artymatas, Psaltis, Pittas, Fragkou, Panagi, Špoljarić
Náhradníci: Paraskevas – Christodoulou, Pileas, Kyriakou, Elia, Matthaiou, Josephides

Belgie: Jackers – Faes, Cools, Mmaee, Miangue, Basstien, Lukebakio, Mangala, Schrijvers, Mbezna, Leya
Náhradníci: Teunckens – Nkaka, Heynen, De Norre, Vanlerberghe, Mmaee, Omeonga.
Vzájemná utkání

Kypr 0:6 Belgie
Belgie 2:0 Kypr
Belgie 3:2 Kypr
Kypr 0:2 Belgie
Belgie

Hosté zatím nepředvádějí úplně nejlepší výkony. Začali remízou se Švédskem 1:1, poté remizovali i s Tureckem, tentokráte 0:0 a tři body brali až v Maltě, kde se protrápili k výsledku 2:1. Skóre 3:2 po třech zápasech vypovídá o tom, že hostům se příliš nedaří. Dnes to ovšem budou chtít změnit a přeskočit v tabulce Kypr. Mohlo by to tak být daleko důležitější utkání než by se mohlo zdát.
Kypr

Domácí tým po třech kolech překvapivě vede skupinu. Nutno však podotknout, že třeba Švédsko má za sebou jen dva zápasy, Maďarsko třeba pouze jeden. To ale nic nemění na tom, že Kypr vstoupil do kvalifikace až nečekaně dobře. Na úvod si poradil s Tureckem, poté sice prohrál se Švédskem 1:4, ale následně vyhrál i na Maltě 2:1. S šesti body a skóre 5:6 se tak vyhřívá na výsluní.

Dnes jej ovšem čeká Belgie, která si na první místo brousí zuby.
Dobrý den u dalšího kola kvalifikace na ME do 21 let. Dnes se představí Kypr a Belgie.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.