Kvalifikace ME U21 -  ONLINE PŘENOS -  Makedonie : Srbsko - 6. října 2017   15:00

Makedonie
Makedonie
0:2
(0:2)
Srbsko
Srbsko
22' Lukić   • 37' Živković
Makedonie
Iliс – Simovski (79. Krivanjeva), Amanovic, Cheshmedjiev, Popzlatanov – Elmas, Totre – Petkovski (66. Abaz), Gjorgjev, Kostadinov – Selmani (Georgiev) (C)
Gjorgjev – Kostov, Abaz, Krivanjeva, Georgiev, Krezic, Zdravkovski
Letexier – Mugnier, Danizan
FFM Training Centre, Skopje
Srbsko
Radunović – Stevanović, Jovanović, Mašović, Bogosavac – Lukić, Grujić, Pantić (73. Denić) – Radonjić (79. Pantović), Jović (85. Šaponjić), Živković (C)
Jevrić -- Ćalasan, Vučić, Šaponjić, Denić, Pantović, Adžić

V souboji celků, které ve skupině neprohráli ani neinkasovali gól vyhrává Srbsko 2:0. Hostující celek podal velmi dobrá taktický výkon. Získal vedení a to udržel až do poslední minuty. Domácí mužstvo si mnoho šancí nevypracovalo.
90+5'
90+5'
Živković se dopustil dalšího faulu, míč tedy mají domácí.
90+4'
Lukić fauloval domácího Abaze, rozehrávat tak bude Makedonie na své polovině.
90+4'
Jovanović dostal hru před domácí branku, mnoho šancí už k vidění pravděpodobně nebude.
90+2'
Popzlatanov se pokoušel něco vymyslet před brankou soupeře, ale jeho pokus nebyl přesný, míč mají hosté.
90+1'
Nastavovat se budou čtyři minuty, právě tento čas mají fotbalisté Makedonie na to, aby se pokusili zdramatizovat zápas.
89'
Mnoho vyložených šancí teď k vidění není, hostující celek kontroluje hru a chce v poklidném tempu zápas dohrát.
87'
Hostující celel využil nedorozumění v obraně domácích, a tak se do střelecké pozice dostal Šaponjić. Jeho rána postrádala přesnost.
86'
Hodně nepříjemný moment pro domácí. Makedonie prohrává o dva góly, pokouší se co nejrychleji snížit, ale nyní už musí hrát bez vyloučeného Cheshmedjieva.
86'
Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Cheshmedjiev (Makedonie).
85'
Střídání v týmu Srbsko: ze hřiště odchází Jović, přichází Šaponjić.
84'
Volný kop rozehrával domácí Abaz. Rozhodl se pro přímou střelu. Míč ale dokázala obrana dostat do autu.
82'
Georgiev se propracoval do střelecké pozice, jeho pokus byl zablokovaný a k dorážce se už Makedonie nedostala. Srbští hráči situaci zvládli.
81'
Makedonský Totre rozehrával rohový kop. S jeho přihrávkou si obrana dokázala snadno poradit.
81'
Domácí mužstvo se ale nevzdává, bojuje dál a pokouší se co nejrychleji vstřelit kontaktní branku.
80'
Deset minut hry zbývá do konce zápasu. Hosté mají k dispozici autové vhazování.
79'
Střídání v týmu Makedonie: ze hřiště odchází Radonjić, přichází Pantović.
79'
Střídání v týmu Makedonie: ze hřiště odchází Simovski, přichází Krivanjeva.
77'
Hosté si aktivní hrou vybojovali rohový kop. Živković posílal centr před branku, ale obrana si dokázala poradit.
77'
Domácí Simovski si pomohl nedovoleně, a tak budou rozehrávat hosté.
76'
Radonjić byl nachytaný v postavení mimo hru, akce Srbka tak končí bez zakončení.
75'
Momentálně sledujeme klidný fotbal, ani jeden celek se nikam nežene, mnoho šancí k vidění není. V poklidném tempu se zápas dohrává, brankáři příliš práce nemají.
73'
Střídání v týmu Srbsko: ze hřiště odchází Pantić, přichází Denić.
71'
Živković fauloval domácího hráče, počínal si hodně neobratně, je mu pískán faul.
70'
Dvacet minut hry zbývá do konce druhého poločasu, zdá se že Srbsko tento duel už jen kontroluje.
69'
Domácí akce pokračovala dál. Po sérii přihrávek se míč dostal k Kostadinovovi, který vypálil. Jeho rána končí mimo.
67'
Makedonie se pokouší odpovědět na dva góly soupeře a zápas dramatizovat. Georgiev ale v dobré pozici přestřelil bránu.
66'
Střídání v týmu Makedonie: ze hřiště odchází Petkovski, přichází Abaz.
66'
Hostující celek pokračuje v aktivní hře, do výborné střelecké pozice se dostal Radonjić. Jeho pokus byl až příliš přesný. Trefil totiž brankovou konstrukci.
65'
Žlutou kartu dostává Kostadinov (Makedonie).
64'
Popzlatanov fauloval soupeře. Rozehrávat bude hostující Radonjić.
63'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry. Výraznější střelecké pozice k vidění nejsou.
61'
Totre centroval před branku, ale jeho pokus nebyl přesný. Naopak hosté vyrazili rychle do protiútoku, Radonjić výborně vypálil, jeho pokus nebyl přesný.
61'
Žlutou kartu dostává Petkovski (Makedonie).
60'
Žlutou kartu dostává Jovanović (Srbsko).
59'
Hostující Lukić pořádně protáhl domácího brankáře, ten míč jen vyrazil mimo branku. Následovat bude rohový kop.
58'
Žlutou kartu dostává Elmas (Makedonie). Domácí hráč hodně tvrdě fauloval soupeře, za své chování vidí žlutou kartu zcela správně.
56'
Střídání v týmu Makedonie: ze hřiště odchází Selmani, přichází Georgiev.
55'
Srbsko pokračovalo v aktivní hře, a tak si nedovoleně pomohl Selmani.
54'
Hostující celek se propracoval do dobré střelecké pozice, Jović vypálil z předbrankového prostoru, jeho pokus kryje brankář Iliс.
53'
Gjorgjev fauloval soupeře, a tak bude rozehrávat Srbsko.
52'
Hostující brankář Radunović rozehrával od své branky, následně se Srbsko dostalo na útočné polovině k míči.
50'
Padesát minut hry je minulostí, aktivněji hrají hostující celek. Srbsko vstřelilo dvě branky, díky čemuž vede.
48'
Radonjić rozehrával rohový kop, s jeho centrem si celek snadno poradila obrana.
48'
Hostující celek se probojoval do zajímavé pozice. Pantić pálil, jeho pokus se štěstím vyrazil brankář Iliс před sebe, pak už míč odehráli obránci.
46'
Domácí Elmas přehnal svou aktivitu v osobním souboji, a tak budou rozehrávat hosté.
46'
Po pětačtyřiceti minutách vede hostující celek zcela zaslouženě o dva góly a má nemířeno k výhře. Makedonie v kvalifikaci poprvé inkasovala.
45+0'
45'
Probíhá poslední minuta hry v prvním poločase, uvidíme, kolik se bude nastavovat.
44'
V poklidném tempu se poločas dohrává, Grujić dobře vypálil, jeho střelecký pokus zablokoval vracející se obránce.
43'
Domácí Petkovski výborně vypálil, jeho pokus ale kryje brankář Radunović. Ten následně rozehrává od své branky.
42'
Nechybělo mnoho a hosté mohli vést o tři góly. Střelecký pokus Pantiće byl ovšem výrazně nepřesný.
41'
Žlutou kartu dostává Cheshmedjiev (Makedonie).
41'
Sledujeme nepříliš záživnou pasáž hry, Cheshmedjiev fauloval Živkoviće. Rozehrát tak bude Srbsko na polovině hrací plochy.
39'
Jović se dostal do osobního souboje se soupeřem. Hostující hráč si ale pomohl faulem, a tak budou hrát hosté.
37'
Srbsko právě vstřelilo branku!
Krásná rána a je to 0:2. Hostující kapitán zpracoval míč a vyslal jen těžko chytatelnou střelu. ANDRIJA ŽIVKOVIĆ.
35'
Hostující celek se pokouší něco vymyslet na útočné polovině, ale Mašović zakončoval nepřesně.
32'
Půlhodina hry je minulostí, hostující celek vede o gól a pokračuje v aktivní hře.
31'
Domácí celek se rozhodl pro rychlou akci, ale Petkovski nemohl pokračovat. Byl totiž v postavení mimo hru.
29'
Radonjić rozehrával rohový kop, jeho centr se snesl před branku, kde byl Grujić. Jeho pokus byl nejprve zablokovaný obráncem, a pak se hostující hráč do zakončení dostal znovu. Gólman jeho pokus vyrazil.
28'
Jović velmi dobře vypálil, domácí brankář podržel své spoluhráče, zastavil míč. Srbsko hraje aktivně.
26'
Sledujeme poklidný fotbal, ani jeden celek se nemůže probojovat do střelecké pozice.
24'
Aktivně hrající hostující celek si vybojoval rohový kop. Radonjić centroval před branku, ale jeho pokus nebyl dostatečně přesný.
22'
Hostující celek se dostává do vedení. Výborně přihrával Radonjić na zcela volného SAŠU LUKIĆE, který už se zakončením neměl problém.
19'
Elmas se dostal do osobního souboje, počínal si nedovoleně, a tak budou rozehrávat domácí.
16'
Do zajímavé pozice se propracoval Kostadinov, jeho rána ale končí mimo branku. Gólman raději kontroloval hru.
15'
Gjorgjev dobře vypálil, jeho pokus mířící do horní části branky hostující brankář vyrazil nad bránu. Radunović dobře zasáhl. Následovat bude rohový kop.
14'
Na výraznější střelecký pokus stále čekáme. Více ze hry má domácí celek.
12'
Totre centroval před branku, jeho střílenou přihrávku snadno kryje brankář Srbska.
11'
Rohový kop si vybojoval momentálně hodně aktivně hrající domácí celek.
10'
Úvodních deset minut hry napovědělo, jaký styl hry uvidíme. Oba týmy hrají velmi dobře takticky, ani jeden se nemůže stabilněji usadit před brankou soupeře.
9'
Makedonie bude rozehrávat, Pantić v osobním souboji fauloval soupeře.
8'
Mnoho šancí k vidění není, brankáři takřka žádnou práci nemají . Obrany hrají dobře a nedávají forvardům mnoho prostoru k vytvoření útočné akce.
6'
Hostující Radonjić vybojoval pro svůj tým volný kop.
4'
Amanovic v osobním souboji fauloval Grujić, volný kop pro hostující celek. Živković centroval před branku, jenže v postavení mimo hru byl v páté minutě Jovanović.
4'
Hraje se spíše na polovině hrací plochy. Ani jeden celek se nemůže probojovat stabilněji na útočnou polovinu.
2'
Sledujeme poklidný úvod zápasu, ani jeden celek se nemůže probojovat do střelecké pozice.
1'
Domácí Cheshmedjiev fauloval soupeře, rozehrávat tak bude Srbsko.
1'
Nastoupí proti sobě týmy, které ve skupině neprohráli a ani neinkasovali gól.
Makedonie také odehrála jen jeden zápas. Nastoupila v Arménii a vyhrála 3:0. V prvním poločase vstřelil dva góly Kostadinov, který následně ve druhém poločase dokonal hattrick.
Srbsko odehrálo jen jeden zápas ve skupině 7. Nastoupilo doma proti Gibraltaru a vyhrálo snadno 4:0. Všechny góly padly v prvním poločase a postupně se prosadili Zivkovic, dvakrát Pantic a Jovic.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky mládežnického mezinárodního fotbalu. V tomto kvalifikačním zápase ME U21 proti sobě nastoupí Makedonie a Srbsko.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.