Kvalifikace ME U21 -  ONLINE PŘENOS -  Moldavsko : Česko - 14. listopadu 2017   16:00

Moldavsko
Moldavsko
11' A. Macritchii
1:3
(1:1)
Česko
Česko
15' Provod   • 59' Bačo   • 71' Knejzlík
Moldavsko
Timbur (B), Bejan, Bursuc, Dros, Oancea, Pataman, Svinarenco.
Hennessy R. (Irl)
Stadionul Zimbru (Kišiněv)
Česko
Stejskal (B), Kratochvíl, Ladra, Machalík, Surzyn, Takács, Vaníček.

Já se s Vámi loučím, přeji hezký večer a příště na počtenou.
Češi ve druhém poločase rozhodli zápas na svou stranu. Góly Bača a Knejzlíka přisoudili tři body pro hosty z Česka. Češi měli problémy s houževnatým sokem, ten ukázal, že umí nejen bránit, ale i útočit a zakládat pěkné akce. Češi mohli výsledek navýšit i na 4:1, to by však musel Mihálik proměnit penaltu. Takhle končí zápas výsledkem 3:1 pro Česko.
Držení míče: 47 % : 53 %.
Střely na branku: 5:6. Střely mimo: 7:1. Rohy: 1:6. Ofsajdy: 2:3. Fauly: 14:18.
90+3'
90+3'
Teď hrají Češi u pravého rohového praporku na útočné polovině. Šetří tam čas.
90+3'
Další odkop hostů do bezpečí.
90+2'
Domácí kombinují, ale Češi jim vždy na chvíli přeruší jejich přihrávanou.
90'
Přímý kop Moldavanů likviduje pozorný Staněk. Chytl míč do náruče, jak říkají fotbalisté do koše.
89'
Střídání v týmu Česko: ze hřiště odchází Provod, přichází Ladra.
89'
Škoda pro domácí, jejich šanci vyrazil Staněk. Pak už bylo po akci. Češi míč zakopli.
89'
Domácí hrají s míčem, ale na své polovině, přitom by potřebovali dostat míč před Staňka.
88'
Ted příležtiost pro Východoevropany, ale tu zahodili. Staněk bude vykopávat ze země.
88'
Domácí hrají s míčem na kopačkách.
86'
Žlutou kartu dostává Knejzlík (Česko).
85'
Moldavané rozehráli nepřímý kop nakrátko a z akce poté nic nevytěžili.
84'
Domácí po chycené penaltě vycítili šanci na vyrovnání. Čas je však jejich nepřítelem.
83'
Žlutou kartu dostává Damascan (Moldavsko).
82'
Mihálik (Česko) neproměňuje pokutový kop. Mihálik poslal míč k pravé tyči, tam ale namířil svůj výskok brankář Cebotari a penaltu zneškodnil.
82'
Nařízena penalta pro tým Česka.
81'
je to hodně upracované, ubojované, hra postrádá kvalitu.
80'
Moldavané roh odvrátili, poslali míč do bezpečných krajin hřiště.
79'
Pozor na akci zprava, kterou vedli Češi. Obránce zablooval přihrávku míříci do šestnáctky. Bude se kopatt roh.
77'
Moldavané zlobí soupeře na jeho polovině. Zatím si však nevypracovali gólovou šanci, ani nějakou jinou, nedostali se do zakončení.
75'
Tempo hry opadlo, týmy se potýkají s nepřesnostmi. Nepozorujeme zrovna atraktivní fotbal v těchto chvílích.
74'
Standardku Čechů zprava vyboxoval Cebotari.
74'
Střídání v týmu Moldavsko: ze hřiště odchází Tibuleac, přichází Pataman.
71'
Česko právě vstřelilo branku!
Češi využili nepřímého kopu a dostali míč do branky po zahrávané standardce. Autorem branky je KAREL KNEJZLÍK. Rozehrávající hráč dal míč pod sebe na hranici vápna a odtamtud se nemýlil Knejzlík.
71'
Rodící se šance Česka, hráč kouzlil s míčem na levé straně a chtěl si vytvořit nadějnou příležitost, byl ale faulován a Čechy čeká nepřímý kop.
70'
Střídání v týmu Česko: ze hřiště odchází Zajíc, přichází Takács.
70'
Slibně se rozvíjející se souhra hostů, selhala finální přihrávka, centr chceteli.
69'
Míč z autu do hry vhazuje Knejzlík. Udržel Čechy na polovině soupeře.
68'
Náznak protiútoku Čechů, nedotaženo.
66'
Neskutečná šance! Tohle domácí neproměnili a bude je to mrzet, poněvadž to byla krsáná průniková příhra, hráč Moldavska se ocitl tváří v tvář Staňkovi a ten trefil tyčku. U odraženého míče pak byli dříve Češi, kteří ho odklidili pryč.
65'
Nakopávaný míč hostů, nepřesná nahrávka.
64'
Češi lepší v mezihře. Kombinují a jsou aktivnější než soupeř.
63'
Střídání v týmu Moldavsko: ze hřiště odchází Jalba, přichází Oancea.
62'
Tuhý boj o míč na polovině Moldavska, úspěšnější Češi, ti ale akci nedovedli až ke střele.
59'
Centr z rohu zleva na hráče v pokutovém území a ten hlavičkou poslal míč přes brankáře na zadní tyč. Autorem branky je ONDŘEJ BAČO. Pěkná hra hlavou.
59'
Centr zprava na Provoda, ten hlavičkuje, ale míč dostává nad branku zákrokem brankář Cebotari.
58'
Domácí ale skvěle ubránili atak Čechů, obrali je o míč ve vápně a zamezili rozvoji slušné akce.
57'
Střídání v týmu Česko: ze hřiště odchází Trubač, přichází Vaníček.
57'
Pozor na útok Moldavanů vedený po pravé straně, centr však skončil mimo. Žádné nebezpečí pro Staňka a českou defenzívu.
56'
Češi dobře presují, ale rozhodčí tento presink posoudil jako faul, rozehrají domácí.
55'
Staněk si musí poradit při hře nohama s napadajícím hráčem domácích. Zvládl to.
55'
Čeští stopeři zakládají nový útok, ne zrovna rychle.
53'
Staněk poslal míč do hry z výkopu ze země, výkop nebyl příliš povedený. Míč z autu vrátí do hry domácí
52'
Moldavané se jeví jako dobří fotbalisté, Češi rozhodně nedominují.
50'
Teď měl Staněk štěstí, že ránu domácích zblokoval bránící hráč, ta střela byla hodně štiplavá a kdyby proletěla až na branku, měl by Staněk velké potíže.
50'
Moldavané zdatně kombinují a jejich technika na balónu není vůbec špatná.
49'
Další nepřímý kop zahrávaný zprava. Češi ale opět neohrozili branku Cebotariho.
48'
Centr Čechů na zadní tyč, lae přetažený, z tohohle mráčku nezparší.
47'
Domácí dokázali ohrozit branku Staňka, ten ale míč lapil a nedovolil žádné dorážky.
46'
Nepřímý kop zahrávaný zleva byl ovrácen obranou Moldavanů.
46'
Kvůli technickým potížím jsme Vám nemohli poskytnout zážitek z celého poločasu, za to se omlouváme. Druhý poločas by už měl být v pořádku.
45+2'
45+1'
Jalba trefil břevno. Štěstí pro Čechy.
45'
Král fauloval Macritchiiho. Marandici rozehrál volný přímý kop.
44'
Macritchiiho rána vedle.
40'
Sáček fauloval Damascana. Rozehrávat budou domácí.
35'
Lvíčata se nyní usadili na polovině soupeře, kde si kombinační hrou tvoří volný prostor pro případné ohrožení soupeřovy brány. To vše především přes pravé křídlo, kde úřaduje Mihálik.
34'
I domácí se ale snaží něco vymyslet směrem dopředu, jejich útočné akce jsou ale neefektivní a bez jakéhokoli nápadu.
33'
Čeští hráči jsou nyní rozhodně lepším týmem a takřka udávají tempo hry. O centr do vápna se pokoušel Trubač, míč z jeho kopačky ale nakonec skončil u brankáře Cebotariho.
32'
Omlouváme se za technické potíže, nyní už přenos proběhne doufejme bez potíží.
32'
Damascan byl nachytán v ofsajdovém postavení.
30'
Damascan fauloval Sáčka. Standardka pro Česko.
28'
Zajíc přichycen v ofsajdu. Hra pozastavena.
25'
Macritchii fauloval Knejzlíka, volný přímý kop pro Česko. Ten rozehraje Sáček.
24'
Sáček fauloval Macritchiiho. Volný přímý kop pro Moldavsko.
18'
Macritchii fauloval Kulhánka, Češi rozehrají volný přímý kop.
18'
Žlutou kartu dostává Macritchii A. (Moldavsko).
15'
A je vyrovnáno, tohle už zní a vypadá pro náš národní tým do 21 let mnohem příznivěji! Po rohovém kopu nastala menší skrumáž ve vápně domácího celku, následně se ale k míči dostal u hranice šestnáctky LUKÁŠ PROVOD a vynikající technickou ránou na vzdálenější tyč, překonal bezmocného ochránce moldavské svatyně!
14'
Čeští hráči ale nyní tlačí svého soupeře a dobrou kombinací si na jeho polovině tvoří volný prostor. Stále tomu ale chybí nějaký pořádný nápad na finální přihrávku a také větší efektivita v zakončení.
13'
Z té se ale nakonec žádné větší pozdvižení nekonalo, míč se po nepovedeném pokusu hlavou dostal až do zámezí a domácí mohou pokračovat odkopem od své svatyně.
12'
Na soupeřově polovině byl nyní faulován jeden z českých borců, ti tak budou mít první pořádnou příležitost na ohrožení soupeřovy branky!
11'
Moldavsko právě vstřelilo branku!
Tak tohle nevypadá z úvodu utkání pro české hráče příliš dobře, domácí hráči Moldavska se totiž dostávají brzy, takřka z ničeho nic, do jednobrankového vedení! Pohlednou kombinaci z pravého křídla, se pokoušel z první zakončit Damascan, nakonec ale nepřekonal brankáře, následně dostal míč na svého volného spoluhráče a tomu nedělalo potíže dostat míč do odkryté brány! Autorem branky je Andrei Macritchii!
8'
Stále se to naši mladíci pokoušejí dobít centrovanými míči do soupeřova vápna, důsledná obrana domácího celku ale úspěšně odolává.
7'
I čeští hráči se nyní snaží něco vymyslet směrem dopředu, jeden z dalších centrů do soupeřova vápna ale vyšel na prázdno.
5'
Tentokrát se jeden z domácích borců pokoušel o střelu z velké dálky a neudělal to vůbec špatně! Jeho rána ale přesto svatyni českého celku minula o nějaký ten kus.
4'
A hned z toho byla první šance utkání! Exekuce přímého volného kopu se ujal domácí Dragan, poslal nízký míč na zadní tyč, který nakonec nikým nedotknutelný doputoval až do zámezí. Při náběhu k němu měl ale blízko Jalba a Staněk tak může být rád, že nebyl ohrožen!
3'
Na pravém křídle chyboval při zpracování míče Řezáč, čímž uvolnil míč téměř zadarmo soupeři. Ten byl následně faulován a domácí budou mít příležitost první standardní situace.
2'
Domácí hráči se nyní pokoušeli o dlouhou přihrávku za soupeřovu obranu, míč ale nikým nedotknutelný doputoval až k brankáři Staňkovi, který následně rozjel další kombinační akci svého celku.
1'
Úvodní tlak vyústili čeští hráči z dobré kombinace, následně ale míč na soupeřově polovině ztrácejí a pouštějí soupeře do brejku.
1'

Moldavsko: Cebotari – Tibuleac, Jalba, Cracium, Tiscul, Marandici – Macritchii A., Macritchii V. (K), Dragan – Damascan, Boiciuc.
Náhradníci: Timbur (B), Bejan, Bursuc, Dros, Oancea, Pataman, Svinarenco.

Česko: Staněk – Řezáč, Bačo, Král, Knejzlík – Kulhánek (K) – Trubač, Sáček – Mihálik, Zajíc, Provod.
Náhradníci: Stejskal (B), Kratochvíl, Ladra, Machalík, Surzyn, Takács, Vaníček..
Vzájemná utkání mají tyto dva celky za sebou celkem 4. To, co naše mladíky může jedině těšit je série čtyř vítězství nad svým dnešním soupeřem! V průměru vstřelili v každém utkání 3 branky.

Poslední vzájemný zápas odehráli 7.10.2016 a tehdy se opět radovali za vítězství 4:1. Taktéž to bylo v rámci kvalifikace na ME ve skupině 1 a bylo to poslední utkání před postupem do hlavního turnaje z první pozice. Dvě branky vsítil Jankto, po jedné pak přidali Juliš a Václav Černý, který bude dnes mimochodem chybět pro zranění.
Česko U21 na tom také bohužel není nejlépe, se čtyřmi získanými body se totiž nachází na čtvrté pozici. Nutno ale dodat, že náš národní tým má odehrané pouze tři utkání a to kvůli poslednímu Mistrovství Evropy konaném v Polsku.

Čeští hráči nejprve pouze remizovali v domácím utkání s Bělorusy, poté dokonce podlehli Chorvatům o čtyři branky! Na nápravu měli šanci v domácím utkání proti slabému San Marinu, které v předchozích čtyřech zápasech, nevstřelili ani branku. To se jim proti našem mladíkům sice povedlo, tato branka v nastavení druhého poločasu, za stavu 0:3 z jejich pohledu, nic neznamenala.
Moldavsko U21 se nyní nachází na páté pozici skupiny 1 se ziskem ale pouhých tří bodů! V prvním utkání totiž vyhráli na půdě San Marina o dvě branky, poté ale všechny následné 4 utkání prohráli a šance na postup ze skupiny mají jen sporadické.

I střílení branek není, dnes domácímu celku, příliš známé. V pěti utkání totiž dokázali vsítit pouze 4 a jeden z toho si dokonce musel dát jeden z hráčů Běloruska.
Všechny fotbalové fanoušky vítám u dalšího utkání kvalifikace na Mistrovství Evropy fotbalistů do 21 let! V rámci skupiny 1 se utkají národní výběry Moldavska a České Republiky. Tyto dva celky to nemají od sebe v tabulce daleko, nutno ale dodat, že naši mají o 2 utkání méně. Úvodní výkop je na programu od 16:00, buďte u toho s námi!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.