Kvalifikace ME U21 -  ONLINE PŘENOS -  Španělsko : Island - 9. listopadu 2017   19:30

Španělsko
Španělsko
36' Ruiz
1:0
(1:0)
Island
Island
Španělsko
Fornals, Gual, Lirola, Mere, Alfonso, Sivera, Zuubeldia.
Island

V dnešním utkání padla jenom jedna branka, ale šancí bylo požehnaně. Vprvní poločase se se Španělsko dostalo do tři tutových šancí. V sedmé minutě vedle hlavičkoval Mayorala Moya.Španělsko se devět minut před koncem úvodní poločasu nakonec dočkalo zasloužené branky. Prosadil se Fabian Ruiz. Druhé půle taktéž patřila domácím, ale zvýšení náskoku nepřišlo. V nastavení dokonce mohl stav vyrovnaný. Ze standartní situace Karlsson hlavičkoval těsně kolem levé tyče.
90+4'
90+4'
Tak Island bude mít ještě jednu šanci. Hosté budou zahrávat rohový kop. Z situace nakonec nic nebylo.
90+3'
Nakonec mohlo být vyrovnáno. Island měl výhodu standartní situace a po následném centru se k hlavičce dostal Karlsson. Jeho pokus skončil těsně pár centimetrů od levé tyče.
90+1'
Hlavní rozhodčí bude nastavovat čtyři minuty nad rámec základní hrací doby.
90+1'
Střídání v týmu Španělsko: ze hřiště odchází Oyarzabal, přichází Fornals.
90'
Žlutou kartu dostává Andresson (Island).
88'
Caricol vyslal další přihrávku do malého vápna, pass skončil pouze na hlavičce jednoho z branících hráčů. Bude se zahrávat rohový kop.
87'
Střídání v týmu Island: ze hřiště odchází Einarsson, přichází Brynjarsson.
86'
Olafsson špatně rozehrál a mohla z toho být gólová šance, kdyby Ceballos neuklouzl u zpracování přihrávky.
84'
Španělé mají zápas plně ve svých rukou a nastěhovali se před branku Olafssona. Červení trpělivě kombinují a vyčkávají na šanci.
82'
Střídání v týmu Španělsko: ze hřiště odchází Mayoral Moya, přichází Gual.
80'
Další rohový kop pro Španělsko. K hlavičce se nakonec dostal Hernandez, ale jeho rána letěla pouze do náruče brankáře Olafssona.
78'
Střídání v týmu Španělsko: ze hřiště odchází Ruiz, přichází Alfonso.
76'
Žlutou kartu dostává Thorsteisson (Island).
73'
Hráči v červeném dresu opět kombinují před brankou soupeře. Island budí víceméně odevzdaným dojmem, obrana zatím ovšem funguje.
71'
Jak se říká: " Když nevíš co s míčem, tak vystřel", Solerova rána z velké vzdálenosti ovšem neletěla mezi brankovou konstrukci.
70'
Střídání v týmu Island: ze hřiště odchází Haraldsson, přichází Karlsson.
68'
Oyarzabal byl zfaulovaný a zatím to nevypadá, že byl vstanul. Dostal tvrdou ránu do obličeje.
66'
Soler zahrál rukou v malém vápně a hosté budou zahrávat volný kop.
64'
Tohle mělo skončit brankou.Před Olafssonem se uvolnil Oyarzabal, zvolil nahrávku na Mayorala Moyu, který byl naprosto osamocen. Ve skluzu špatně zpracoval míč a ten skončil mimo tři tyče.
62'
Ceballos dvakrát přišel o míč, ale nakonec se k mičudě dostal Maffeo a pokoušel se míč vyslat do vápna. Jeho pass byl zblokováný a bude se kopat rohový kop.
60'
U míče se nachází Ceballos a Soler. Ke střele se nakonec dostal první jmenovaný, ale rána mu vůbec nesedla a letěla dva metry nad pravou šibenicí.
59'
Žlutou kartu dostává Sampsted (Island).
59'
Tak tohle byl faul v pokutovém území a nejspíš přijde u žlutá karta. Španělsko bude mít výhodu nebezpečného přímého kopu.
58'
Mayoral Moya se snažil ohrozit branku zpoza vápna, ale jeho střela byla opět zblokována.
56'
Ojedinělý útok Islandu opět skončil na finální přihrávce, Ceballos vypíchl míč a přechází do rychlého protiútoku.
54'
Ceballos se dokázal uvolnit, jeho střela byla zblokována a bude se zahrávat rohový kop. Následná přihrávka neskončila u žádného ze spoluhráčů.
52'
Island vysunul rychlý pressink a vytlačil Španělsko od své branky.
50'
Mayoral Moya si připravil míč a snažil se ho zakroutit na vzdálenější tyč. Jeho střela letěla těsně kolem pravé tyče, chyběly opravdu decimetry.
49'
V úvodu druhé půle jsme svědky prakticky stejné situace. Španělsko tlačí a snaží se dostat do zakončení.
46'
45+1'
Druhý poločas začne přibližně v 20:35.
45'
Hlavní sudí bude nastavovat jednu minutu nad rámec základní hraci doby.
45'
Ze situace nakonec nic nebylo a míč skončil mim hřiště. Bude se odkopávat od branky Olafssona.
43'
Island velice rychle o míčopět přišel a jeden z obránců zfauloval Solera. Španělsko se ujme rozehrávky standartní situace.
41'
Island se po dlouhé době dostal k míči a rozehrávají u své branky.
39'
A opět stejný scénař. Soler vyslal nebezpečný cent do vápna a jeden z obránců na poslední chvíli míč odkopl. Bude se rozehrávat rohový kop.
38'
Maffeo byl zfaulovaný u své branky a domácí celke bude rozehrávat volný kop.
36'
Španělsko právě vstřelilo branku!
Z velkého tlaku je nakonec úvodní branka utkání. FABIAN RUIZ napřáhl z velké dálky a jeho rána zaplachtila přesně do pravého horního rohu, krásna branka.
33'
Mayoral Moya se dostal do další šance. Jeho rána z levé strany letěla pár metrů nad brankou. Španělé mají v posledních minutách velký tlak.
31'
Ceballos geniálně vysunul nabihajícího Solera a ten se objevil osamocen před brankářem. Útočník zvolil střelu na vzdálenější tyč, která letěla pár centimetrů od levé konstrukce.
31'
29'
Solerova střela skončila naprosto mimo branku a brankář Olafsson se ujme odkopu od své branky.
27'
Tak tohle zakončení mohlo skončit v brance. Soler vyslal centr do vápna, který přistál až u Oyarzabala, který zvolil střelu z první. Jeho rána letěla těsně kolem levé tyče.
25'
Maffeo vyslal do úniku Solera a jeho následný centr byl zblokováný. Španělsko bude zahrávat rohový kop, z kterého nakonec nic nebylo.
23'
Island bude vhazovat uprostřed hrací plochy.
22'
Hráči v červených dresech se teď hrubě nedomluvili a míč končí mimo tři tyče po nepřesné přihrávce Ceballose.
20'
Gudmundsson upadl v malém vápně, ale hlavní sudí zůstal v klidu a hra pokračuje.
17'
Držení míče je momentalně 79:21, což dokazuje předsezonní předpoklady a má naprostou územní převahu.
15'
Míč si přichystal Einarsson, ale jeho rána skončila pouze ve zdi.
13'
Máme tady první žlutou kartu utkání. Necelých třicet metrů se od pokutového území Španělska se zálnžník provinil ostrým faulem, sudí neměl na výběr.
11'
Island se dostal do rychlého protiútoku. Z pravé strany se pokusil branku ohrozit Anderson. Rána mu moc nesedla a skončila v náruči brankáře Simina.
10'
Španělsko se ujme rozehrávky rohového kopu.
9'
Ceballos se dokázal uvolnit a už se napřahoval ke střele. Nakonec si to rozmyslel a rozehrál na krajního útočníka, který následně vyslal centr do vápna. Míč už nikoho nenašel.
7'
Domácí tým se dostal do velké šance. Maffeo vyslal levou ránou míč do vápna a jeho přihrávka skončila přesně na hlavičce Mayorala Moyi. Jeho hlavička letěla do pravého horního rohu a brankář Olafsson si připsal úctyhodný zákrok.
5'
Soler obdržel přihrávku od Ceballose a chtěl mu jí vratít patičku, míč se mu ovšem zamotal mezi nohama a skončil u obrany Islandu.
4'
Hernandez si všiml, že není volný ani jeden spoluhráč a vzal to na sebe. Střela se mu hrubě nepovedla a skončila někde vysoko na tribuně. Brankář se ujme odkopu.
3'
Ceballos vyslal centr na nabíhajícího Solera. Druhý jmenovaný ale nedokázal přihrávku zachytit a míč skončil až u brankáře Olafssona.