Kvalifikace ME U21 -  ONLINE PŘENOS -  Švýcarsko : Rumunsko - 6. října 2017   19:00

Švýcarsko
Švýcarsko
0:2
(0:1)
Rumunsko
Rumunsko
24' Dobre   • 87' Cicâldău
Švýcarsko
Baumann (B), De Oliveira, Grgič, Haas, Itten, Schmid, Zesiger.
Kabakov G. (Bul)
Stadio di Cornaredo (Lugano)
Rumunsko
Stoian (B), Balaure, Costache, Ghita, Screciu, Stefan, Tudorie.

Držení míče: 56 % : 44 %.
Střely na branku: 7:8. Střely mimo: 6:2. Rohy: 8:2. Ofsajdy: 3:0. Fauly: 16:13.
Dnešní utkání končí překvapivým vítězstvím Rumunska! Domácí hráči prohrávali od 24. minuty 0:1 a nepovedlo se jim s tímto stavem nic udělat. I přes velikou snahu dnes nenašli recept na hostující obranu, která odehrála skvělé utkání! Rumunsko si tak veze domů tři body za vítězství 0:2. Druhou branku přidali hosté na konci zápasu po rychlém brejku.
Ode mě je to vše a u dalších přenosů na shledanou.
90+3'
90+3'
Taktický faul Švýcarů na polovin hřiště. To je to poslední co jsme dnes viděli.
90+2'
Domácím nelze odepřít snaha, ale Rumuni dnes hrají výborně dozadu a nepouští domácí do žádné šance.
90'
Hlavní rozhodčí nastavuje tři minuty.
89'
Rumunsko si dnes pravděpodobně odveze překvapivý výsledek a hlavně tři body!
88'
Střídání v týmu Rumunsko: ze hřiště odchází Puşcaş, přichází Tudorie.
87'
Rumunsko právě vstřelilo branku!
A je to tady! Švýcaři si nepohlídali další brejk Rumunů a ti ho dokázali využít! ALEXANDRU CICÂLDĂU si vzal míč, doběhl až na hranici velkého vápna a krásnou střelou posílá hosty do dvoubrankového vedení!
86'
Domácí hráči posílají jeden míč za druhým do vápna soupeře, ale Rumuni pozorně brání a většinu míčů odkopávají do bezpečí.
85'
Dnešní utkání se dostává do své poslední pětiminutovky. podaří se domácím vyrovnat?
84'
Ajeti se dostal do dobré pozice na hranici vápna, ale hostující brankář jeho střelu chytil.
83'
Další útočnou akci zastavuje ofsajd. Švýcarům se začíná krátit čas na vyrovnání!
82'
Z této standartní situace nic nebude, protože Švýcaři trefili pouze zeď.
82'
Domácí budou mít volný přímý kop z dobré pozice.
80'
Grgic se pokusil o střelu za vápnem, ale jeho projektil skončil mimo tři tyče. Odkop od branky Rumunska.
79'
Domácí teď mají jeden roh za druhým, ale nedaří se jim z toho vyprodukovat žádnou větší šanci!
78'
Střídání v týmu Rumunsko: ze hřiště odchází Hagi, přichází Screciu.
77'
Ani napotřetí se nepovedlo domácím z rohu ohrozit branku Rumunska.
76'
Tak do třetice všeho dobrého. Další roh pro domácí.
76'
První roh se moc nepovedl a tak přichází druhý.
76'
Domácí budou zahrávat rohový kop.
74'
Domácí hráči obléhají Rumuny, kteří zatím odolávají závěrečnému náporu domácích.
72'
Hra je velmi otevřená a útoky se přelévají ze strany na stranu. Domácí se snaží vytvořit stálý tlak a hosté se snaží hnát do rychlých brejků.
70'
Domácí hráči se hnali do obrovské šance, ale vzrušení bylo zbytečné, protože se mával ofsajd.
68'
Střídání v týmu Švýcarsko: ze hřiště odchází Sow, přichází Itten.
67'
Střídání v týmu Švýcarsko: ze hřiště odchází Bamert, přichází Grgic.
66'
Sow se z blízkosti neprosadil ! Hostující brankář předvedl skvělé reflexy a jeho střelu vytáhl mimo! Dobrá šance domácích!
66'
Střídání v týmu Rumunsko: ze hřiště odchází Burlacu, přichází Costache.
64'
Domácí hráči to mají dnes extrémně těžké. Rumuni se po úvodní brance hodně zatáhli a spoléhají na své smrtící protiútoky.
62'
Střídání v týmu Švýcarsko: ze hřiště odchází Spielmann, přichází Joao De Oliveira.
60'
Z pravé strany přišel do vápna skvělý centr, na který si naskočil jeden z hostů a orazítkoval pravou tyčku domácí branky! Rumuni jsou nyní velmi aktivní a přehrávají domácí celek.
58'
Z pravé strany se hnal sám na branku jeden z hostujících hráčů, ale jeho pokus o obstřelení domácího brankáře skončil těsně vedle! Dobrá šance!
57'
Rumuni teď měli obrovskou příležitost, ale domácí brankář předvedl fantastický zákrok!
55'
Domácím fotbalistům se nyní nedaří rozehrávka a zbytečně ztrácí míče na polovině hrací plochy.
53'
Další akce domácího celku skončila až v náručí hostujícího brankáře. Rumunsko tak může na chvíli zklidnit hru.
51'
Domácí hráči jsou o dost více aktivnější než tomu bylo v prvním poločase a vytvářejí na Rumuny velký tlak. Navíc Švýcaři zlepšili pohyb a snaží se posílat více míčů do vápna.
49'
Domácí se dostali po krásné kombinaci až do vápna, ale jejich pokus zablokoval rumunský obránce. Roh pro Švýcarsko, z kterého nebylo vůbec nic.
48'
Domácí hráči už jsou opět u míče a snaží se vymyslet nějakou akci, která by jim přinesla vyrovnání.
46'
Po úvodní rozehrávce kombinují hostující hráči.
46'
V prvním poločase měli značnou převahu domácí fotbalisté, ale Rumuni byli o dost efektivnější a dostali se tak do nečekaného vedení. pokud chtějí domácí v tomto utkání zvítězit, budou muset hodně přidat. Rumunsko zatím skvěle brání.
45+1'
45+1'
Hlavní rozhodčí nastavuje jednu minutu.
45'
Jedne z rumunských hráčů byl poslán k zemi, ale hlavní rozhodčí zůstává v klidu. To se ale nedá říct o právě zmiňovaném rumunském útočníkovi, který má jiný názor a dost se zlobí.
43'
Rychlý brejk Rumunů, který byl dobře zakončený, musel zneškodnit až brankář domácích.
42'
Domácím se podařilo zakončit, ale hodně vedle, a tak následuje odkop od branky Rumunů.
40'
Obrázek hry je stále stejný. Rumuni jsou zatažení na své polovině a čekají co domácí hráči vymyslí. jenže ti mají velké problémy se dostat k vápnu, natož aby ohrozili branku hostů.
38'
Domácí se snaží vyrovnat, ale hosté skvěle brání. Švýcaři svou kombinací většinu končí těsně za polovinou a pak už nemají kam hrát dále.
36'
Jeden z hostujících hráčů zůstává ležet na zemi, protože dostal tvrdou ránu do hlavy z velké blízkosti. Hodně nepříjemný zásah.
34'
Ajeti se probíjel sám okolo pravé lajny, ale doběhl s míčem až za postranní čáru. Následuje odkop od rumunské branky.
32'
Švýcaři jsou stále u balónu, ale rumunská obrana jim nic nedovoluje, a tak domácí kombinují na své polovině.
30'
Domácí hráči drží míč na svých kopačkách a trpělivě kombinují na své polovině hřiště.
28'
Domácí hráči se hnali do rychlé protiakce, ale jejich brejk zastavila ruka jednoho ze Švýcarů.
26'
Rumunsko vstřelená branka výrazně nakopla a Švýcaři už si nejsou tolik jistí na míči jako tomu bylo doposud.
24'
Hosté měli autové vhazování poblíž vápna a jejich dlouhý aut doletěl až do půlky vápna, kde ho jeden z Rumunů prodloužil až na DOBREHO, který si s míčem pohrál a poté ho uklidil do branky!
24'
rychlý protiútok hostů zastavil na polovině hřiště faulem domácí obránce, který byl poté slovně napomínán sudím, který mu nejspíše řekl, že za další takový zákrok se bude žlutit.
22'
Švýcaři hrají zodpovědně zezadu a nedovolují, aby se Rumuni dostávali do střeleckých pozic. Nicméně ani domácí hráči se nedostávají moc k zakončení.
20'
Domácí hráči se konečně dostali k pořádné střele, ale i tenhle pokus zneškodnil Radu.
18'
Ajeti zkusil vystřelit, ale jeho střela byla ztečována mimo. Domácí tak zahrávali rohový kop, který musel likvidovat rumunský brankář !
16'
Hráči domácího celku po většinu času drží míč na svých kopačkách, ale nemohou se dostat do blízkosti rumunské branky. Hosté zatím dobře brání.
14'
Domácí hráči jsou zatím více aktivnější, ale do žádné dobré střelecké pozice se nedostali.
12'
Švýcaři stále drží míč na svých kopačkách a snaží se v poklidu kombinovat a hledat volné prostory v soupeřově obraně.
11'
Další postup domácího celku zastavil ofsajd. Rumunsko tak získalo míč a může se pokusit založit útočnou akci.
9'
Do dobré střelecké pozice si nabíhal jeden z hostujících útočníků, ale bohužel pro něj trefil pouze obránce Švýcarů. Vzápětí se do rychlého brejku hnali domácí hráči, ale jejich špatná finální nahrávka skončila až v rukou rumunského brankáře.
7'
Rumuni mají míč na svých kopačkách a kombinují na své polovině. Domácí hráči je dobře napadají a hodně jim znepříjemňují rozehrávku!
5'
Jeden z domácích hráčů se pokusil zastavit soupeře faulem, ale udělal to hodně nešikovně, protože po soupeři doslova skočil a tohle rozhodčí nemohl přehlédnout.
3'
Hráči hostujícího celku se pokusili o rychlý protiútok, ale nedostali se k dobrému zakončení. Domácí tak mají opět míč na svých kopačkách.
2'
Ihned po rozehrávce se domácí hráči dostali do kombinace na vlastní polovině, kde se s rozvahou snaží tvořit volný prostor.
1'

Švýcarsko: Kobel – Stettler, Bamert, Rhyner, Garcia – Lauper, Reugg – Oberlin, Sow, Spielmann – Ajeti.
Náhradníci: Baumann (B), De Oliveira, Grgič, Haas, Itten, Schmid, Zesiger.

Rumunsko: Radu – Manea, Nedelcearu, Pascanu, Radu – Cicaldau, Dulca – Dobre, Hagi, Burlacu – Puscas.
Náhradníci: Stoian (B), Balaure, Costache, Ghita, Screciu, Stefan, Tudorie.

Rozhodčí: Kabakov G. (Bul).
Všem fotbalovým nadšencům přeji krásný páteční podvečer. Kvalifikace na Mistrovství Evropy hráčů do jednadvaceti let je v plném proudu a dnes máme na programu 4. kolo, kde se také mimo jiné utkají týmy Švýcarska a Rumunska. Utkání načne hlavní sudí už v 19:00, buďte u toho s námi!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.