Moldavsko ve druhém poločase přetavilo svou aktivitu ve dvě branky. Prosadil se Dadu v 72. minutě z penalty a v 78. minutě mohl oslavit svůj gól Epureanu. San Marino ale skutečně dlouho dokázalo vzdorovat a držet remízový stav.
90+3
Utkání se už v poklidu dohrává. Domácí dnes body Moldavsku neseberou.
90+1
Sudí nastavil tři minuty.
90
Hosté ale nevyřešili rohový kop příliš dobře, míč má nyní už gólman Simoncini.
89
Kombinaci Moldavska domácí odvrátili na roh. Další nebezpečí pro domácí v závěru utkání.
87
San Marino to ještě zkouší v útoku, Gasperoni se indiviudálně prodral až do vápna, jenže nedokázal zakončit.
85
Moldavsko v závěru utkání kontroluje hru a směřuje k zisku tří bodů do kvalifikační skupiny.
82
Moldavsko vystřídalo. Picusceace nahradil Cebotaru.
80
Defenziva San Marina po úvodní inkasované brance dostala povážlivou trhlinu a proti góly povzbuzeným Moldavcům se jim už nehraje příliš dobře.
78
Moldavsko právě vstřelilo branku!
ALEXANDRU EPUREANU technickou střelou navýšil skóre na 2:0. Gólman San Marina se natahoval marně.
77
Z dálky to zkusil Bulgaru, ale jeho střela se mezi tyče nevešla.
76
Hosté nyní po vstřelené brance hrají s větší lehkostí. Lépe se pohybují.
74
Moldavsku se nyní bude lépe dýchat poté, co se dostalo do vedení.
72
SERGEJ DADU si s penaltou poradil a střelou k tyči nedal gólmanovi Simoncinimu šanci.
72
Nyní ale Sergej Dadu pronikl do šestnáctky a poté, co byl stažen domácím obráncem, padá k zemi. Sudí nařídil penaltu!
71
Stále stejný obrázek. San Marino hraje většinu času bez míče, brání se a zatím mu to vychází. Nadruhou stranu Moldavci si moc šancí zatím nevypracovali.
69
Hra je rozkouskovaná, ani jeden z týmů se nemůže dostat do tempa.
67
Ani jeden ze soupeřů není moc kvalitní v ofenzivě. Důkazem může být i fakt, že San Marino nevstřelilo gól 23 zápasů v řadě a Moldavsko osm utkání po sobě.
65
Nyní sledujeme pasáž, ve které se toho moc neděje. Moldavci drží míč, ale nedaří se jim dostat do nebezpečného prostoru.
63
Nápor Moldávie je v posledních minutách otupený, San Marino stále drží pro něj skvělý výsledek.
61
San Marino vystřídalo. Cibelliho nahradil Mazza.
59
Po jednom ze soubojů zůstal na trávíku ležet Rinaldi.
57
Vzápětí inkasoval žlutou kartu i domácí D.Simoncini (SMA).
56
Vitaioli (SMA) dostal žlutou kartu.
57
Do vápna San Marina letěl centr, Simoncini balón vyboxoval.
55
Nyní se míč pohybuje na polovině hřiště, ani jeden z týmů ho nezískal nastálo.
53
Při následném rohu se domácí ubránili a Vitaioli odkopl posléze míč do bezpečí.
52
Bulgaru unikal po straně, ale jeho centr byl zblokován na roh.
50
San Marino opět vyrukovalo s obranným blokem a úspěšně drží remízový stav.
48
Moldavci začali druhý poločas znovu aktivně.
46
Po prvním poločase je skóre bezbrankové. Podle očekávání jsou aktinějším týmem Moldavci, ale nedokázali se prosadit přes silnou obranu San Marina.
45
Sudí nastavil jednu minutu.
45
San Marino se dostalo k míči a klidnou rozehrávkou šetří čas.
43
Moldavci stupňují svůj tlak. Nyní ale kombinují ve střední vzdálenosti od brány San Marina a domácí prokazují, že bránit umí.
41
K Patrasovi se odrazil míč a útočník Moldavska se ocitl před gólmanem, kterého ale v jasné šanci nepřekonal! Zatím největší šance hostů.
39
Suvorov to zkusil individuálně, ale přes domácí obránce se k Simoncinimu nedostal.
37
San Marino brání v hlubokém bloku a Moldavci nejsou schopní přejít přes takový obranný val.
35
Moldavci jsou sice lepším týmem na hřišti, ale šance si nevytváří. Zápas zatím mnoho vzruchu nepřinesl.
32
San Marino vytlačilo moldavskou rozehrávku až na polovinu hřiště.
30
Bulgaru centroval do vápna, nikoho ze svých spoluhráčů svým nákopem ale nenašel.
28
Moldavci jsou po chvilkovém výpadku znovu aktivní. Nedaří se jim ale dostat do vápna.
26
Z větší vzdálenosti střílel Patras, posléze byli domácí ještě v nebezpečí, ale dokázali se ubránit.
24
Po jednom ze soubojů zůstal ležet na trávníku Covalciuc.
23
Hra se vyrovnává, postupem času jsou čím dál častěji u míče domácí fotbalisté San Marina.
21
Hráči San Marina presují moldavskou rozehrávku, hráči hostujícího týmu jsou při svých přihrávkách pod tlakem.
20
Teď se s míčem na polovinu hřiště dostal domácí Rinaldi, v dalším postupu ale míč ztratil.
17
Moldavci nyní podrobili domácí solidnímu tlaku. Obrana San Marina ale stále odolává.
15
Onica hrál malou domů na gólmana, Moldavci rozehrají útok od své branky.
13
Hraje se na polovině hřiště, Bulgaru podstoupil souboj s Cibellim.
11
Moldavci sice už drží míč, ale nedaří se jim dostat do dobré pozice.
9
Až v deváté minutě se domácí na delší čas ukázali na útočné polovině. K přímému ohrožení branky Namasca ale nedošlo.
7
Nyní před domácí bránu letěl další míč, Simoncini musel znovu jít na zem.
6
Domácí se ve městě Serrevalle na stadionu Olimpico budou chtít pokusit o překvapení.
4
Do vápna centroval hostující Gatcan, ale k míči se dostal domácí gólman Simoncini.
2
Hned od úvodu se na malém stadionku v San Marinu tlačí Moldavci do útoku.
1

San Marino: Simoncini A. - Vitaioli, Palazzi, Brolli, Simoncini D., Della Valle - Cibelli, Coppini, Cervellini - Rinaldi, Gasperoni

Moldavsko: Namasco - Armas, Golovatenco, Onica, Epureanu - Covalciuc, Gatcan, Picusceac, Bulgaru - Suvorov, Patras.
Zatímco v pátečním kvalifikačním klání bylo Moldavsko proti Ukrajině outsiderem, tentokrát bude v naprosto opačné pozici. Přesto Moldavci dokázali s Ukrajinou remizovat 0:0.

Dnes nastoupí proti San Marinu, které patří mezi fotbalové trpaslíky, takže hosté nepomýšlí na nic jiného, než zisk tří bodů. Ikdyž pohledem na tabulku jsou na tom oba celky velmi podobně.

Moldavsko se nachází na 5. místě skupiny H se ziskem jediného bodu a skóre 0:7. Navíc už má odehráno tři zápasy.

San Marino skutečně na postup na MS 2014 pomýšlet nemůže. Po dvou zápasech nemá jediný bod, skóre 0:11, je na posledním mítě a v minulém zápase prohrálo s Anglií 0:5.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:30.