San Marino nakonec neinkasoval 9 branek jako na Ukrajině, přesto, že dohrávalo v devíti.
Z dalšího rohového kopu se prosazuje VITALIY MANDZYUK.
87
Žlutou karu za faul v blízkosti pokutového území vidí Michele Cervellini.
85
Naposledy střídá také San Marino. Odešel Fabio Vitaioli a místo něj přišel Gabriele Genghini.
84
V obrovské šanci se ocitl Gusev poté, co mu balón přihrál Bezus, jenomže Gusev z otočky minul.
82
Další roh pro Ukrajinu v pořadí již osmý.
81
Ukrajina se o gól ještě rozhodně snaží, San Marino sice v deseti, ale zatím odolává.
80
Rozběhla se nám poslední desetiminutovka základní hrací doby ve které snad ještě nějaké branky uvidíme.
79
Po dalším volném kopu Ukrajiny následuje rohový kop pro tentýž tým.
78
Ukrajinský špílmachr Yevhen Konoplyanka střídá a nahrazuje ho Mykola Morozyuk.
77
Fabio Vitaioli vidí žlutou kartu za faul na Konoplyanku.
76
A další standartka pro Ukrajinu.
74
Další střídání na domácí straně. Odešel Carlo Valentini, kterého nahradil Giacomo Benedettini.
73
Ihned po jeho rozehraní se ale hostující borci provinili ofsajdem.
73
Roh pro ukrajinu.
72
Do konce zbývá ještě hodně času a je tak dost možné, že se dočkáme jještě nějakých branek.
70
San Marino už asi rezignovalo na pokus o vstřelení branky, ale nějaké náznaky tam pořád jsou.
69
Po sedmé brance ale hosté výrazně ubrali.
66
Po vstřeleném gólu odchází Andreiy Yarmolenko a nahrazuje ho Artem Fedetskiy.
65
Sotva přišel na hřiště, utekl protihráčům a ROMAN BEZUS přidává sedmý zásah. Asistence: Marko Dević.
64
Střídají taky hosté. Odešel Yevhen Seleznyov a přišel Roman Bezus.
60
Přichází rekce na červenou kartu. Odchází Maicol Berretti, kterého nahradí Alex Della Valle.
60
Žlutou kartu vidí také hráč Ukrajiny a je jím Yevhen Konoplyanka.
58
K penaltě se postavil tentokrát MARKO DEVIĆ, který dovršil hat-trick.6:0!
58
Byla nařízena penalta.
56
Za zákrok v pokutovém území vidí červenou kartu Mirko Palazzi.
55
Po dalším rohu zůstala Ukrajina u míče a opět Shevchuk zatáhl míč až k brankové čáře, nahrál ANDREIYI KONOPLYANKOVI a ten si věděl rady.
54
A po rohu mohla Ukrajina přidat další branku, ale orazítkovala jen břevno.
54
Hosté rozehrají rohový kop.
51
Hosté rozheráli volný kop rychle. Míč směřoval na Shevchuka, který našel hlavu MARKA DEVIĆE, který dává dnes svůj druhý, gól. 4:0! Asistence: Vyacheslev Shevchuk.
51
Yarmolenko se pokusil obejít dva protihráče ale byl faulován.
50
Nedovoleného zákroku se dopustila Ukrajina a domácí rozehrají přímý kop.
48
Hosté opět nastěhovaní na polovině San Marina a pokouší se o n ějakou chytrou kombinaci.
47
Do první vážnejší akce se tlačili domácí, u míče byl ale dřív domácí gólman.
46
Druhý poločas začne přibližně v 22:02.
První poločas, ve kterém během šesti minut rozhodla ukrajina třemi brankami utkání, je za námi. Následuje přestávka a po ní druhý poločas.
45
V poslední minutě uvidíme ještě odkop domácího golmana a následně útok San Marina.
44
Ukrajinci po drtivém začátku, volí spíše pomalou, klidnou rozehrávku, a to na domácí obranu zatím neplatí.
42
Domácí coach vycítil šanci na vstřelení branky a ihned diriguje své svěřence.
41
Ukrajina by ještě ráda do poločasu navýšila vedení na 4:0, ale zatím se jí to příliš nedaří.
39
Zatím mají ale blíže k tomu, aby znovu inkasovali.
38
I přesto, že domácí prohrávají již 3:0, musí být Ukrajinské obrana pozorná, protože se i domácí pokouší vstřelit gól.
37
Vše už je ale při starém a Ukrajina okupuje domácí branku.
36
Teď předvedli domácí velice pohlednou kombinaci, kterou zakončili střelou a sklízí za to ovace domácích fandů.
35
San marino se dostalo na půlku Ukrajiny, ale příliš dlouho se zzde neohřáli.
33
Z náasledného volného kopu trefil Rotov zeď.
32
Další hráč, který vidí žlutou kartu je domácí Davide Simoncini.
31
No a z tohohle útoku mohl být čtvrtý gól v síti San Marina. Seleznyov centroval do vápna, ale Konoplyanka přestřelil o pár centimetrů domácí bránu.
31
Do útoku tak může Ukrajina.
30
Nyní se k volnému kopu dostali domácí borci, ale naložili s ním prachbídně.
28
Roh odvrácen domácí obranou a prozatím v bezpečí.
28
V další obrovské šanci se ocitl Oleg Gusev, ale trefil pouze Simonciniho. Roh pro hosty.
25
Yarmolenko krásně zatáhl míč k bráně domácích, našel vynikajícím passem ve vápně sotjicího Deviće, ten ale minul.
24
Ukrajina znovu ohrožuje domácí bránu.
19
A hosté se z přímého kopu prosazují. Ruslan Rotan se postavil k míči, poslal jej do pokutového území a tam se o třetí gól postaral hlavičkující YEVHEN SELEZNYOV. 3:0 !
18
Druhým potrestaným hráčem je Matteo Vitaioli, který vidí žlutou kartu.
19
Dalšího nedovoleného zákroku se dopustili domácí a Ukrajina bude zahrávat přímý kop.
18
Ukrajině to nestačí a žene se znovu do útoku.
15
Netrvalo dlouho a je to 0:2!
Přímý kop San Marina zlikvidoval Pyatov, hosté podnikli protiútok, Yarmolenko posunul míč MARKU DEVIĆOVI, který nedal domácímu gólmanovy šani. Assistence: Andriy Yarmolenko
14
Teď budou přímý kop rozehrávat pro změnu domácí.
13
K nařízené penaltě se postavil YEVHEN SELEZNYOV, který poslal míč k pravé tyči.
12
Za faul v pokutovém území vidí žlutou kartu Alessandro Della Valle.
12
11
V první obrovské šanci hostí se ocitl Yarmolenko, ale A.Simoncini odvrací na roh.
10
Pokus hostí o dalekonosnou střelu končí dobrých pět metrů nad bránou San Marina.
8
Utkání je sice na samém počátku, ale na střelecké hody a výprask fotbalového trpaslíka ze San Marina to zatím nevypadá. A.Simoncini už sice pár zásahů předvedl, ale žadná vážná situace před ním nevznikla.
6
U míče už ale zase hosté a ti už vytvářejí rozruch v obraných řadách domácích borců.
5
Celou akci ukončil nepovedený centr Tymoshchuka.
4
Ukrajina kombinuje v blízkosti pokutového území San Marina, se střelou ale nespěchá.
3
Rušno už je ale před bránou San Marina a A. Simoncini musel dvakrát zasahovat.
2
V první větší akci se ale ocitli domácí. Ukrajinské obrana podcenila domácí hráče a ti se pomocí několika přihrávek dostali až do zakončení.
1
Už to vypadalo, že San Marino odvrátí první útok, jenomže domácí se pak s míčem zbytečně mazlila a nakonec zakopla do outu.
1
Ukrajina rozehrává první poločas a hned zakládá první útok.
1

San Marino: A.Simoncini – F.Vitaioli, Valentini, Berretti, Alessandro Della Valle, D.Simoncini, Cervellini, Palazzi, Battistini, M.Vitaioli, Rinaldi
Náhradníci: Bianchi, Macaluso, Benedettini, Gasperoni, Genghini, Alex Della Valle, Bollini

Ukrajina: Pyatov – Kucher, Shevchuk, Mandzyuk, Husyev, Rotan, Tymoshchuk, Konoplyanka, Dević,Seleznyov, Yarmolenko
Náhradníci: Fedetskiy, Kovpak, Dedechko, Edmar, Koval, Morozyuk, Gai, Bezus, Khudzhamov, Zozulya, Rakitskiy

Rozhodčí: Harald Lechner – Alain Hoxha, Maximilian Kolbitsch – Gerhard Grobelnik.
San Marino: Jako v každé kvalifikaci, i v této na MS 2014 v Brazílii, patří San Marino mezi otloukánky (1:46). Jediný gól vstřlilo San Marino v domácím zápase proti Polsku. Samozřejmostí také je, že San Marino nemá ani bod. Formu ani netřeba zmiňovat, ta je jak je zvykem, velmi špatná.

Ukrajina: To Ukrajina ještě má o co hrát. V případě, že Anglie nebude naplno bodovat v utkání s Polskem a právě Ukrajina vystřílí tři body v utkání se San Marinem, se Ukrajina posune na první místo skupiny H a kvalifikuje se přímo do Brazílie a nebude muset hrát baráž. V prvním vzýjemném utkání, které se hrálo na ukrajině zvítězila Ukrajina 9:0 a tak odvetné utkání slibuje pořádnou porci branek.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.