Kvalifikace MS fotbal -  ONLINE PŘENOS -  Albánie : Itálie - 9. října 2017   20:45

Albánie
Albánie
0:1
(0:0)
Itálie
Itálie
73' Candreva  (Spinazzola)
Albánie
Beriša – Hysaj, Veseli, Mavraj, Agolli – Baša (68. Lila), Kaçe – Roši (90. Ahmedi), Memušaj (76. Latifi), Grezda – Sadiku.
S. Moen – K. Haglund, M. Lundberg
Stadiumi Loro Boriçi (Shkodër).
Itálie
Buffon – Darmian (61. Zappacosta), Bonucci, Chiellini, Spinazzola – Candreva, Parolo, Gagliardini, L. Insigne (90+3. El Shaarawy) – Immobile, Éder (89. Gabbiadini).

Děkuji za pozornost, přeji příjemný zbytek večera, dobrou noc a na shledanou.
Zápas tak nakonec rozhodl jediný gól, o který se dvacet minut před koncem postaral Candreva. Hosté byli od začátku druhé půle aktivnější, měli více šancí a jejich vítězství je nejspíš zasloužené.
90+4'
90+4'
Ještě jeden roh pro Italy a asi bude konec.
90+3'
Střídání v týmu Itálie: ze hřiště odchází Lorenzo Insigne, přichází Stephan El Shaarawy.
90+2'
Candreva mohl definitivně rozhodnout, svůj druhý zásah ale nepřidal. Hostující hráč šel sám na brankáře, ale jeho příliš slabý pokus po zemi stačil Beriša vyrazit.
90+1'
Tři minuty se budou ještě hrát.
90'
Střídání v týmu Albánie: ze hřiště odchází Odise Roši, přichází Valon Ahmedi.
89'
Střídání v týmu Itálie: ze hřiště odchází Éder, přichází Manolo Gabbiadini.
87'
Hráč odešel za postranní čáru, ale už je připraven naskočit zpět do hry.
86'
Poprvé v zápase leží na trávníku i hráč Itálie, jmenovitě Éder.
85'
Buffon šetří čas, počkal, než k němu přiběhne někdo z protihráčů a teprve potom sebral míč do rukou.
84'
Málem se domácí dostali do dobré šance, ale po špatné finální přihrávce do pokutového území veškeré naděje na gól končí.
82'
Příliš přetažený míč letí za italskou bránu a Buffon se postará o rozehrávku.
81'
Žlutou kartu dostává Giorgio Chiellini (Itálie).
80'
Latifi se v souboji o míč provinil faulem, jeho tým tak přichází o míč a musí se stáhnout.
78'
Nebezpečná přihrávka před italskou bránu byla včas zblokována na roh.
76'
Střídání v týmu Albánie: ze hřiště odchází Ledian Memušaj, přichází Liridon Latifi.
76'
Žlutou kartu dostává Andi Lila (Albánie).
73'
Itálie právě vstřelila branku!
ANTONIO CANDREVA zůstal na pravé straně pokutového území úplně osamocen, po centru měl čas si míč zpracovat a poté vypálil nechytatelně pod horní tyč.
72'
Sadiku přihrál před bránu, míč kolem ní projel, ale nikdo jej netečoval za brankovou čáru.
71'
Jeden z hráčů Albánie zkoušel nůžky, ale míč k němu nedoputoval, to Grezda se dostal do zakončení, ale pálil nepřesně.
69'
Éder si míč zpracoval na levou nohu a poté z dobré pozice střílel jen do prostoru, kde stál připravený gólman Albánie. Kdyby mířil někam k tyči, asi by skóroval.
68'
Střídání v týmu Albánie: ze hřiště odchází Migjen Baša, přichází Andi Lila.
67'
Insigne střílel z dálky, nebyla to žádná prudká rána a Beriša celkem lehce zasáhl.
66'
Buffon vyboxoval letící míč po rohovém kopu do bezpečí.
63'
Grezda střílel nebezpečně kousek nad zemí, Buffon měl problémy, míč se štěstím vyrazil, poté balón odkopl na roh jeden z jeho spoluhráčů.
63'
Ofsajd zastavuje italský tým v další útočné akci.
62'
Insigne střílel z levé strany tvrdě po zemi k bližší tyči, ale Beriša rychle skočil a míč lapil.
61'
Střídání v týmu Itálie: ze hřiště odchází Matteo Darmian, přichází Davide Zappacosta.
61'
Éder ve velké šanci mohl ještě přihrát spoluhráči na střed, místo toho volil střelu, která končí nad bránou. Za tohle pochvalu určitě nedostane.
59'
Hosté jsou ve druhé půli rozhodně více střelecky aktivní, než v té předchozí, zatím jim ale chybí přesnost, také Candreva pálil jen do boční sítě.
57'
Immobile svoji střelu zblízka poslal vysoko nad soupeřovu bránu.
55'
Roši zastavil míč dle mínění pomezního arbitra až za postranní lajnou, odkopávat od brány tak bude Buffon.
54'
Candreva chtěl zřejmě přihrávat před bránu, místo toho však mířil do připravené náruče domácího brankáře.
52'
Éder střílel z voleje hodně nepřesně, Beriša nemusel vůbec zasahovat.
51'
Agolli zabránil tutovce soupeře, když skluzem v poslední chvíli odehrál míč do zámezí. Následuje roh Itálie.
49'
Hodně riskantní malá domů, Beriša musel těžkou přihrávku zpracovat a v poslední chvíli míč odkopnout do bezpečí.
48'
Nakopnutý míč končí u domácího brankáře, který jej bere do rukou a poté rozehrává.
46'
Roši hned v úvodu druhé části zahrozil střelou z hranice šestnáctky, ale Buffon míč vyboxoval.
46'
Mnoho fotbalové krásy tento duel zatím nenabízí, zřejmě je to důsledek toho, že ve skupině G je o všem již rozhodnuto a týmy se spíše soustřeďují na to, aby se nikdo nezranil. Dočkáme se aspoň nějaké branky?
45+1'
45'
Immobile střílel tvrdě z pravé strany, ale nemířil přesně.
44'
Potřetí zůstává hráč Albánie ležet na trávníku, tentokrát je to Sadiku. Nutno říct, že v tomto případě si za bolest mohl sám.
42'
Stejný hráč o chvíli později už míč zasáhl, ale poslal jej nad bránu.
41'
Insigne z hranice pokutového území mohl střílet, ale do míče se trestuhodně netrefil a z šance tak nebylo nic.
40'
Teď se měla pískat penalta pro Itálii, Veseli totiž jasně rukou ztečoval míč ke svému brankáři, hra pokračuje dál.
38'
Je to Roši, který se zvedá z trávníku a střídání nebude nutné.
37'
Další neodpískaný faul na albánského hráče, který následně zůstává ležet na trávníku.
35'
Buffon musel vyběhnout z brány a míč schovat do náruče. Na hřišti se toho moc neděje.
31'
Letící míč z kopačky italského hráče proletěl pokutovým územím Albánie a dopadl do rukou jejího gólmana.
28'
Éder na nic nečekal a střelou z voleje zamířil z dálky k bližší tyči, tu však asi o metr minul.
27'
Sadiku a jeho třetí střelecký pokus, tentokrát k levé tyči italské brány, u té však stál kapitán Italů a balón lapil do rukou.
25'
Domácí se dožadovali faulu poté, co Roši skončil na travnaté ploše u pokutového území, ale hra pokračuje.
24'
Darmian se dostal k odraženému míči, ale jeho nepřesný pokus končí vedle bližší tyče.
22'
Candreva posílal míč před bránu, kde nebyl nikdo ze spoluhráčů.
22'
Italové mohli rozehrát přímý kop z dobré vzdálenosti, ale hlavní arbitr ponechal výhodu, krátce na to hosté o míč přišli. Tady měl sudí nejspíš pískat.
21'
Další roh pro zemi z Apeninského poloostrova.
20'
Beriša obdržel přihrávku hlavou od svého spoluhráče, míč schoval do náruče.
20'
Italové rozehrají první rohový kop.
18'
Další příliš prudká přihrávka na straně Italů hatí jejich útočnou akci.
17'
Insigne zkoušel uličkou poslat míč naběhnutému spoluhráči, který by šel sám na brankáře, ale míč se k němu nedostal.
15'
Roši se hodně zlobí na pomezního arbitra, který vyhodnotil souboj o míč jako faul ve prospěch Italů.
13'
Málem se domácí dostali do přečíslení, ale jeden z Italů zabránil přihrávce a zároveň velké šanci Albánců.
12'
Buffon si v klidu došel pro míč a rozehrál na krátko.
10'
Sadiku znovu pálil, tentokrát k pravé tyči italské brány, Buffon míč vyrazil a poté jej ještě zastihl před čárou, takže se domácí marně dožadovali rohu.
7'
Immobilemu chyběl kousek k tomu, aby byl u míče dříve než Beriša.
6'
Hosté si dlouho přihrávali mezi sebou, ke střele se nedostali a o míč nakonec vinou faulu přichází.
3'
Buffon musel poprvé zasahovat, prudkou ránu Sadikua po zemi krotil na dvakrát.
1'

Albánie: Beriša – Hysaj, Veseli, Mavraj, Agolli "C" – Baša, Kaçe – Roši, Memušaj, Grezda – Sadiku.
Náhradníci: Hoxha, Kolici – Ar. Ajeti, Balliu, Djimsiti, Lila, Memolla, Ahmedi, Latifi, Lenjani, Ndoj.

Itálie: Buffon "C" – Darmian, Bonucci, Chiellini, Spinazzola – Candreva, Parolo, Gagliardini, L. Insigne – Immobile, Éder.
Náhradníci: G. Donnarumma, Perin – Astori, D'Ambrosio, Rugani, Zappacosta, Cristante, Barella, Bernardeschi, Gabbiadini, El Shaarawy, Inglese.

Rozhodčí: S. Moen – K. Haglund, M. Lundberg.
Duel mezi Albánií a Itálií začne ve 20:45 hodin a my budeme samozřejme u toho. Čeká nás zajímavý duel, tak si ho nenechte ujít, máme se na co těšit.
Poslední vzájemné zápasy

Itálie – Albánie 2:0
Itálie – Albánie 1:0
ITÁLIE si dělala zálusk na první místo, ale Španělsko bylo na její síly a nakonec obsadí místo druhé a bude o šampionát bojovat v baráži. Hostující celek má zatím 20 bodů, ale v posledních kvalifikačních zápasech se mu příliš nedaří. Po prohře ve Španělsku sice zdolal 1:0 Izrael, ale pak doma pouze remizoval 1:1 s Makedonií a dnes tedy mají hosté co napravovat.
ALBÁNIE zatím v této kvalifikaci vybojovala 13 bodů a nachází se na třetí pozici ve skupině. Pokud dnes vyhraje, tak na třetí pozici také skončí. Pokud prohraje a Izrael vyhraje, tak skončí na čtvrtém místě, ale nutno dodat, že Izrael hostí silné Španělsko. A právě Albánie hrála naposledy ve Španělsku, kde neodehrála špatný duel, ale nakonec prohrála 0:3.

6. Lichtenštejnsko 1:35 0 bodů
Zdravím všechny fotbalové fanoušky. Kvalifikace na blížící se Mistrovství světa v Rusku má na programu poslední duel a my budeme sledovat utkání mezi Albánií a Itálií. Favoritem tohoto duelu je hostující Itálie.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.