Kvalifikace MS fotbal -  ONLINE PŘENOS -  Albánie : Lichtenštejnsko - 2. září 2017   18:00

Albánie
Albánie
53' Roši (Baša) • 78' Agolli (Hysaj)
2:0
(0:0)
Lichtenštejnsko
Albánie
Beriša – Hysaj, Mavraj, Ar. Ajeti, Agolli (C) – Abraši (83. Hyka), Baša, Memušaj (77. Kukeli) – Grezda (86. Ahmedi), Llullaku, Roši.
Lapočkin – Lebeděv, Lunev (vš. Rusko)
Elbasan Arena, Elbasan
Jehle (C) – Quintans, Malin, Kaufmann, Göppel – Martin Büchel – Salanović, Hasler, Wieser, Burgmeier (79. Brändle) – Frick (65. Erne).

Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji příjemný zbytek sobotního večera a někdy příště opět na shledanou.
Držení míče: 69 % : 31 %.
Střely na branku: 5:0. Střely mimo: 6:0. Rohy: 12:0. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 14:12.
Dnešní utkání je za námi. Diváci si museli počkat v dnešním utkání na góly až do druhého poločasu, kdy se v 53. minutě prosadil Roši a v 78. minutě krásnou střelou z hranice vápna Agolli. Hosté se v dnešním utkání prakticky nedostali k žádné pořádné střele na branku a zaslouženě tak prohráli 2:0.
90+4'
90+3'
Už nám běží poslední nastavená minutka utkání, a tak to vypadá, že utkání skončí výsledkem 2:0.
90+2'
Hyka se dostal ke střele uvnitř vápna soupeře, ale Jehle proti němu skvěle vyběhl a jeho střelecký pokus dokázal vyrazit.
90+1'
Rozhodčí nastavuje ještě 3 minuty.
90'
Právě se nám rozeběhla poslední minutka utkání.
88'
Ahmedi byl čistě obrán o míč na hranici vápna soupeře a dopředu tak mohou vyrazit hosté.
87'
Pomalu, ale jistě se nám blíží konec utkání, a tak to vypadá, že domácí se nakonec dočkají tří bodů podle papírových předpokladů.
86'
Střídání v týmu Albánie: ze hřiště odchází Eros Grezda, přichází Valon Ahmedi.
85'
Domácí se ještě snaží vstřelit třetí branku, ale zatím se jim to příliš nedaří.
84'
Žlutou kartu dostává Martin Büchel (Lichtenštejnsko).
84'
Jehle dostává křeče a rozhodčí je tak nucen přerušit hru.
83'
Střídání v týmu Albánie: ze hřiště odchází Amir Abraši, přichází Jahmir Hyka.
81'
Salanovič se dostal ke střele z hranice vápna, ale svým pokusem trefil pouze jednoho z obránců.
80'
Erne byl faulován na polovině soupeře a hrát tak mohou hosté.
79'
Střídání v týmu Lichtenštejnsko: ze hřiště odchází Franz Burgmeier, přichází Daniel Brändle.
78'
Albánie právě vstřelila branku!
Domácí se dostávají do dvoubrankového vedení! ANSI AGOLLI napřáhl ke střele z hranice vápna a chirurgicky přesnou střelou k levé tyči nedal Jehlemu žádnou šanci zasáhnout!
77'
Střídání v týmu Albánie: ze hřiště odchází Ledian Memušaj, přichází Burim Kukeli.
75'
Roši poslal do vápna přízemní centr z pravé strany, který musel likvidovat Jehle.
74'
Memušaj poslal nepřesnou přihrávku na Agolliho a míč tak skončil jen v zámezí.
73'
Domácí tento rohový kop rozehráli na krátko a momentálně s míčem kombinují na polovině soupeře.
72'
Roši byl faulován zhruba třicet metrů od branky soupeře a domácí tak budou zahrávat přímý kop.
71'
Burgmeier a Hysaj se dostali do křížku a rozhodčí je tak musí oba uklidňovat.
70'
Llullaku se dopustil faulu na hranici vápna soupeře a hrát tak mohou hosté.
69'
Žlutou kartu dostává Daniel Kaufmann (Lichtenštejnsko).
68'
Memušaj tentokrát poslal do vápna centr, který však nenašel nikoho z jeho spoluhráčů a míč tak skončil jen v zámezí.
67'
Domácí budou zahrávat zajímavý přímý kop zhruba z pětadvaceti metrů.
66'
Hosté se po dlouhé době dostali s míčem na polovinu soupeře. Tam však nic světoborného nepředvedli a o míč zase přišli.
65'
Střídání v týmu Lichtenštejnsko: ze hřiště odchází Yannick Frick, přichází Philippe Erne.
65'
Memušaj napřáhl ke střele poblíž vápna soupeře, ale svým střeleckým pokusem trefil pouze jednoho z obránců.
64'
Následný rohový kop odvrátil mimo vápno Quintans.
63'
Agolli napřáhl ke střele z velké dálky. Jeho táhlou střelu mířící k levé tyči dokázal Jehle vyrazit mimo tři tyče.
63'
Ale tento rohový kop tentokrát nenadělal hostům větší potíže.
62'
Memušaj to zkusil i přes velký úhel přímo na branku. Jeho pokus však ztečoval jeden z hráčů stojících ve zdi do zámezí. Následovat tak bude rohový kop.
62'
Domácí budou zahrávat zajímavý přímý kop zhruba z dvaceti metrů, avšak z poměrně velkého úhlu. Ivan Quintans navíc vyfasoval od rozhodčího za svůj faul žlutou kartu.
61'
Albánci si mezi sebou neporozuměli poblíž vápna soupeře a míč tak od jednoho z nich skončil jen u brankáře Jehly.
60'
Domácí drží míč na svých kopačkách a snaží se vymyslet něco směrem dopředu.
58'
Míč od rohového praporku skončil na hlavě Mavraje. Ten však svým následným hlavičkovým pokusem těsně přestřelil soupeřovu branku!
58'
Domácí budou zahrávat další rohový kop.
57'
Hra se nyní pohybuje převážně ve středu hřiště.
56'
Agolliův centr z levé strany skončil jen v moci Jehly.
55'
Domácí jsou teď na koni a ihned se snaží vstřelit další branku.
53'
Domácí se konečně dočkali! Míč se od rohového praporku dostal až k zadní tyči, kde se nacházel úplně volný Baša. Ten následně vystřelil a ODISE ROŠI, který stál v malém vápně míč jen ztečoval k pravé tyči Jehleho branky.
53'
Memušaj vystřelil z hranice vápna, ale jeho pokus jeden z obránců ztečoval mimo tři tyče.
52'
Roši poslal do vápna centr z pravé strany, který však skončil opět v moci Jehly.
51'
Llullaku se dostal ke střele uvnitř vápna soupeře, ale soupeřovu branku vysoko přestřelil.
50'
Domácí si mezi sebou neporozuměli na polovině hřiště a o míč tak přišli.
49'
Salanovič hledal přihrávkou do vápna Fricka. Ten byl však dobře pokryt a k míči se tak nedostal.
48'
Agolli poslal do vápna centr, který však skončil jen v rukavicích Jehly.
47'
Roši poslal do vápna nepřesný centr z pravé strany a míč tak skončil jen v zámezí.
46'
Domácí rozehráli druhý poločas a míč ihned posílají směrem dopředu.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 19:03.
První poločas je za námi. Domácí sice byly po většinu prvního poločasu více u míče, ale vážnější šanci si dokázali vytvořit až v samotném závěru, kdy Grezda ale nedokázal vsítit branku. Hosté zatím převážně jen brání a zatím jim to vychází.

Držení míče: 72% – 28%
Střely celkem: 6 – 1
Střely na branku: 1 – 0
45'
44'
Grezda se dostal ke střele uvnitř vápna soupeře. Jeho tvrdý pokus ale Jehle dokázal vyrazit mimo vápno!
43'
Memušajovi se nepodařilo odcentrovat z levé strany a navíc se míč odrazil právě od něj za brankovou čáru a Jehle tak bude odkopávat od své branky.
41'
Hra se momentálně pohybuje převážně ve středu hřiště.
40'
Llullaku se dostal ke střele z hranice vápna, ale soupeřovu branku přestřelil.
39'
Quintans poslal nepřesný pas na Salanoviče a míč tak skončil jen v zámezí.
38'
Opět ten stejný obrázek. Domácí kombinují s míčem na polovině soupeře.
37'
Ale ani tento rohový kop nenadělal hostům větší potíže.
36'
Domácí budou zahrávat další rohový kop. Už pátý v pořadí.
35'
Na trávníku se toho momentálně moc neděje. Domácí jsou často u míče, ale směrem dopředu to vázne.
34'
Ale tento rohový kop nenadělal hostům větší potíže.
33'
Domácí budou kopat roh, který vybojoval na pravé straně hřiště Roši.
33'
Domácí jsou zatím aktivnějším týmem směrem dopředu, ale vážnější šanci si zatím nedokázali vytvořit.
32'
Po nepřesném pasu Ajetiho se míč ocitl jen u Jehly.
31'
Abraši se dopustil faulu zhruba na polovině hřiště a k míči se tak dostávají hosté.
30'
Domácí si předávají míč mezi sebou na polovině soupeře.
29'
Roši se dostal s míčem podél pravé postranní čáry až do vápna. Tam však špatně přihrál a hrát tak mohou hosté.
28'
Hysaj se snažil poslat do vápna centr z pravé strany. Svým pokusem ale trefil jen Burgmeiera.
27'
Tento rohový kop ale nenadělal hostům vůbec žádné problémy.
27'
Domácí budou zahrávat rohový kop, který vybojoval na pravé straně hřiště Hysaj.
26'
Grezda svým přízemním centrem z levé strany našel ve vápně pouze Malina.
25'
Agolli se dopustil faulu ve vápně soupeře a hrát tak mohou hosté.
24'
Roši poslal do vápna centr z pravé strany. Míč se sice ve vápně dostal ke Grezdovy. Ten si ho ale špatně zpracoval a míč tak skončil jen u Kaufmanna.
23'
Domácí se usadili s míčem na polovině soupeře.
22'
Grezda se snažil poblíž vápna soupeře projít mezi dvěma obránci. To se mu však nepovedlo, neboť byl jedním z nich sražen k zemi. Rozhodčí ale byl blízko a podle něj to faul nebyl.
21'
Moc dlouho ale u něj nevydrželi, neboť pas jednoho z nich na Burgmeiera vůbec nevyšel a míč tak skončil jen v zámezí.
21'
Frick byl faulován na vlastní polovině Ajetim a hosté tak u míče zůstanou i nadále.
20'
Hysaj se snažil obejít na pravé straně hřiště dva protihráče. To se mu ale nepovedlo a o míč tak přišel.
19'
18'
Grezda se dopustil faulu poblíž vápna soupeře a hrát tak mohou hosté.
17'
Memušaj to zkusil přímo na branku, ale tu zhruba o metr přestřelil.
16'
Domácí budou zahrávat velice zajímavý přímý kop těsně za hranicí vápna soupeře. Andreas Malin navíc vidí od rozhodčího za svůj faul žlutou kartu.
15'
Teď si ale mezi sebou neporozuměli na polovině soupeře a míč tak skončil jen v moci brankáře Jehly.
14'
Domácí drží míč na svých kopačkách a snaží se vymyslet nějakou kloudnou akci směrem dopředu.
13'
Hysaj nedokázal obejít na pravé straně hřiště Burgmeiera a o míč tak přišel.
12'
Llullaku se ocitl na trávníku po jednom ze soubojů uvnitř vápna soupeře, ale rozhodčí mu jen ukazuje ať se zvedne z trávníku a pokutový kop tak neodpískal.
11'
Göppel napřáhl ke střele z hranice vápna, ale svým pokusem trefil pouze jednoho z obránců.
10'
Hosté se po delší době usadili s míčem na polovině soupeře.
9'
Agolli dostal přihrávku do ofsajdu, a tak nemohl dále pokračovat ve hře.
8'
Míč však od rohového praporku skončil pouze na hlavě jednoho z hostujících hráčů, který ho tak následně poslal mimo vápno. Tam se však do střely opřel Baša, ale branku netrefil.
8'
Domácí budou zahrávat rohový kop.
7'
Roši poslal skvělou přihrávku do vápna na rozeběhnutého Llullaka. Ten však následnou střelou z první poslal míč pouze do boční sítě.
6'
Memušaj dostal skvělou přihrávku na hranici vápna soupeře. Míč si však následně příliš předkopl, a ten mu tak utekl k jednomu z obránců.
5'
Centr do vápna ale přeletěl všechny hráče a skončil v zámezí.
5'
Domácí budou zahrávat zajímavý přímý kop zhruba z pětadvaceti metrů. Postiženým hráčem byl Grezda.
4'
Hysaj byl faulován zhruba na polovině hřiště a hrát tak mohou domácí.
3'
Jeden z domácích hráčů poslal nepřesnou přihrávku na Llullaka a míč tak skončil pouze u Jehly.
2'
Domácí vybojovali míč na své kopačky a momentálně s ním kombinují na polovině soupeře.
1'
Hosté rozehráli první poločas a míč posílají ihned směrem dopředu.
1'
Oba týmy jsou již na hrací ploše. Domácí dnes nastupují v červených dresech, hosté dnes oblékli modré dresy.

Albánie: Beriša – Hysaj, Mavraj, Ar. Ajeti, Agolli (C) – Abraši, Baša, Memušaj – Grezda, Llullaku, Roši.
Náhradníci: Hoxha, Strakoša – Ahmedi, Balliu, Djimsiti, Hyka, Kukeli, Latifi, Lila, Memolla, Sadiku, Veseli.

Lichtenštejnsko: Jehle (C) – Quintans, Malin, Kaufmann, Göppel – Martin Büchel – Salanović, Hasler, Wieser, Burgmeier – Frick.
Náhradníci: Hobi, Majer – Brändle, Erne, Hofer, Meier, Ritter, Sele, M. Sele, F. Wolfinger, S. Wolfinger, Yildiz.

Rozhodčí: Lapočkin – Lebeděv, Lunev (vš. Rusko).

Lichtenštejnsko se momentálně nachází v tabulce skupiny G na poslední šesté příčce bez bodu. Po šesti odehraných zápasech má na svém kontě šest proher a skóre 1:24. Venku zatím odehrálo tři zápasy, které všechny prohrálo.

Posledních 5 zápasů

Itálie – Lichtenštejnsko 5:0
Finsko – Lichtenštejnsko 1:1 (PŘÁTELSKÉ UTKÁNÍ)
Lichtenštejnsko – Makedonie 0:3
Lichtenštejnsko – Itálie 0:4
Izrael – Lichtenštejnsko 2:1
Albánie

Albánie se momentálně nachází v tabulce skupiny G na třetí příčce s devíti body. Po šesti odehraných zápasech má na svém kontě 3 výhry a 3 prohry. Na domácí půdě zatím odehrála tři zápasy, ze kterých 1x vyhrála a 2x prohrála.

Izrael – Albánie 0:3
Lucembursko – Albánie 2:1 (PŘÁTELSKÉ UTKÁNÍ)
Albánie – Bosna a Hercegovina 1:2 (PŘÁTELSKÉ UTKÁNÍ)
Itálie – Albánie 2:0
Albánie – Izrael 0:3
Zdravím všechny fotbalové fanynky a fanoušky. Vítejte u dnešního kvalifikačního utkání mezi Albánií a Lichtenštejnskem.