Kvalifikace MS fotbal -  ONLINE PŘENOS -  Česko : San Marino - 8. října 2017   20:45

Česko
Česko
8' Krmenčík (Jankto) • 23' Krmenčík (Dočkal) • 27' Kopic  • 71' Novák (Kliment) • 83' V. Kadlec (Dočkal)
5:0
(3:0)
San Marino
San Marino
Česko
Koubek – Kadeřábek, Kalas, Lüftner, Novák – Darida (C), Dočkal – Kopic (63. Sýkora), Barák (70. V. Kadlec), Jankto – Krmenčík (63. Kliment).
Troleis – Christiansen, Højgaard
Plzeň City Stadium, Plzen
5 625 diváků
San Marino
A. Simoncini – Brolli, F. Vitaioli (82. M. Berardi), Ales. Della Valle (C), Palazzi, Grandoni – Mi. Battistini, Tosi, F. Berardi (76. Berretti), Rinaldi – Bernardi (63. Bonini).
Manzaroli, Muraccini – Cesarini, M. Berardi, A. Golinucci, Bonini, Berretti, Calzolari, Biordi, Zavoli.

To je z mé strany vše, hezký večer.
Držení míče: 69 % : 31 %.
Střely na branku: 15:1. Střely mimo: 17:3. Rohy: 12:1. Ofsajdy: 8:0. Fauly: 15:6.
Je dobojováno. Český celek zvládl záverečný zápas kvalifikace a doma porazil San Marino vysoko 5:0. Myslím si, že výsledek hovoří za vše a není potřeba duel nějak hodnotit. Český celek potvrdil roli velkého favorita a vyhrál zcela zaslouženě. Nutno ale dodat, že San Marino nepředvedlo špatný výkon.

Český celek tak ve skupině skončil na třetí pozici a na Mistroství světa v Rusku se nepodívá. První místo ve skupině obsadilo Německo, které vyhrálo všech deset zápasů. Na druhé pozici skončilo Severní Irsko, které si zahraje baráž.
90+3'
90+3'
Domácí ješte zatlačili svého soupeře, ale vše skončilo nepřesnou střelou Kadlece a více se už nestane.
90+2'
Filip Novák se dostal k hlavičce, ale další branku nepřidal, protože znovu dobře zasáhl Aldo Simoncini, který míč vyrazil.
90+2'
Hosté se vydali dopředu a po centru se Danilo Rinaldi dostal k hlavičce, ale ta byla velmi nepřesná.
90+1'
Rozhodčí přidal tři minuty.
90'
Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.
88'
A po dalším centru byl na zadní tyči Sýkora, ovšem ani on další branku nepřidal. Rozehrávat bude Aldo Simoncini.
86'
Po centru se na zadní tyči zjevil Filip Novák, který nezakončil špatně, ale Aldo Simoncini vytasil velmi dobrý zákrok a míč fantasticky vyrazil!
85'
Domácí se nastěhovali na polovinu hostujícího celku a kráčí za další trefou.
83'
Česko právě vstřelilo branku!
A je to 5:0! Bořek Dočkal se dostal k centru a ve vápně se do zakončení dostal dobře postavený VÁCLAV KADLEC, který to zvládl na jedničku a míč uklidil za brankáře, který byl tentokrát bez šance!
83'
Darida vymyslel velmi dobrý centr, po kterém se k hlavičce dostal Kliment, ale Aldo Simoncini konečky prstů vyrazil míč na rohový kop!
82'
Střídání v týmu San Marino: ze hřiště odchází Fabio Vitaioli, přichází Marco Berardi.
82'
Po rohu se k hlavičce dostal Jan Kliment, ale zakončení se mu nepovedlo a místo branky spíše ohrozil rohový praporek.
81'
Rohový kop pro český celek.
80'
Je před námi posledních zhruba deset minutek, tak uvidíme, čeho se ještě dočkáme a zda padne nějaká ta branka.
78'
Domácí zahrávali další rohový kop, ale ani z něho nic nebylo a český celek tak i nadále vede o čtyři branky.
78'
Dnešní utkání sleduje 5 625 diváků.
77'
Po přihrávce vracel Pavel Kadeřábek míč před branku, ale nakonec byl u něj jako první pozorný Aldo Simoncini.
76'
Střídání v týmu San Marino: ze hřiště odchází Filippo Berardi, přichází Maicol Berretti.
73'
Dočkal chtěl zrychlit hru, ale přihrávka na Sýkoru nebyla přesná a míč nakonec doputoval do zámezí.
71'
Tak konečně se diváci dočkali další branky. Aktivní FILIP NOVÁK zůstal na hrotu, nakonec dostal přihrávku a šel sám na brankáře, kterého s velkou dávkou štestí překonal a poté si pořádně oddychl.
70'
Střídání v týmu Česko: ze hřiště odchází Antonín Barák, přichází Václav Kadlec.
70'
Český celek se ve druhém poločase ve hře směrem dopředu trápí a nyní po nepovedené malé domů diváci dokonce pískali.
68'
Jeden z hostující hráčů zkoušel překvapit Koubka a zkusil to z poloviny hřiště, ale branku o několik metrů minul.
67'
A nakonec celé snažení skončilo ofsajdem a na tahu je tak San Marino, které samozřejmě nikam nepospíchá.
66'
Nyní ale hráči San Marina velmi dobře napadají a český celek s tím má značné problémy.
65'
Domácí fotbalisté drží míč na polovině hostujícího celku a snaží se něco vymyslet.
63'
Střídání v týmu San Marino: ze hřiště odchází Marco Bernardi, přichází Giovanni Bonini.
63'
Střídání v týmu Česko: ze hřiště odchází Michael Krmenčík, přichází Jan Kliment.
63'
Střídání v týmu Česko: ze hřiště odchází Jan Kopic, přichází Jan Sýkora.
63'
Michael Krmenčík dostal dobrou přihrávku a byl zcela sám na hranici malého vápna, ale z první ne neudělal ideálně a branku nakonec přestřelil!
61'
Ale ani tentokrát z toho nic nebylo. Češi se tlačí dopředu, zakončují, ale zatím jim to tam nepadá.
60'
Rohový kop pro domácí. Dočkáme se čtvrté branky?
59'
Hostujícím bojovníkům začínají docházet síly a na trávníku je to znát. Češi se do šancí už dostávají pomerně lehce, ale v zakonečení se jim nedaří.
57'
Domácí zahrávali rohový kop, ale z něho nic nebylo a míč nakonec sebral Aldo Simoncini, který se rozhodně nenudí.
56'
Po zmatcích ve vápně hostů se nakonec k míči na malém vápně dostal Jakub Jankto, ale z bezprostřední blízkosti pouze napálil Simonciniho!
55'
Z rohu velkého vápna to vzal na sebe Jan Kopic, ale po jeho dělovce skončil míč pouze na boční síti. Rozehrávat tak bude Aldo Simoncini.
53'
Žlutou kartu dostává Michael Battistini, který zajel do Antonína Baráka.
52'
Po zpětné přihrávce byl na hranici velkého vápna zcela volný Bořek Dočkal, ale s jeho technickým pokusem si Aldo Simoncini znovu velmi dobře poradil!
51'
Michael Krmenčík se dostal k míči a pohotově ho poslal do branky, ovšem gól nakonec kvůli ofsajdu neplatí.
51'
Po velmi dobré kombinaci se do šance dostával hostující hráč, ale nezvládl zpracování míče a u toho byl jako první Koubek.
50'
A po další akci znovu zakončoval Novák, tentokrát hlavou, ale vše bylo zbytečné, protože rozhodčí odpískal útočný faul.
49'
Nakonec z toho byla přihrávka do vápna, kde se k míči dostal obránce Filip Novák, ovšem z dobré pozice ho napálil vysoko nad branku!
48'
Z rohového kopu nic nebylo, ale domácí pokračují ve svém náporu a tlačí se dopředu.
47'
Rohový kop pro Česko.
47'
Český celek se hned tlačí před branku svého soupeře. Zatím domácí trpělivě kombinují.
46'
Ani jeden celek v poločase nestřídal, takže pokračujeme ve stejném složení, jako na začátku utkání.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 21:47 hodin.
První poločas je za námi. Český celek byl jasně lepší a nakonec vstřelil tři branky, když první dvě vstřelil Michael Krmenčík a třetí trefu obstaral Jan Kopic. Český celek měl i další šance, ale v zakončení se mu zatím nedaří podle představ. Hosté zahrozili jednou, ale tutovku zlikvidoval pozorný Koubek.
45+1'
45+1'
Rozhodčí přidal jednu minutku.
45'
Hraje se poslední minuta prvního poločasu.
44'
Nyní bylo k vidění několik centrů a střeleckých pokusů, ale vše hostující San Marino s velkou dávkou štěstí přežilo a stav utkání se nemění!
42'
Na druhé straně šel sám na brankáře Jan Kopic, ale zakončení nebylo ideální a Aldo Simoncini dobrým zákrokem vyrazil míč na rohový kop!
41'
A pozor, protože hostující hráč se objevil zcela sám před Koubkem, ale ten ho vychytal! To byla tutovka pro San Marino, které se mohlo senznačně dočkat branky!
41'
Po kombinaci je tu první rohový kop pro San Marino.
40'
Nyní se českému celku na útočné polovině příliš nedaří. Dalším faulem se provinil Antonín Barák a na tahu je tak znovu San Marino.
38'
Po dlouhé přihrávce se za míčem hnal Jakub Jankto, ale jako první u něj byl pozorný Aldo Simoncini, který to znovu zvládl na jedničku.
37'
Darida se provinil útočným faulem a akce českého celku skončila. San Marino s rozehrávkou samozřejmě vůbec nepospíchá a šetří cenné vteřinky.
36'
Pavel Kadeřábek zkoušel procpat míč do vápna, ale hostující zadáci vše přečetli a míč sebrali.
35'
Po dlouhém nákopu se k míči dostal Jakub Jankto, ale zastavil ho pomezní rozhodčí, ofsajd.
34'
A tentokrát si po centru pro míč došel Aldo Simoncini, který to zvládl na jedničku. Dodám, že hostující brankář pracuje jako účetní.
33'
Nyní se Bořek Dočkal dostal k centru, ale u míče byl jako první Alessandro Della Valle, který ho odhlavičkoval daleko z vápna.
31'
Bořek Dočkal obešel dva protihráče, dostal se do vápna, ale místo střely šel do další kličky a o míč přišel, poté navíc ještě fauloval.
30'
Český celek na trávníku stále dominuje. Nyní se po centru dostal k míči Jakub Jankto, ale byl zdvojen a kulatý nesmysl se od něj spíše jen odrazil a Aldo Simoncini si tak lehce poradil.
29'
Z dálky to nyní vyzkoušel Antonín Barák a nebyl to vůbec špatný přízemní pokus, ale čtvrtou brankou to neskončilo.
27'
Další branku českého celku přidává JAN KOPIC! Darida se dostal do vápna a přihrával před branku, ale Aldo Simoncini míč vyrazil, ovšem tak nešťastně, že se k němu dostal právě Kopic, který ho uklidil do branky.
26'
Z tohoto rohu nic nebylo, ale domácí jsou stále u míče a kombinují na polovině soupeře.
26'
25'
Obraz hry je stále stejný. Domácí už se znovu usadili na polovině San Marina a tlačí se před branku.
23'
A je to 2:0! Po parádním centru Dočkala se k hlavičce dostal MICHAEL KRMENČÍK, který si v těchto situacích ví rady a pohodlně uklidil míč za bezmocného Simonciniho!
23'
Kalas byl faulován na polovině San Marina a český celek má k dispozici zajímavou standardní situaci.
22'
Po dobrém centru byl na malém vápně zcela sám Jakub Jankto, ale hlavička se mu vůbec nepovedla a míč skončil vysoko nad brankou! To byla tutovka!
21'
21'
Po úvodních dvaceti minutách vede česká reprezentace nad San Marinem 1:0. Domácí jsou jasně lepší, ale zatím to není ve finální fázi to pravé ořechové.
19'
Pavel Kadeřábek je ošetřován. Zřejmě v souboji inkasoval loktem do obličeje.
18'
Danilo Rinaldi šel hodně důrazně do souboje s Kadeřábkem a nakonec hostující hráč souboj vyhrál, ale zpětnou přihrávku nezvládl a z nadějné akce nic nebylo.
17'
A nyní to vyzkoušel Darida, ale hradbu těl nepropálil. Poté z toho byl centr z pravé strany, ale žádný z českých hráčů se do zakončení neprodral.
15'
Po další akci to z dálky vyzkoušel Bořek Dočkal, ale jeho přízemní střela neměla gólové parametry a Aldo Simoncini byl tentokrát bez práce.
14'
Po dobrém centru se k hlavičce nakonec dostal Jan Kopic, ale z dobré pozice poslal míč jen nad branku, takže se stav utkání tentokrát nemění.
13'
Češi už znovu kombinují na polovině hostujícího celku, tak uvidíme, zda něco vymyslí.
12'
Aktivní Michael Krmenčík pláchl po pravé straně, poté dobře přihrál do vápna, kde se do zakončení dostal Jakub Jankto, ale toho velmi dobře vychytal pozorný Aldo Simoncini!
10'
Jeden z hostujících hráčů je nyní ošetřován a chvíli se tak hrát nebude.
8'
Po nenápadné akci jde český celek do vedení 1:0! Jakub Jankto se hezky uvolnil ve vápně, poté přihrál před branku a MICHAEL KRMENČÍK si už věděl rady a uklidil míč za bezmocného brankáře.
8'
Ale ani českému celku akce nevyšla. Nakonec na polovině San Marina fauloval Pavel Kadeřábek a hosté tak mohou chvíli vydechnout.
7'
Vůbec poprvé se dopředu vydali i hosté. Akce po levé straně ale k ničemu nevedla a na tahu je tak opět český celek.
6'
Stále se hraje na polovině hostujícího celku, který se pouze brání. To ale není žádné překvapení, protože Česko je proti amatérům ze San Marina jasným favoritem.
5'
Po dalším rohovém kopu to z hranice velkého vápna vyzkoušel Darida, ale rána se mu vůbec nepovedla a branku hostů minul záložník berlínské Herthy o několik metrů.
5'
Po dalším centru se k hlavičce dostal překvapený Michael Krmenčík, ale nezakončil přesně. Nakonec bylo vše zbytečné, protože pomezní rozhodčí signalizoval ofsajd.
4'
Míč poslal do vápna Jan Kopic, ale jeho přihrávka byla velmi nepřesná.
4'
První rohový kop pro český celek.
3'
Češi operovali na levé straně, nakonec si na kolmou přihrávku naběhl Filip Novák, ale toho hostující hráči pokryli a ubránili se.
2'
Hostující hráči to zkusili dlouhým nákopem, ale ten byl velmi nepřesný a míč sebral Tomáš Koubek.
2'
Po krásné dlouhé přihrávce se na hranici velkého vápna dostal k míči Kopic, který chtěl oslovit Krmenčíka, ale míč k němu nakonec neprošel a nic z toho nebylo.
1'
První akce ale skončila nepřesnou přihrávkou, ovšem hosté míč neudrželi a český celek tak rozjíždí další akci.
1'
Jako první se míče dotkl Antonín Barák, takže úvodní výkop obstarali domácí fotbalisté, kteří se hned tlačí před branku San Marina.
1'
Úvodní oficiality jsou za námi a duel tedy může začít, tak jdeme na to!
Hráči obou celků jsou na trávníku, na programu jsou státní hymny obou zemí.

Česko: Koubek – Kadeřábek, Kalas, Lüftner, Novák – Darida (C), Dočkal – Kopic, Barák, Jankto – Krmenčík.
Náhradníci: Pavlenka, Vaclík – Bořil, Brabec, Falta, V. Kadlec, Kliment, Souček, Sýkora, Suchý, Zmrhal.

San Marino: A. Simoncini – Brolli, F. Vitaioli, Ales. Della Valle (C), Palazzi, Grandoni – Mi. Battistini, Tosi, F. Berardi, Rinaldi – Bernardi.
Náhradníci: Manzaroli, Muraccini – Cesarini, M. Berardi, A. Golinucci, Bonini, Berretti, Calzolari, Biordi.

Rozhodčí: Troleis – Christiansen, Højgaard.
Duel mezi Českem a San Marinem začne ve 20:45 hodin a my budeme samozřejmě u toho, tak si nenechte poslední zápas českého celku v této kvalifikaci ujít.
První vzájemný kvalifikační zápas

V San Marinu odehrál český celek dobrý zápas. Po prvním poločase tehdy vedl 5:0, ve druhém poločase přidal ješte jednu branku a nakonec si dokráčel pro vítězství 6:0. Dvakrát se tehdy trefil Barák, Darida a po jedné brance přidali Krmenčík a Gebre Selassie.
SAN MARINO bylo jasným outsiderem této skupiny a tuto roli nakonec také potvrdilo. Hostující bojovníci zatím nezískali ani bod, skóre mají 2:46 a v tabulce se samozřejmě nachází na poslední pozici, kde zůstanou i kdyby dnes vyhráli.

San Marino hrálo poslední zápas doma s Norskem a byl to debakl, protože Norsko si s chutí zastřílelo a nakonec vyhrálo vysoko 0:8. Trenér hostujícího celku před utkáním uvedl, že nechce, aby se takový debakl opakoval, takže cíl mají hosté jasný, a to dostat méně branek, než proti Norsku.
ČESKO je v kvalifikační skupině C na třetí pozici a už ztratilo šanci na postup na světový šampionát. Dnes se tedy český celek loučí s touto kvalifikací, kde zatím nasbíral 12 bodů a pokud dnes potvrdí roli favorita, obsadí třetí místo ve skupině.

Doma zatím český celek vyhrál pouze jeden kvalifikační zápas, tedy v rámci této kvalifikace. Remizoval s Irskem i Ázerbájdžánem, ale poté přehrál Norsko. V zatím posledním domácím duelu nestačil na Německo, ale nutno dodat, že v tomto duelu předvedl velmi dobrý výkon.

V posledním utkání hrál český celek v Ázerbájdžánu, kde předvedl také dobrý ofenzivní výkon a nakonec si dokráčel pro vítezství 2:1, na které chce dnes trenér Karel Jarolím navázat. Ten zároveň hraje o svoji budoucnost u českého týmu, protože stále není jisté, zda reprezentaci povede i v dalším kvalifikačním cyklu.

Nejlepším střelcem v této kvalifikaci je na straně českého celku Antonín Barák, který se trefil třikrát, stejně jako Vladimír Darida. Dvě branky vstřelil Gebre Selassie a Michael Krmenčík.

6. San Marino 2:46 0 bodů
Zdravím všechny fotbalové fanoušky. Kvalifikace na Mistrovství světa má na programu poslední skupinové zápasy a my budeme sledovat duel mezi českou reprezentací a San Marinem. Due se odehraje v Plzni a jasným favoritem je domácí celek, který bojuje o třetí, bohužel nepostupové, místo ve skupině.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.