Kvalifikace MS fotbal -  ONLINE PŘENOS -  Dánsko : Rumunsko - 8. října 2017   18:00

Dánsko
Dánsko
60' Eriksen
1:1
(0:0)
Rumunsko
Rumunsko
88' Deac  (Bancu)
Dánsko
Schmeichel – Dalsgaard, Kjaer, Christensen, Durmisi – Kvist, Delaney – Y. Poulsen (83. Schöne), Eriksen, Sisto – Bendtner (70. Dolberg).
Lössl, Rönnow – Jensen, Vestergaard, Fischer, Bjelland, N. Jörgensen, Dolberg, P. Ankersen, Lerager, Schöne, Cornelius.
Rumunsko
Tătăruşanu – Bălașa, Chiricheş, Grigore, Ganea – Hoban, Stanciu – Baluta (83. Tucudean), Budescu (66. Bancu), Deac – Andone (70. Keșerü).
Pantilimon, Niță – Moţi, Keșerü, Bancu, Marin, Tucudean, Hanca, Ionita, Anton.

Dánsko bylo výrazně lepším týmem, díky proměněnému pokutovému kopu se dostalo do vedení. V samotném závěru ale vůbec poprvé domácí obrana chybovala. Toho využil Ciprian Deac, jehož střelu si jeden z domácích hráčů srazil do brány. Zápas končí remízou 1:1.
90+4'
90+4'
Pione Sisto zakončoval pravděpodobně poslední akci zápasu. Minul bránu.
90+3'
Thomas Delaney zakončoval z velké dálky, jeho rána ale končí mimo branku.
90+2'
Další roh pro domácí, Christian Eriksen znovu centroval před branku, ale obrana si dokázala poradit.
90+1'
Dánsko chce jít zpět do vedení. Christian Eriksen rozehrával rohový kop, hlavičkoval Kasper Dolberg a zasahoval brankář Ciprian Tătăruşanu.
90+1'
Čtyři minuty ještě uvidíme.
90'
Probíhá poslední minuta hry ve druhém poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat nad rámec základních devadesáti.
88'
Rumunsko právě vstřelilo branku!
A je to 1:1! Snad poprvé v zápase chybovala domácí obrana a je z toho malér. Bancu připravil míč pro CIPRIANA DEACE, jehož střelu do vlastní sítě tečoval Simon Kjaer. Hodně nešťastný moment pro domácí fotbalisty. Asistence: Nicusor Bancu.
87'
Kasper Schmeichel rozehrává od své branky po nepovedené akci soupeře.
86'
V poklidném tempu se zápas dohrává, domácí Dánsko míří za výhrou v tomto duelu.
85'
Christian Eriksen centroval před branku, hostující obrana si dokázala poradit, a pak byl nachytaný Thomas Delaney v ofsajdu.
85'
Domácí celek vybojoval rohový kop díky své aktivitě.
83'
Bancu rozehrával volný kop po faulu soupeře. Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry.
83'
Střídání v týmu Rumunsko: ze hřiště odchází Alexandru Baluta, přichází Marius George Tucudean.
Střídání v týmu Dánsko: ze hřiště odchází Yussuf Poulsen, přichází Lasse Schöne.
81'
Dostáváme se do poslední desetiminutovky zápasu, Dánsko stále drží jednobrankové vedení. Šancí ale mělo výrazně více.
79'
Nicolae Stanciu dovře vypálil, jeho střelecký pokus kryje domácí brankář Kasper Schmeichel. Hostující hráč rozehrával volný kop, zakončení bylo nepovedené.
78'
Pione Sisto hledal spoluhráče, ten ovšem o míč přišel, a tak může Rumunsko vést protiakci.
76'
Dánský celek se dostal do zajímavé střelecké pozice, Thomas Delaney to zkusil z velké dálky, ale neuspěl.
75'
Hraje se spíše na polovině hrací plochy. Domácí celek má mírnou převahu, je to způsobené také tím, že Cristian Ganea dostal druhou žlutou a zápas pro něho předčasně skončil.
74'
Thomas Delaney vedl útočnou akci svého týmu, následně se pokusil o přihrávku do prostoru, kde tušil spoluhráče, ale nikdo v červeném tam nebyl.
72'
Volný kop hostujícího celku rozehrával Nicolae Stanciu. Jeho tvrdá rána končí vysoko nad bránou.
72'
Žlutou kartu dostává Simon Kjaer (Dánsko).
71'
Dvacet minut hry zbývá do konce zápasu, Dánsko díky proměněnému pokutovému kopu vede o jednu braku a hraje aktivně.
70'
Střídání v týmu Dánsko: ze hřiště odchází Nicklas Bendtner, přichází Kasper Dolberg.
Střídání v týmu Rumunsko: ze hřiště odchází Florin Andone, přichází Claudiu Keșerü.
69'
Po delší době se dostal do zakončení domácí Nicklas Bendtner, ale svou šancí byl tak překvapený, až poslal míč někam na tribunu.
68'
Andreas Christensen rozehrává od své branky, domácí fotbalisté mají k velké radosti svých fanoušků převahu.
67'
Domácí celek, který se dostal do jednobrankového vedení, pokračuje v aktivní hře, pokouší se navýšit své vedení.
66'
Střídání v týmu Rumunsko: ze hřiště odchází Constantin Budescu, přichází Nicusor Bancu.
64'
Volný kop rozehrával domácí Christian Eriksen. Rozhodl se pro přímou střelu, se kterou si brankář bez problémů poradil.
63'
Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Cristian Ganea (Rumunsko). Hostujícímu hráči už nic jiného nezbývalo, než faulovat. Zápas pro něj končí.
61'
Žlutou kartu dostává Nicolae Stanciu (Rumunsko).
60'
Dánsko právě vstřelilo branku!
Fanoušci zde v Kodani čekali na první gól šedesát minut. Nyní měl domácí tým k dispozic pokutový kop a se štěstím jej proměnil CHRISTIAN ERIKSEN. Brankář stranu odhadl, míč tečoval, ale jen za svá záda.
59'
Žlutou kartu dostává Cristian Ganea (Rumunsko). Hostující hráč fauloval soupeře v pokutovém území, penalta.
Kasper Schmeichel rozehrává od své branky, pokouší se co nejrychleji přesunout hru na útočnou polovinu svého týmu.
56'
Příliš atraktivní fotbal nesledujeme. Rumunsko se zatím obětavě brání. Domácí tvoří hru, kombinují, pokouší se něco vymyslet, ale marně.
55'
Ovidiu Hoban fauloval domácího hráče, volný kop tak bude mít k dispozici Dánsko. Balon do hry uvede Kvist.
54'
Žlutou kartu dostává Ciprian Tătăruşanu (Rumunsko).
53'
Yussuf Poulsen byl znovu nachytaný v postavení mimo hru, neuhlídal si svou pozici.
53'
Riza Durmisi vhazuje na útočné polovině. Následně hosté dostali míč až k brankáři soupeře.
51'
Domácí celek se vrací ke stylu hry, který praktikoval v prvním poločase. Nicklas Bendtner hlavičkoval výborně, ale branku trefit nedokázal.
50'
Žlutou kartu dostává Constantin Budescu (Rumunsko).
49'
V poklidném tempu obě mužstva vstoupila do druhého poločasu. Domácí celek už tak nedominuje jako v prvním poločase.
47'
Hostující Ciprian Deac se jako první hráč ve druhém poločase propracoval do střelecké pozice, jeho pokus ale zablokoval Riza Durmisi.
46'
Podle všeho ani jeden celek neudělal změnu v základní sestavě-.
46'
Domácí celek je aktivnější, snadněji se dostává do střeleckých pozic, ale zatím na regulérní branku čeká. Nicklas Bendtner sice míč do branky dostal, ale byl v ofsajdu.
45+1'
45+1'
Už se nic nestane.
45+1'
Nastavovat se bude jedna minuta, rohový kop pro domácí celek. Christian Eriksen centroval od rohového praporku. Obrana Rumunska si dokázala poradit.
45'
Zajímavý míč ze středu hrací plochy na rozběhnutého Poulsena. Domácí hráč s číslem dvacet ale na balon nedosáhl, a tak rozehrává hostující obrana.
44'
Ciprian Tătăruşanu bude od své branky rozehrávat volný kop. Jeho spoluhráč byl faulovaný domácím Yussufe Poulsenem.
43'
V poklidném tempu se první poločas dohrává, sledujeme aktivní hru domácího týmu, který má ale problémy se zakončením.
42'
Domácí celek už znovu kombinuje na útočné polovině a pokouší se něco vymyslet. Další dlouhý míč byl nepřesný. Na přihrávku Pione Sisto nedosáhl.
41'
Volný kop rozehrával hostující tým. Constantin Budescu se rozhodl pro přímou střelu. Domácí brankář toho mnoho přes zedˇneviděl. Míč ale končí mimo branku. Zatím asi největší šance Rumunska.
38'
Další rychlou akci Dánska zastavuje pomezní sudí, Nicklas Bendtner byl znovu v ofsajdu. Nedaří se mu načasovat výběh.
37'
Nicklas Bendtner si poradil s obránci i brankářem, poslal míč do brány, ale jeho radost velmi rychle ukončil hvizd rozhodčího. Byl totiž v postavení mimo hru, gól tak platit nemůže.
34'
Dánský tlak pokračuje dál, nyní se ovšem Yussuf Poulsen dostal do postavení mimo hru. Akce tak končí po hvizdu rozhodčího.
33'
Nicklas Bendtner se probojoval po rychlé akci do vyložené střelecké pozice, ale jeho pokus fantasticky zablokoval hostující hráč. Je z toho jen rohový kop.
32'
Pione Sisto dobře vypálil, jeho pokus tak tak vytěsnil brankář Ciprian Tătăruşanu na rohový kop. Následný centr před branku nebyl povedený.
31'
Hostující celek to nyní zkoušel z velké dálky, vypálil Ciprian Deac. Jeho pokus ale končí výrazně nad brankou.
30'
Alexandru Baluta se pokouší něco vymyslet. Přenechal míč Cristianu Ganeaovi, který centroval před branku. Jeho pokus kryje domácí brankář naprosto snadno.
27'
Pione Sisto dostal od spoluhráče dobrou přihrávku, měl čas na zakončení. Rozhodl se pro střelu ke vzdálenější tyči. Jeho pokus ovšem nebyl vůbec přesný. Brankář ani zasahovat nemusel.
27'
Florin Andone byl v osobním souboji nešetrně atakován, za postranní čárou bude ošetřován.
26'
Christian Eriksen centroval před branku, ale nikdo z jeho spoluhráčů nedokázal zakončit.
25'
Christian Eriksen vedl zajímavou domácí akci, výborně mu v zakončení bránil Alexandru Baluta. Domácí hráč vybojoval rohový kop.
24'
Nicklas Bendtner si dobře nabíhal, ale míč se k němu nepodařilo procpat. Domácí celek kombinuje, ale zatím nedokáže vytvořit tu finální přihrávku na volného hráče.
22'
Dvaadvacet minut jsme čekali na první střelu. Vyslal ji hostující Constantin Budescu. Ten ale minul bránu.Míč ideálně netrefil. Následně neuspěl ani jeho kolega Nicolae Stanciu.
21'
Dvacet minut hry z prvního poločasu je pryč, že bychom sledovali nějaký příliš záživný fotbal, to se napsat nedá. Dánsko má míč pod kontrolou, ale nemůže se probojovat přes dobře bojující obranu Rumunska do zakončení.
20'
Domácí fotbalisté kombinují na své polovině, Yussuf Poulsen dostal dobrou přihrávku. Ale v souboji s dvěma obránci si nedokázal poradit. Míč tedy získávají hosté. Ti zde v Kodani také mají svůj fankub věrných příznivců.
19'
Další rozehrávka pro domácí. Centr před branku byl nepřesný, a tak míč snadno získal brankář Ciprian Tătăruşanu.
18'
Na nepříliš povedený centr nejlépe vyskočil Cristian Ganea, který míč důrazně odhlavičkoval mimo bezprostřední prostoro brány.
17'
Rohový kop pro domácí celek, Dánsko si svou aktivitou vynutilo první roh.
16'
Cristian Ganea fauloval Yussufa Poulsena. Rozehrávat tak volný kop na útočné polovině bude domácí celek. Christian Eriksen centroval před branku, obrana si dokázala poradit. Následně Nicolae Stanciu odehrál balon do bezpečí.
15'
Nicklas Bendtner sice přihrávku od spoluhráče přijal, ale byl v postavení mimo hru, a tak ani tato akce z patnácté minuty nepovede k první střele na branku.
14'
Obrázek hry je stále stejný, domácí se s míčem pod kontrolou pohybují na polovině, ale nemohou se dostat do výraznější šance.
13'
Domácí fotbalisté se usadil na útočné polovině, Yussuf Poulsen se nabízel pro dlouhou přihrávku. Pokus o ni ale zablokoval obránce Mihai Bălașa.
12'
Žlutou kartu dostává Alexandru Baluta (Rumunsko). Hostující hráč fauloval Henrika Dalsgaarda.
11'
Nicklas Bendtner fauloval soupeře, a tak budou rozehrávat hosté. Mnoho šancí momentálně k vidění není. Na střelu na bránu stále čekáme.
10'
Dánsko má výraznou podporu z hlediště, ale zatím toho směrem dopředu fotbalisté domácího týmu nepředvedli.
9'
Hraje se spíše na polovině hrací plochy, domácí celek se pokouší něco vymyslet. Následoval centr na Nicklase Bendtnera. Ten si k hlavička však nedostal.
7'
Rumunsko se dopustilo útočného faulu, příliš aktivní byl Florin Andone. Rozehrávat tak bude domácí celek.
7'
Cristian Ganea rozehrával další volný kop, neboť jeho spoluhráč byl faulovaný. Sledujeme zatím opatrný úvod zápasu. Optickou převahu ale mají domácí.
6'
Nicolae Stanciu se pokoušel dostat do slibné pozice, ale byl nachytaný v postavení mimo hru, akce Rumunska tak končí.
5'
Christian Eriksen fauloval soupeře. Rozehrávat tak bude hostující tým. Jmenovitě Nicolae Stanciu pošle míč do hry.
4'
Rumunsko mělo k dispozici autové vhazování na útočné polovině, ale hosté se nedokázali propracovat do zakončení.
3'
Andreas Christensen nedosáhl na dlouhou přihrávku od spoluhráče, míč tak končí u hostujícího brankáře, který volí dlouhý výkop.
2'
Míč mají pod kontrolou fotbalisté Dánska, ti se ale nemohou dostat stabilněji na útočnou polovinu do střeleckých pozic.
1'
Domácí nastoupili v červených dresech, hosté pak ve žlutých.
1'
Za malý moment zápas začne.
Rumunsko už nemá naději na výhru. Dánsko je momentálně na druhém místě, ze kterého momentálně postupuje, bodový zisk znamená postup pro Dánsko. Pokud první celek skupiny, Polsko, prohraje, tak jde Dánsko na první místo.
Dánsko také odehrálo devět kvalifikačních zápasů, ale vedlo si výrazně lépe. Šest vyhrálo, jednou remizovalo a dvakrát odešlo jako poražené. Dánský národní tým má momentálně sérii čtyř vyhraných kvalifikačních zápasů v řadě. Dánsko si poradilo s Kazachstánem 3:1, Polskem 4:0, Arménií 4:1 a Černou Horou 1:0). Tento tým má skóre 19:7 a 19 bodů. Je na druhém místě tabulky skupiny E.
Rumunsko odehrálo v kvalifikační skupině E celkem devět zápasů. Tři vyhrálo, tři prohrálo a tři remizovalo. Má tedy dvanáct bodů, skóre 11:9 a nachází se na čtvrtém místě tabulky. Z posledních čtyři zápasů kvalifikace dvakrát vyhrálo (Arménii porazilo 1:0 a Kazachstán 3:1) a dva duely prohrálo (nestačilo na Polsko 1:3 a Černou Horu 0:1).
Zdravím všechny fanynky a fanoušky mezinárodního fotbalu. V tomto zápase kvalifikace MS v Rusku proti sobě nastoupí Dánsko a Rumunsko.