Kvalifikace MS fotbal -  ONLINE PŘENOS -  Gruzie : Wales - 6. října 2017   18:00

Gruzie
Gruzie
0:1
(0:0)
Wales
Wales
50' Lawrence  (Ramsey)
Gruzie
G. Loria – Navalovski, Kašia, S. Kvěrkvelija, Kakabadze – Kazajšvili, Merebašvili, Kvekveskeri (76. Džighauri) – Kankava, Kvilitaja (76. Škirtladze) – Gvilija (89. Chočolava).
Wales
Hennessey – Gunter, A. Williams, Chester, Davies – A. King, Ledley (82. D. Edwards), Allen – Ramsey, Lawrence (90. Woodburn) – Vokes (73. Robson-Kanu).

Je konec! Hosté z Walesu potvrdili roli favorita a vítězí 1:0. Nutno říct, že nezaslouženě, protože domácí hráči byli dnes jasně lepší, jenže tomu chyběl nějaký ten gól a to dnešní duel rozhodlo. To je ode mne pro dnešek vše já se s vámi loučím a na počtenou u dalších onlajnů.
90+4'
90+3'
Už je zřejmě rozhodnuto. Ramsey bude vhazovat aut na polovině soupeře.
90+2'
Teď je tu komplikace pro domácí! Někdo z útočníků Gruzie spáchal úplně zbytečný útočný faul. Hennessey vykopává až za půlku.
90+1'
Budou se nastavovat tři minuty!
90'
Střídání v týmu Wales: ze hřiště odchází Tom Lawrence, přichází Ben Woodburn.
90'
Uvidíme, kolik se bude nastavovat minut. Nyní mají míč na kopačkách domácí, kteří už musí urychleně něco vymyslet, zatím se nic nedaří.
89'
Střídání v týmu Gruzie: ze hřiště odchází Valerian Gvilija, přichází David Chočolava.
87'
Loria teď vykopl až za polovinu soupeře, kde si míč zpracoval Ashley Wiliams, který teď společně se svým týmem kombinuje na polovině hřiště.
85'
Další centr do vápna Walesu. Hennessey zase centr schoval do náruče a uklidňuje tak hru.
Držení míče 57% : 43%
83'
Další pokus o kombinační akci. Obrana Walesu zatím vše s přehledem odbránila.
82'
Střídání v týmu Wales: ze hřiště odchází Joe Ledley, přichází David Edwards.
81'
Míč mají na svých kopačkách hráči Gruzie a snaží se vymyslet akci, která by skončila brankou.
79'
Domácí se dostali do rychlého protiútoku a Velšané nestíhali, do zakončení se nakonec dostal Džaba Kankava, který trefil jen Wiliamse od kterého se míč odrazil nebezpečně do brankáře Walesu.
78'
U míče jsou nyní hosté, kteří už nikam nespěchají a hrají velice jednoduše.
76'
Střídání v týmu Gruzie: ze hřiště odchází Nika Kvekveskeri, přichází Džambul Džighauri.
Střídání v týmu Gruzie: ze hřiště odchází Giorgi Kvilitaja, přichází Davit Škirtladze.
75'
Obrovská šance na vyrovnání. Domácí zahrávají z velice nebezpečné pozice volný přímý kop.
73'
Vokes, teď nebezpečně přihrával skrz vápno. Bohužel pro hosty tam nikdo nebyl. Pro dnešek to byla jeho poslední akce, protože místo něj na hřiště přichází Hal Robson-Kanu.
72'
Domácí se teď hnali do protiútoku, který zastavil ihned Aron Ramsey.
70'
Vokes byl teď ve velké příležitosti. Naštěstí pro brankáře Gruzie se píská ofsajd, ve kterém se skutečně ocitl Sam Vokes.
68'
Merebašvili teď předvedl nádhernou sólovou akci. Bohužel pro domácí uklouzl a nic z té akce nebylo.
66'
Vše se změnilo. Domácí hráči se probudili a drží hráče Walesu na jejich polovině. Zatím to však k brance nevede.
Držení míče 56% : 44%
65'
Moc se omlouvám, že jsem nekomentoval. Na vině je internetové připojení.
63'
Domácí pokračují v náporu. Hosté zatím odolávají a s přehledem braní. Hráči Gruzie se nemohou dostat ke střele, která by ohrozila bránu Walesu.
61'
U míče jsou aktuálně domácí, kteří se snaží vymyslet akci, která by vedla k vyrovnávací brance. Zatím jen kombinují na polovině hřiště.
60'
Píská se faul Allena. Domácí budou zahrávat volný přímý kop, který může ohrozit Hennesseyho, který dnes nemusel zasahovat, neboť na něj nešla žádná střela.
58'
Vokes se teď dostal až před Floriu. Jeden z obránců teď předvedl parádní obraný skluz a střelu Vokese srazil do zámezí.
57'
Allen teď oběhl tři hráče Gruzie a odcentroval do vápna, kde jeho centr chytil do rukavic Loria, který vykopává až za půlící čáru.
56'
Aktuálně jsou u míče domácí, kteří se snaží urychleně vstřelit vyrovnávací branku a vrátit se tak do hry.
55'
Žlutou kartu dostává Tom Lawrence (Wales).
54'
U míče jsou stále hosté, kteří nikam nespěchají a hraj velice jednoduše.
53'
Hráče Walesu první dnešní gól evidentně povzbudil. Ve druhém poločase jsou zatím jasně aktivnějším týmem.
52'
Lawrence je při chuti . Je ho další ránu chytil do náruče Loria, který uklidňuje hru. To je opravdu studená sprcha pro fotbalisty z Gruzie.
50'
Wales právě vstřelil branku!
Tak tohle čekal jen málokdo! TOM LAWRENCE vystřelil zpoza vápna a nekompromisní dělovkou posílá Velšany do vedení 1:0. Asistence: Ramsey
49'
Píská se další faul. Tentokrát na Ramsey, který bude zahrávat přímý kop z poloviny hřiště.
48'
Domácí se teď hnali do protiútoku, který zastavil až Ashley Wiliams, který vykopává do bezpečí.
47'
Je tu volný přímý kop pro hráče Walesu.
46'
Je konec první ho poločasu, ve kterém jsme branku neviděli. Zatím jsou aktivnější spíše domácí,kteří stále ohrožují branku Walesu. Na druhou stranu se i Waleští dostalo do pár zajímavých šancí.
45+2'
45+2'
Zřejmě poslední pokus tohoto poločasu. Domácí budou zahrávat volný přímý kop z poměrně nebezpečné pozice.
45+1'
Další centr domácích zblokovala dnes přesná obrana Walesu. Velšané dnes perfektně brání.
45'
Budou se nastavovat dvě minuty!
43'
Nadějnou akci domácích zastavil ofsajd. Hennessey bude vykopávat přibližně z velkého vápna.
42'
Zřejmě se bude pár minut nastavovat, protože se nejméně tři minuty ošetřovalo.
38'
Hráči Walesu teď kombinují na polovině soupeře a snaží se vymyslet akci, která by skončila brankou.
Držení míče: 55% : 45%
36'
Lwrence opět vystřelil. Tentokrát zpoza vápna jeho střela jen těsně minula břevno brány Gruzie.
34'
Gvilija teď zpoza vápna z první vystřelil. Střela mu nesedla a míč tak skončil v náruči brankáře Walesu Wayneho Hennesseyho.
33'
Navalovski teď úplně osamocený centroval balón do vápna. Obrana Walesu opět pohotově zastavila centr a odhlavičkovala do bezpečí.
32'
Výbornou práci teď odvedl záložník Walesu Ramsey, který vybojoval pro Velšany autové vhazování přibližně na polovině soupeře.
30'
Aron Ramsey teď poslal nádherný balón do vápna, přesně na místo kde stál Sam Vokes, který z první střílel. Jeh střela jen těsně minula bránu Gruzie. V hledišti to jen zahučelo.
29'
Domácí teď kombinují na vlastní polovině. Zatím jen přemýšlí jak se dostat do vápna a zakončit tak aby to ohrozilo bránu Hennesseyho.
28'
Ramsey nakonec poslal centr, který odhlavičkovala obrana Gruzie.
27'
Teď nebezpečný volný přímý kop na druhé straně. Bude ho kopat Aron Ramsey. Uvidíme jak ho kopne.
26'
Hráči Gruzie teď zahráli rukou. Hráči Walesu budou mít volný kop, který bude zahrávat Hennessey.
24'
Domácí teď zahrávali volný přímý kp z poměrně nebezpečné vzdálenosti. Kašia to zkoušel rovnou na bránu, kterou bohužel pro domácí vůbec netrefil.
22'
Další centr domácích likviduje obrana Walesu, která je zatím bezchybná.
21'
Merebašvili teď odcentroval do vápna, kde bohužel pro domácí nikdo nebyl a míč tak skončil v zámezí. Autové vhazování pro hráče Walesu.
19'
Do hry se zapojuje i Hennessey a uklidňuje kombinaci Walesu., který zakládá další útok.
17'
Ramsey se teď dostal na hranici vápna ke střele, která mířila přesně k tyči. Loria se výborně natáhl a jeho střelu nádherně vyrazil na rohový kop, který bude kopat jeden ze záložníku Walesu.
16'
A přibližně po čtvrt hodině utkání se dostávají k míči i hráči Walesu, kteří zatím jen kombinují na polovině hřiště.
15'
V dnešním utkání jsou zatím aktivnější domácí, kteří mají stále míč na svých kopačkách a nepouští hráče Walesu do velkých šancí.
13'
Domácí teď kombinují na polovině Walesu. Zatím se snaží vymyslet akci, která by vedla k úvodní brance utkání.
11'
Davies teď přihrál velice špatně a domácí mohli trestat. Jenže centr Katabadzeho končí v náruči brankáře Walesu.
10'
Další nákop od obrany Gruzie. Ashley Wiliams odhlavičkoval míč do bezpečí, kde míč přebrali hráči Walesu a kombinují na polovině Gruzie.
8'
Ou, to byla velká škoda pro hráče Walesu. Ramsey už si míč připravoval ke střele. Jenže podklouzl a domácí odkopávají míč do autu. Vhazovat budou hosté.
7'
Katabadze opět centroval do malého vápna. Pro jeho centr si došel brankář Hennessey, který míč chytil do rukavic.
5'
Míč mají na kopačkách po autu domácí. Katabadze poslal centr do vápna Walesu. Centr se mu nepovedl a obránci v červených dresech odkopávají až na polovinu hřiště, kde míč přebírají obránci Gruzie.
3'
Tak tohle byla obrovská šance Walesu! Lawrence poslal nádherný pas na Ramseyho, který byl úplně sám před brankářem Gruzie. Míč netrefil ideálně a jeho střela mířila mimo.
2'
Ramsey dnes poprvé zavezl míč do vápna a přihrál na Alleana, který poslal centr do vápna. Loria jeho centr vyboxoval z vápna a hosté musí od poloviny hřiště znovu začít.
1'
Úvodní nákop domácích zpracoval záložník Gruzie Kitejšvili, který si nádherně narazil s dalším záložníkem. Jeho přihrávka byla příliš dlouhá, takže míč končí v zámezí.
1'

Gruzie: G. Loria – Navalovski, Kašia, S. Kvěrkvelija, Kakabadze – Kazajšvili, Merebašvili, Kvekveskeri – Kankava, Kvilitaja – Gvilija.
Náhradníci: Kvaschvadze, Makaridze – Aburžania, Dvali, Dvališvili, Čanturija, Džighauri, Chočolava, Kitejšvili, U. Lobžanidze, Škirtladze.

Wales: Hennessey – Gunter, A. Williams, Chester, Davies – A. King, Ledley, Allen – Ramsey, Lawrence – Vokes.
Náhradníci: D. Ward – Ampadu, Bradshaw, D. Edwards, Robson-Kanu, Jonathan Williams, Taylor, Lockyer, Woodburn..
Zatímco Wales ještě stále bojuje o postup na mistrovství světa, tak Gruzie je ve skupině předposlední a už nemá šanci na postup. Domácí celek v osmi zápasech získal pouze pět bodů za pět remíz.Wales se vyhřívá na druhém místě na první Srbsko ztrácí čtyři body. Ovšem v posledních pěti zápasech hosté čtyřikrát remizovala. Nejlepším střelcem týmu je superhvězda Gareth Bale, jenž vstřelil čtyři góly.