Kvalifikace MS fotbal -  ONLINE PŘENOS -  Maďarsko : Faerské ostrovy - 10. října 2017   20:45

Maďarsko
Maďarsko
82' Böde (Dzsudzsák)
1:0
(0:0)
Faerské ostrovy
Maďarsko
Gulácsi – Fiola, Guzmics, Kádár, Szabó – Stieber (66. D. Nagy), Pátkai, Á. Nagy, Dzsudzsák (C) – Ugrai (89. Sallai), Eppel (46. Böde).
Roi Reinshreiber – Amihay Yehoshua Mozes, Dvir Shimon (vš. ISR)
Groupama Aréna, Budepešť
Nielsen – Jónsson, Baldvinsson, Gregersen (C), Tór Næs – Vatnhamar, G. Sørensen (73. Bartalsstovu), Benjaminsen (66. Hansson), Edmundsson – Joensen, Færø (87. K. Olsen).
Askham, Gestsson – Bartalsstovu, V. Davidsen, Hansson, Jakobsen, Johannesen, Justinussen, Løkin, Nattestad, K. Olsen, J. Troest Davidsen.

To je dnes ode mě vše, děkuji za pozornost.
Máme tady konec zápasu, ve kterém jsme nakonec viděli jeden gól. První poločas nám nic zajímavého nepřinesl. Domácí Maďarsko se nemůže dostat přes skvělé hrající obranu Faerských ostrovů. Na začátku druhého poločasu jsme toho taky moc neviděli, až v 79. minutě přišla největší šance Faerských ostrovů, když Kaj Leo í Bartalsstovu se dostal ke střele zpoza vápna, ale těsně přestřelil. O minutu později na druhé straně Dzsudzsák poslal centr do vápna na Bödeho, který hlavičkoval, ale Nielsen předvedl skvělý zákrok. A v 82. minutě jsme se konečně dočkali gólu z rohového kopu poslal centr Balázs Dzsudzsák a Dániel Böde nadvakrát dostal míč do brány.
90+3'
90+2'
Ádám Nagy zajel do protihráče a dostává žlutou kartu.
90+2'
Hosté se snaží vytvořit akci, ale málem se řítil domácí hráč sám, naštěstí pro ně včas vyběhl brankář Nielsen.
90+1'
Rozhodčí nastavuje tři minuty navíc.
90'
Hosté ztratili míč, ale poté vybojovali aut.
89'
Střídání v týmu Maďarsko: ze hřiště odchází Roland Ugrai, přichází Roland Sallai.
87'
Střídání v týmu Faerské ostrovy: ze hřiště odchází Odmar Færø, přichází Klæmint Olsen.
86'
Aut pro Maďarsko na pravé straně.
84'
Hosté se snaží vyrovnat, ale Joensen ztratil míč a poté fauloval a dostává žlutou kartu.
83'
Z pravé strany přišel centr hostů na Gregersena, ale ten v hlavičkovém souboji fauloval.
82'
Maďarsko právě vstřelilo branku!
Balázs Dzsudzsák poslal centr z rohového kopu do vápna na který si sběhl i DÁNIEL BÖDE a ten nadvakrát dokopl míč do brány! Asistence: Dzsudzsák.
82'
Jonsson nedovolil centru do vápna a následuje rohový kop.
81'
Centr z levé strany chytil Gulácsi.
80'
Dzsudzsák poslal centr do vápna na Bödeho, který hlavičkoval a Nielsen předvedl skvělý zákrok!
80'
Roh pro domácí.
79'
Gulácsi šel do rohu, ale vyboxoval míč pouze do svého spoluhráče. Následně se ke střele zpoza vápna dostal Kaj Leo í Bartalsstovu a těsně přestřelil! Největší šance Faerských ostrovů v dnešním zápase.
78'
A vybojovali roh, konkrétně Vatnhamar.
77'
Na chvíli teď drží míč Faerské ostrovy, které si tak odpočinou od tlaku Maďarska.
76'
Dzsudzsák poslal lob do vápna, ale opět ho odhlavičkovala obrana hostů.
75'
Nadvakrát poslal centr do vápna Joensen, ale dvakrát ho odhlavičkovala obrana hostů.
74'
Domácí se nedostali do vápna po skvělém zákroku hostujícího obránce.
73'
Střídání v týmu Faerské ostrovy: ze hřiště odchází Gilli Sørensen, přichází Kaj Leo í Bartalsstovu.
72'
Domácí drží míč na půli hostů, ale nemůže se dostat blíž k bráně. Následně faulovali domácí.
70'
Faul hostů na pravé straně vápna.
69'
Baldvinsson skvělým zákrokem zažehnal nebezpečí, když se ve vápně uvolnil Roland Ugrai.
68'
Dzsudzsák se uvolnil na levé straně a následně dával pod sebe centr po zemi, ovšem Nielsen si míč chytil do náručí.
67'
Další centr Dzsudzsáka do vápna nikoho nenašel a Nielsen bude mít odkop od brány.
66'
Střídání v týmu Faerské ostrovy: ze hřiště odchází Fróði Benjaminsen, přichází Hallur Hansson.
Střídání v týmu Maďarsko: ze hřiště odchází Zoltán Stieber, přichází Dominik Nagy.
65'
V pořadí druhý aut pro domácí.
64'
Dnešní zápas je velmi vyrovnaný na to, že domácí Maďaři jsou jasní favorité.
62'
Ugrai vybojoval rohový kop.
61'
Baldvinsson poslal k zemi jednoho z hráčů domácího kádru a dostává žlutou kartu.
60'
Stieber vystřelil zpoza vápna k pravé tyči, ale Nielsen byl připraven a ránu chytá.
59'
Domácí se málem dostali do vedení, ale střela Böda se nedokutálela do brány.
57'
Žlutou kartu dostává Gilli Sørensen (Faerské ostrovy).
56'
Hosté mají autové vhazování.
55'
Patkai srazil Vatnhamara.
54'
Faero byl faulovaný Fiolou.
54'
Edmundsson se dostal ke střele, ale ta šla hodně vedle pravé tyče.
53'
Vatnhamar dostal naloženo v hlavičkovém souboji.
52'
Zoltán Stieber poslal na zem Odmara Faera při snaze získat míč v pokutovém území Faerských ostrovů.
51'
Centr z levé strany od Dzsudzsáka našel pouze náručí Nielsena.
50'
Po domácím rohu se ke střele dostal Szabó, ale vypálil do blokujícího hráče.
49'
Sorensen přišlápl nohu Pátkaie.
48'
Dlouhý aut šel až do vápna, kde našel pouze hlavu domácího obránce.
47'
Hosté se ihned vrhli do útoku a vybojovali aut.
46'
Střídání v týmu Maďarsko: ze hřiště odchází Márton Eppel, přichází Dániel Böde.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 21:47.
První poločas nám nic zajímavého nepřinesl. Domácí Maďarsko se nemůže dostat přes skvělé hrající obranu Faerských ostrovů. V 18. minutě dostal žlutou kartu Benjaminsen.
45+2'
45+1'
S rohem si poradil brankář Nielsen.
45+1'
Rozhodčí nastavuje jednu minutu navíc.
45+1'
45'
Rána Fera trefila pouze blokujícího hráče.
44'
Nepřesná přihrávka Faerských ostrovů končí u brankáře Gulácse.
43'
Rána Ugraie šla vedle pravé tyče.
42'
Eppel ve vápně ještě nahrál Pátkovi a ten mu to chtěl dát do střelecké pozice, ovšem míč odkop obránce hostů.
41'
Faul Faera na Dzsudzsáka na půli hostů.
40'
Rohový kop, potom co míč trefil Joensena.
39'
Dzsudzsák přišlápl nohu Faera a píská se faul.
38'
Nakonec z toho nic nevzniklo a Gulácsi pouze odkopne míč z výkopu.
37'
Joensen posunul míč na pravou stranu a Faerské ostrovy budou mít aut.
36'
Aut na levé straně, potom co míč odehrál do zámezí Zoltán Stieber.
35'
Roland Ugrai už byl s míčem za čárou a Nielsen se postará o další odkop od brány.
34'
Ovšem rána Dzsudzsáka šla přímo na brankáře Nielsena, který ji vyrazil.
34'
K míči se staví Dzsudzsák.
33'
Domácí Maďarsko bude mít přímý kop z naprosto skvělé pozice, potom co Faero poslal k zemi Stiebra.
32'
Nakonec bude mít odkop od brány Gulácsi.
31'
Hosté šli rychle dopředu, ale akci zbrzdil Edmundsson, který počkal na dobíhající hráče.
30'
Szabó nacentroval míč do vápna, kde byl jak Pátkai tak Nagy, ale ani jeden nedokázal vystřelit. Následný roh po hlavičkovém souboji skončil za bránou a Nielsen bude mít odkop.
29'
Velice daleký aut vhodil Jónas Tór Naes, ale ke střele se Edmundsson nedostal.
28'
Joensen vybojoval rohový kop.
27'
Až nyní ho zpátky vybojoval domácí kádr a Gulácsi bude mít odkop od brány.
26'
Domácí obrana sice odhlavičkovala míč, ale stále jsou u míče Faerské ostrovy.
25'
Hosté se teď drží na půli Maďarska a nyní budou mít aut.
24'
Stieber chtěl najít centrem z pravé strany spoluhráče ve vápně, ale přetáhl ho a Nielsen bude mít odkop od brány.
23'
Szabó se dostal ke skákajícímu míči a vystřelil, ale rána šla vedle pravé tyče.
22'
Dzsudzsák si dal míč doprostřed, ale skvělým zákrokem jej o něj připravil jeden ze záložníků hostů.
21'
Nepřesný centr Szaba končí v rukavicích Nielsena.
20'
Hra pokračuje.
19'
Na zemi po souboji leží Baldvinsson.
18'
Faul Benjaminsena na Pátkaie skončil žlutou kartou.
17'
Tentokrát už to, ale Dzsudzsákovi uteklo a aut budou mít Faerské ostrovy.
16'
Domácí v bouřlivé atmosféře vybojovali v pořadí už třetí aut na levé straně.
14'
Sorensen si míč posunul na střed a zpoza vápna vystřelil, ovšem Gulácsi byl pozorný a míč chytá.
12'
Eppel viditelně zatáhl za dres Baldvinssona a rozhodčí píská faul.
10'
Fiola si tělem pohlídal míč a následně byl faulovaný.
9'
Hosté se pokusili o střelu, která skončila vedle brány. O odkop od brány se postará Gulacsi.
8'
Maďaři to opět zkouší po levé straně, ale prozatím se hosté brání skvěle.
7'
Dzsudzsak vystřelil, ale rána šla vedle brány.
5'
Domácí převedli hru z levé strany na pravou.
4'
S rohovým kopem si hosté poradili, ale u míče jsou znova domácí maďaři.
3'
Eppel vystřelil zpoza vápna a bude následovat rohový kop.
2'
Už druhý nepřesný centr domácích končí v autu.
1'

Maďarsko: Gulácsi – Fiola, Guzmics, Kádár, Szabó – Stieber, Pátkai, Á. Nagy, Dzsudzsák (C) – Ugrai, Eppel.
Náhradníci: Kovácsik, Megyeri – Böde, Botka, Korhut, Lang, Lovrencsics, Márkvárt, D. Nagy, Sallai.

Faerské ostrovy: Nielsen – Jónsson, Baldvinsson, Gregersen (C), Tór Næs – Vatnhamar, G. Sørensen, Benjaminsen, Edmundsson – Joensen, Færø.
Náhradníci: Gestsson – Bartalsstovu, V. Davidsen, Hansson, Jakobsen, Johannesen, Justinussen, Løkin, Nattestad, K. Olsen.

Rozhodčí: Roi Reinshreiber – Amihay Yehoshua Mozes, Dvir Shimon (vš. ISR).
Hráči již jsou na hřiště, nyní zazní obě hymny týmů.
Faerské ostrovy:

Faerské ostrovy se nachází na čtvrté pozici s devíti body. Dvakrát zvítězily, třikrát se loučily smírně a čtyřikrát prohrály. V posledním zápase přivítali na své půdě Lotyšsko, ale po vyrovnaném průběhu skončilo utkání bezbrankově 0:0. Nejlepšími střelci jsou po jednom góle Baldvinsson, Edmundsson, Nattestad a Sorensen. Hlavním trenérem je dán Lars Olsen.
Maďarsko:

Maďarsko se nachází na třetím místě s deseti body a ohromnou čtrnácti bodovou ztrátou na druhé Portugalsko. Maďaři třikrát vyhráli, jednou remizovali a hned pětkrát se loučili s prázdnou. V posledním zápase zavítali na půdu Švýcarska. Už po dvaceti minutách prohrávali 0:2, když se trefil Xhaka a Frei. Dvě minuty před poločasem zvýšil náskok Zuber. Čtyři minuty po začátku se opět prosadil Zuber a Švýcarsko vedlo už 4:0. O deset minut později snížil Guzmics. Sedm minut před koncem se ale opět prosadil domácí hráč, tentokrát to byl Lichtsteiner. Minutu před koncem snížil na konečných 2:5 Ugrai. Nejlepším střelcem je s pěti góly dvacetidevitiletý Adam Szalai, který působí v Hoffenheimu. Hlavním trenérem je němec Bernd Storck.
V posledním desátém utkání základní fáze kvalifikace na Mistrovství Světa do Ruska se proti sobě utkají Maďarsko a Faerské ostrovy. První zápas těchto týmu skončil bezbrankovou remízou 0:0. Hrát se bude v Groupama Aréně v Budapešti, která nabídne kapacitu pro 22 000 diváků. Utkání budou řídit rozhodčí z Izraele. Hlavním sudím bude Roi Reinshreiber, jeho asistenti budou Amihay Yehoshua Mozes a Dvir Shimon.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.