Kvalifikace MS fotbal -  ONLINE PŘENOS -  Makedonie : Lichtenštejnsko - 9. října 2017   20:45

Makedonie
Makedonie
36' Musliu (Alioski) • 38' Trajkovski (Panděv) • 67' E. Bardi (Trajkovski) • 69' A. Ademi
4:0
(2:0)
Lichtenštejnsko
Makedonie
Dimitrievski – Ristovski, Musliu, Zajkov, Ristevski – Alioski, E. Bardi (78. Doriev), Hasani (46. Elmaz), Trajkovski – Panděv (C) (64. A. Ademi), Nestorovski.
L. Kopriwa – D. Da Costa, D. Mateus Santos (všichni Nizozemsko)
Stadion Mladost, Strumica
Jehle (C) – Quintans, Malin, Kaufmann, Göppel – Polverino – S. Wolfinger (66. Yildiz), Martin Büchel (80. M. Sele), Wieser, Brändle (74. Erne) – Sele.

To je ode mě pro dnešek vše, děkuji za pozornost, přeji příjemný zbytek večera a u dalších onlajnů se těším na počtenou.
Držení míče: 70 % : 30 %.
Střely na branku: 8:0. Střely mimo: 3:1. Rohy: 3:4. Ofsajdy: 6:2. Fauly: 2:10.
Duel je u konce, Lichtenštejnsko zakončuje kvalifikaci bez bodu a pouze s jediným vstřeleným gólem z desíti zápasů. Makedonie si naopak spravuje chuť po nepostupu. Dnes sice nepodala stoprocentní výkon, ale nakonec po dvou brankách v každém poločasu vítězí 4:0. Makedonci opět vstřelili góly v krátkém rozmezí. Po voleji Bardiho předvedl krásné sólo Ademi.
90+2'
90+2'
Sele faulovaný na polovině hřiště.
90+1'
Nastavují se dvě minuty, první už proběhla očetřováním Wiesera.
90'
Ještě jednu šanci měl Trajkovski, který dostal dobrou přihrávku od Aliaskiho do vápna, ale z bezprostřední blízkosti Dimitrievskiho střelou mezi nohy nepřekonal.
87'
Makedonci se v závěru utkání nikam neženou. Uvidíme, jestli ještě přijde nějaká šance, anebo se utkání v poklidu dohraje za tohoto stavu.
85'
Na zemi zůstává po zákroku Nesterovskiho loktem Göppel a musí být ošetřován.
84'
Trajkovski přišel o míč, ale Lichtenštejnsko jen odpálilo míč z vlastní poloviny.
83'
Yildiz na levé straně v těsném ofsajdu.
82'
Nesterovski dostal přihrávku do křídla, vracel míč Alioskimu, jehož rána byla sražena.
81'
Quintans se snažil zpracovat přihrávku na hranici vápna, v obležení protihráčů se mu to však nepovedlo.
80'
Střídání v týmu Lichtenštejnsko: ze hřiště odchází Martin Büchel, přichází Mathias Sele.
79'
Alioski napálil jen modrou zeď.
78'
Trajkovski si vynutil faul na svou osobu těsně před pokutovým územím.
78'
Střídání v týmu Makedonie: ze hřiště odchází Enis Bardi, přichází Ljupčo Doriev.
77'
Alioski se dostal k dobré střele, Jehle vyráží.
76'
Nakonec to vypadá, že Lichtenštejnsko skončí pouze s jedním gólem v celé kvalifikaci, což je vůbec nejméně. Makedonci se dnes chtěl před domácími fanoušky předvést a naprosto kontrolují hru.
74'
Bardimu se nepovedla přihrávka na Alioskiho, ale Makedonie opět míří kupředu.
74'
Střídání v týmu Lichtenštejnsko: ze hřiště odchází Daniel Brändle, přichází Philippe Erne.
72'
Domácí nyní povzbudily další dvě branky a ještě se snaží přidat další. Makedonie kombinuje na útočné polovině.
69'
Makedonie právě vstřelila branku!
Čtvrtá branka domácích přichází hned vzápětí! ARIJAN ADEMI se štěstím, ale také s uměním přešel přes několik obránců a sólo zakončit přízemní střelou mimo dosah Jehleho. Veliká radost pro tohoto hráče Dynama Záhřeb, který se k fotbalu vrátil po dvou letech kvůli dopingovému trestu.
67'
Trajkovski se pěkně uvolnil na pravé straně, přetaženým centrem našel ENISE BARDIHO, jenž už pálil z první přesně k tyči.
67'
Makedonie kombinuje na vlastní polovině a nikam se nežene.
66'
Střídání v týmu Lichtenštejnsko: ze hřiště odchází Sandro Wolfinger, přichází Seyhan Yildiz.
64'
Střídání v týmu Makedonie: ze hřiště odchází Goran Panděv, přichází Arijan Ademi.
64'
Z rohového kopu nebezpečí ze strany Lichtenštejnska nepřišlo.
63'
Na druhé straně centroval Brändle, odražený míč se dostal k Wieserovi, jehož tečovaná střela skončila těsně mimo!
62'
Panděv obešel na levé straně hostujícího obránce a ve vápně našel volného Nesterovskiho, kterému však střela z první nesedla podle představ a Jehle bez problémů zasahuje.
61'
Wieser faulovaný na půli hřiště.
60'
RIstovski se dostal k míči na pravé straně, před brankou však nenašel nikoho v červeném a Makedonie musí rozjíždět další akci až od Dimitrievskiho, který zatím čeká na první zákrok.
58'
Žlutou kartu dostává Martin Büchel (Lichtenštejnsko), za skluz na Trajkovskiho.
57'
Žlutou kartu dostává Gjoko Zajkov (Makedonie).
55'
Zajkov byl nepříjemně poslán k zemi a musí být ošetřován.
55'
Hosté se zmocnili míče a Büchel to chtěl zkusit z dálky, Makedonci střelu zablokovali.
54'
Wlofinger si naběhl na dlouhou přihrávku, ale nepohlídal si hranici ofsajdu.
53'
Druhý poločas zatím působí poněkud ospale. Doufejme, že se ještě fotbalisté vyhecují a uvidíme pěkný zbytek tohoto mače.
51'
Quintans fauloval Trajkovskiho, ale Lichtenštejnsko se rychle dostalo k míči.
50'
Bardi hledal ve vápně Nestorovskiho, ten si však nedokázal prudkou přihrávku dobře zpracovat.
49'
Göppel nečistě zastavil Alioskiho, přímý kop pro Makedonce z pravé strany.
48'
Ristevski nepřesně přihrál, poté zastavil lichtenštejnskou rozehrávku.
46'
Ristevski se krásně prokličkoval až do vápna, tam v obležení protihráčů upadl, ale penalta se nepíská.
46'
Střídání v týmu Makedonie: ze hřiště odchází Ferhan Hasani, přichází Eljif Elmaz.
46'
Po prvním poločase vede Makedonie nad Lichtenštejnskem 2:0. Hosté se nejdříve dlouho a dobře bránili, poté však inkasovali dvakrát během tří minut. Hlavičkou se nejdříve trefil Musliu a poté Jehleho propálil z levé strany Trajkovski. Uvidíme, jestli se Lichtenštejnsku povede vstřelit alespoň čestný gól. Druhý poločas začně přibližně ve 21:48.
45+1'
45+1'
Nastavuje se jedna minuta.
45'
Panděv se nacházel po přihrávce z hloubi hřiště v těsném ofsajdu.
44'
Lichtenštejnsko se ubránilo, ale u míče jsou už zase domácí.
43'
Makedonie se v závěru poločasu nikam nežene, Ristovski však dokázal na pravé straně vybojovat roh, což se hostům nelíbí. Podle Wiesera šel míč do zámezí právě od makedonského krajního beka.
42'
Bardi hledal na levé straně Hasaniho, ten však byl podle rozhodčího ofsajdu.
41'
Domácí se ubránili a míří dopředu.
41'
Musliu odvrátil na další roh.
41'
A ještě jeden.
40'
Rohový kop pro hosty.
38'
Druhá branka domácích přichází hned vzápětí! Rychlá akce Makedonců, Panděv pěkně vysunul ALEKSANDRA TRAJKOVSKIHO, který se trefil z levé strany pod nohy padajícího Jehla.
38'
Alioskimu se přihrávka do vápna nepovedla, ale další šanci mohl mít Panděv, kterého však na poslední chvíli zastavil čistě Kaufmann.
36'
Tak Makedonci se nakonec dostávají do vedení už v první poločasu, a to z rohového kopu! Alioskiho centr našel přesně hlavu VISARA MUSLIA, který si našel prostor mezi obránci a krásně zavěsil přesně k tyči. První branka pro tohoto obránce v reprezentaci vůbec!
35'
Ristevski odcentroval do vápna, kde však byl pozorný Kaufmann, jenž odpálil míč na rohový kop.
34'
Bardimu se patička vůbec nepovedla a Makedonie tak musíme začínat znovu od začátku.
33'
Hosté se tomuto centru ubránili a Trajkovski poté nedokázal z pravé strany odcentrovat.
33'
Hraje se celkem devět zápasů kvalifikace a ve všech duelech čekáme na první branku. Makedonie nyní bude mít zajímavou šanci po faulu Seleho.
32'
Žlutou kartu dostává Mathias Sele (Lichtenštejnsko).
30'
Domácí Musliu má něco s rukou a musí být ošetřován.
29'
Quintans vysunul na levé straně rychlého Brändla, který ovšem těsně nestihl míč na hrací ploše.
29'
Brändle s Wieserem dobře napadli, ale míč nakonec nevybojovali.
28'
Alioski na pravé straně v těsném ofsajdu.
27'
Favorizovaná Makedonie sice zatím má územní převahu, to však nevede k šancím. Lichtenštejnsko zatím předvádí slušný výkon zejména v obraně.
25'
Bardi faulovaný, domácí rozehráli přímý kop rychle, ale nepřesně a kvůli obrannému zákroku Wiesera o míč přišli.
24'
Brändle hledal dlouhou přihrávkou Wolfingera, ten však nemohl unikat sám na bránu kvůli ofsajdu.
23'
Na druhé straně to zkoušel Brändle, Zajkov srazil jeho centr do autu.
22'
Zajímavá šance pro Makedonii. Centr z pravé strany našel Ristevskiho z druhé vlny, ten však nepropálil hostující obranu.
20'
Trajkovski se řítil do rychlého brejku, ale Kaufmanna se mu obejít nepovedlo.
20'
Ristovski odvrací dlouhý míč na roh.
19'
Wieser rozehraje centr z pravé strany po faulu za polovinou hřiště.
18'
Alioski to zkoušel středem, ale přes zhuštěnou obranu to prostě nešlo.
17'
Panděv už byl s míčem těsně před vápnem, ale nepřihrál přesně.
16'
Lichtenštejnsko se nyní několikrát pokusilo přejít přes polovinu, ale domácí brání pozorně a už zakládají další útočnou akci.
15'
Sele se štěstím přešel přes protihráče, ale poté o míč přišel.
14'
Z druhé strany centroval RIstevski, Polverino míč odvrací.
13'
Ristovski dostal přihrávku na pravou stranu, chtěl ihned centrovat, ale hosté míč srazili.
12'
Panděv padá ve vápně, ale rozhodčí zůstává v klidu, pokračuje se ve hře.
12'
Quintans srazil domácí centr na rohový kop.
10'
Panděv našel na levé straně Nestorovskiho, ten však nepřešel přes Quintanse.
9'
Domácí nastřelili pouze zeď, následný centr Alioskiho lapil Jehle do rukavic.
8'
Panděv dostal přihrávku na osu hřiště a chtěl vyrazit dopředu. Byl však stažen Kaufmannem k zemi. Hostující hráč dostává žlutou kartu, navíc zajímavý přímý kop pro Makedonce.
7'
Alioski hledal nabíhajícího Panděva, ten na míč těsně nedosáhl a Jehle bude odkopávat od brány.
5'
Hasani si navedl míč na střed a vypálil přes clonu. Obránce sice obstřelil, ale hostující branku netrefil.
4'
Ostrý zákrok Trajkovskiho na Wiesera, žlutá karta se však zatím neuděluje.
3'
Míč v zámezí, vhazovat budou hráči v modrých dresech, tedy hosté.
2'
Panděv se snažil dorazit odražený míč, ale to se mu nepovedlo a balon skončil v náruči Jehleho.
2'
Sele fauloval Trajkovskiho a domácí rozehrávají.
1'
Makedonie začíná s míčem na kopačkách.
1'

Makedonie: Dimitrievski – Ristovski, Musliu, Zajkov, Ristevski – Alioski, E. Bardi, Hasani, Trajkovski – Panděv (C), Nestorovski.
Náhradníci: Mitov Nilsson, Šiškovski – A. Ademi, Doriev, Elmaz, Gorgev, Jahović, Radeski, Toševski, Tričkovski.

Lichtenštejnsko: Jehle (C) – Quintans, Malin, Kaufmann, Göppel – Polverino – S. Wolfinger, Martin Büchel, Wieser, Brändle – Sele.
Náhradníci: B. Büchel, Hobi, Lo Russo – Erne, Gubser, Ospelt, M. Sele, F. Wolfinger, Yildiz.

Rozhodčí: L. Kopriwa – D. Da Costa, D. Mateus Santos (všichni Nizozemsko).
Dokáže Makedonie v závěrečném duelu rozstřílet Lichtenštejnsko, nebo se budou hosté držet a vstřelí třeba i nějakou branku? V březnu tohoto roku vyhráli Makedonci na půdě Lichtenštejnska 3:0.
6. Lichtenštejnsko – 0, skóre 1:35

Skupina G už je takřka rozhodnutá. Španělsko postupuje na mistrovství světa, Itálie bude hrát baráž. Může se už jen změnit formální pozice na třetím a čtvrtém místě, což však neovlivní tento duel.
Makedonie
Fotbalisté z balkánského poloostrova přišli o šanci bojovat o mistrovství světa prakticky hned v úvodu kvalifikace, kdy dokázali z pěti duelů porazit akorát Lichtenštejnsko, jinak čtyřikrát prohráli. V novém roce už to bylo o něco lepší. Makedonie podlehla Španělsku jen 1:2, poté vyhrála v Izraeli a remizovala s Albánií a překvapivě v Itálii.

Fotbalisté z malého státu mezi Rakouskem a Švýcarskem plní ve všech duelech roli velkého outsidera. Na kontě nemají ani bod a vstřelili v devíti duelech jedinou branku, což je vůbec nejméně z celé evropské kvalifikace! Dokonce i San Marino má na kontě dvě branky. Tento gól vstřelilo Lichtenštejnsko na půdě Izraele, kde nakonec padlo těsně 1:2.
Přeji krásný pondělní večer, vítejte u posledního kvalifikačního duelu na mistrovství světa v Rusku, ve kterém vyzve Makedonie v rámci skupiny G trpaslíka Lichtenštejnsko.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.