Máme za sebou utkání, ve kterém jasně, dle předpokladů, dominovalo Německo. Výsledek 8:0 naprosto vysvětluje, jak probíhalo dnešní utkání. Německo mělo jasnou převahu a San Marino s spíše pokoušelo nedostat debakl jako v roce 2008. Já Vám děkuji za sledování dnešního onlajn přenosu a popřeji příjemný zbytek dnešního večera.
90+3
90+3
Pro fotbalisty obou celků musel být zápas náročný, protože déšť zrovna nepřispívá k pohodě v dnešním utkání.
90+1
Němci už zápas spíše dohrávají.
88
K míči se nyní dostává i ter Stegen.
86
Německo právě vstřelilo branku!
KEVIN VOLLAND se dostal ve vápně k míči a z otočky skóruje! Osmá branka v dnešním utkání. San Marino je na tyto výsledky zvyklé, ale přeci jenom mi je hráčů v modrém líto.
83
Zafferani dnes už nedohraje. Na hřišti jej střídá Brolli.
82
MATTIA STEFANELLI je zatím opravdu nejlepší střelec San Marina. Ovšem tentokrát by si jistě přál trefit jinou branku než vlastní. Po přihrávce, která mířila do vápna, si útočník San Marina nešťastně srazil balón do vlastní sítě. 0:7!
79
Rozhodčí začal být benevolentnější na zákroky hráčů San Marina.
78
Na zemi zůstal ležet Henrichs po tvrdém střetu.
77
Khedira byl vystřídán Goretzkou. To bylo poslední střídání hostů v dnešním zápase.
77
A máme tu hattrick! SERGE GNABRY dostal skvělý pas na svou nohu a z první překonal Simonciniho. Nádherná branka.
75
Němci jsou neustále aktivní ve svém obléhání branky domácích.
71
Máme tu dvě střídání na straně hostů. Ze hřiště odešel Mario Gómez a Mario Götze. Na hřišti je nahradili Meyer s Vollandem.
71
69
Teď se ovšem San Marino dostalo před vápno Německa! Nic z toho ovšem domácí nevytěžili.
68
Hráči Německa zkouší útočit i nadále. Sledujeme jednostranou bitvu.
65
Krásná souhra neměkého mančaftu. JONA HECTOR se dostal ke skvělé přihrávce, kteru dokázal proměnit v pátou branku hostujícího týmu. Německo již vede 5:0.
65
Německo vybojovalo rohový kop.
63
Následuje útočný faul Německa. Domácí budou rozehrávat ze své poloviny.
60
Vitaioli dostává žlutou kartu, první v dnešním utkání.
60
Hosté ovšem branku Simonciniho nedokázali ohrozit.
60
Následuje přímý volný kop Německa.
58
První střídání na straně domácích. Ze hřiště odchází Tosi, nahrazuje jej Domeniconi.
58
SERGE GNARBY dostal krásnou přihrávku, se kterou se dostal za obranu San Marina. Následná rána byla lahůdka pro německého záložníka.
56
Gündoğanova střela, kterou turecký hráč vyslal před vápnem, skončila hodně vedle. Brankář San Marina bude vykopávat.
53
Němci zahrozili z přímého volného kopu, ale jejich rána skončila těsně vedle Simonciniho.
52
Německo zatím nemá úplně ideální koncovku.
51
Hector se snaží vymyslet nějakou akci z křídla.
49
Nakonec bude odkop od branky Simonciniho.
47
Němci opět mají převahu, ale zatím se jím nedaří prosadit. Uvidíme, jak dlouho to bude mančaftu v bilém trvat.
46
Máme za sebou první poločas, ve kterém podle očekávání vedou hosté z Německa 3:0. JIž v sedmé minutě se dokázal prosadit Samir Khedira, v 9. minutě dokázal po nepřesné rozehrávce skórovat Gnarby a poslední gól v tomto poločase vstřelil Hector. Německo naprosto dominuje a předpokládá se, že tak bude hrát i v druhé části dnešního utkání.
45+2
45+2
A hosté dokázali vstřelit gól v závěru poločase, nicméně uznán nebyl, protože střelec této branky stál v ofsajdu.
45+1
Simnocini v brance San Marina poslal míč na roh.
45
Götzeho centr do vápna skončil neúspěchem, Němci to musí zkoušet jinou stranou.
42
Další útočný faul hostujících fotbalistů. Německo spíše zvolnilo ve své hře.
40
Nyní útočný faul Maria Goméze. Rozehrávat budou hráči San Marina.
35
Němci se pokouší dostat k bránce krátkými přihrávkami.
32
JONAS HECTOR skóruje! Německo se dostává do tříbrankového vedení. Tak kolik branek dnes padne? Překoná Německo rekord z roku 2008, kdy porazilo San Marino 13:0?
29
Zafferani teď tvrdě složil k zemi Hectora. Rozhodčí Kučin zatím kartónek nevytáhne.
25
Nakonec se k míči dostal Müller, nicméně jej zastavilo postavení mimo hru.
25
Němci se snaží kombinovat na polovině soupeře.
23
Hostující bek nakonec odešel ze hřiště za doprovodu týmového lékaře.
22
Marco Berardi zůstal ležet na čtyřech ve vápně San Marina, tak snad to není nic vážného.
21
Nyní prolítla hlavička Goméze těsně kolem branky Simonciniho. Následně hosté reklamovali rohový kop, ale rozhodčí z Kasachstánu ukázal jasně. Odkop od branky.
21
Následuje další roh Německa.
21
Mario Götze poslal pas na Khediru, který vzápětí přišel o míč.
19
Hosté spíše odkopávají míče na polovinu soupeře. Víceméně se ani nesnaží vymýšlet nějaké protiútoky.
17
Odpískaný ofsajd mančaftu z Německa.
16
Hlavička Khediry skončila v náruči gólmana Simonciniho.
15
Míč jenom prolítl vápnem, následuje daldší standardní situace.
15
14
Hosté rozebírají pomaličku obranu soupeře.
13
Teď bylo několik nepřesných přihrávek ze strany Německa, takže hosté si mohou nachvilku od tlaku odpočinout.
12
Domácí se dostali k míči a ihned odkopává míč na polovinu svého soka.
11
V San Marinu poměrně hustě prší, takže podmínky nejsou úplně fotbalové.
10
Další nákop na gólmana domácího týmu, hosté teď ale v koncovce nebyli přesní.
9
Domácí špatně odkopli míč ve vápně. Kulatý nesmysl přistál na kopačce přesně stojícího SERGEHO GNARBYHO, který měl poměrně lehkou pozici. Přesnou ránou překonal ležícího Simonciniho.
8
San Marino opět přišlo o míč a hosté mají balón opět u svých kopaček.
7
SAMIR KHEDIRA dokázal krásně projít před brankáře Simnciniho, kterému nasadil kličku a prakticky do prázdné brány otevírá skóre dnešního zápasu.
5
Už je to otázkou času, co se stane na hřišti resp. kdy Němci dají gól. Jsou opravdu aktivní.
3
Mario Götze se dostal ke střele, ale jeho rána letěla mimo.
2
Teď už jsou u míče hosté, kteří budou u něj určitě pravidelně určovat rytmus.
1
Nákop Götze skončil v zámezí. Vykopávat bude brankář Simoncini.
1
San Marino se překvapivě dostalo na polovinu Německa a vypadá to, že bude útočit.
1
V brance se dnes představí brankář Barcelony Marc André ter Stegen, kterému se před tímto mačem udělalo špatně.

San Marino: A. Simoncini – M. Berardi, F. Vitaioli, D. Simoncini, Cesarini, Palazzi – M. Vitaioli, Tosi, Gasperoni, Zafferani – Stefanelli.
Náhradníci: Benedettini, Manzaroli – Berretti, Brolli, Cervellini, Ales. Della Valle, A. Hirsch, Mazza, Selva, C. Valentini.

Německo: ter Stegen – Hector, Hummels, Kimmich, Henrichs – S. Khedira, Gündoğan – T. Müller, M. Götze, Gnabry – Mario Gómez.
Náhradníci: Leno – Gerhardt, Goretzka, Höwedes, Meyer, Mustafi, Rudy, Tah, Volland, Weigl, Dominiceni, D`Addario.
Utkání začíná ve 20:45, tak nás nezapomeňte sledovat.
San Marino je jasný outsider a dnes by měl stát určitě na straně poražených. Domácí jsou standardně v kvalifikaci bez bodu, nicméně hráči trenéra Pierangela Manzaroliho dokázali vstřelit jednu branku a trápili celek Norska. Střelcém oné jediné branky je Mattia Stefanelli, který hraje fotbal v nejvyšší soutěži San Marina.
Německo je zatím v kvalifikaci bezchybné. Ze tří utkání utkání hráči Joachima Löwa získali devět bodů a neinkasovali ani jednou. Aktuálně nejlepším střelcem je Thomas Müller, který má na kontě čtyři góly. Útočník Bayernu Mnichov v kvailifikaci odehrál všechny tři zápasy. Mančaft našich sousedů obdržel v celé kvalifikaci pouze jednu žlutou kartu.
Vítám vás u dnešního zápasu kvalifikace skupiny C mezi San Marinem a Německem.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.