Kvalifikace MS -  ONLINE PŘENOS -  Turecko : Finsko - 24. března 2017   18:00

Před zápasem
Turecko
Turecko
0:0
(-:-)
Finsko
Finsko

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! 18+
Jak se sází u Tipsportu
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! 18+

Finsko

Finsko rozhodně nepatřilo mezi favority na postup na závěrečný turnaj, což také potvrzuje, když získalo pouhý jeden bod. Ten Finsko zapsalo na domácí půdě proti Kosovu, což rozhodně nelze brát jako úspěch. Šance Seveřanů na postup klesaly s porážkami na Islandu, s Chorvatskem a na Ukrajině. Pokaždé však šlo o nejtěsnější porážku a prohra na Islandu byla velmi smolná, když Finové ještě v devadesáté minutě vedli 2:1. Utkání však nedokázali dovést ani k zisku jediného bodu, když se v nastavení trefili Finnbogason a Ragnar Sigurdsson.
Turecko

Turecko má za sebou čtyři kvalifikační duely, v nichž se mu podařilo získat pět bodů, což není zrovna nejlepší možný výsledek. První vítězství přišlo až v posledním utkání nad slabým Kosovem. Ovšem úvodní remíza na půdě silného Chorvatska se určitě počítá k dobru. Následná remíza na domácí půdě s Ukrajinou však příznivce tureckého fotbalu nepotěšila. Ve třetím kvalifikačním zápase pak Turecko dokonce podlehlo na půdě Islandu, takže v utkání s Finskem potřebuje plně bodovat k návratu do bojů o postup.
V rámci kvalifikačních bojů na mistrovství světa ve fotbale, které se odehraje v příštím roce, se utká Turecko a Finsko.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.