A je to tady... Atlétiko Madrid si z dnešního utkání na domácím stadionu po zásluze odnáší 3 body, hosté odjíždí do Levante zklamaní. Těšíme se u dalších přenosů.
90
Blíží se konec utkání... Dohrává se v poklidu.
88
Lopez pálí těsně nad!
87
Atlétiko potvrzuje, že je světovým velkoklubem a Plzeň svým výborným výkonem v zápasech proti němu potvrdila, že se tam nyní může řadit rovněž. Pruhovaní dnes hráče v černých dresech prakticky do ničeho nepouští, Levante si neví s propracovanou defenzivou rady.
86
Munua musel daleko z branky pro míč, skoro až na polovinu. Výběh zvládl.
85
Roh Levante odhlavičkoval Turan.
83
Faul na Rodrigueze zvedl ze sedadla nejednoho fanouška! Ostrý zákrok zůstává bez karty.
81
Také hosté střídají
80
Navarro sprintoval, seč mu síly stačily směrek k Munuovi, dostal ho sice pod tlak, rozehru však nezblokoval.
79
Gólman hostí Munua dostává žlutý kartonek za zdržování hry.
79
Rodriguez se parádně uvolnil a trefuje břevno!! Velká šance domácích!
77
Černí se z posledních sil snaží o vstřelení kontaktního gólu, zatím však nejsou schopní výrazně ohrozit branku Atlétika.
76
Držení míče 57:43, rozdíl se s blížícím se koncem utkání tenčí.
75
Do konce zbývá zhruba patnáct minut plus nějaká minutka nastavení a domácí si zatím v poklidu kráčí za ziskem tří bodů.
74
Diego Simeone prostřídal své hráče, snaží se hru ještě více oživit. Kdy přijde reakce trenéra hostí?
73
Odešel střelec první branky Adrian, nastupuje Arda Turan.
72
A po rohu další Munuův odkop od brány.
72
Další Kokeho nebezpečná rozehra, gólman vyráží na roh.
71
Oproti české lize je vidět znatelný rozdíl v nasazení obou celků i snaze hrát dopředu. Je lahůdkou pro oko diváka, když vidí zápas, v němž se oba týmy snaží hrát nahoru-dolů. Naše týmy by se měly učit.
65
Martins pálí vedle. První šance Levante ve druhé půli.
64
Rozehra hostů připomněla spíš pokus o rychlé odevzdání míče soupeři, ne snahu o gólovou příležitost.
63
V druhém poločasu se hosté prakticky nedostávají k míči a domácí celek zaslouženě vede už o 2 branky.
62
Atlético právě vstřelilo branku!
KOKE dal balonu parádní rotaci, gólman Munua neměl šanci!
61
Standardku z hranice pokutového území vyboxoval výborně Munua!
60
Costa hned po příchodu na hřiště vybojoval zajímavou příležitost pro Madrid.
59
Střelec Falcao odchází, nastupuje Diego Costa.
58
Falcao se řítil skoro sám na gólmana, míč mu však ukopl na poslední chvíli Navarro.
57
Tradiční scénář, po Kokeho centru teč. A nic.
55
Kokeho karate zákrok. Z následné rozehry opět nic pro Levante.
54
Kokeho centr do vápna odhlavičkován, nebezpečí pro Levante zažehnáno.
52
Rodriguez zabojoval u rohového praporku a vybojoval standardku pro Atlétiko. Slušná práce.
51
Standardka Levante ze zajímavé pozice končí naprosto zpackaným centrem.
50
Žlutá karta pro Michela.
49
Atlétiko už se hnalo do šance, faul Rodrigueze a hvizd sudího však jejich nadšení utlumil.
47
Druhá půle začala podobně jako ta první, je plná nepřesností.
46
Vše je připraveno k začátku druhé půle.
Po prvním poločase vede domácí Atletiko po zásluze 1:0, v celém průběhu bylo lepší a vytvořilo si i víc brankových příležitostí. Za zhruba 15 minut začne druhá půle dnešního zápasu španělské Primera division.
45
Garcia pokusil štěstěnu z 30m, pálí vysoko nad!
45
Utvořil se hlouček rozzlobených hráčů domácích kolem jednoho z hostujících útočníků po tvrdém zákroku na Godina.
44
Na šance prozatím 7:2 pro domácí.
43
Tvrdý zákrok Rodrigueze zůstává nepotrestán žlutou kartou.
41
Pedro Lopez obdržel žlutou kartu.
40
Z Garciovy nahrávky je jen brejk domácích.
39
Bouřlivé chorály domácích fanoušků zní stadionem a ženou pruhované dopředu.
37
A z přetaženého rohu Levante není nic...
37
Šanci Levante na poslední chvíli odrazil Godin!
35
Kombinace Adrian-Koke, Levante brání...
34
ADRIAN trefuje odražený míč a posílá domácí po zásluze do vedení!
32
Falcao ve velké šanci, mezi 3 obránci Levante však neměl šanci projít!
30
Ošetřován hráč hostí s číslem 4.
28
Držení míče 66:34, výstižné.
27
Další z řady přetažených centrů Atlétika.
25
Diváci pískají na hostujícího gólmana.
23
Domácí pálí a pálí... A zatím vše mimo.
19
Koke kombinuje s Filipem na jeden dotek, opět končí v autu.
17
Domácí tlačí, hosté však mají svůj obranný blok dobře postavený a nedostali se k větší gólové příležitosti. Je to však nejspíš otázka času.
16
Nebezpečný protiútok Levante. Ztečovaný centr musí chytat v letu gólman Courtois.
16
Další standardka domácích. Koke míří nad.
15
Průběh hry je zatím stále stejný - domácí tlačí, hosté pouze odkopávají míče pryč z vlastní poloviny.
14
Vedle... Odkop gólmana Munuy.
13
Standardní situace domácích z cca 35m.
11
Přetažený centr z rohu byl tečovaný, bude se kopat z druhé strany.
10
Pruhovaní opět kombinují. A opět budou kopat roh.
9
Hráči Levante se snaží prodrat do pokutového území, domácí hráči je však výborně zdvojují a do ničeho vážného nepouští.
8
Domácí jsou zatím v dosavadním průběhu lepší, mají balon více na kopačkách.
5
Na stadionu Vicente Calderóna je parádní atmosféra, diváci jsou od začátku hodně slyšet.
4
Falcao v šanci! Jen do brankáře!
3
Roh Levante končí rovněž v náruči brankáře.
2
Koke centroval, balon skončil v gólmanově náruči.
2
Falcao vybojoval další roh Atlétika.
1
Domácí v první šanci, obránci balon odkopli do zámezí. Následuje roh.
1
Rozhodčí foukl poprvé do píšťalky, utkání je zahájeno.
1

Atlético Madrid:
Courtois - Gaitan, Miranda, Godin, Filipe, Koke, Tiago, Fernandéz, Roriguez, Adrian, Falcao - trenér: Simeone
Levante UD:
Munua - Lell, Lopez, Ballesteros, Navarro, García, Diop, Iborra, El Zhar, Barkero, Michel - trenér: Martinez
Rozhodčí: .
Ferreiro (Španělsko)
Utkání začne za necelou půlhodinku. Nyní vám představíme základní jedenáctky obou celků.
Levante UD

Levante střídá v letošní sezóně dobré výkony se špatnými a i přesto se nachází na dobrém osmém místě se ziskem rovných třiceti bodů. Dnešní zápas nebude pro Levante lehký, ale při dobrém výkonu by klidně mohlo myslet na bodový zisk.

V posledním ligovém zápase Levante prohrálo na hřišti Realu Betis 0:2.
Atlético Madrid

Atlético se nachází na druhém místě se ziskem čtyřiačtyřiceti bodů. Dnes mají domácí velkou šanci stáhnout náskok Barcelony na rozdíl osmi bodů, jelikož katalánský klub včera podlehl Realu Sociedad. Atlético je v dnešním zápase favoritem, ale určitě to bude potřeba potvrdit i na hřišti.

V posledním ligovém zápase vyhrálo Atlético na svém hřišti 2:0, když porazilo Zaragozu.
Přeji dobrý večer a vítám Vás u sledování zápasu 20. kola španělské Primera Division, kde dnes bude Atlético Madrid na svém hřišti hostit Levante UD. Podle sázkových kanceláří je favoritem zápasu Atlético.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.