Je za námi zápas španělské Primera División mezi Osasunou a Realem Betis. K vidění byl jen hodně průměrný fotbal a remíza 0:0 je logickým vyústěním dění na hřišti.
90+4
Po rohu Lamaha si domácí přeci jen ještě poslední šanci vytvořili, ale nejprve zasáhl brankář a následně střelu zblokovala obrana.
90+4
Tak poslední šance pro domácí. Rohový kop.
90+3
Vypadá to, že hosté již dnešní utkání dotáhnou k bezbrankové remíze. Do konce chybí několik málo vteřin.
90+2
Po zajímavé akci se nyní Nino chytá za hlavu, v době přihrávky od spoluhráče byl totiž v ofsajdu a z šance nic nebude.
90+1
Nastavují se tři minuty. Domácí tak mají ještě několik desítek vteřin času, aby s výsledkem něco udělali.
90
Již probíhá poslední minuta dnešního utkání. Hosté stále myslí hlavně na šetření času.
89
Hosté mají vhazovat aut, ale pochopitelně nikam nepospíchají a šetří cenné vteřinky. To se samozřejmě nelíbí domácím fanouškům.
88
Hostující obrana se odkopem až na polovinu Osasuny rezolutně ubránila. Míč je teď ve středu pole.
87
Domácí si nyní vytvořili tlak v okolí vápna soupeře. Po centru Nina ale nedokázal na levé straně míč zkrotit Lamah.
86
Zápas je stále nerozhodný, ale skoro to vypadá, že ani jedno z mužstev nemá touhu po tom, aby zápas vyhrálo.
85
Střídají také hráči Realu Betis. Odstupuje Juan Carlos a poslední minuty si zahraje Joel Campbell.
84
Domácí střídají. Odešel Armenteros a nastupuje Masoud Shojaei.
83
Následný centr mířící do brány musel chytat gólman Andrés Fernández.
82
Navíc je tu standardka z velmi zajímavé pozice.
82
Damià fauloval Rubéna Castra a dostává žlutou kartu.
81
Hosté cítí, že by mohli domácí tým ještě pozlobit. Po dalším vysokém a dlouhém pasu byl nyní ale v ofsajdu Rubén Castro.
79
Velkou šanci ke skórování měl nyní Rubén Castro, který šel sám na domácího brankáře. Chtěl ho přelobovat, ale zamířil mimo bránu.
78
Osasuna střídá. Odstupujícího Alvaro Cejuda nahradí Nino.
77
Přestože jsou domácí fanoušci stále optimističtí a očividně svému týmu věří, šance na góly stále nepřicházejí.
76
Domácí se opět pomalu stěhují před bránu svého soupeře, gólman Adrián může být ale v klidu.
75
Hosté střídají. Odešel Jorge Molina a nastupuje Nono.
73
Centr do vápna měl zajímavé parametry, jenže nikdo ho nedokázal prodloužit za domácího brankáře a je z toho jen odkop.
73
Teď mohou naopak zahrozit hosté, kteří budou kopat rohový kop.
71
Tlak domácího celku je stále hodně platonický. Domácím se vůbec nedaří soupeře jakkoliv zaskočit.
69
Z následného rohu se domácí hráči neprosadili a hosté balon bez větších problémů odvrátili.
68
Lamah se pokusil překvapit po svém průniku do vápna gólmana Adriána ranou z velkého úhlu. Hostující gólman dobře vyrazil míč na roh.
67
Ještě před rozehrávkou se rozhodli střídat také hosté. Odešel Salva Sevilla a nastupuje Jonathan Pereira.
66
Domácí střídají. Odešel Llorente a nastupuje Enrique Sola.
66
Dalším žlutě potrestaným hráčem je domácí Armenteros.
65
Hráči Osasuny tak dlouho kombinovali s míčem, až se sami vyhnali až před vlastní velké vápno.
63
Domácí jsou stále více a více aktivní, jenže do zakončení se stále nemohou dostat.
62
Žlutou kartu za faul na polovině hřiště dostal nyní Paulão.
60
Domácí se teď ve vápně Realu dopustili útočného faulu. Rozehrávat bude Adrián.
59
Dobrý defenzivní zákrok si po centru z pravé strany připsal Paulão, domácí budou pouze vhazovat.
58
U míče jsou opět domácí, znovu je to ale hodně daleko od brány soupeře.
57
Další útočná akce domácího celku skončila znovu ofsajdem.
55
Llorente se snažil hlavičkou až z hranice vápna překvapit hostujícího gólmana, mířil ale mimo.
53
Podobně jako hosté dopravili i domácí nyní míč do brány soupeře, podobně jako v prvním poločase je ale mávaný a pískaný ofsajd.
52
Fotbal se začíná pomalu měnit v kopanou. Více drží balon domácí, to je ale tak všechno.
51
Domácí hráči se snaží být více u balonu, hosté ale zatím velmi pozorně brání.
50
Hosté se postupným útokem blížili k domácí bráně, rychle ale o balon přišli.
48
Druhý poločas začal v podobném duchu jako končil ten první. Ani jedno z mužstev není výrazně lepší.
47
Na hrací ploše zůstal ležet Salva Sevilla, hra je přerušena.
46
Skončil první poločas, který přinesl hodně průměrný fotbal. Přestože domácí více drželi balon, lepším týmem nebyli. K vidění byla vyrovnaná podívaná s minimem šancí. Stav je tak logicky nerozhodný 0:0. Druhý poločas může být jen lepší..
45+1
V závěru drželi balon domácí, avšak k brejku se už už dostávali hosté. Zasahovat musel Damià.
45
První poločas se bude nastavovat o jednu minutu.
44
Arribas je již znovu na hrací ploše. Poločas se ale rychle blíží ke svému konci.
43
Teď se ale nehraje, protože na hrací ploše zůstal ležet Arribas.
42
Tak až nyní se domácí dostali do šance a hned z toho byla gólovka! Po kolmém pasu pronikl do vápna Lamah, jeho oblouček ale vybíhající Adrián skvěle vyrazil!
40
Opět sledujeme hodně nezáživnou podívanou. Ani jedno z mužstev není schopno cokoliv vymyslet.
38
Teď si přeci jen Adrián sáhl na balon. Na zemi bez větších problémů pokryl balon po centru z levé strany.
37
U míče jsou hráči Osasuny, brankáře Adriána ale ani zdaleka zatím neohrožují.
36
Pomalu se začíná blížit konec první půle, gól a ani vyloženou šanci jsme zatím neviděli.
34
Po kolmém pasu mezi obránce musel nyní hodně rychle z brány gólman Adrián. Míč pro jistotu poslal až na tribunu.
33
Po centru do vápna se snažil k míči dostat Molina, domácí obrana ale dobře zasáhla.
32
Opět sledujeme přetahování o balon v okolí půlící čáry.
31
Hosté se následně dostali do vápna Osasuny, první centr Andrés Fernández ne zcela jistě vyrazil, další dorážky ale pokryla již pozorná obrana.
30
První žlutou kartu v zápase dostává za nepříjemný skluz na protihráče domácí Cejudo.
29
Do vápna se dostal Armenteros, jeho rána ze značného úhlu mířila ale nad bránu.
28
Hráči Osasuny dobře zakombinovali ve středu pole, když se ale dostávali k vápnu soupeře, o balon přišli.
26
Domácí házeli aut v blízkosti vápna soupeře, hosté se ale ubránili a už se míč pohybuje opět ve středu pole.
25
Na Estadio El Sadar se probouzejí také diváci, kteří ženou svůj tým do útoku.
23
Domácí fotbalisté teď přeci jen trochu zabrali a těžiště hry se pomalu přesouvá před hostující bránu.
21
Hra se opět uklidnila a na ohrožení domácí nebo hostující brány opět čekáme.
20
Rozhodčí Velasco viděl ve vápně Osasuny útočný faul a rozehrávat tak budou domácí.
19
Hosté mají další šanci, teď byl odpískaný faul na pravé straně hřiště. Určitě to bude na centr do vápna.
18
Hosté jsou stále lepším týmem a ženou se do útoku.
17
Po rohu se odrazil balon k Rubénu Castrovi, který parádním volejem trefil šibenici domácí brány. Gól ale kvůli ofsajdu neplatí.
17
Opět to byli hosté, kteří zahrozili. Po centru do vápna musel v nouzi odvracet na roh Arribas.
16
Zatím sledujeme hodně průměrné utkání. Na šanci čekáme.
14
Zatím je to zápas hlavně o standardních situacích. Ani jedno z mužstev není schopné ze hry soupeře ohrozit.
12
Domácí rozehráli nakrátko a po centru do pokutového území hlavičkoval mimo Arribas.
11
Teď je tu další šance pro domácí, přímý kop ze zajímavé pozice.
10
Domácím se stále nedaří soupeře jakkoliv překvapit. Hraje se ve středu pole nebo na polovině Osasuny.
9
Standardku si vyzkoušeli také hosté. A hned z toho byla gólová šance. Po centru z pravé strany hlavičkoval těsně mimo Paulão.
8
Domácí kopali přímý kop, jenže míč mířící do vápna skončil až v zámezí a vykopávat bude Adrián.
7
Domácí fotbalisté teď dlouze drží balon, jenže se jim vůbec nedaří dostat se přes půlící čáru.
5
Další útočná akce hostů skončila ofsajdem. Domácí ale balon znovu velmi rychle ztratili a už už to vypadalo, že se Molina dostane do další šance.
4
Po rohu se hosté již neprosadili. Rozehráli ho nakrátko, a to nebylo nejlepší řešení.
3
Jorge Molina poslal po úniku po pravé straně míč směrem na bránu, domácí gólman spolu s obranou vyrazili balon lehkou tečí mimo a je z toho roh.
2
Oba celky vstoupily do zápasu hodně opatrně, hraje se ve středu pole.
1
Výkop měli v červeném hrající domácí. Hosté jsou celí v bílém.
1
Hráči jsou již na trávníku a utkání co nevidět začne.

CA Osasuna: Andrés Fernández - Oier, Lolo, Alejandro Arribas, Damià - Cejudo, Puñal, Lamah, Annan, Armenteros - Joseba Llorente

Real Betis: Adrián - Nélson, Paulão, Perquis, Ale Martínez - Rubén Castro, Cañas, Salva Sevilla, Rubén Pérez, Juan Carlos - Jorge Molina

Rozhodčí: Velasco - Alonso, Yuste.
Real Betis má v letošní sezoně lepší formu. V sedmi odehraných zápasech získal sympatických dvanáct bodů a své bodové konto si bude chtít určitě rozšířit i dnes. V posledním utkání před čtrnáctidenní pauzou Real Betis zvládl, když doma vyhrál nad Realem Sociedad 2:0.
Osasuna poslední zářijový den sice vysoko vyhrála nad Levante (4:0), po hříchu to bylo ale jediné vítězství tohoto týmu v letošním ročníku španělské nejvyšší soutěže. V posledním zápase před reprezentační pauzou prohrála Osasuna na hřišti Athletica Bilbaa 1:0.
Dnes nás čeká jistě zajímavé utkání dvou celků z opačných konců tabulky. Zatímco domácí jsou momentálně na předposlední devatenácté příčce, hosté ze Sevilly jsou momentálně na pátém místě a pokud by dnes uspěli, v tabulce by se posunuli před čtvrtý Real Madrid.
Dobrý podvečer při sledování online reportáže ze zápasu 8. kola španělské Primera División mezi domácí Osasunou a Realem Betis.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:45.