To je z tohoto utkání vše, ale nedělní sportovní program stále pokračuje. Zůstaňte proto s námi. Já se pro tuto chvíli loučím, ale u dalších zápasů se těším na shledanou.
Vadit mu to však nemuselo, protože rozhodčí píská konec a to znamená, že všechny body zůstávají domácímu týmu. Po remízovém poločasu se v tom druhém nehrál kdovíjaký fotbal, ale padlo rozhodnutí. O to se v 81. minutě postaral po Aspasově přihrávce střídající Bermejo. Závěr si už domácí pohlídali a mohli svůj náskok i navýšit, jenže de Lucas zblízka minul.
90+3
Definitivně mohl rozhodnout de Lucas, běžel na Toñu, stačilo zvolit technickou střelu, on se však rozhodl pro razanci a zblízka minul!
90+2
Domácí jsou velice blízko výhry, drží míč na svých kopačkách.
90
Rozhodčí přidá tři minuty.
90
Útočný faul Í. Lópeze na domácího Á. Lópeze, Granada přišla možná o jednu z posledních příležitostí.
87
Žlutá karta pro hostujícího Arandu.
86
Poslední střídání Granady, Youssef El-Arabi nahradil Allana Nyoma.
86
Domácí už nikam nespěchají, hlídají si svůj těsný náskok.
83
Hosté udělali další změnu, když dnes dohrál Mikel Rico a zbytek zápasu odehraje Yacine Brahimi.
81
Celta de Vigo právě vstřelilo branku!
Tak se to Celtě nakonec podařilo, když se na pokutovém území prosadil MARIO BERMEJO a do protipohybu gólmana Toña opět strhl vedení na stranu domácích.
80
Domácí se snaží o průnik do obrany Granady, ta snad pracuje velmi dobře.
78
Allan Nyom obdržel žlutou kartu.
77
Hostům se však nic vymyslel nepodařilo.
76
Domácí se rozčilují, nelíbí se jim rozhodnutí hlavního rozhodčího o faulu.
75
Poslední střídání Celty Vigo, odešel Vadim Demidov a nahradil jej Jonathan Vila.
73
První střídání hostů. Trávní opustil Gabriel Torje a do hry se zapojil Diego Biananotte.
73
Žlutý kartónek obdržel domácí Vadim Demidov.
71
Nolito se snažil odcentrovat zprava, stínoval ho Demidov a stačilo to.
69
Poradil si i z rohovým kopem.
68
Hra se přesunula na druhou stranu, Torje dostal na chvíli prostor, svým centrem zprava se snažil najít některého ze svých spoluhráčů, gólman Varas mu však veškeré plány zpřetrhal.
68
Domácí reklamují ruku v pokutovém území, nic se však neděje.
66
Zápas teď notně ztratil na svém tempu, hraje se převážně mezi šestnáctkami.
64
Druhé střídání Celty. Za potlesku tribun odchází Michael Krohn-Dehli a do hry se zapojuje Enrique de Lucas.
62
Na druhé straně se rozčiluje domácí Aspas, že pomezní přisoudil autové vhazování hostům. Ten však měl pravdu, míč se do autu dostal od domácího hráče.
62
Ne, ani teď z toho nic nebude.
61
Rohový kop pro Granadu. Míč si bere Nolito.
59
Střídání domácího celku. Odešel Fabián Orellana a na trávníku se objevil Mario Bermejo.
59
Oba týmy se teď honí za míčem okolo středového kruhu.
57
Po nějaké době zaútočili i domácí, jmenovitě A. Fernández, jenže jeho pokus o prostrčení míče za obranu se minul účinkem.
54
Hosté vstoupili do druhé půle velice sympaticky, tlačí se před vápno, centrují a obrana Celty, tak jako teď Demidov, má plné nohy a hlavy práce.
52
Po centru na vzdálenější tyč hlavičkoval I. López, nedal jí však potřebnou razanci a Varas tak neměl moc těžkou práci.
51
Kontr Granady, Siqueira poslal přihrávku doleva, odkud centroval Torje, domácí odvrátili na roh.
51
Do podobné situace se dostával Aspas, byl však ještě před pokutovým územím odstaven od míče.
49
Tohle byla dobrá akce Celty, Álex López se dostal do úniku, jenže se vzápětí nechal vytlačit mimo střelecký úhel a ani nezakončil.
48
Aranda je zpět ve hře, hosté tak jsou opět v jedenácti.
46
Na zemi zůstal ležet zraněný Aranda, objevily se i nosítka.
46
Druhý poločas začne přibližně v 18:01.
Rozhodčí vzápětí ukončil poločas a do kabin se tak jde za stavu 1:1. Do vedení dostal domácí tým Aspas, když dokázal využít přesnou přihrávku do volného prostoru a přehodil gólmana. Tohle vedení však Celtě vydrželo pouhé čtyři minuty, poté krásnou bombou z voleje vyrovnal Ighalo.
45
Orellanovi se centr moc nepodařil a míč je daleko od vápna.
45
A je tu i žlutá karta pro hostujícího Recia.
45
Před odchodem do kabin si domácí ještě kopnou jeden rohový kop.
43
Krohn-Dehli je dnes v centrech neúnavný, posílá do vápna Granady jeden míč za druhým, potřeboval by však trochu seřídit mířidla.
41
Oba týmy teď hrají překopávanou, přihrávky postrádají přesnost a ta hostující navíc končí v ofsajdu.
39
Ani tato standardka však nic nepřinesla a hra se přesouvá na druhou stranu.
39
Po Ighalově průniku budou hosté kopat rohový kop.
37
Co chybělo k tomu, aby šli hosté do vedení? Malý kousek. Zprava nacentroval Ighalo na zcela volného Torjeho, ten svou hlavičku ale nasměroval kousíček vedle pravé Varasovy tyče.
37
Rohový kop domácích neznamenal pro Granadu vážnější ohrožení.
36
Závar před Toñou, Krohn-Dehli poslal přízemní centr, ale Aspas nedokázal prostřelit hostující val.
34
Další žlutá karta, za faul ji dostal domácí Jonathan Castro.
32
Aranda kombinoval se Siqueirou na levé straně, ale nevybojovali ani šanci, ani případnou standardku.
30
Aspas dostával přihrávku do běhu za obranu, jenže Toño vyběhl ze své branky včas a byl tak u míče dřív.
28
Granada právě vstřelila branku!
Vedení domácím moc dlouho nevydrželo, protože po centru Nyoma z pravého křídla se do voleje položil ODION JUDE IGHALO a bombou pod břevno vyrovnal!!! Krásný fotbalový moment.
26
Fabián Orellana zahrál na zemi rukou a dostal za to žlutou kartu.
24
Domácí jdou do vedení, po ose Krohn-Dehli, Á. López se míč dostal na levou stranu, kde byl volný IAGO ASPAS a ten jemným obloučkem přehodil gólmana a trefil se přesně k tyči.
23
A. Fernández vybojoval pro svůj tým rohový kop, Krohn-Dehli nadýchaným centrem chtěl poslat míč na penaltu, hostující brankář však vládne tomuto prostoru a vše si pohlídal.
22
K rozehrání se postavil Aspas, jenže až příliš podebral míč a poslal to tak vysoko nad.
21
Hostující Mainz doslova zboural svého soupeře ve výskoku a je z toho nebezpečný přímý kop Celty Vigo!
19
Celta Vigo zvolila rozehru nakrátko a toto řešení se neukázalo jako nejlepší, hosté se prakticky ihned zmocnili míče.
19
Přímý kop pro domácí po faulu na Orellanu.
18
Nolitův centr na malé vápno odvrací domácí obrana.
17
Utkání zatím nepřináší žádné velké okamžiky, je poznat, že je to důležitý zápas pro oba celky.
14
Nolito se snažil poslat přihrávku vzduchem na Nyoma, ten však nezpracoval a míč končí v zámezí.
12
Nepříliš povedený pokus Oubiñi končí u gólmana hostů.
10
Na druhé straně se do vápna probíjel Aranda, zvolil možnost centru na střed, ale gólman Varas tuto možnost předvídal a centr si uzmul pro sebe.
9
Domácí Aspas měl dostatek prostoru pro postup na branku Granady, jenže jeho zakončení bylo hodně zbrklé a střela šla o několik metrů vedle.
8
Další jeho zákrok, domácí tým začíná přebírat iniciativu.
7
K centru se postavil Orellana, jenže hostující obrana s gólmanem Toñou dokázali odvrátit.
6
Po průniku A. Fernándeze a jeho sražené hlavičce budou domácí kopat rohový kop.
3
Úvod se nese v opatrném duchu.
1

Real Club Celta de Vigo: Varas - Castro, Cabral, Demidov, Lago - Oubiña, Krohn-Dehli - A. Fernández, Á. López, Orellana - Aspas. Trenér: Abel Resino.

Granada: Toño - Nyom, I. López, Mainz, Siqueira - Torje, Recio, Rico, Nolito - Ighalo, Aranda. Trenér: Lucas Alcaraz.

Rozhodčí: César Muñiz - José Fernández, Enrique Andrés.
Dobrý podvečer u španělské La Ligy. Na pořadu je 25. kolo a los spolu svedl týmy Real Club Celta de Vigo a Granady. Když se podíváme do tabulky, zjistíme, že se jedná o utkání týmů se záchranářskými starostmi.

Celta Vigo je na tom hůře, momentálně je na osmnácté, čili sestupové příčce s 20 body. Každý zápas je tak bojem o prvoligovou příslušnost. Ten v minulém týdnu se moc nevydařil, neboť utkání na půdě Getafe skončil prohrou 1:3. Na vedoucí gól domácích, který padl v 10. minutě díky Colungovi, dokázala Celta Vigo ještě zareagovat, když ve 20. minutě srovnal Augusto Fernández, ale ještě do přestávky přišly dva údery Getafe. Nejprve skóroval Castro a chvíli před odchodem do kabin se trefil Federico Fernández. Po přestávce se sice hosté dokázali dostat do několika šancí, žádnou však nevyužili a zbyly jim tak oči pro pláč.

Granada měla za soupeře věhlasnou Barcelonu a dlouho s ní držela krok. Ve 26. minutě se dokonce dostali domácí do vedení, když Arando našel svým centrem Ighala. Barcelona se však tak jednoduše nevzdává a dokázala to i tentokrát. Velký obrat přišel po půli a měl ho na svědomí nejlepší střelec posledních měsíců, Lionel Messi. Dvěma brankami zabránil blamáži a zajistil plný bodový zisk.

Ke komu zamíří body z tohoto utkání, to budeme vědět od 17 hodin. To je totiž na Estadio de Balaídos naplánován začátek utkání, který bude řídit César Muñiz s pomocí José Fernándeze a Enrique Andrése. Určitě toto utkání nezmeškejte a sledujte náš onlajn.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.