Máme za sebou rozhodně velice zajímavé utkání mezi Celtou Vigo a Deportivem La Coruňa. Oba celky se v prvním poločase předháněli v držení balonu a v šancích. Stav byl 1:1 a ten vydržel až do konce utkání, a to i přesto, že hosté hráli prakticky celý druhý poločas po vyloučení Cabrala v početní výhodě.
90+3
S rohovým kopem si již domácí obrana poradila a je tu závěr zápasu.
90+3
Hosté chtěli v závěru ještě pokutový kop po hře rukou jednoho z domácích hráčů. Penalta se ale nepíská a je z toho jen roh.
90+2
Domácí se snaží svého soupeře držet daleko od vlastní brány a zatím se jim to daří.
90+1
Druhý poločas bude nastaven o tři minuty.
90+1
Žlutou kartu ještě v závěru dostává domácí Krohn-Dehli.
90
Poslední střídání hostů. Odstupuje Bruno Gama a zahraje si André Santos.
89
Hosté v závěru svého soupeře hodně tlačí a očividně chtějí zabojovat o tři body.
88
Po centru do vápna vznikly ve vápně Celty Vigo velké zmatky, nakonec se ale domácí ubránili.
87
Teď je tu ale rohový kop pro hosty.
87
Už už to vypadalo, že půjde skoro od půlky sám na gólmana Park. Byl mu ale mávaný a následně i pískaný ofsajd.
85
Pět minut před koncem zápasu začínají být aktivnější hosté.
84
Domácí střídají. Odstupuje Iago Aspas a zahraje si Chu-Young Park.
82
Z dálky pálil hostující střelec gólu Domínguez, jeho ránu ale v pohodě pokryl Javi Varas.
81
Domácí střídají. Odešel Fernández a nastupuje Toni.
80
Z dálky střílel Bruno Gama, rána mu ale nesedla a šla mimo.
79
Pomalu se začíná blížit konec zápasu a stále sledujeme vyrovnaný zápas. K výhře mají oba celky stejně daleko.
78
Hosté střídají. Odešel Valerón a nastupuje Camuñas.
77
V gólové pozici byl nyní Oliveira. Branku ale netrefil a navíc je mu mávaný ofsajd. I když se očividně o postavení mimo hru nejednalo.
76
Po delší době jsou u balonu také hosté. Jejich útok je ale hodně postupný.
75
Domácí stále pokračují v aktivním pojetí hry. Hostům se v této fázi hry nedaří.
74
Domácí fotbalisté i fanoušci se na vteřinu radovali ze vstřeleného gólu, ten ale neplatí kvůli ofsajdu.
73
Útočnou akci domácích zastavil nedovoleně Laure a dostává žlutou kartu.
72
Stále sledujeme velmi zajímavý fotbal. Oba celky nyní bojují o vstřelení branky.
71
Z ničeho nic ale zahrozili také hosté. Po parádním centru z pravé strany hlavičkoval těsně mimo neobsazený Nélson Oliveira.
70
Po pěkné kombinaci na pravé straně se dostal balon k Iago Aspasovi a jeho rána šla těsně vedle pravé tyče hostující brány!
69
Na druhé straně předvedl dost tvrdý defenzivní zákrok Marchena. Mohl být rád, že jeho počínání nevyhodnotil rozhodčí jako faul. Protože to zavánělo další kartou.
68
Již ve vápně domácího mužstva šel k zemi Pizzi. Bylo to ale spíše podklouznutí než snaha dožadovat se odpískání penalty.
66
Domácí samozřejmě musí myslet i na defenzivu. V deseti jim budou síly ubývat rychleji.
64
U míče jsou nyní hosté, kteří rozjíždějí z vlastní poloviny postupný útok.
63
Hosté střídají. Odešel Riki a nastupuje Nélson Oliveira.
62
Hosté se i v početní výhodě jen velmi těžko dostávají do zajímavějších šancí.
61
Po přihrávce z levé strany se ke střele dostal Roberto Lago, mířil ale mimo. Přitom to byla dobrá střelecká pozice.
60
Také tentokrát se ale hosté dokázali ubránit.
59
Domácí hráči se stále hodně snaží a vybojovali další rohový kop.
57
Iago Aspas poslal do vápna polovysoký rohový kop. Nic z toho nebylo, balon skončil v zámezí a odkopávat bude Aranzubia.
56
Přestože jsou v deseti, snaží se domácí hrát stejně aktivně jako v plném počtu.
55
Kvůli červené kartě samozřejmě domácí střídají. Odešel střelec prvního gólu Bermejo a nastupuje Samuel Llorca.
53
Po rohu šli naopak do rychlého kontru domácí a faulovat musel Juan Domínguez a také pro něj je to žlutá karta.
53
Z následného přímého kopu vystřelil Riki z velkého úhlu přímo na bránu a gólman Varas s vypětím všech sil vyrazil míč s pomocí břevna na roh.
51
Neskutečné. Gustavo Cabral dostal během tří minut druhou žlutou kartu a je vyloučený! To je velká nepříjemnost pro domácí tým.
50
Domácí kopali rohový kop. Po centru Krohn-Dehliho fauloval na hranici vápna Hugo Mallo a rozehrávat mohou hosté.
49
Teď dokonce vybojovali rohový kop.
48
Domácí samozřejmě budou mít větší snahu s výsledkem něco udělat. Tlačí se do útoku. Cabral nyní dostal žlutou kartu.
46
Je za námi první poločas, který přinesl určitě zajímavou podívanou. Lépe začali domácí, jenže hosté po půl hodině hry na gól Bermeja odpověděli Juanem Domínguezem a byli dokonce o něco aktivnější. Druhý poločas, který začne ve 21:02 slibuje určitě zajímavou podívanou.
45+1
Domácí v nastavení svého soupeře zatlačili, k zakončení se ale nedostali.
45+1
První poločas bude nastavený o jednu minutu.
45
Hraje se poslední minuta první půle. U balonu jsou domácí fotbalisté.
43
K zemi se nyní ochotně poroučel Marchena, nakonec je ve prospěch hostů pískaný faul.
42
Za faul na polovině hřiště dostal nyní žlutou kartu Borja Oubiña.
41
Po centru do vápna následovala hlavička, se kterou si Aranzubia v pohodě poradil.
40
Střela Aspase byla zblokována na roh.
40
Nyní je tu přímý kop pro domácí tým. Je to nějakých dvacet metrů od brány.
39
Nyní sledujeme jednu strkanici za druhou.
37
Tak již nyní dostal žlutou kartu za faul loktem Marchena.
37
Hra se hodně přitvrdila, rozhodčí Undiano ale zatím s kartami čeká.
36
Hosté měli možnost kopat rohový kop, s centrem do vápna si domácí obrana poradila.
35
Až do vápna se k zakončení dostal Pizzi, jeho rána byla ale zblokovaná obranou.
33
U míče jsou stále více hosté, kteří se tlačí na polovinu soupeře.
31
Riki zakončoval v ofsajdu hodně mimo. Rozehrávat bude domácí gólman.
30
Domácí musejí hodně přidat, pokud nechtějí dostat další gól. Hosté jsou nyní lepší.
29
La Coruňa právě vstřelila branku!
Domácí po sérii nepřesností darovali balon Valerónovi, ten ho přiťukl JUANU DOMÍNGUEZOVI, který sám před brankářem nezaváhal - 1:1!
28
Riki to zkoušel individuálně, do šance se ale nedostal a tak raději přihrál do levého křídla.
27
Hra se teď hodně kouskuje. Na další zajímavé akce čekáme.
25
Domácí se pokoušeli také zahrozit. Vlastními nepřesnostmi ale o balon přišli.
23
Po další útočné akci byl do ofsajdové pasti lapený Riki.
22
Levačkou nakonec zakončoval Riki, jeho technická rána přes zeď měla sice dobrou razanci, mířila ale nad břevno.
21
U míče je Pizzi a Riki, stále čekáme na rozehrávku.
20
Nyní je tu dokonce přímý kop pro La Coruňu.
18
Domácí přeci jen trochu polevili a u míče jsou opět hosté.
16
Sledujeme zatím především aktivní podívanou ze strany domácího celku. Hosté toho zatím moc nepředvedli.
14
Na levé straně byl opět v zakončení Iago Aspas, jeho ránu ale vyrazil konečky prstů Aranzubia mimo.
14
Po další standardce byl ve velké šanci také Cabral, jeho zakončení od zadní tyče šlo těsně mimo.
13
Ke střele se odhodlal Iago Aspas, trefil ale jen zeď.
12
Zé Castro fauloval kousek za velkým vápnem a dostává žlutou kartu. Navíc je tu standardka ze zajímavé pozice.
10
Domácí jsou při chuti a snaží se hrát stále aktivněji než soupeř. Hra se ale přesunula opět do středu pole.
8
Celta de Vigo právě vstřelilo branku!
První šance zápasu a hned je z toho gól. Po rychlém útoku po levé straně dokázal hostující gólman Aranzubia vyrazit balon jen před sebe, kde do odkryté brány dorazil míč MARIO BERMEJO!
5
Domácí fotbalisté se stále nemohou dostat k ohrožení soupeře.
3
Domácí začali o trochu aktivněji než soupeř, hraje se ale hlavně ve středu pole a na šanci čekáme.
2
Po centru do vápna musel zasahovat domácí gólman.
2
Hned v úvodu je tu roh pro hosty.
1
Hráči jsou již na ploše, utkání může začít.

Real Club Celta de Vigo: Javi Varas - Hugo Mallo, Cabral, Túñez, Roberto Lago - Fernández, Borja Oubiña, Mario Bermejo, Alex López, Krohn-Dehli - Iago Aspas

Deportivo La Coruňa:
Aranzubia - Laure, Marchena, Zé Castro, Ayoze - Bruno Gama, Juan Domínguez, Valerón, Álex Bergantiños, Pizzi - Riki

Rozhodčí: Undiano - Calvo, Andrés.
Dobrý večer při sledování online reportáže ze zápasu španělské Primera División mezi Celtou Vigo a Deportivem La Coruňa.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.