Hvizd rozhodčího ukončil utkání, v němž se projevila bojovnost obou týmů. Bylo k vidění několik zranění a žlutých i červených karet. Nakonec zaslouženě vítězí Espanyol, který si na konci zápasu vytvořil tlak a dokázal ho proměnit v gól.
90+3
Espanyol právě vstřelil branku!

V samém závěru zápasu se rozhodlo o vítězi, když CHISTIAN STUANI dostal míč posazený přímo na hlavičku a poslal ho za záda gólmana.
90+2
Hru teď uklidní Ruben, když vyšle míč zpátky do hry svým odkopem.
90+1
Hra se přelévá ze strany na stranu a každá akce končí střeleckým pokusem.
90
Nastaveny jsou 4 minuty.
89
Hosté se vymanili z tlaku, který se přesouvá na opačný konec hřiště.
88
Míč teď drží domácí a hosté jsou pod velkým tlakem.
86
Tito vystřelil z dálky, ale jeho střele chyběla přesnost a končí mimo branku.
84
Míč teď létá z jedné strany na druhou a pro oba gólmany nehrozí žádné nebezpečí.
83
Alvarez si připisuje další zákrok a posílá míč zpět do pole.
82
Vallecano bude držet míč po dalším nedovoleném zákroku.
81
Colotto dostává další žlutou a tudíž červenou kartu.
80
Do konce základní hrací doby zbývá něco málo přes 10 minut a zdá se, že tento zápas plný přerušení, zranění a karet skončí remízou.
79
Adrian nahradí zraněného Pitiho.
77
Lopeze nahradí Stuani.
75
Lopez bude ošetřen po té, co byl faulován a leží na trávníku.
68
Mikel Labaka uviděl červenou kartu a musí opustit hřiště.
66
Longo jen o kousek minul branku.
65
Byl odpískán ofsajd. V něm byl Samuele Longo.
64
Ofsajd. Rozhodčí Fernando Teixeira Vitienes na upozornění pomezního odpískal postavení mimo hru. Do pasti se chytil Alejandro Dominguez.
63
Vallecano právě vstřelilo branku!

ALEJANDRO DOMINIGUEZ srovnává na 2:2!
59
Trashorras nahradí Aba.
58
Hosté jsou pod tlakem a Espanyol se řítí do další šance.
56
Joan Verdu vystřelil z dálky, ale nepřesně.
55
Roh pro Espanyol.
52
Ke střele se dostal Alejandro Dominguez, jeho střela však byla zblokována.
53
Piti hlavičkoval, ale branku netrefil.
51
Dlouhá přihrávka přes celé hřiště na Wakasa, který nedosáhl na míč a gólman už ho posílá zpátky do pole.
49

Po závaru před brankou se k míči dostal JOAN VERDU,který poslal míč do branky.
48
Další roh pro domácí.
46
Victor Sanchez se řítil po křídle na branku a jeho centr vyhmátl gólman na roh.
46
Hvizd rozhodčího ukončil první poločas, v němž bylo k vidění hodně šancí a pár z nich také skončilo gólem. První gól byl hodně sporný, jelikož letící míč ve vzduchu na úrovni brankové čáry odkopl jeden z obránců Espanyolu a rozhodčí to viděl tak, že míč ve vzduchu přešel brankovou čáru. Druhý gól padl po samostatném úniku dua útočníku, v němž se řítil střelec budoucí branky Verdu s Wakasem, který celé akci přihlížel. Verdu našel místo v brance a poslal míč za záda gólmana. Byl to vyrovnaný boj a uvidíme, jak si oba týmy povedou v následujícím poločase.
45
Victor Sanchez zkusil vystřelit z dálky, ale jeho pokus letí mimo.
45
Nastavena byla jedna minuta.
45
Verdu mohl přidat další gól, ale Abu ho krásným zákrokem vychytal.
43
Diego Colotto dostává žlutou kartu.
41
Piti se ocitl v ofsajdu, zrovna když mohl jít sám na gólmana.
40
Do konce prvního poločasu zbývá něco přes 5 minut a zdá se, že se skóre měnit nebude.
39
Míč teď cestuje z jedné poloviny hřiště na druhou a obě strany často chybují v rozehře a střídají se v držení míče.
37

JOAN VERDU si zpravuje chuť dalším únikem na branku a tentokrát míč dostal za záda gólmana.
35
Verdu se řítil sám na branku, ale gólman Abu vystihl jeho záměr a míč mu sebral.
34
Samuele Longo přišel o výhodnou pozici, rozhodčí přerušil hru pro ofsajd.
33
Hosté uklidňují hru získaným míčem a klidnou kombinací na své polovině hřiště.
32
Hosté se úspěšně brání proti náporu soupeře.
30
Domácí drží svého soupeře pod tlakem.
29
Míč se po rohu snesl pouze k obránci Espanyolu a následně byl faulován. Následuje odkop od pokutového území branky domácích.
29
Roh pro Vallecano.
28
Samuela Longa zastavil v akci ofsajd.
27
Alvarez špatně odkopl míč a hned mu ho střelou z dálky vrací Galvez, ale netrefil odkrytou branku.
27
Po volném kopu se nic vážnějšího nedělo a míč drží hosté.
27
Volný kop proti brance Vallecana.
26
Obě strany se střídají v držení míče a často chybují.
24
Piti vystřelil z dálky a mohl dorážet Ruben, ale jeden z obránců byl u míče dříve a míč odkopl.
22
Obrovská šance pro domácí, když Joan Verdu trefil tyč soupeřovi branky!
21
Domácí uklidnili divokou hru a v klidu drží míč na své polovině.
20
Hra se přelévá ze strany na stranu a následuje roh pro Vallecano.
20
Domácí se ubránili náporu a řítí se vpřed.
19
Hosté se dostávají k míči, který drží na polovině soupeře.
17
Po několika minutách hry plné přerušení, nečistých soubojů a žlutých karet, se možná dočkáme normální klidné hry. Míč drží domácí a kombinují na své polovině.
11

Hlavičku LEA CARRILHA, kterou odkopával nůžkami z brankové čáry jeden z obránců byla nakonec uznána za regulérní gól. Míč tedy vzduchu přešel brankovou čáru a hosté se dostávají do vedení.
9
Hosté drží soupeře pod tlakem a obléhají jeho branku.
7
Domácí zatlačili Vallecano až k jeho vlastní brance a získává míč.
6
Jose Carlos vystřelil, ale jeho nadějný pokus zblokoval jeden z obránců domácích hráčů.
Domácí se ubránili náporu soupeře a zklidnili hru.
5
Hosté obléhají branku Espanyolu, který se musí bránit.
3
Centr z křídla zblokoval jeden z hostujících obránců a následuje roh pro domácí.
2
Hosté uklidnili hru, když se ubránili náporu soupeře a drží míč, se kterým kombinují kolem poloviny hřiště.
1
Výkopem začnou domácí.
1
Vzájemná bilance

Oba celky se v novém tisíciletí utkaly celkem osmkrát, hned pětkrát přitom zvítězil právě barcelonský klub, třikrát se zrodila remíza a porážku, letos zatím tolik známou věc, Espanyol nezažil ani jednu. V posledním měření sil (zároveň doposud předposlední ligová výhra Espanyolu) z toho byl pořádný debakl, po hattricku Ucheho a dvou brankách Coutinha z toho bylo vítězství domácích v poměru 5:1.
Vallecano

Z posledních sedmi zápasů vytěžilo Vallecano deset bodů. V posledním zápase dokázalo doma Vallecano porazit La Coruňu 2:1, čímž prolomila třízápasové prokletí proher za sebou, za což mohl také těžký los. Atlético Madrid (4:3), Real Madrid (0:2) a potom kanonáda od Valladolidu (6:1). Výhru drží z prvního kola s Granadou (1:0), a z druhého kola s Betisem (1:0). Jedinou prozatimní remízu drží ze třetího kola se Sevillou (0:0). Nyní drží Vallecano 11. pozici v tabulce a pokud dnes vyhraje, může se dostat až na sedmé místo.
Espanyol

Ze sedmi zápasů má dva body, přičemž hned několikrát držel během průběhu utkání příznivé skóre, ale nikdy zatím nedokázal dotáhnout vše do úspěšného konce. V prvním kole držel do závěrečných minut remízu na půdě Mallorcy, aby nakonec prohrál 1:2. Pak dokonce vedl doma nad Zaragozou, jenže hosté během druhé půle dvěma góly otočili vývoj duelu. Třetí kolo, vedení 2:0 po poločase nad Levante, ovšem konečná porážka 2:3. Kolo čtvrté, barcelonský celek držel skóre 2:0, po vyrovnání ještě deset minut před koncem 3:2, jenže zase z toho byla jen plichta. Porážka s Betisem přišla po jediné trefě, stejně tak s Atléticem. No a v zatím posledním kole poslal Espanyol do vedení z penalty Verdú, aby ovšem zase deset minut před koncem srovnal Óscar z Valladolidu. Vskutku neskutečná bilance, těžko v Evropě hledat podobný případ.
Ze dna tabulky by se po nedělním souboji s Rayem mile rád odrazil Espanyol, který zatím absolutně nezachytil vstup do sezony, jako jediný z dvaceti účastníků Primery stále čeká na první vítězství a se dvěma body nemůže pomýšlet na nic jiného než poslední, dvacátou příčku. Hosté z Vallecana přijíždí do Barcelony z jedenáctého místa, potřebují se však vydatně oklepat z posledního venkovního debaklu s Valladolidem.
Vallecano pravděpodobná sestava:

Rubén - Tito, Gálvez, Labaka, Casado - Fuego, Carlos - Piti, Leo, Lass - Delibasić
Espanyol pravděpodobná sestava:

Álvarez - López, Rodríguez, Moreno, Capdevila - Sánchez, Baena - Fonte, Verdú, Longo - Stuani
Příjemné dobré odpoledne z Estadi Cornellà-El Prat v Barceloně, kde je dnes na programu 8. kolo španělské Primera División, v němž se utká Espanyol a Vallecano.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.