Hosté se radují, domácí zůstávají zklamáni. Takové bylo poslední kolo španělské Primera Ligy. Hosté byli v prvním poločase aktivnějším a lepším celkem, ale i tak se týmy rozcházeli za bezbrankové remízy.
To ve druhém poločase jsme viděli hned 3 branky. Jako první otevřel skóre domácí Rafa, ale na to dokázali hosté rychle odpovědět střelou Domíngueze. Poté domácí tlačili svého soupeře a vypadalo to, že nakonec strhnou vítězství na svou stranu. Takové iluze jim v poslední minutě základní hrací doby sebral Delibašić a uzavřel tak skóre dnešního zápasu.
Já se s Vámi loučím a přeji hezký zbytek víkendu.
90+5
Rozhodčí ještě povoluje zahrání rohového kopu.
90+4
Domácí ještě zahrají přímý kop.
90+3
Hosté už brání jednogólový náskok jak to jen jde. Všichni se semkli do obraného bloku.
90+1
Rozhodčí Clos nastavuje 4 minuty.
90
Vallecano právě vstřelilo branku!
Neskutečný závěr zápasu! Do rychlého protiútoku se dostali hosté a po krásné přihrávce se trefuje ANDRIJA DELIBAŠIĆ – 1:2!
90
Rohový kop Getafe nepřinesl vedoucí branku.
89
Rychlý protiútok Getafe zastavil pomezní rozhodčí. Odpískal ofsajd.
89
88
Střídání v týmu Rayo Vallecano: ze hřiště odchází Dominguéz, přichází Delibasic.
87
Vallecano se vzpamatovalo z tlaku soupeře a dostalo se s míčem až na polovinu hřiště, kde se pokouší postupným útokem dostat až k brankáři Moyovi.
85
Další velká šance Getafe! Naštěstí pro hosty se podařilo jednomu z bránících hráčů střelu zablokovat a odvrátit na rohový kop.
84
Hosté už si dávají na rohové kopy pozor a nedávají svému soupeře šanci z nich skórovat.
83
Getafe budou zahrávat rohový kop.
82
Další žlutá karta, tentokrát pro Castra.
81
Rohový kop Vallecana.
80
Do konce utkání zbývá deset minut. Aktivnější jsou domácí, uvidíme, zda se jim podaří vstřelit ještě branku a zvítězit.
79
Střídání v týmu Rayo Vallecano: ze hřiště odchází Vázquez, přichází Perea.
77
Z tlaku domácích vyplývá jedenáctý rohový kop zápasu.
76
Do útoku přechází Vallecano, pokus o centr skončil na prvním bránícím hráči.
75
Střídání v týmu Getafe CF: ze hřiště odchází Míchel, přichází Álvaro.
74
Hra kolem půlící čáry pokračuje i nadále.
72
Nyní jsme svědky poměrně nudného fotbalu. Ani jednomu z celků se nedaří dostat se s míčem přes polovinu hřiště.
70
Střídání v týmu Rayo Vallecano: ze hřiště odchází Piti, přichází Bangoura.
69
Další pokus o vstřelení branky tentokrát na straně Getafe. Rubén byl pozorný.
67
Další žlutá karta utkání. Tentokrát pro Martínéze.
66
Osmou žlutou kartu zápasu obdržel Lafita.
66
Ten byl až příliš přetažený a neznamenal žádné ohrožení branky, natož vedoucí gól.
66
Nyní rohový kop na druhé straně.
65
Rohový kop neznamenal takové nebezpečí pro hosty jako před malou chvílí.
64
Rubén vytěsnil pokus Lafity, bude se kopat rohový kop.
63
Vallecano zatím úspěšně přechází do útoku.
62
Střídání v týmu Getafe CF: ze hřiště odchází Escudero, přichází Mané.
61
Autové vhazování až do malého vápna neznamenalo pro Rubéna žádný problém.
60
Následný střelecký pokus Míchela skončil mimo branku. Rubén bude odkopávat co nejdále od své branky.
59
Pobyt hostujících v útoku netrval příliš dlouho. Domácí se znovu dostávají na polovinu soupeře a hrozí nebezpečnými kolmicemi za obranu.
58
Do útoku se konečně dostávají také hosté, ale zatím bez střeleckého efektu.
56
Domácím odpískán přibližně metrový ofsajd.
55
Po rychlém sledu branek na obou stranách a utkání znovu uklidnilo. Hraje se na polovině hřiště.
53
To je neskutečné co se nyní děje na hřišti. Z rychlého protiútoku se pohotovou střelou k tyči prosazuje ALEJANDRO DOMÍNGUEZ a srovnává tak stav utkání – 1:1!
52
Domácí jsou po úvodním gólu aktivnější a nadále tlačí svého soupeře. León běžel sám na brankáře, ale branku netrefil!
51
Volný kop Getafe byl příliš dlouhý a Lafita na něj nedokázal dosáhnout.
49
Getafe právě vstřelilo branku!
Je tu branka z rohového kopu! Na centrovaný míč si naskočil RAFA LÓPEZ přehodil hostujícího brankáře – 1:0!
49
Nyní rohový kop na straně domácích.
48
Martínez by potřeboval nejméně o tři metry vyšší branku, aby dokázal skórovat. Moyá, bude odkopávat.
47
I druhý poločas začali aktivněji hosté, když po úvodní výkopu se ihned dostali do útoku. Zatím dělají obraně Getafe velké problémy.
46
První poločas skončil bezbrankovou remízou. Tohle je nejspíše smolný výsledek pro hráče z Vallecana, kteří po celý poločas byli aktivnější a měli více šancí než jejich dnešní soupeř. To domácí by měli začít hrát ten fotbal, který umí a který platí na všechny soupeře jinak dnes vzejdou jako poraženi. To je z prvního poločasu vše, za malý moment vás provedu podrobným komentářem z poločasu druhého.
45+1
Rychlý protiútok byl zastaven jasným faulem, rozhodčí nejspíše sledoval jinou situaci a tenhle zákrok nijak neposoudil.
45
Je tu další žlutá karta zápasu. Uviděl ji hostující Vázquez.
43
Déšť lépe prospívá hostujícímu celku. Z nebezpečné vzdálenosti střílel Carlos a trefil pouze boční síť domácí svatyně.
42
Na stadionu v Madridu začalo pršet, hráčům se teda povrch stává obtížnější, ale také mnohem nebezpečnější. Na první pohled je znát, že se hráči uchýlili k větší opatrnosti.
41
Nyní se domácím rohový kop příliš nepovedl. Plyne z toho rychlý protiútok hostů.
40
Při bránění protiútoku se faulem provinil Figueras a uviděl tak šestou žlutou kartu zápasu.
40
Do rychlého protiútoku se dostali domácí, když běželi 3 proti 3. Nakonec se jim podařilo vystřelit a domácí brankář vyrazil na roh.
39
Hosté mají rohové kopy nacvičené lépe než domácí. Rubén musel znovu zasahovat.
38
V pořadí již šestý roh zápasu předvedou hráči domácího týmu.
37
Hosté si dali na čas s rozehrávkou, to se domácímu publiku nelíbí a soupeře z Vallecana řádně vypískali.
36
V dnešním zápase jsme svědky zatím hodně faulů. Dalším, kdo se provinil je hostující Carlos.
35
Rohový kop domácí sice dokázali zneškodnit, ale při následné střele již musel Rubén zasahovat.
34
Léon se dostal do největší šance domácího týmu, když běžel sám na brankáře. Bohužel pro domácí ho jeden z bránících dokázal doběhnout a odvrátit na rohový kop.
32
Figueras to zkoušel z příliš velké dálky. Jeho střela skončila velmi mimo, míč na odkop si tak staví Moyá.
31
Půl hodina hry je za námi. Aktivnějšími jsou zatím hráči hostujícího celku, domácím jim zatím dobře vzdorují a tak je stále stav zápasu nerozhodný.
30
Dost možná měl rozhodčí posoudit jako faul předchozí souboj, ale vytasil žlutou kartu až nyní. A to pro hráče jménem Arbilla.
29
Rafa byl zastaven v rychlém protiútoku možná nedovoleným zákrokem. On i publikum se dožadují žluté karty soupeře, ale rozhodčí Clos zůstává klidným.
27
Po delší době můžeme být svědky klidného průběhu zápasu. V držení míče jsou nadále hosté, ale pouze kolem středového kruhu.
26
Míchel vyslal na Rubéna první střelu zápasu. Ta byla velmi snadná pro brankáře Vallecana.
25
Další centr Vallecana odvrátil jeden z pohotových obránců. Domácí můžou být rádi, že se hostům ani jeden z centrů neujal. Utkání už dávno nemuselo být bezbrankové.
24
Největší šanci zápasu přinesl přímý kop. Brankář Moyá s většími potížemi míč chytil.
23
Galvéz je v pořádku a vrací se na hřiště.
23
A další faul na straně Getafe, žlutou kartu si ze souboje odnáší Fede.
22
Hra pokračuje. Centr z rohového kopu si Moyá pohlídal a vyboxoval míč mimo nebezpečí.
21
Ještě před jeho zahráním je na nosítkách odnášen Piti.
21
A další rohový kop na straně Vallecana.
20
Dvacátá minuta utkání přinesla klidný fotbal převážně na polovině hřiště.
19
Další žlutá karta na straně domácích. Po jasném faulu na protihráče ji uviděl Valera.
18
V pořádí již třetí roh budou zahrávat hosté.
17
Jejich útočné pokusy skončili velmi brzo. Míče se znovu ujímají hosté a postupným útokem se dostávají až k hranici pokutového území.
16
Do útoku se po delší odmlce dostávají domácí.
15
Zahrání přímého kopu se ujal Gálvez. Jeho pokus o překonání domácího brankáře skončil hodně mimo branku.
13
Míchel znovu atakoval protihráče na hraně nedovoleného zákroku. Hosté budou zahrávat přímý kop z velmi nebezpečné vzdálenosti.
12
Za sporný faul uviděl první žlutou kartu zápasu Míchel.
11
Následný centr po rohovém kopu Carlosovi nesedl a skončil za Moyovou brankou.
11
Jejich pokus o útok netrval dlouho. Hosté budou zahrávat druhý rohový kop.
10
Martínezův centr do pokutového území odvrátil domácí obránce a domácí tak přecházejí do útoku.
9
Už i domácí Getafe přešlo do útoku, zatím jejich pokusy o ohrožení branky končí na pozorné obraně.
8
Tlak Vallecana neustává. Další střelecký pokus naštěstí pro domácí branku netrefil. Moyá se chystá k dalšímu odkopu od své branky.
6
Hosté nadále aktivnější. Bude následovat odkop od branky domácích.
5
Hosté kombinují na polovině hřiště a snaží se o přechod k Moyově brance. Zatím neúspěšně.
4
Zatím jsme svědky velmi útočného fotbalu. Vázquez se pokoušel odcentrovat potom co předběhl bránícího hráče. Nakonec nedošlo k ohrožení domácí branky.
3
Brankář Rubén vyboxoval míč, ale Vallecanu stále hrozí nebezpečí.
3
Domácí budou zahrávat volný kop z nebezpečné vzdálenosti.
2
Rohový kop úvodní branku nepřinesl a do útoku se dostávají také domácí.
1
Vallecano začalo dneska velmi aktivně, hned na začátku budou kopat rohový kop.
1
Na stadionu v Madridu je vše připraveno k začátku utkání. Obě mužstva jsou nastoupena na hrací ploše a utkání co nevidět bude zahájeno. Domácí nastupují v modrých dresech, hosté v dresech bílých.

Getafe CF: Moyá – Valera, Alexis, Fernández, Escudero, Lafita, León, Castro, Lacen, Torres, Barrada

Rayo Vallecano: Rubén – Arbilla, Figueras, Martínez, Gálvez, Fuego, Vázquez, Trashorras, Piti, Carlos, Domínguez

Rozhodčí: Clos – Aquilar, Martínez.
Vážení fanoušci fotbalu, vítám Vás u dalšího onl-line přenosu. Den po finále Ligy mistrů jsou na programu další fotbalové zápasy a jedním z nich bude utkání mezi celky Getafe FC a Rayo Vallecano. Oba celky jsou velmi vyrovnané a v očekávání je pohledný a napínavý fotbal. Těšme se!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.